Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 59701 - 59720 Napsat příspěvek
jo, takze oboji :D
479178
jo, takze oboji *:D*
0 0
reagovat
Z moderního hlediska je tvůj výklad správnej. Z pohledu Freuda bys ale byl na úrovni dítěte, kterýmu dělá největší radost vylučování exkrementů.:D
479176
Z moderního hlediska je tvůj výklad správnej. Z pohledu Freuda bys ale byl na úrovni dítěte, kterýmu dělá největší radost vylučování exkrementů.*:D*
0 0
reagovat
ja sem porad v analnim ... nebo to ze sem vecne v p*deli znamena neco jinyho? :D
479175
ja sem porad v analnim ... nebo to ze sem vecne v p*deli znamena neco jinyho? *:D*
0 0
reagovat
Z hlediska psychologie by se poslední Alešův článek dal vyložit tak, že jeho autor právě překonal anální stadium vývoje člověka a konečně přešel do stadia falického. Akorát je to v jeho věku trochu pozdě.:D
479173
Z hlediska psychologie by se poslední Alešův článek dal vyložit tak, že jeho autor právě překonal anální stadium vývoje člověka a konečně přešel do stadia falického. Akorát je to v jeho věku trochu pozdě.*:D*
0 0
reagovat
lubo: Vážně je nutný aby na to někdo odpovídal? Já to vidím na velké kolektivní NE.
479172
lubo: Vážně je nutný aby na to někdo odpovídal? Já to vidím na velké kolektivní NE.
0 0
reagovat
lubo: panečku, Beowulf má nějaký skrytý podtexty. :D
479171
lubo: panečku, Beowulf má nějaký skrytý podtexty. *:D*
0 0
reagovat
Btw, vy ste si tiež podobne ako Aleš vyložili scénu Angeliny s Beowulfovým mečom ako dráždenie Beowulfovho falického symbolu?
479170
Btw, vy ste si tiež podobne ako Aleš vyložili scénu Angeliny s Beowulfovým mečom ako dráždenie Beowulfovho falického symbolu?
0 0
reagovat
Tak s to s tou Angelinou bych povazoval za definitivni tecku... to uz je fakt moc. Navic to vysvetleni motion capture... :-
479169
Tak s to s tou Angelinou bych povazoval za definitivni tecku... to uz je fakt moc. Navic to vysvetleni motion capture... *:-*
0 0
reagovat

ľubo

To pod tím... :-
479168
To pod tím... *:-*
ľubo
0 0
reagovat

imf

"Angelina Jolie masturbuje vo fantasy" ... ?
nepochopil som tvoje myšlienkové pochody.
479166
"Angelina Jolie masturbuje vo fantasy" ... ? nepochopil som tvoje myšlienkové pochody.
imf
0 0
reagovat
No... na FP ted vyslo neco o cem jsem nehodlal psat (a kdyz uz tak opatrne), pokud si nekdo chce zkazit cekani na novyho Indyho, tak smele do toho. :)
479164
No... na FP ted vyslo neco o cem jsem nehodlal psat (a kdyz uz tak opatrne), pokud si nekdo chce zkazit cekani na novyho Indyho, tak smele do toho. :)
0 0
reagovat
No ta aktuální anální položka sice diskuzi nemá, ale je to taky moc8) Jinak diskuze na žena.cz jsou učiněný peklo, ty lidi bych nechtěl za žádnou cenu potkat;)
479163
No ta aktuální anální položka sice diskuzi nemá, ale je to taky moc*8)* Jinak diskuze na žena.cz jsou učiněný peklo, ty lidi bych nechtěl za žádnou cenu potkat*;)*
0 0
reagovat
Fluke: Ženu.cz si mi linkovat neměl... Jsem mladá, sexy... a... ta diskuze o 58mi příspěvcích určitě skrývá netušené zvrhlosti :o
479162
Fluke: Ženu.cz si mi linkovat neměl... Jsem mladá, sexy... a... ta diskuze o 58mi příspěvcích určitě skrývá netušené zvrhlosti *:o*
0 0
reagovat
Silence: To vím, já to uved jako nejšílenější příklad co mě napadnul a čekal jsem jestli se někdo odhalí :D:+
479161
Silence: To vím, já to uved jako nejšílenější příklad co mě napadnul a čekal jsem jestli se někdo odhalí *:D**:+*
0 0
reagovat

KarelR

Nejvíc stejně ruluje Žena.cz, kam se hrabe filmpub, cestování nebo pikant link :D

Silence: hmmm to vypadá dobře:)
479160
Nejvíc stejně ruluje Žena.cz, kam se hrabe filmpub, cestování nebo pikant http://zena.atlas.cz/ *:D* Silence: hmmm to vypadá dobře*:)*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Vaření.cz je Miton.. a já tam náhodou chodím! :+ :D
479159
Vaření.cz je Miton.. a já tam náhodou chodím! *:+* *:D*
KarelR
0 0
reagovat
Fluke: Ty čteš cestování na atlasu? :D Za chvili se dozvíme, že jsi táhnoucí čtenář vareni.cz :))
479158
Fluke: Ty čteš cestování na atlasu? *:D* Za chvili se dozvíme, že jsi táhnoucí čtenář vareni.cz *:))*
0 0
reagovat
Abych pravdu řekl, tohle musí dělat samotnej atlas.cz, páč z většiny jeho sekcí se stali takovýhle bulvární kraviny. Např. i do cestování píšou úplný hovadiny hodný bulváru:)
479156
Abych pravdu řekl, tohle musí dělat samotnej atlas.cz, páč z většiny jeho sekcí se stali takovýhle bulvární kraviny. Např. i do cestování píšou úplný hovadiny hodný bulváru*:)*
0 0
reagovat
myslíš na obdobě pikantu co nese název kdysi uznávanýho serveru?;)
479154
myslíš na obdobě pikantu co nese název kdysi uznávanýho serveru?*;)*
0 0
reagovat
Já myslím, že si o tom budeme moct brzo přečíst kvalifikovanou novinku u konkurence :D
479152
Já myslím, že si o tom budeme moct brzo přečíst kvalifikovanou novinku u konkurence *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se