Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 2941 - 2960 Napsat příspěvek
reaguje na: KarelR
Dik, muj dotaz ale smeroval spis na to, jak poznat, ze je neco HDR ready. Maji to vsechny 4K blu ray disky? Nebo jaky popisek hledat - Dolby Vision, neco jineho? :)
707831
Dik, muj dotaz ale smeroval spis na to, jak poznat, ze je neco HDR ready. Maji to vsechny 4K blu ray disky? Nebo jaky popisek hledat - Dolby Vision, neco jineho? *:)*
707814
0 0
reagují: KarelR
reagovat
"Právě mě štvalo to, že když si brightness na 41 ze 100 tak je to přesně ta hranice "vypnutého černého pixelu", ale bílá je tak nějak "obyčejně" bílá. V HDR pak najednou ta TV umí u bílé plochy fyzicky zářit více, používá větší rozsah, ne jen větší jemnost - což mě sere."

Nojo, to je to pravé marketingové kouzlo HDRka - je to něco, co opravdu přináší něco nového.
Že polovinu té dovednosti uměly některé technologie i dříve a tu druhou druhé, je sice fajn, ale k pláči (nebo k vsteku) to není, protože tehdejší technologie a tehdejší potřeby zdroje víc nepotřebovaly. A to, že HDRko znamená obměnit všechno, včetně zdrojů, je prostě daň za onu převratnou technologii.

"pořád by ta tv mohla dělat nějakou inteligentní křivku a ne jen tupé 1:1 roztažení že"

A to je právě ono - ta inteligentní křivka by se dala udělat zcela bez problémů, dokonce si myslím, že ji v malé míře dopočet HDrka používá. Jenže kde nic není, tam ani smrt nebere. Když bys použil křivku, která by ti přesně kopírovala SDR rozsah na mapping HDRka, zjistíš, že ty špičky by byly vykreslovány jen řádově nekolika úrovněmi a vypadalo by to stejně špatně, jako kdybyses snažil namapovat 8mi bity celý HDR rozsah - prostě by to byly tak velké skoky, že to nemá význam.

"Pořád jsem nějak ohromený z toho, jak až moc je celé HDR lepší, než běžný obraz."

jj, to nejsi jediný ;) :)...
707821
"Právě mě štvalo to, že když si brightness na 41 ze 100 tak je to přesně ta hranice "vypnutého černého pixelu", ale bílá je tak nějak "obyčejně" bílá. V HDR pak najednou ta TV umí u bílé plochy fyzicky zářit více, používá větší rozsah, ne jen větší jemnost - což mě sere." Nojo, to je to pravé marketingové kouzlo HDRka - je to něco, co opravdu přináší něco nového. Že polovinu té dovednosti uměly některé technologie i dříve a tu druhou druhé, je sice fajn, ale k pláči (nebo k vsteku) to není, protože tehdejší technologie a tehdejší potřeby zdroje víc nepotřebovaly. A to, že HDRko znamená obměnit všechno, včetně zdrojů, je prostě daň za onu převratnou technologii. "pořád by ta tv mohla dělat nějakou inteligentní křivku a ne jen tupé 1:1 roztažení že" A to je právě ono - ta inteligentní křivka by se dala udělat zcela bez problémů, dokonce si myslím, že ji v malé míře dopočet HDrka používá. Jenže kde nic není, tam ani smrt nebere. Když bys použil křivku, která by ti přesně kopírovala SDR rozsah na mapping HDRka, zjistíš, že ty špičky by byly vykreslovány jen řádově nekolika úrovněmi a vypadalo by to stejně špatně, jako kdybyses snažil namapovat 8mi bity celý HDR rozsah - prostě by to byly tak velké skoky, že to nemá význam. "Pořád jsem nějak ohromený z toho, jak až moc je celé HDR lepší, než běžný obraz." jj, to nejsi jediný ;) :)...
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jop, dík moc.
Právě mě štvalo to, že když si brightness na 41 ze 100 tak je to přesně ta hranice "vypnutého černého pixelu", ale bílá je tak nějak "obyčejně" bílá. V HDR pak najednou ta TV umí u bílé plochy fyzicky zářit více, používá větší rozsah, ne jen větší jemnost - což mě sere. Jinak prokreslení stínů a tak jj, to jsem si všiml, ale fakt to vypadalo až překvapivě použitelně i s tím HDR roztažením, resp. osobně jsem více ocenil, že to vůbec umí generovat ten kontrast, byť hůř namapovaný (pořád by ta tv mohla dělat nějakou inteligentní křivku a ne jen tupé 1:1 roztažení že).

Anyways, díky za info. Pořád jsem nějak ohromený z toho, jak až moc je celé HDR lepší, než běžný obraz. Jsem to viděl pár desítek minut a už mám pocit, že nechci vidět nic bez toho.
707817
Jop, dík moc. Právě mě štvalo to, že když si brightness na 41 ze 100 tak je to přesně ta hranice "vypnutého černého pixelu", ale bílá je tak nějak "obyčejně" bílá. V HDR pak najednou ta TV umí u bílé plochy fyzicky zářit více, používá větší rozsah, ne jen větší jemnost - což mě sere. Jinak prokreslení stínů a tak jj, to jsem si všiml, ale fakt to vypadalo až překvapivě použitelně i s tím HDR roztažením, resp. osobně jsem více ocenil, že to vůbec umí generovat ten kontrast, byť hůř namapovaný (pořád by ta tv mohla dělat nějakou inteligentní křivku a ne jen tupé 1:1 roztažení že). Anyways, díky za info. Pořád jsem nějak ohromený z toho, jak až moc je celé HDR lepší, než běžný obraz. Jsem to viděl pár desítek minut a už mám pocit, že nechci vidět nic bez toho.
707810
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Třeba u našeho partnera Film-game.cz, za mě super e-shop :) link #ReklamaAleWhyNotKdyzToProdavaj
707814
Třeba u našeho partnera Film-game.cz, za mě super e-shop *:)* https://www.film-game.cz/?q=4k+ultra+hd #ReklamaAleWhyNotKdyzToProdavaj
707813
2 0
reagují: Snipsley
reagovat
A kde se daji ziskat HDR filmy? 4K Blu-rayka?
707813
A kde se daji ziskat HDR filmy? 4K Blu-rayka?
0 0
reagují: KarelR
reagovat
Ale ne, ona ti to dovolí - ale když se na ni budeš dívat za šera, vypálí ti oči, protože i taková černá bude záživě šedá - posunuje se CELÉ spektrum směrem nahoru. Dokonce pokud nevypneš automatiku, bude to dělat samovolně - je to princip, který je z mobilů celkem jasný, ne?
Ovšem jen HDRko ti dovolí využít jak maximální jas, tak i celý rozsah, což je v tomhle klíčové. Zadruhé je snad jasné, že HDRko má podobně utažené pozorovací nároky jako třeba projektor.
A nakonec k zobrazení HDR potřebuješ celý řetězec - tj HDR zdroj, techniku, která ho zpracuje a nakonec i plnohodnotně zobrazí.
Například jsi říkal, že dopočítané (televizí on the fly) HDR vypadá téměř stejně jako to nativní. Ale není to pravda. SIce se ti to mohlo jevit, ale to jen proto, že ses koukal na ty svítivé špičky. Pravé HDR poznáš podle toho, že krom těch špiček všechno ostatní bude vypadat stejně, jako v SDR, respektive bývá z pravidla dokonce tmavší, protože se mastering protahuje i dolů a z toho, co sem viděl (moc toho nebylo, to upozorňuju) má HDRko podstatně větší přínos ve spodním patře jasového spektra, než v těch špičkách.
Tohle ti dopočet skoro určitě nedokáže, protože ten vezme celý SDR rozsah, roztáhne ho do limitů HDRka a propočtem jen zjemní prokreslenost. Jenže ty víš, že víc jak (dejme třeba) třetina signálu by neměla být namapovaná ne na třetinu HDR rozsahu, ale dejme tomu na několik procent. Protože SDR mastering neveme celý světelný rozsah a jen ho stlačí, ale ořeže velké rozsahy horního a spodního patra a zbytek podstatnou měrou stlačí.
Snad to říkám aspoň trochu srozumitelně.
707810
Ale ne, ona ti to dovolí - ale když se na ni budeš dívat za šera, vypálí ti oči, protože i taková černá bude záživě šedá - posunuje se CELÉ spektrum směrem nahoru. Dokonce pokud nevypneš automatiku, bude to dělat samovolně - je to princip, který je z mobilů celkem jasný, ne? Ovšem jen HDRko ti dovolí využít jak maximální jas, tak i celý rozsah, což je v tomhle klíčové. Zadruhé je snad jasné, že HDRko má podobně utažené pozorovací nároky jako třeba projektor. A nakonec k zobrazení HDR potřebuješ celý řetězec - tj HDR zdroj, techniku, která ho zpracuje a nakonec i plnohodnotně zobrazí. Například jsi říkal, že dopočítané (televizí on the fly) HDR vypadá téměř stejně jako to nativní. Ale není to pravda. SIce se ti to mohlo jevit, ale to jen proto, že ses koukal na ty svítivé špičky. Pravé HDR poznáš podle toho, že krom těch špiček všechno ostatní bude vypadat stejně, jako v SDR, respektive bývá z pravidla dokonce tmavší, protože se mastering protahuje i dolů a z toho, co sem viděl (moc toho nebylo, to upozorňuju) má HDRko podstatně větší přínos ve spodním patře jasového spektra, než v těch špičkách. Tohle ti dopočet skoro určitě nedokáže, protože ten vezme celý SDR rozsah, roztáhne ho do limitů HDRka a propočtem jen zjemní prokreslenost. Jenže ty víš, že víc jak (dejme třeba) třetina signálu by neměla být namapovaná ne na třetinu HDR rozsahu, ale dejme tomu na několik procent. Protože SDR mastering neveme celý světelný rozsah a jen ho stlačí, ale ořeže velké rozsahy horního a spodního patra a zbytek podstatnou měrou stlačí. Snad to říkám aspoň trochu srozumitelně.
1 0
reagují: Gonzi
reagovat

KARLOS

pochopil jsem tě správně, že mi TV nedovolí svítit naplno pokud to není HDR? to by asi vysvětlovalo, proč zvládá ten efekt "simulovat".
707803
pochopil jsem tě správně, že mi TV nedovolí svítit naplno pokud to není HDR? to by asi vysvětlovalo, proč zvládá ten efekt "simulovat".
KARLOS
0 0
reagovat
SDR má jasový rozsah stanovený na 0.25 až 100 nitů (pokud se nepletu) při téměř zatemněných pozorovacích parametrech a především v rozlišení osmi bitů - čili v 255ti úrovních podsvícení.
Televize již řadu let před HDR uměly mnohem vyšší vysvícení, než těch 100 nitů a to především kvůli tomu, že se počítá, že na TV budeš koukat i za plného denního světla - v tom případě musíš celý rozsah posunout navrch.
Teď HDR - to ten rozsah notně roztahuje - spodní hranice je o řád níž, horní podle druhu HDR, ale plus mínus jde říct, že je to cca 0.7-4 K nitů. Takže průměrný rozsah 0.02 až 1000 nitů u dnešních běžných televizí.
Pokud bys aplikoval na tento rozsah 255ti stupňové rozlišení, nejen, že bysis nijak nepomohl, ale obraz by vypadal odporně, protože bys měl mnohem mnohem vyšší skoky mezi sebou a zvlášť na pozvolných celistvě velkých přechodech (nejjednodušší příklad - nebe za soumraku) bys viděl pruhy - protože jas má přímou vsoustažnost na barvy.
Proto 10ti bitové, respektive u HDR exkluzivit jako D Vision, nebo HDR10+ 12ti bitové rozlišení zajistí dostatečné prokreslení celého jasového rozsahu. Vyšší bodový kontrast je nutný k tomu, abys byl schopen zobrazit celý rozsah během jediného snímku.
Viditelný přínos HDR tak není pouze ten, že ti obraz může víc zářit, nebo být naopak tmavší a to klidně současně na jednom snímku, ale také (a to především) to, že ty špičky na obou koncích spektra mohou a mely by být prokresleny obrazovými informacemi. A jak už sem řekl, že jasový rozsah má přímou úměru i na paletu barevnou. SUma sumárum - 10ti bitový panel je nutnou podmínkou jak pro rozšířený barevný prostor, tak i pro ono HDR.

Podnámka pod čarou - běžná kina pracují v rozšířeném barevném prostotu a k jeho prokreslení potřebují 10ti bitové hloubce barev. Jasový rozsah mají ale osmibitový a to v rozsahu hluboko pod televizními 100 nity - proto je v kině (a domácí projekci) bezpodmínečně nutné prostor na sledování zcela zatemnit.
707790
SDR má jasový rozsah stanovený na 0.25 až 100 nitů (pokud se nepletu) při téměř zatemněných pozorovacích parametrech a především v rozlišení osmi bitů - čili v 255ti úrovních podsvícení. Televize již řadu let před HDR uměly mnohem vyšší vysvícení, než těch 100 nitů a to především kvůli tomu, že se počítá, že na TV budeš koukat i za plného denního světla - v tom případě musíš celý rozsah posunout navrch. Teď HDR - to ten rozsah notně roztahuje - spodní hranice je o řád níž, horní podle druhu HDR, ale plus mínus jde říct, že je to cca 0.7-4 K nitů. Takže průměrný rozsah 0.02 až 1000 nitů u dnešních běžných televizí. Pokud bys aplikoval na tento rozsah 255ti stupňové rozlišení, nejen, že bysis nijak nepomohl, ale obraz by vypadal odporně, protože bys měl mnohem mnohem vyšší skoky mezi sebou a zvlášť na pozvolných celistvě velkých přechodech (nejjednodušší příklad - nebe za soumraku) bys viděl pruhy - protože jas má přímou vsoustažnost na barvy. Proto 10ti bitové, respektive u HDR exkluzivit jako D Vision, nebo HDR10+ 12ti bitové rozlišení zajistí dostatečné prokreslení celého jasového rozsahu. Vyšší bodový kontrast je nutný k tomu, abys byl schopen zobrazit celý rozsah během jediného snímku. Viditelný přínos HDR tak není pouze ten, že ti obraz může víc zářit, nebo být naopak tmavší a to klidně současně na jednom snímku, ale také (a to především) to, že ty špičky na obou koncích spektra mohou a mely by být prokresleny obrazovými informacemi. A jak už sem řekl, že jasový rozsah má přímou úměru i na paletu barevnou. SUma sumárum - 10ti bitový panel je nutnou podmínkou jak pro rozšířený barevný prostor, tak i pro ono HDR. Podnámka pod čarou - běžná kina pracují v rozšířeném barevném prostotu a k jeho prokreslení potřebují 10ti bitové hloubce barev. Jasový rozsah mají ale osmibitový a to v rozsahu hluboko pod televizními 100 nity - proto je v kině (a domácí projekci) bezpodmínečně nutné prostor na sledování zcela zatemnit.
1 0
reagovat

HDR

Včera jsem asi půl hodiny přepínal mezi "docking scene" klipem v SDR a HDR a ač jsem viděl ten (naprosto epický) rozdíl, tak jsem nějak nedokázal přijít na to, jak vzniká. TV si pak se mnou vyloženě vytřela prdel, když její HDR "simulátor" nad SDR klipem vypadal defacto totožně jako HDR klip.

Googlím to už delší dobu, ale pořád nějak nedokážu pochopit, jak přesně to má fungovat, v čem je vlastně ten rozdíl - je to jen ta 10bitová barevná hloubka? je možné že u 10bitové hloubky se TV rozhodne, že bílá bude svítit víc? Je to něco jiného? Help me please
707784
Včera jsem asi půl hodiny přepínal mezi "docking scene" klipem v SDR a HDR a ač jsem viděl ten (naprosto epický) rozdíl, tak jsem nějak nedokázal přijít na to, jak vzniká. TV si pak se mnou vyloženě vytřela prdel, když její HDR "simulátor" nad SDR klipem vypadal defacto totožně jako HDR klip. Googlím to už delší dobu, ale pořád nějak nedokážu pochopit, jak přesně to má fungovat, v čem je vlastně ten rozdíl - je to jen ta 10bitová barevná hloubka? je možné že u 10bitové hloubky se TV rozhodne, že bílá bude svítit víc? Je to něco jiného? Help me please
HDR
1 0
reagovat
Netuší někdo, kde by se dal sehnat LG napájecí konektor do OLED TV? LG tam má místo těch klasických nacvakávacích kabelů (jako počítače, zdroje od notebooků atd) kabel napevno, který je jako bonus krátký. (btw toho čuráka, který toto vymyslel na prémiovém výrobku bych osobně umlátil židlí). Každopádně je za odnímatelným plastem a je tam nějaký proprietární konektor.

Klidně si koupím delší kabel a vyměním to, kdidně si koupím konektor a upájím si to sám, jen nechci šahat na ten, který tam je od výroby pro potřeby případné reklamace.
707579
Netuší někdo, kde by se dal sehnat LG napájecí konektor do OLED TV? LG tam má místo těch klasických nacvakávacích kabelů (jako počítače, zdroje od notebooků atd) kabel napevno, který je jako bonus krátký. (btw toho čuráka, který toto vymyslel na prémiovém výrobku bych osobně umlátil židlí). Každopádně je za odnímatelným plastem a je tam nějaký proprietární konektor. Klidně si koupím delší kabel a vyměním to, kdidně si koupím konektor a upájím si to sám, jen nechci šahat na ten, který tam je od výroby pro potřeby případné reklamace.
1 0
reagovat
Imo je to relé před koncovým zesilovačem daného kanálu. Podle toho, co popisuješ, to na repro nevypadá (to by dělalo buď konstatně, nebo nejčastěji ve špičkách signálu, ale určitě ne rytmicky a bez přítomnosti signálu).
Signálová cesta jako taková tohle nedělá.
Pokud je to ono relé, je oprava celkem jednoduchá a nenákladná, ale upozorňuju, že sám si ji imo asi neuděláš.
Nakonec je ještě jedna varianta, že ti do té bedny leze rušení zvenčí, třeba pokud bydlíš v bytě a sousedi mají přes stěnu nějaký vysílač, nebo jiný podobný zdroj. Všechny tyhle věci (mikrovlnka, vysavač atd), které jsou největší "rušiče", ale nejedou pořád.
Abys zjistil, co a jak, pak musíš vyzkoušet: Prohodit bedny a pak prohodit kanály (pokud je to koncákem, pak by se to mělo pak chovat úplně stejně "na druhé straně"). Jedno i druhé ti odhalí, zda jde o rušení (pořád to bude dělat to jedno konkrétní místo), nebo bednu (závada se přestěhuje spolu s bednou), nebo ten koncák (závada se přestěhuje na novou bednu).
707106
Imo je to relé před koncovým zesilovačem daného kanálu. Podle toho, co popisuješ, to na repro nevypadá (to by dělalo buď konstatně, nebo nejčastěji ve špičkách signálu, ale určitě ne rytmicky a bez přítomnosti signálu). Signálová cesta jako taková tohle nedělá. Pokud je to ono relé, je oprava celkem jednoduchá a nenákladná, ale upozorňuju, že sám si ji imo asi neuděláš. Nakonec je ještě jedna varianta, že ti do té bedny leze rušení zvenčí, třeba pokud bydlíš v bytě a sousedi mají přes stěnu nějaký vysílač, nebo jiný podobný zdroj. Všechny tyhle věci (mikrovlnka, vysavač atd), které jsou největší "rušiče", ale nejedou pořád. Abys zjistil, co a jak, pak musíš vyzkoušet: Prohodit bedny a pak prohodit kanály (pokud je to koncákem, pak by se to mělo pak chovat úplně stejně "na druhé straně"). Jedno i druhé ti odhalí, zda jde o rušení (pořád to bude dělat to jedno konkrétní místo), nebo bednu (závada se přestěhuje spolu s bednou), nebo ten koncák (závada se přestěhuje na novou bednu).
2 0
reagovat

Zvukový impulz u reproduktoru domácího kina.

U mého domácího kina se před pár týdny objevil takový zvláštní zvuk v jednom reproduktoru (levý přední). Když je přehrávač zapnutý, ale nic nehraje, tak cca každých 5-10 sekund tam tak proletí taková vibrace asi na sekundu. Když se přehrává zvuk, tak to zanikne, ale když nic nehraje a je ticho, tak to jde slyšet. Dělá to je ten jedne reprák. Zkontroloval jsem kabely, jestli jdou dobře připojené k reprádku a konektor je zastrčený dobře v přehrávači. Ale stále se to projevuje. Je to nějaká závada repráku, nebo kabeláže? Jako by přes to šel nějaký slabý impulz a vůbec netuším co by to mohlo být.
707104
U mého domácího kina se před pár týdny objevil takový zvláštní zvuk v jednom reproduktoru (levý přední). Když je přehrávač zapnutý, ale nic nehraje, tak cca každých 5-10 sekund tam tak proletí taková vibrace asi na sekundu. Když se přehrává zvuk, tak to zanikne, ale když nic nehraje a je ticho, tak to jde slyšet. Dělá to je ten jedne reprák. Zkontroloval jsem kabely, jestli jdou dobře připojené k reprádku a konektor je zastrčený dobře v přehrávači. Ale stále se to projevuje. Je to nějaká závada repráku, nebo kabeláže? Jako by přes to šel nějaký slabý impulz a vůbec netuším co by to mohlo být.
Zvukový impulz u reproduktoru domácího kina.
0 0
reagovat
reaguje na: departed
novej kabel bylo to prvni co me napadlo, ale nejak sem pocital s tim, ze s novym kabelem by se obraz mel objevit hned (zkousel jsem i dvi ->hdmi), ale vzdycky to zacalo fungovat az po factory resetu televize... odpojovani a restart PC na to nemel zadnej vliv
704751
novej kabel bylo to prvni co me napadlo, ale nejak sem pocital s tim, ze s novym kabelem by se obraz mel objevit hned (zkousel jsem i dvi ->hdmi), ale vzdycky to zacalo fungovat az po factory resetu televize... odpojovani a restart PC na to nemel zadnej vliv
704727
0 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
Zkusil bych novej kabel. Me se tohle za poslední dva roky stalo už třikrát a pokaždý to byl kabel. Taky mám LG. Holt se rychle onosej, ohýbají, vypojuji a zapojují a pak odejdou.
704727
Zkusil bych novej kabel. Me se tohle za poslední dva roky stalo už třikrát a pokaždý to byl kabel. Taky mám LG. Holt se rychle onosej, ohýbají, vypojuji a zapojují a pak odejdou.
704694
0 0
reagují: xxendxx
reagovat

technicky dotaz

mam lg 65uk6750pld a k nemu pres hdmi pripojenej PC. Obcas se stane, ze HDMI na tv hlasi, ze neni signal a jediny reseni je factory reset tv. Nema nekdo napad, co s tim?
704694
mam lg 65uk6750pld a k nemu pres hdmi pripojenej PC. Obcas se stane, ze HDMI na tv hlasi, ze neni signal a jediny reseni je factory reset tv. Nema nekdo napad, co s tim?
technicky dotaz
0 0
reagují: departed
reagovat
Jako je to strasnej overkill, ale stejne bych to chtel domu :D link
704445
Jako je to strasnej overkill, ale stejne bych to chtel domu :D http://www.youtube.com/watch?v=z3AocVk-rqk
1 0
reagovat

BD Bournův odkaz

Prodám steelbook tohoto filmu. Více info na mailu: dudysbohdan (o) gmail.com
704387
Prodám steelbook tohoto filmu. Více info na mailu: dudysbohdan (o) gmail.com
BD Bournův odkaz
0 0
reagovat
Teď se dívám, že ten Panák má jen jedno hdmi... Jestli to nebude problém, posuď sám.
703608
Teď se dívám, že ten Panák má jen jedno hdmi... Jestli to nebude problém, posuď sám.
0 0
reagovat
Právě jsou slevy... link nebo link ?
703600
Právě jsou slevy... https://m.alza.cz/sony-ubp-x700b-d5282997.htm?o=2 nebo https://m.alza.cz/panasonic-dmp-ub300egk-d4841634.htm?o=6 ?
0 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Nějaké konkrétní modely?? Cenově třeba plus mínus do 5000Kč??
703595
Nějaké konkrétní modely?? Cenově třeba plus mínus do 5000Kč??
703593
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se