Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49201 - 49220 Napsat příspěvek
fluke > kua, dete s tou zlutou do haje :D
491624
fluke > kua, dete s tou zlutou do haje *:D*
0 0
reagovat

st39.6

Já jsem nic neřekl:D to byl scroochy:))
491623
Já jsem nic neřekl*:D* to byl scroochy*:))*
st39.6
0 0
reagovat
Berete Vázu nebo Muster kartu :D
491621
Berete Vázu nebo Muster kartu *:D*
0 0
reagovat
No prave. Ja taky. Ale v tomhle novym je zas treba misto "kdo driv pride, ten driv mele", kdyz vykrade banku, "sorry hosi, kdo setri, ma za tri", coz taky neni patny. btw dejdar je imo oboji
491620
No prave. Ja taky. Ale v tomhle novym je zas treba misto "kdo driv pride, ten driv mele", kdyz vykrade banku, "sorry hosi, kdo setri, ma za tri", coz taky neni patny. btw dejdar je imo oboji
0 0
reagovat
Ja jsem teda vyrost na "Maska nebo placka?" a nevím, jak bych rozdejchával jinej. Dejdar je v tom ultimátní :)
491619
Ja jsem teda vyrost na "Maska nebo placka?" a nevím, jak bych rozdejchával jinej. Dejdar je v tom ultimátní :)
0 0
reagovat
KarelR > no doufam
Fluke > to je relativni. Spaghetti byly vostry je mnohem lepsi hlaska, navic sem na tomhle dabingu vyrost. Tohle je ten s "Hele mami, prejelo me auto", misto "Maska, nebo placka?", ktery je imo lepsi
491617
KarelR > no doufam Fluke > to je relativni. Spaghetti byly vostry je mnohem lepsi hlaska, navic sem na tomhle dabingu vyrost. Tohle je ten s "Hele mami, prejelo me auto", misto "Maska, nebo placka?", ktery je imo lepsi
0 0
reagovat
Za jednodiskovou verzi jsem ochotnej dát maximálně 299 Kč (např. Jarhead, United 93), za dvoudisk 499 Kč (War of the Worlds, Departed). Za giftset neomezeně :) V novinách si koupím maximálně českou klasiku (Marečku, Vesničku, ...). Když vidím DVD Doom (1 disk) za 629 Kč, tak na mě jdou mrákoty :) Novinová DVD jsou imho dvousečnou zbraní: distrubutoři vyprodají ležáky, ale taky se sníží prodej těch DVD v krabičkách.
491615
Za jednodiskovou verzi jsem ochotnej dát maximálně 299 Kč (např. Jarhead, United 93), za dvoudisk 499 Kč (War of the Worlds, Departed). Za giftset neomezeně :) V novinách si koupím maximálně českou klasiku (Marečku, Vesničku, ...). Když vidím DVD Doom (1 disk) za 629 Kč, tak na mě jdou mrákoty :) Novinová DVD jsou imho dvousečnou zbraní: distrubutoři vyprodají ležáky, ale taky se sníží prodej těch DVD v krabičkách.
0 0
reagovat

st39.6

Trochu pozdě :D
491612
Trochu pozdě *:D*
st39.6
0 0
reagovat
Tak počkej, Masku snad viděl každej, ne? :D
491611
Tak počkej, Masku snad viděl každej, ne? *:D*
0 0
reagovat
Je to ten dabing s "MAjí tu ostrou sekanou!" a nebo ten s "Ty špagety byly vostrý?" Ten druhej je blbej :)
491610
Je to ten dabing s "MAjí tu ostrou sekanou!" a nebo ten s "Ty špagety byly vostrý?" Ten druhej je blbej *:)*
0 0
reagovat
na Nova Cinema davaj Masku. Ten film je porad bozi, ale vysilaj blbej dabing :(
Kazdopadne jestli ste ji jeste nekdo nevideli, prepinat ;)
491608
na Nova Cinema davaj Masku. Ten film je porad bozi, ale vysilaj blbej dabing :( Kazdopadne jestli ste ji jeste nekdo nevideli, prepinat ;)
0 0
reagovat
V tom bych trochu oponoval, Dvou disky a výbava navíc, potažmo dobře udělaný obal jsou jediné věci, kterými se dá vůči pirátění bojovat. Samotný film si dnes můžu koupit kde chci.
To jde, ale vzhledem k té spoustě 99,- DVD trochu těžce. I na sobě cítím neochotu utratit v českých podmínkách za DVD 499,- MOC. Napomáhá tomu, ale fakt, že to jsou většinou blbé jednodiskovky. Jakmile zabrouzdám na výběr anglických 2DVD a není to film, který by mělo smysl vlastnít na Blu, tak rád volím kvalitní nadupanou edici.
491589
V tom bych trochu oponoval, Dvou disky a výbava navíc, potažmo dobře udělaný obal jsou jediné věci, kterými se dá vůči pirátění bojovat. Samotný film si dnes můžu koupit kde chci. To jde, ale vzhledem k té spoustě 99,- DVD trochu těžce. I na sobě cítím neochotu utratit v českých podmínkách za DVD 499,- MOC. Napomáhá tomu, ale fakt, že to jsou většinou blbé jednodiskovky. Jakmile zabrouzdám na výběr anglických 2DVD a není to film, který by mělo smysl vlastnít na Blu, tak rád volím kvalitní nadupanou edici.
0 0
reagovat

deiwi

Yep, souhlas s tebou, bohuzel mas pravdu :-
491584
Yep, souhlas s tebou, bohuzel mas pravdu *:-*
deiwi
0 0
reagovat
O tom by nám asi mohl povědět imf. Hádám že se tak děje kvůli té všeobecné české ochotě platit za originální nosiče. Proč platit za kvalitní titulky a přidávat bonusy, když každýho vola zajímá česky dabovanej film a ten si případně ripne na DVD-R? :-
491583
O tom by nám asi mohl povědět imf. Hádám že se tak děje kvůli té všeobecné české ochotě platit za originální nosiče. Proč platit za kvalitní titulky a přidávat bonusy, když každýho vola zajímá česky dabovanej film a ten si případně ripne na DVD-R? *:-*
0 0
reagovat

deiwi

Tak tak, no a co u nas? Az na par vyjimek vychazeji ´skvele´ edice u filmu napr. bez bonusu, zmrseny zvuk, hry v luxusni plastove krabicce za 5kc a to nemluvim o tom, za jakou cenu se ty veci prodavaji u nas a za kolik v zahranici... A jeste mas postovne napr. z UK zadarmo, na jednu stranu super, ze je to lepsi vzit ze zahranici, na druhou bych z toho blil, ze se musime poohlizet jinde, ze se u nas nedari... 8)
491565
Tak tak, no a co u nas? Az na par vyjimek vychazeji ´skvele´ edice u filmu napr. bez bonusu, zmrseny zvuk, hry v luxusni plastove krabicce za 5kc a to nemluvim o tom, za jakou cenu se ty veci prodavaji u nas a za kolik v zahranici... A jeste mas postovne napr. z UK zadarmo, na jednu stranu super, ze je to lepsi vzit ze zahranici, na druhou bych z toho blil, ze se musime poohlizet jinde, ze se u nas nedari... *8)*
deiwi
0 0
reagovat
Tak mi přišel ten Stalker a ten box vypadá naprosto fantasticky. Ještě by mohl ve tmě svítit a bylo by to dokonalý. :))
491564
Tak mi přišel ten Stalker a ten box vypadá naprosto fantasticky. Ještě by mohl ve tmě svítit a bylo by to dokonalý. *:))*
0 0
reagovat

Gorecki

Viděl jsem už dřív, ale ten nový trailer, nemůžu si pomoct, je podle mě lepší.;) Pro ty co ještě neviděli: link
491563
Viděl jsem už dřív, ale ten nový trailer, nemůžu si pomoct, je podle mě lepší.;) Pro ty co ještě neviděli: http://www.youtube.com/watch?v=cvvSAokFe28
Gorecki
0 0
reagovat
hry z anglie mají vždy kvalitní, hezké obaly a dobré ceny a nejsou předabovávány známými hlasy, které se mi doslova hnusí.
CD projekt považuji za polské zlo, které se vkradlo do našich končin.
491546
hry z anglie mají vždy kvalitní, hezké obaly a dobré ceny a nejsou předabovávány známými hlasy, které se mi doslova hnusí. CD projekt považuji za polské zlo, které se vkradlo do našich končin.
0 0
reagovat

deiwi

Tak já taky nekupuju, všechno, co vidím, ale tohle je prostě neodolatelné. :) Nakonec se budu muset spokojit s britskou edicí, která je chudší, ale ta plechová krabička vypadá skvěle.
491544
Tak já taky nekupuju, všechno, co vidím, ale tohle je prostě neodolatelné. :) Nakonec se budu muset spokojit s britskou edicí, která je chudší, ale ta [link="http://ecx.images-amazon.com/images/I/61btpCKZdvL._SS400_.jpg"]plechová krabička[/link] vypadá skvěle.
deiwi
0 0
reagovat

rcorp

Až na to triko je to cool edice :) Škoda, že takových geeků není víc. Hned by bylo po problémech s vypalováním. Bohužel to funguje na jiném principu a to zkonzumovat a zahodit.
491543
Až na to triko je to cool edice :) Škoda, že takových geeků není víc. Hned by bylo po problémech s vypalováním. Bohužel to funguje na jiném principu a to zkonzumovat a zahodit.
rcorp
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se