Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15861 - 15880 Napsat příspěvek
reaguje na: duro
po treti casti uz si budes jisty :)
770923
po treti casti uz si budes jisty :)
770891
3 -1
reagovat
reaguje na: duro
No je mi jasné že mezi těmito lacinými superhero seriály je to celkově sračka vedle sračky, mě stačil jeden díl Shieldu a Arrowa, a tohle bude asi ještě horší... :D

Ale zrovna u Netflixu jsem doufal že v jejich kvalitě bude aspoň trochu kráčet ve stopách velmi povedeného Daredevila a Punishera. Ale taky většinu času jen tak chillují a vykecávají, občas řeší vztahy, a na nějaké drama a akci skoro nedojde... a když dojde, tak třeba ty bitky jsou ve srovnání s Daredevilem neuvěřitelně trapně natočené.
770902
No je mi jasné že mezi těmito lacinými superhero seriály je to celkově sračka vedle sračky, mě stačil jeden díl Shieldu a Arrowa, a tohle bude asi ještě horší... *:D* Ale zrovna u Netflixu jsem doufal že v jejich kvalitě bude aspoň trochu kráčet ve stopách velmi povedeného Daredevila a Punishera. Ale taky většinu času jen tak chillují a vykecávají, občas řeší vztahy, a na nějaké drama a akci skoro nedojde... a když dojde, tak třeba ty bitky jsou ve srovnání s Daredevilem neuvěřitelně trapně natočené.
770889
2 0
reagují: tera
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No a jak k té invazi tedy mělo dojít, co udělali že tomu zabránili?
770901
[spoiler]No a jak k té invazi tedy mělo dojít, co udělali že tomu zabránili?[/spoiler]
770892
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
Mno , zabrání i nezabrání  tanky v ulicích nebudou, ale třeba finále dost epický je s jinou bitvou
770892
Mno , [spoiler]zabrání i nezabrání [b] tanky v ulicích nebudou, ale třeba finále dost epický je s jinou bitvou[/b][/spoiler]
770870
1 -1
reagují: HAL
reagovat
Po druhej časti Gambitky som naklonený myšlienke, že je to seriál roka.

The Liberator - prvá časť výborná a teším sa na zvyšok, také Inglorious Basterds v reálnom svete. Teda, v reálnom animovanom. :)
770891
Po druhej časti Gambitky som naklonený myšlienke, že je to seriál roka. The Liberator - prvá časť výborná a teším sa na zvyšok, také Inglorious Basterds v reálnom svete. Teda, v reálnom animovanom. :)
5 -3
reagují: TedGeorge
reagovat

Queen's Gambit

Ty vole! Neskutečně to vygradovalo, což jsem po našlápnutym prvním dílu ani nečekal. Boží.:+
770890
Ty vole! Neskutečně to vygradovalo, což jsem po našlápnutym prvním dílu ani nečekal. Boží.*:+*
Queen's Gambit
4 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Skús pár dielov Titans alebo Doom Patrol a potom sa vráť k Umbrella a pochopíš, aké to je výborné. :D
770889
Skús pár dielov Titans alebo Doom Patrol a potom sa vráť k Umbrella a pochopíš, aké to je výborné. *:D*
770874
7 -4
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To pochybuji, po pár dílech jsem si dal na yt recap té první řady a připadá mi docela hloupá a co do divnosti postav tak "vychtěná", že jsem celkem rád že jsem ji přeskočil... a tady aspoň toho ohavně digitálního opičáka tolik není, a Ellen Page má lesbické scény což je vždycky plus.
770874
To pochybuji, po pár dílech jsem si dal na yt recap té první řady a připadá mi docela hloupá a co do divnosti postav tak "vychtěná", že jsem celkem rád že jsem ji přeskočil... a tady aspoň toho ohavně digitálního opičáka tolik není, a Ellen Page má lesbické scény což je vždycky plus.
770859
1 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dík, no proto se ptám... takže žádné rudé tanky v amerických ulicích? :(

A to jak, prostě zachrání/zastřelí Kenedyho a tím se celá ta invaze co měla být za pár dní odvolá?
770870
Dík, no proto se ptám... takže žádné rudé tanky v amerických ulicích? :( A to jak, [spoiler]prostě zachrání/zastřelí Kenedyho a tím se celá ta invaze co měla být za pár dní odvolá[/spoiler]?
770856
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
No, tak v tom případě se to opravdu nezmění... Ale možná je chyba ignorování té první, kde si ty postavy oblíbíš a do druhé jdeš s tím, že je chceš znovu vidět...
770859
No, tak v tom případě se to opravdu nezmění... Ale možná je chyba ignorování té první, kde si ty postavy oblíbíš a do druhé jdeš s tím, že je chceš znovu vidět...
770842
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
Je to blbý napsat, ale to už bych asi vzdal. :D Mne to chytlo hned na začátku druhé pak už se to vezlo, ale od půlky se to nijak zvlášť nezmění.
770856
Je to blbý napsat, ale to už bych asi vzdal. *:D* Mne to chytlo hned na začátku druhé pak už se to vezlo, ale od půlky se to nijak zvlášť nezmění.
770853
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Možná jsem to nenapsal dost pochopitelně - začal jsem rovnou druhou řadou. Jsem už v její polovině a dost se nudím.
770853
Možná jsem to nenapsal dost pochopitelně - začal jsem rovnou druhou řadou. Jsem už v její polovině a dost se nudím.
770849
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
Ve druhé řadě:D Odpověď na poslední otázku.
770849
Ve druhé řadě*:D* Odpověď na poslední otázku.
770842
1 -1
reagují: HAL
reagovat

Dámský gambit

Je to hodně silný a zajímavý seriál. Chytlo mě to hned a nemohl jsem se dočkat až si pustím další díl. Má to super atmosféru, dobré vyprávění, skvělé herce a po filmové stránce je to velmi atraktivní. Je tady spoustu nápadu a vizuálně je to místy pastva pro oči. Osobně jsem doufal, že mě to chytne o trochu více po těch ohlasech. Nicméně pořád jde o jeden z nejlepších seriálu tohoto roku. 8,5-9/10
770843
Je to hodně silný a zajímavý seriál. Chytlo mě to hned a nemohl jsem se dočkat až si pustím další díl. Má to super atmosféru, dobré vyprávění, skvělé herce a po filmové stránce je to velmi atraktivní. Je tady spoustu nápadu a vizuálně je to místy pastva pro oči. Osobně jsem doufal, že mě to chytne o trochu více po těch ohlasech. Nicméně pořád jde o jeden z nejlepších seriálu tohoto roku. 8,5-9/10
Dámský gambit
4 -2
reagovat

Umbrella Academy

První série podle trailerů působila dojmem úplně zbytečné young adult blbiny takže jsem ji ignoroval, ale to jak moc se hypuje série druhá mě přimělo naskočit aspoň do ní. A indeed, první desetiminutovka je super a slibuje to velké věci... a pak už není nic. Jsem v půlce seriálu, a zatím se tam od té doby nestalo nic zajímavého, jen se dala dohromady parta lidí co se už dávno znala, a občas je trochu honí tři nazi Kenové, kteří zdá se nemají vůbec žádnou osobnost a ani cíl.

Kdy se tam začne dít něco pořádného, kde je ta sovětská invaze a padající atom?
770842
První série podle trailerů působila dojmem úplně zbytečné young adult blbiny takže jsem ji ignoroval, ale to jak moc se hypuje série druhá mě přimělo naskočit aspoň do ní. A indeed, první desetiminutovka je super a slibuje to velké věci... a pak už není nic. Jsem v půlce seriálu, a zatím se tam od té doby nestalo nic zajímavého, jen se dala dohromady parta lidí co se už dávno znala, a občas je trochu honí tři nazi Kenové, kteří zdá se nemají vůbec žádnou osobnost a ani cíl. Kdy se tam začne dít něco pořádného, kde je ta sovětská invaze a padající atom?
Umbrella Academy
3 -1
reagují: (=LIFTY=), (=LIFTY=)
reagovat
Ja práve pozerám Justified, ktoré duro spomína. Síce to má svoje chyby - príliš rýchle tempo, kedy sa vynechávajú časti zápletky, postavy občas menia svoju lojálnosť zo scény na scénu, takže gradácia a postupná výstavba zápletky niekedy nefunguje. Ale to bol hlavne problém 3 série pri ktorej som sa už strácal kdo s kým spolupracuje a prečo. Inak je to parádny seriál. Westernové prvky využité v modernom prostredí a skvelé postavy a herci - hlavne Walton Goggins!!! 
770802
Ja práve pozerám Justified, ktoré duro spomína. Síce to má svoje chyby - príliš rýchle tempo, kedy sa vynechávajú časti zápletky, postavy občas menia svoju lojálnosť zo scény na scénu, takže gradácia a postupná výstavba zápletky niekedy nefunguje. Ale to bol hlavne problém 3 série pri ktorej som sa už strácal kdo s kým spolupracuje a prečo. Inak je to parádny seriál. Westernové prvky využité v modernom prostredí a skvelé postavy a herci - hlavne Walton Goggins!!! 
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Walt mi chýba skoro tak veľmi ako Justified. Jeden z mála seriálov, ktorému prospel prechod z "case of the week" na celosezónové zápletky.
770791
Walt mi chýba skoro tak veľmi ako Justified. Jeden z mála seriálov, ktorému prospel prechod z "case of the week" na celosezónové zápletky.
770771
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ježišmarja, to tě čeká strašně super jízda.
Tohle mi sedlo jako málo co a Walt je totální cool badass. Až vyrostu, chci bejt jako on.
770780
Ježišmarja, to tě čeká strašně super jízda. Tohle mi sedlo jako málo co a Walt je totální cool badass. Až vyrostu, chci bejt jako on.
770771
2 -2
reagovat

The Liberator

Mám za sebou prvni dil a nečekal jsem, ze to bude až tak dobré! Opírá se to o hodně zajímavé téma a té underdog Jednotce začnete okamžitě fandit:+Kapitán výborně zahraný, ten by přesvědčil i verbsta, že Avatar je film roku.
A má to jen čtyři díly, tak s chutí do toho.
770778
Mám za sebou prvni dil a nečekal jsem, ze to bude až tak dobré! Opírá se to o hodně zajímavé téma a té underdog Jednotce začnete okamžitě fandit*:+*Kapitán výborně zahraný, ten by přesvědčil i verbsta, že Avatar je film roku. A má to jen čtyři díly, tak s chutí do toho.
The Liberator
4 0
reagovat

Longmire

Kdysi jsem to opustil asi po dílu a půl a zapomněl na to, jsem idiot no. :)

V noci (prakticky nespím) jsem dal nějakých těch 8 dílů a vypadá to, že s Waltem strávím hezký podzim. :+

Snad poprvé jsem nadával na zákaz vycházení, protože bych si normálně šel koupit do nonstopu plechovkový pivo ke sledování. 
770771
Kdysi jsem to opustil asi po dílu a půl a zapomněl na to, jsem idiot no. *:)* V noci (prakticky nespím) jsem dal nějakých těch 8 dílů a vypadá to, že s Waltem strávím hezký podzim. *:+* Snad poprvé jsem nadával na zákaz vycházení, protože bych si normálně šel koupit do nonstopu plechovkový pivo ke sledování. 
Longmire
3 -1
reagují: duro, verbst
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se