Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 56241 - 56260 Napsat příspěvek
Kam ho posunuli? Nicméně já jsem s Life dost spokojenej, a popravdě nevím jestli brát to přeorientování z minisérie na seriálovou detektivku pozitivně nebo negativně..ale jinak jsem spokojen8)
506982
Kam ho posunuli? Nicméně já jsem s Life dost spokojenej, a popravdě nevím jestli brát to přeorientování z minisérie na seriálovou detektivku pozitivně nebo negativně..ale jinak jsem spokojen*8)*
0 0
reagovat
No mna hlavne stve ze zase posunuli Life, ja neviem co s tym tuto sezonu blbnu.:-
507239
No mna hlavne stve ze zase posunuli Life, ja neviem co s tym tuto sezonu blbnu.*:-*
0 0
reagovat
tak to opravdu zadnou radu nemam8)
507238
tak to opravdu zadnou radu nemam*8)*
0 0
reagovat

bender22

Jenže co chudák může dělat, když každej díl Grays Anatomy je nejlepší?:D
507230
Jenže co chudák může dělat, když každej díl Grays Anatomy je nejlepší?*:D*
bender22
0 0
reagovat
:))
507211
*:))*
0 0
reagovat

KarelR

ravenhorn hadra :D:D
507209
ravenhorn hadra *:D**:D*
KarelR
0 0
reagovat
bender22: Kdepak, špici si furt hlídá dvoudíl s bombou z druhý sérky, ale pátá zatím nemá slabý místo, což je u tohohle seriálu celkem krok kupředu 8)

A nechtějte, abych začal o patnáctý sérce Pohotovosti, kde to taky docela frčí :D
507208
bender22: Kdepak, špici si furt hlídá dvoudíl s bombou z druhý sérky, ale pátá zatím nemá slabý místo, což je u tohohle seriálu celkem krok kupředu *8)* A nechtějte, abych začal o patnáctý sérce Pohotovosti, kde to taky docela frčí *:D*
0 0
reagovat

KarelR

ty zacinas byt jak ravenhorn. po kazdy novy dil grays anatomy je nejlepsi:D:D
507205
ty zacinas byt jak ravenhorn. po kazdy novy dil grays anatomy je nejlepsi*:D**:D*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Já snad Charliemu napíšu dopis a zaplatím mu výlet do Prahy:D
507146
Já snad Charliemu napíšu dopis a zaplatím mu výlet do Prahy*:D*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke

Já se k Charliemu snad letos nedostanu... :D
507145
Já se k Charliemu snad letos nedostanu... *:D*
Fluke
0 0
reagovat

TBBT

Tak jsem zhlédl prvních pět dílů Big Bang. První tři naprosto luxusní (scéna se světelným mečem rulez:D). Čtyřka byla poměrně slabá (až na ten závěr se svítícími rybyčkami:D) a pětka se taky docela povedla:+
507136
Tak jsem zhlédl prvních pět dílů Big Bang. První tři naprosto luxusní (scéna se světelným mečem rulez*:D*). Čtyřka byla poměrně slabá (až na ten závěr se svítícími rybyčkami*:D*) a pětka se taky docela povedla*:+*
TBBT
0 0
reagovat

KarelR

Kuš, du stahovat:D

a už sis konečně pustil Life?8)
507135
Kuš, du stahovat*:D* a už sis konečně pustil Life?*8)*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke

Nevím jak je to možný, ale dnešní Grey's Anatomy zase ruluje. Pátá série a každej díl pecka. Jak to sakra dělaj? :D
507132
Nevím jak je to možný, ale dnešní Grey's Anatomy zase ruluje. Pátá série a každej díl pecka. Jak to sakra dělaj? *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Life 206

Tak to byla skutečná pecka, škoda jen káry:/ Já bejt Crews, tak jsem radši zastřelil je:D

"Did you feel that?":+
507133
Tak to byla skutečná pecka, škoda jen káry:/ Já bejt Crews, tak jsem radši zastřelil je*:D* "Did you feel that?"*:+*
Life 206
0 0
reagovat
co o to persany. to me nevadi. me vadi amiri tzv. zpivajici doktor.:)
507497
co o to persany. to me nevadi. me vadi amiri tzv. zpivajici doktor.*:)*
0 0
reagovat
JJ, asi tak ;)
507384
JJ, asi tak *;)*
0 0
reagovat

bender22

To tak moc nesnášíš peršany??)
507383
To tak moc nesnášíš peršany?*?)*
bender22
0 0
reagovat

terminator

v tu chvili jsem byl u babicky na veceri. a meli to tam pustene. malem jsem celou veceri vratil zpet na talir:)
507377
v tu chvili jsem byl u babicky na veceri. a meli to tam pustene. malem jsem celou veceri vratil zpet na talir*:)*
terminator
0 0
reagovat
Tak jsem omylem zapnul novu a tam ordinace, to vam reknu, to je peklo :D A navic v posteli lezici ´mega hvezda´ SUPERSTAR Ali Amiri, to je na me moc :D
507372
Tak jsem omylem zapnul novu a tam ordinace, to vam reknu, to je peklo *:D* A navic v posteli lezici ´mega hvezda´ SUPERSTAR Ali Amiri, to je na me moc *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Jeee a ja myslel, ze jsem prave objevil nejaky novy serial. Tak to me opravdu nenapadlo, ze to bude californication. :)
507343
Jeee a ja myslel, ze jsem prave objevil nejaky novy serial. Tak to me opravdu nenapadlo, ze to bude californication. *:)*
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se