Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 15581 - 15600 Napsat příspěvek

Alice in Borderland

Jezis to je dobre! Konečně někdo využil tématu únikovek tak, jak jsem to chtěl vidět - nekompromisně a chytře. Mam za sebou druhy dil a je tam i dost dobrá bojova choreografie:+ 
774035
Jezis to je dobre! Konečně někdo využil tématu únikovek tak, jak jsem to chtěl vidět - nekompromisně a chytře. Mam za sebou druhy dil a je tam i dost dobrá bojova choreografie*:+* 
Alice in Borderland
3 -4
reagují: HellblazerZabud
reagovat

Mandalorian S02E07

Veľmi dobrá epizóda, nebola tam žiadna slabá chvíľka, šlapalo to od začiatku do konca a scéna s transportérom bola skvelá. A teraz som v očakávaní nad vyvrcholením. :)
p.s. pod maskou je fakt Pedro Pascal :D
774006
Veľmi dobrá epizóda, nebola tam žiadna slabá chvíľka, šlapalo to od začiatku do konca a scéna s transportérom bola skvelá. A teraz som v očakávaní nad vyvrcholením. *:)* p.s. pod maskou je fakt Pedro Pascal *:D*
Mandalorian S02E07
7 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Grantchester by to mohol celkom spĺňať. Ja teraz sledujem Miss Scarlet and the Duke, to je detektívka z 19. storočia, diel / prípad, je to také ľahšie a s fajn postavami.

Komediálny nadhľad má vraj aj Dead Still.
773834
Grantchester by to mohol celkom spĺňať. Ja teraz sledujem Miss Scarlet and the Duke, to je detektívka z 19. storočia, diel / prípad, je to také ľahšie a s fajn postavami. Komediálny nadhľad má vraj aj Dead Still.
773794
4 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To si píš, kamarát, ja som ešte z tej generácie, ktorá pozerala aj toto, lebo inak nebolo nič.
773833
To si píš, kamarát, ja som ešte z tej generácie, ktorá pozerala aj toto, lebo inak nebolo nič.
773790
5 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je.
773804
Je.
773795
1 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Je to prostě kvalitní rodinný seriál s krásnou poetikou. Jako kdyby byla Doktorka Quinnová dobře natočená :). U mne kousek pod Panstvím. Ale dokážu si představit, že spoustě lidí nesedne seriál v hlavní roli s dospívající holkou. 
773797
Je to prostě kvalitní rodinný seriál s krásnou poetikou. Jako kdyby byla Doktorka Quinnová dobře natočená :). U mne kousek pod Panstvím. Ale dokážu si představit, že spoustě lidí nesedne seriál v hlavní roli s dospívající holkou. 
773795
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ta Anne je fakt tak dobra? Uz to nadhazujes ponekolikaty...
773795
Ta Anne je fakt tak dobra? Uz to nadhazujes ponekolikaty...
773794
2 0
reagují: verbst, AndyKaufman
reagovat

Hledám seriál

Nepohrdnu tipem na seriál, co má podobnou atmosféru, jako Panství Downton, Poldark, Anne with an E, Všechny velké a malé bytosti. Zkrátka něco v polovině minulého století nebo lehce méně, anglický venkov nebo tak něco a pohodový děj s příjemnými postavami. Něco takového poklidného na prosincové večery ke krbu. :)

Měl jsem dlouho vybraný jeden, nějakou detektivku, která tohle splňovala, relativně novou, určitě do 10 let a určitě Anglie, pamatuju si komentáře, že tam tolik nejde o případy, ale vykreslení okolí a pohodové postavy. Zapomněl jsem co to bylo :D Zkoušel jsem to teď hledat a vypadá to na Grantchester ale vidím to tak na 40 %. 
773794
Nepohrdnu tipem na seriál, co má podobnou atmosféru, jako Panství Downton, Poldark, Anne with an E, Všechny velké a malé bytosti. Zkrátka něco v polovině minulého století nebo lehce méně, anglický venkov nebo tak něco a pohodový děj s příjemnými postavami. Něco takového poklidného na prosincové večery ke krbu. :) Měl jsem dlouho vybraný jeden, nějakou detektivku, která tohle splňovala, relativně novou, určitě do 10 let a určitě Anglie, pamatuju si komentáře, že tam tolik nejde o případy, ale vykreslení okolí a pohodové postavy. Zapomněl jsem co to bylo *:D* Zkoušel jsem to teď hledat a vypadá to na [url=https://www.csfd.cz/film/391574-grantchester/prehled/]Grantchester[/url] ale vidím to tak na 40 %. 
Hledám seriál
2 -1
reagují: duro, TedGeorge
reagovat
reaguje na: duro
To, že u Mandaloriana můžeš polovinu epizod vynecha a nic ti neuteče, což pro minisérii není vhodné.

Ok Mando už v podstatě minisérie není, když bude třetí sezóna, ale i tak ty epizody u něj beru jako promarněnou příležitost. Kapiš?
773793
To, že u Mandaloriana můžeš polovinu epizod vynecha a nic ti neuteče, což pro minisérii není vhodné. Ok Mando už v podstatě minisérie není, když bude třetí sezóna, ale i tak ty epizody u něj beru jako promarněnou příležitost. Kapiš?
773788
2 -6
reagovat
reaguje na: duro
Jak to vis, ty si Zenu za pultem videl? :D
773790
Jak to vis, ty si Zenu za pultem videl? *:D*
773788
6 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: Cinefil
Zaujímalo by ma, čo ťa viedlo k prirovnaniu k Mandalorianovi.

Ale skúsim to tiež: Ja práve pozerám tretiu sezónu Faudy a je to výrazne lepšie ako Žena za pultom.
773788
Zaujímalo by ma, čo ťa viedlo k prirovnaniu k Mandalorianovi. Ale skúsim to tiež: Ja práve pozerám tretiu sezónu Faudy a je to výrazne lepšie ako Žena za pultom.
773782
10 -2
reagují: Cinefil, TedGeorge
reagovat

Dámský gambit

Ne nadarmo se říká, že šachy odhalují skutečného člověka. Zde to platí dvojnásob. Smyšlený příběh mladé Beth Harmon, kterou pohltila desková hra víc než je zdrávo v žádné z epizod nepolevuje. Nikdo by si asi nevsadil, že nafilmovat šachy může být takový jízda a ve finále dokonce příšerný nervák, jenž je napínavější než všechny současné blockbustery dohromady.

Co na tom, že je každá hra bleskový šach. O to víc vyniká její výjímečnost a nemusí se tolik stříhat. Ano, i u mě to okamžitě zvedlo zájem o tuto hru (byť preferuji spíš ty kouzelnické z Harryho Pottera). Jenomže jen o nich to není. Beth má svých problému víc než dost, a především neumí prohrávat. Chválím Francovu režii  zabalující seriál do "vánočních" padesátek s dobovou hudbou. Být tohle film, Anya Taylor-Joy má jistého Oscara (Emmy je samozřejmost). Její proměna v umíněnou holku je neskutečná a každý její taneček nebo pohled do očí každého hned uhrane. Pozadu nejsou ani Thomas Brodie, a především Harry Melling, na kterého si musím začít dávat bacha.

Netflix se vytasil se svým Černobylem, který s každou další epizodou překonává sám sebe (nejslabší je povinný úvodní hodinový flashback) a vyvrcholí fantastickým finále v Moskvě, kde se všechny příběhové linky krásně propojí a důstojně ukončí. Na rozdíl od Mandaloriana je Dámský gambit promyšlené dílo od začátku do konce a šach mat konkurenční seriálové tvorbě.
10/10
773782
Ne nadarmo se říká, že šachy odhalují skutečného člověka. Zde to platí dvojnásob. Smyšlený příběh mladé Beth Harmon, kterou pohltila desková hra víc než je zdrávo v žádné z epizod nepolevuje. Nikdo by si asi nevsadil, že nafilmovat šachy může být takový jízda a ve finále dokonce příšerný nervák, jenž je napínavější než všechny současné blockbustery dohromady. Co na tom, že je každá hra bleskový šach. O to víc vyniká její výjímečnost a nemusí se tolik stříhat. Ano, i u mě to okamžitě zvedlo zájem o tuto hru (byť preferuji spíš ty kouzelnické z [i]Harryho Pottera[/i]). Jenomže jen o nich to není. Beth má svých problému víc než dost, a především neumí prohrávat. Chválím Francovu režii  zabalující seriál do "vánočních" padesátek s dobovou hudbou. Být tohle film, Anya Taylor-Joy má jistého Oscara (Emmy je samozřejmost). Její proměna v umíněnou holku je neskutečná a každý její taneček nebo pohled do očí každého hned uhrane. Pozadu nejsou ani Thomas Brodie, a především Harry Melling, na kterého si musím začít dávat bacha. Netflix se vytasil se svým [i]Černobylem[/i], který s každou další epizodou překonává sám sebe (nejslabší je povinný úvodní hodinový flashback) a vyvrcholí fantastickým finále [spoiler]v Moskvě, kde se všechny příběhové linky krásně propojí a důstojně ukončí.[/spoiler] Na rozdíl od [i]Mandaloriana [/i]je [i]Dámský gambit[/i] promyšlené dílo od začátku do konce a [i]šach mat[/i] konkurenční seriálové tvorbě. [b]10/10[/b]
Dámský gambit
4 -9
reagují: duro
reagovat
Kvůli tomuhle se jednou soudila Reese Witherspoon, která se jako neznámá v jednom filmu svlékla a po její slávě ho začali všude tak propagovat. :) 
773780
Kvůli tomuhle se jednou soudila Reese Witherspoon, která se jako neznámá v jednom filmu svlékla a po její slávě ho začali všude tak propagovat. :) 
3 0
reagovat
reaguje na: duro
Ja se na to popravdě začal dívat po Gambitu kvůli ni a docela jsem se nacekal:D
773778
Ja se na to popravdě začal dívat po Gambitu kvůli ni a docela jsem se nacekal*:D*
773777
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mňa baví, ako sú teraz všetky Peaky Blinders grafiky na Netflixe zamerané na Anyu Taylor-Joy. :D
773777
Mňa baví, ako sú teraz všetky Peaky Blinders grafiky na Netflixe zamerané na Anyu Taylor-Joy. *:D*
773746
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No, mně přijde, že Hardy hraje všude arogantní umrucene lidi, takže mi tady to jeho herectví přijde přirozené:D
773775
No, mně přijde, že Hardy hraje všude arogantní umrucene lidi, takže mi tady to jeho herectví přijde přirozené*:D*
773774
4 -1
reagovat
Já akorát nesouhlasím s tím že by tam hrál Hardy přirozeně.
773774
Já akorát nesouhlasím s tím že by tam hrál Hardy přirozeně.
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nech se překvapit. Sam Claflin je tam herecky strašný překvápko. 
A Birmingham jen tak neopustíme :))
773769
Nech se překvapit. Sam Claflin je tam herecky strašný překvápko.  A Birmingham jen tak neopustíme *:))*
773746
3 -1
reagovat

Peaky Blinders 4. Řada

Moc dobré, vlastně od první řady asi nejlepší. Hlavně to bylo tím, že děj zůstal hezky na místě, kde to celé začalo. Adrien Brody mi ale chvilkami přišel jako hrozná karikatura stereotypického Itala, na kterého si někdy všichni ze srandy hrajeme:DNejvíc to šlo vidět u jeho scény s Tomem Hardym, který hrál naprosto přirozeně. On to stejně ale ten Tom už od druhé řady nejak na poslední dva, tři díly úplně ovládne a člověk si jeho scény pouští i několikrát po sobě. Výborná postava. Co se děje týče, tak ten postup do vysoké politiky mě moc netěší... Měl jsem raději tu malou partu z Birminghamu, která vládne dostihům... 
No uvidíme, kam se to vyvine dál, už jen jedna řada a budu s vámi vyhlížet šestou:+

BTW, nazval bych tuhle řadu "ta s nejhoršími účesy" Protože to, co měl na hlavě "Malíček" a Polly, byla fakt hrůza. Ještě že v páté si dost polepšili.
773746
Moc dobré, vlastně od první řady asi nejlepší. Hlavně to bylo tím, že děj zůstal hezky na místě, kde to celé začalo. Adrien Brody mi ale chvilkami přišel jako hrozná karikatura stereotypického Itala, na kterého si někdy všichni ze srandy hrajeme*:D*Nejvíc to šlo vidět u jeho scény s Tomem Hardym, který hrál naprosto přirozeně. On to stejně ale ten Tom už od druhé řady nejak na poslední dva, tři díly úplně ovládne a člověk si jeho scény pouští i několikrát po sobě. Výborná postava. Co se děje týče, tak ten postup [spoiler]do vysoké politiky mě moc netěší... Měl jsem raději tu malou partu z Birminghamu, která vládne dostihům... [/spoiler] No uvidíme, kam se to vyvine dál, už jen jedna řada a budu s vámi vyhlížet šestou*:+* BTW, nazval bych tuhle řadu "ta s nejhoršími účesy" Protože to, co měl na hlavě "Malíček" a Polly, byla fakt hrůza. Ještě že v páté si dost polepšili.
Peaky Blinders 4. Řada
2 -2
reagují: duro, verbst
reagovat

History of Swear Words

Ty vole. Nic Cage jede fakt bomby poslední dobou. Kromě filmu se teď přidala dokumentární série na Netflixu o původu anglických sprostých slov. Takže pokud chcete vědět odkud se vzaly výrazy jako fuck, shit, cunt, twat, dick, pussy apod. tak Nic vám to fakt vysvětlí :D:D link
773738
Ty vole. Nic Cage jede fakt bomby poslední dobou. Kromě filmu se teď přidala dokumentární série na Netflixu o původu anglických sprostých slov. Takže pokud chcete vědět odkud se vzaly výrazy jako fuck, shit, cunt, twat, dick, pussy apod. tak Nic vám to fakt vysvětlí *:D**:D* https://youtu.be/4argVWl8AAE
History of Swear Words
6 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se