Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 60361 - 60380 Napsat příspěvek

st

me tam spis nejvic dostalo tech 111 :D mimochodem 2x06 taky dost rulezni:+
477198
me tam spis nejvic dostalo tech 111 *:D* mimochodem 2x06 taky dost rulezni*:+*
st
0 0
reagovat
tak jsem včera usínala u CSI Las Vegas a když začali toho detektiva požírat zaživa mravenci jsem se probrala a dokoukal dokonce no a pak jsem ještě zjistila že produkci a režii k těmhle dvoum dílům dělal Tarantino asi proto mně to tak zaujalo
477197
tak jsem včera usínala u CSI Las Vegas a když začali toho detektiva požírat zaživa mravenci jsem se probrala a dokoukal dokonce no a pak jsem ještě zjistila že produkci a režii k těmhle dvoum dílům dělal Tarantino asi proto mně to tak zaujalo
0 0
reagovat
Kup si globus, urcite ho tam nekde najdes. ;)
477196
Kup si globus, urcite ho tam nekde najdes. ;)
0 0
reagovat
v mestecku Twin Peaks je vsetko mozne :D
477195
v mestecku Twin Peaks je vsetko mozne *:D*
0 0
reagovat

Městečko Twin Peaks

pls help, nenašel jsem zde mestečko, je to možné, nebo jsem slepej?
477194
pls help, nenašel jsem zde mestečko, je to možné, nebo jsem slepej?
Městečko Twin Peaks
0 0
reagovat

Strike

Mas recht, hodne kvalitni dvoudil...
477193
Mas recht, hodne kvalitni dvoudil...
Strike
0 0
reagovat
Eureka 05 byla fakt super :+
"You´re telling me that army is building killing geese?":D
477192
Eureka 05 byla fakt super *:+* "You´re telling me that army is building killing geese?"*:D*
0 0
reagovat
Njn zákon pěknej, ale na nevlastní sourozence se nevztahuje. Jsou to v podstate dva cizi lidi a tak jim ve vztahu zadna pravni norma nebrani.
477191
Njn zákon pěknej, ale na nevlastní sourozence se nevztahuje. Jsou to v podstate dva cizi lidi a tak jim ve vztahu zadna pravni norma nebrani.
0 0
reagovat
Dnešní dokončení dvoudílu CSI opravdu Tarantina nezapřelo - ta černobílá scénka na pitevně:+:D. Každopádně to byly jedny z nejlepších a nejvostřejších dílu CSI.
477190
Dnešní dokončení dvoudílu CSI opravdu Tarantina nezapřelo - ta černobílá scénka na pitevně*:+**:D*. Každopádně to byly jedny z nejlepších a nejvostřejších dílu CSI.
0 0
reagovat

Flash Gordon

Mam za sebou pilota a davam mensi varovani : tohle je absolutne spatne po vsech strankach a desne "zesmesneni" puvodniho filmu, kteremu se nerovna ani po kotniky. Nevim jake mel pilot ohlasy, ale tohle urcite nemelo spatrit svetlo obrazovek. Krome par peknych slecen (jak je u Tv serialu zvykem), jez jsou nadane jako seschly parez se hodinu neni nac koukat a tise se trpi do konce...
477189
Mam za sebou pilota a davam mensi varovani : tohle je absolutne spatne po vsech strankach a desne "zesmesneni" puvodniho filmu, kteremu se nerovna ani po kotniky. Nevim jake mel pilot ohlasy, ale tohle urcite nemelo spatrit svetlo obrazovek. Krome par peknych slecen (jak je u Tv serialu zvykem), jez jsou nadane jako seschly parez se hodinu neni nac koukat a tise se trpi do konce...
Flash Gordon
0 0
reagovat
P.S.: to videjko je pouhá znělka link
477188
P.S.: to videjko je pouhá znělka http://www.youtube.com/watch?v=G9aF20cLK18
0 0
reagovat
Tato věta je název jednoho videa na youtubině, jsem zvědavý co je na tom pravdy. Jeux Sans Frontieres (hry bez hranic) (Come back in Summer 2008!!!).
477187
Tato věta je název jednoho videa na youtubině, jsem zvědavý co je na tom pravdy. Jeux Sans Frontieres (hry bez hranic) (Come back in Summer 2008!!!).
0 0
reagovat
Ale jednu věc tomu nemůžete upřít. Hudba je tam podle mě dost dobrá :+
477186
Ale jednu věc tomu nemůžete upřít. Hudba je tam podle mě dost dobrá *:+*
0 0
reagovat
jo v Horákových se dějou věci, který jsem v životě neviděl.:D
477185
jo v Horákových se dějou věci, který jsem v životě neviděl.*:D*
0 0
reagovat
viem ze to pri takej prilezitosti vytahuje kazdy, ale...

...ved aj vy to pozerate hoci na to nadavate, tak sa necudujte ze to ma taku sledovanost..;)
477184
viem ze to pri takej prilezitosti vytahuje kazdy, ale... ...ved aj vy to pozerate hoci na to nadavate, tak sa necudujte ze to ma taku sledovanost..;)
0 0
reagovat
nech mi nikto nevravi ze ked tvorcovia kontroluju cast tak nevidia aky sra*kovy je to serial, ale asi sa to vyplati robit pre 500tis divakov v cr ktorych iq nepresiahne 80bodov, plus vyznamna mensina slovakov ktorych iq nepresiahne 80b
477183
nech mi nikto nevravi ze ked tvorcovia kontroluju cast tak nevidia aky sra*kovy je to serial, ale asi sa to vyplati robit pre 500tis divakov v cr ktorych iq nepresiahne 80bodov, plus vyznamna mensina slovakov ktorych iq nepresiahne 80b
0 0
reagovat
Bohužel další premisy už nevypadaj tak slibně a zábavně. Vypadá to, že Horákovi ztuhnou na místě a pár dílů se nic VELKÝHO dít nebude. I když laťka je nastavená příliš vysoko a poslední dva díly už dosáhly vrcholu. To bude od scénáristů vyžadovat tvrdší drogy. Jinak nevím.:D
477182
Bohužel další premisy už nevypadaj tak slibně a zábavně. Vypadá to, že Horákovi ztuhnou na místě a pár dílů se nic VELKÝHO dít nebude. I když laťka je nastavená příliš vysoko a poslední dva díly už dosáhly vrcholu. To bude od scénáristů vyžadovat tvrdší drogy. Jinak nevím.*:D*
0 0
reagovat
Ták, Horákovi drží neskutečnou formu a zřetelně se jí nehodlají vzdát. Bojím se kam dál ještě vůbec chtějí zajít, tohle už snad nejde trumfnout :))) Tak se pořádně namasírujte ;-)
477181
Ták, Horákovi drží neskutečnou formu a zřetelně se jí nehodlají vzdát. Bojím se kam dál ještě vůbec chtějí zajít, tohle už snad nejde trumfnout :))) Tak se pořádně namasírujte ;-)
0 0
reagovat
mne stacilo:)

si asi zozeniem len tie kusky co sa tykaju tych dvoch a ostatne nech v tom odpade zostane

asi idem pozriet par casti tie roky sedemdesiate aby som sa dostal z toho
477180
mne stacilo*:)* si asi zozeniem len tie kusky co sa tykaju tych dvoch a ostatne nech v tom odpade zostane asi idem pozriet par casti tie roky sedemdesiate aby som sa dostal z toho
0 0
reagovat
Bareš ruluje. Infarkt scene byla vskutku jedinečná.:D
477179
Bareš ruluje. Infarkt scene byla vskutku jedinečná.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se