Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 55401 - 55420 Napsat příspěvek
Quisp: Tak já se ti v podstatě nedivím. Ty postavy tam měnili strany takovou rychlostí, že si občas člověk sotva pamatoval jak to bylo před týdnem.
522572
Quisp: Tak já se ti v podstatě nedivím. Ty postavy tam měnili strany takovou rychlostí, že si občas člověk sotva pamatoval jak to bylo před týdnem.
0 0
reagovat

Bagr007

TBBT u mě pořád super, ale Heroes jsem vzdal asi po třech dílech z aktuální řady, protože to žonglování s postavama sem a tam mě lezlo dost na nervy:(
522570
TBBT u mě pořád super, ale Heroes jsem vzdal asi po třech dílech z aktuální řady, protože to žonglování s postavama sem a tam mě lezlo dost na nervy*:(*
Bagr007
0 0
reagovat
TBBT rozhodně nekončím, na to mě to baví až dost a při dvacetiminuté stopáži, není vůbec o čem přemejšlet :+ to radši třikrát vykopnu heroes nebo podobnej shit...
522569
TBBT rozhodně nekončím, na to mě to baví až dost a při dvacetiminuté stopáži, není vůbec o čem přemejšlet *:+* to radši třikrát vykopnu heroes nebo podobnej shit...
0 0
reagovat
Heroes byli asi v posledních 10 minutách dost dobrý, jinak zbytek nuda. Hlavně tam furt nechápu, že jsou některé postavy úplně nesmyslně na straně těch zlých.

HIMYM super. Barneyho video mě málem shodilo ze židle.

TBBT kouká na to vůbec ještě někdo? Já už asi taky brzo skončím, ale na druhou stranu musím uznat, že oproti minule jsem se tentokrát i 2x lehce zasmál.
522568
Heroes byli asi v posledních 10 minutách dost dobrý, jinak zbytek nuda. Hlavně tam furt nechápu, že jsou některé postavy úplně nesmyslně na straně těch zlých. HIMYM super. Barneyho video mě málem shodilo ze židle. TBBT kouká na to vůbec ještě někdo? Já už asi taky brzo skončím, ale na druhou stranu musím uznat, že oproti minule jsem se tentokrát i 2x lehce zasmál.
0 0
reagovat

heroes

no prave som dopozeral 3x14 a mne sa to pacilo ako kazdy diel
lov sa zacal tesim sa o tyzden :+
522566
no prave som dopozeral 3x14 a mne sa to pacilo ako kazdy diel lov sa zacal tesim sa o tyzden *:+*
heroes
0 0
reagovat
3D? co to vymysleli?
522563
3D? co to vymysleli?
0 0
reagovat
Krucinál, to ten novej Chuck musí bejt ve 3D? Člověk aby teď čekal do čtvrtka na 2D verzi ?)

ad Gossip Girl: Už jsem si říkal, že to větší sci-fi bejt nemůže, ale nová linka s Chuckem bere LOSTu vítr z plachet. Tomuhle říkám konspirace! :+
522561
Krucinál, to ten novej Chuck musí bejt ve 3D? Člověk aby teď čekal do čtvrtka na 2D verzi *?)* ad Gossip Girl: Už jsem si říkal, že to větší sci-fi bejt nemůže, ale nová linka s Chuckem bere LOSTu vítr z plachet. Tomuhle říkám konspirace! *:+*
0 0
reagovat
Tak co noveho v Heroes? Zase je to vetsi a vetsi sragora? (dens ma byt 14 dil)
522556
Tak co noveho v Heroes? Zase je to vetsi a vetsi sragora? (dens ma byt 14 dil)
0 0
reagovat
Spazz :o Tak to ses tak jeden z deseti lidi na svete :o
522554
Spazz *:o* Tak to ses tak jeden z deseti lidi na svete *:o*
0 0
reagovat

http://barneysvideoresume.com/

View it in awesome resolution.:+
522550
View it in awesome resolution.*:+*
http://barneysvideoresume.com/
0 0
reagovat

sohaj

Určitě sleduj, s přibývajícíma sezónama ti ty první budou připadat jako slabý odvárek... já je třeba už se na ty první díly nějak ani nemůžu dívat, něco mi tam nehraje... nevím co a proč, asi mi to přijde hodně nucené, každopádně pozdější díly teprve mají grády :o)
522547
Určitě sleduj, s přibývajícíma sezónama ti ty první budou připadat jako slabý odvárek... já je třeba už se na ty první díly nějak ani nemůžu dívat, něco mi tam nehraje... nevím co a proč, asi mi to přijde hodně nucené, každopádně pozdější díly teprve mají grády :o)
sohaj
0 0
reagovat

Ravenhorn

Tak přestaň koukat na Terezu a fofrem na HIMYM;):D

Jinak já začal ze zvědavosti koukat na Family Guy. Docela povedený animák, jen mám občas problém, že se mi krapet rozutečou myšlenky. Tak pořád nevím, zda to mám sledovat dál, nebo to zabalit:) Nejlepší je to mimino a jeho plány na podmanění světa:D:+
522546
Tak přestaň koukat na Terezu a fofrem na HIMYM*;)**:D* Jinak já začal ze zvědavosti koukat na Family Guy. Docela povedený animák, jen mám občas problém, že se mi krapet rozutečou myšlenky. Tak pořád nevím, zda to mám sledovat dál, nebo to zabalit:) Nejlepší je to mimino a jeho plány na podmanění světa*:D**:+*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Asi se začnu dívat na HIMYM, když to tu tak preferujete a doporučujete.;)
522545
Asi se začnu dívat na HIMYM, když to tu tak preferujete a doporučujete.*;)*
0 0
reagovat
Co mě teda překvapilo a trošičku (jen malinko :D) srazilo v mých očích HIMYM, že vlastně veškerý Barneyho high/self/phone... five trademark je vlastně celej okopírovanej od Todda ze Scrubs... ale jinak je samozřejmě Barney awesome
522543
Co mě teda překvapilo a trošičku (jen malinko *:D*) srazilo v mých očích HIMYM, že vlastně veškerý Barneyho high/self/phone... five trademark je vlastně celej okopírovanej od Todda ze Scrubs... ale jinak je samozřejmě Barney awesome
0 0
reagovat
Tak nový HIMYM zase vynikající. Barney is awesome:D Two and the half men bylo taky moc dobrý, celá šestá sezóna je o polovinu lepší než ty předchozí. Jo a teď jsem na začátku třetí sezóny Scrubs:+ vynikající
522538
Tak nový HIMYM zase vynikající. Barney is awesome*:D* Two and the half men bylo taky moc dobrý, celá šestá sezóna je o polovinu lepší než ty předchozí. Jo a teď jsem na začátku třetí sezóny Scrubs*:+* vynikající
0 0
reagovat

speta.jr a cain.cz

Imho ak by ho chceli odprasknuť, tak to urobia už na konci tejto epizódy, aby to malo väčší cliffhanger. Takže si osobne myslím, že Adama bude ešte nejakú tú chvíľku žiť.
522434
Imho ak by ho chceli odprasknuť, tak to urobia už na konci tejto epizódy, aby to malo väčší cliffhanger. Takže si osobne myslím, že Adama bude ešte nejakú tú chvíľku žiť.
speta.jr a cain.cz
0 0
reagovat

Cain.cz

Spoiler: To by mohli, je to totiz predvidatelne zatim...
522431
Spoiler: To by mohli, je to totiz predvidatelne zatim...
Cain.cz
0 0
reagovat

BSG na DVD (cz)

DVD - konečně
04x13 jestli Adamu odprásknou tak se asi pose..
522427
[link="http://www.bsg.cz/bsg-na-dvd-v-%C4%8De%C5%A1tin%C4%9B"]DVD - konečně[/link] 04x13 jestli Adamu odprásknou tak se asi pose..
BSG na DVD (cz)
0 0
reagovat

Bagr007

Skvělý díl. Nejlepší ze čtvrté série. A ten konec. :D
522412
Skvělý díl. Nejlepší ze čtvrté série. A ten konec. *:D*
Bagr007
0 0
reagovat
Tak BSG 04x13 sice ze začátku vypadal na nudu, ale nakonec z toho vylezl docela nářez. Dokonce i cliffhanger se povedl. :+

Ravenhorn: :D:D
522345
Tak BSG 04x13 sice ze začátku vypadal na nudu, ale nakonec z toho vylezl docela nářez. Dokonce i cliffhanger se povedl. *:+* Ravenhorn: *:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se