Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 58301 - 58320 Napsat příspěvek
Možná za pár let, ale vzhledem k tý super digipack edici "Jistě, pane ministře" mi kdokoliv kdo čeká na novinovej stánek za 49,- přijde jako socka.

Trpaslíky mám doma v těch Amaray DVD od WWC:)
500826
Možná za pár let, ale vzhledem k tý super digipack edici "Jistě, pane ministře" mi kdokoliv kdo čeká na novinovej stánek za 49,- přijde jako socka. Trpaslíky mám doma v těch Amaray DVD od WWC*:)*
0 0
reagovat

okkac

Po práci si pro něj skočím ;)
500825
Po práci si pro něj skočím *;)*
okkac
0 0
reagovat
Mohli by třeba takto vydat i Jistě, pane ministře;)
500820
Mohli by třeba takto vydat i Jistě, pane ministře*;)*
0 0
reagovat
V electroworldu za 19,-:D
500819
V electroworldu za 19,-*:D*
0 0
reagovat

okkac

Hmmm, ten box je velmi slušivý :+
500817
Hmmm, ten box je velmi slušivý *:+*
okkac
0 0
reagovat
Užb ho mám taky doma, tak snad to bude každý čtvrtek, Když ted uvazim, ze bych za nej mel dat pred 3 lety 400,-. Ted me na 400 vyjde cely komplet. Uz jsem si na to koupil aji plastovy box na 10 DVD link
500816
Užb ho mám taky doma, tak snad to bude každý čtvrtek, Když ted uvazim, ze bych za nej mel dat pred 3 lety 400,-. Ted me na 400 vyjde cely komplet. Uz jsem si na to koupil aji plastovy box na 10 DVD [link="http://www.cddvd.cz/images/10dvd.jpg"]link[/link]
0 0
reagovat
Tak dneska du do trafiky na noviny a jen tak nááááhodou si prohlednu i DVDčka v přílohách časopisů a byl jsem velmi příjemně šokován. A čím že to ptáte se jistě:D Červeným trpaslíkem:)) Nešlo odolat:+
500815
Tak dneska du do trafiky na noviny a jen tak nááááhodou si prohlednu i DVDčka v přílohách časopisů a byl jsem velmi příjemně šokován. A čím že to ptáte se jistě*:D* Červeným trpaslíkem*:))* Nešlo odolat*:+*
0 0
reagovat

deiwi

Byl bych moc rád, kdyby se tak stalo. Pro mě je nej Vynálezce a Objevitel.
500812
Byl bych moc rád, kdyby se tak stalo. Pro mě je nej Vynálezce a Objevitel.
deiwi
0 0
reagovat
btw. ten název domény "byl jednou jeden" by mohl znamenat, že vyjdou i další díly z této série, jak zde bylo uvedeno... člověk, vesmír... atd.
500811
btw. ten název domény "byl jednou jeden" by mohl znamenat, že vyjdou i další díly z této série, jak zde bylo uvedeno... člověk, vesmír... atd.
0 0
reagovat
BJJŽ měl vyjít až dneska. Doporučuji navštívit www.byljednoujeden.cz .
500810
BJJŽ měl vyjít až dneska. Doporučuji navštívit www.byljednoujeden.cz .
0 0
reagovat

Deiwi

JInak jsem četl, že budou dělat reedici, přiští týden bude znovu první díl. A prý budou ty ostatní vycházet po týdnu, i když ještě graficky na svých stránkách to nemají.
500807
JInak jsem četl, že budou dělat reedici, přiští týden bude znovu první díl. A prý budou ty ostatní vycházet po týdnu, i když ještě graficky na svých stránkách to nemají.
Deiwi
0 0
reagovat

Ravenhorn

Ráno jsem Byl jednou jeden život koupil. Podle rozvrhu mělo být už v úterý, ale nějak se to pozdrželo. Dle informací z různých trafik přišlo hodně málo kusů, takže být tebou začínám si škubat porost hlavy a napříště se domluvit s trafikantem ;)
500803
Ráno jsem Byl jednou jeden život koupil. Podle rozvrhu mělo být už v úterý, ale nějak se to pozdrželo. Dle informací z různých trafik přišlo hodně málo kusů, takže být tebou začínám si škubat porost hlavy a napříště se domluvit s trafikantem ;)
Ravenhorn
0 0
reagovat
LOL.

Takže DVD Trpaslíka a Byl jednou jeden život. To bude dobrodružství to sehnat.
500799
LOL. Takže DVD Trpaslíka a Byl jednou jeden život. To bude dobrodružství to sehnat.
0 0
reagovat
Teď koukám, že na jednom webu je 29.5. hm ale i dnes jsem koukal a nic neviděl.
500797
Teď koukám, že na jednom webu je 29.5. hm ale i dnes jsem koukal a nic neviděl.
0 0
reagovat
Jako už v úterý měl být druhé DVD Byl jednou jeden život a do dneška nikde nemaj nic. Divné.
500796
Jako už v úterý měl být druhé DVD Byl jednou jeden život a do dneška nikde nemaj nic. Divné.
0 0
reagovat
kua, ten mě vypekl:D
500795
kua, ten mě vypekl*:D*
0 0
reagovat
Jasně, aby v těch seriálech nebyl takový guláš.
500793
Jasně, aby v těch seriálech nebyl takový guláš.
0 0
reagovat
Nebo Americony, frankony, atd.
500791
Nebo Americony, frankony, atd.
0 0
reagovat
A proč Červený trpaslík ještě nemá svůj profil? Vlastně - to už tu rovnou může být sekce "Britcomy".
500787
A proč Červený trpaslík ještě nemá svůj profil? Vlastně - to už tu rovnou může být sekce "Britcomy".
0 0
reagovat
deiwi: Na cestě? :D
500786
deiwi: Na cestě? *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se