Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3401 - 3420 Napsat příspěvek
reaguje na: Ex-SOLDIER
Koukal jsem,ze je 15 knih:oTo mi prijde docela nahul. Vsak to od nejake faze musi byt nastavovana kase,ne? No, serial asi 15 rad neda:D
889284
Koukal jsem,ze je 15 knih*:o*To mi prijde docela nahul. Vsak to od nejake faze musi byt nastavovana kase,ne? No, serial asi 15 rad neda*:D*
889283
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
Třetí řada pokryje čtvrtou knihu, která je vůbec nejlepší.:+
889283
Třetí řada pokryje čtvrtou knihu, která je vůbec nejlepší.*:+*
889277
0 0
reagují: fabec
reagovat

Kolo času - 2. řada

Musim říct, že tohle je podobně přijemné překvapení, jako druhá řada Carnival Row. Je vidět, že když tvůrci chtějí, tak se zlepšit opravdu dá. Mojí (ne)výhodou oproti třeba Zaklínači nebo Prstenům moci je tady teda to, že neznám knižní předlohu, podle ohlasů je to docela prznění, ale jako (prozatimní) nečtenář tohle pro mě zatím není aktuální otázka. 
Z první řady jsem si teda dějově nepamatoval v podstatě vůbec nic. Šíleně dlouhá prodleva, plus další faktory jako mdlé charaktery, laciný vizuál a obecně velká rozháranost sráželi první řadu dost dolu. Každopádně musím říct, že druhá řada tohle vše vesměs napravuje. Postavy už jsou teď oddělené a každá má svou vlastní linku, která je něčím specifická a díky tomu zapamatovatelná. Vizuál šel také dost nahoru. Stále jsou patrné domácké lokace (Varhany...), ale přibude i dost dalších zajímavých míst a obecně prostě natáčení ve skutečných exteriérech žádným Volume nikdy nepřebijete. 
889277
Musim říct, že tohle je podobně přijemné překvapení, jako druhá řada Carnival Row. Je vidět, že když tvůrci chtějí, tak se zlepšit opravdu dá. Mojí (ne)výhodou oproti třeba Zaklínači nebo Prstenům moci je tady teda to, že neznám knižní předlohu, podle ohlasů je to docela prznění, ale jako (prozatimní) nečtenář tohle pro mě zatím není aktuální otázka.  Z první řady jsem si teda dějově nepamatoval v podstatě vůbec nic. Šíleně dlouhá prodleva, plus další faktory jako mdlé charaktery, laciný vizuál a obecně velká rozháranost sráželi první řadu dost dolu. Každopádně musím říct, že druhá řada tohle vše vesměs napravuje. Postavy už jsou teď oddělené a každá má svou vlastní linku, která je něčím specifická a díky tomu zapamatovatelná. Vizuál šel také dost nahoru. Stále jsou patrné domácké lokace (Varhany...), ale přibude i dost dalších zajímavých míst a obecně prostě natáčení ve skutečných exteriérech žádným Volume nikdy nepřebijete. 
Kolo času - 2. řada
3 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
a rudý ocasy opět na scéně :-) 

to bude moc epických 9 dílů .. 
889166
a rudý ocasy opět na scéně :-)  to bude moc epických 9 dílů .. 
889151
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Husina až na prdeli.
889154
Husina až na prdeli.
889151
3 0
reagovat
889151
[url=https://www.youtube.com/watch?v=lA-1JCRguZ0]Masters of the Air — Official Trailer [/url] *:+*
7 0
reagují: Adventurer, verbst
reagovat
reaguje na: HAL
Tak on to není přesně "ten" Doctor a taky se tomu podivuje jako celkem nové své tendenci. Ale po některých webizodách z období Matta Smithe, kde jak si matně vybavuji, dělal různé narážky na mezidruhové orgie atd... úplně v pohodě.
888927
Tak on to není přesně "ten" Doctor a taky se tomu podivuje jako celkem nové své tendenci. Ale po některých webizodách z období Matta Smithe, kde jak si matně vybavuji, dělal různé narážky na mezidruhové orgie atd... úplně v pohodě.
888806
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ne tahle je fakt úlet, jsem ve třetí minutě a chci to vypnout. Speciál o rapperech, jak jinak to mohlo dopadnout než jako sračka.
888907
Ne tahle je fakt úlet, jsem ve třetí minutě a chci to vypnout. Speciál o rapperech, jak jinak to mohlo dopadnout než jako sračka.
888903
3 -2
reagovat
Nejnovější díl Ricka a Mortyho má zatim nejhorší hodnocení v historii. Ona byla asi fakt ta pátá epizoda předčasný vrchol této řady. 
888903
Nejnovější díl Ricka a Mortyho má zatim nejhorší hodnocení v historii. Ona byla asi fakt ta pátá epizoda předčasný vrchol této řady. 
2 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: MarvinP
Jo, to jsem si říkal s Flux taky, jestli to "vyřeší" tímhle zásekem a pak už se k tomu nikdy nebudou vracet, tak dobrý. Radši bych kdyby to odignorovali úplně, ale chápu že Russell Chibnaila nechtěl až tak moc podtrhnout.
A narážka na orientaci mě tu ruší jen proto že tohle je "ten" Doctor který měl Rose. Trochu to nabourává lore. Ale je to nevýznamný detail.
888806
Jo, to jsem si říkal s Flux taky, jestli to "vyřeší" tímhle zásekem a pak už se k tomu nikdy nebudou vracet, tak dobrý. Radši bych kdyby to odignorovali úplně, ale chápu že Russell Chibnaila nechtěl až tak moc podtrhnout. A narážka na orientaci mě tu ruší jen proto že tohle je "ten" Doctor který měl Rose. Trochu to nabourává lore. Ale je to nevýznamný detail.
888791
1 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: HAL

Doctor who

Newton byl hodně cringe. Naštěstí to byla předtitulková scéna a running gag s mavity byl pak už fajn. A ta epizoda byla dobrá! Ne úplně matroš na výroční speciál, ale byla to po mnoha letech dobrá epizoda Doctora Who a Tennant tam hrál úplně skvěle, začíná být vidět, že ať už vědomě, či ne, hraje doktora přeci jen trochu jinak než dřív a mě se to líbí ještě víc. Narážka na orientaci mi připadá v pohodě, už za Moffatta byl více-méně omnisexuál a navíc je to prima meta foreshadowing jeho budoucího představitele... Jak mi minule ta "reprezentace" přišla naroubovaná na sílu a aktivně ničící finále, tak tentokrát jsem s tím byl úplně ok.

Flux bych taky nejraději zapomněl, ale pokud z něj takhle udělají traumatický životní fail o kterém doktor nerad mluví, tak je vlastně vše v pořádku.
888791
Newton byl hodně cringe. Naštěstí to byla předtitulková scéna a running gag s mavity byl pak už fajn. A ta epizoda byla dobrá! Ne úplně matroš na výroční speciál, ale byla to po mnoha letech dobrá epizoda Doctora Who a Tennant tam hrál úplně skvěle, začíná být vidět, že ať už vědomě, či ne, hraje doktora přeci jen trochu jinak než dřív a mě se to líbí ještě víc. Narážka na orientaci mi připadá v pohodě, už za Moffatta byl více-méně omnisexuál a navíc je to prima meta foreshadowing jeho budoucího představitele... Jak mi minule ta "reprezentace" přišla naroubovaná na sílu a aktivně ničící finále, tak tentokrát jsem s tím byl úplně ok. Flux bych taky nejraději zapomněl, ale pokud z něj takhle udělají traumatický životní fail o kterém doktor nerad mluví, tak je vlastně vše v pořádku.
Doctor who
888696
2 0
reagují: HAL
reagovat

Fargo 5x01

Zatím naprosto výborný návrat k prvním dvěma řadám, s parádní badass Juno Tample. A to si ty největší hvězdy zatím šetří. 
Tohle bude těžké čekání týden na nové díly. 
Barry byl fajn náhražka, ale Fargo je Fargo.
888783
Zatím naprosto výborný návrat k prvním dvěma řadám, s parádní badass Juno Tample. A to si ty největší hvězdy zatím šetří.  Tohle bude těžké čekání týden na nové díly.  Barry byl fajn náhražka, ale Fargo je Fargo.
Fargo 5x01
6 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Hlavně jak si tam nebudou sundávat 3x helmu během souboje, aby si vyměnili jeden řádek dialogu. Někdo tam měl u první série pocit, že musíme vidět jejich obličeje pokaždé, když mluví, přitom už Mandalorian ukázal, že to jde i bez sundávání helmy :D
888710
Hlavně jak si tam nebudou sundávat 3x helmu během souboje, aby si vyměnili jeden řádek dialogu. Někdo tam měl u první série pocit, že musíme vidět jejich obličeje pokaždé, když mluví, přitom už Mandalorian ukázal, že to jde i bez sundávání helmy :D
888704
6 0
reagovat
reaguje na: do_Od
To vypadá překvapivě dost dobře. 
888708
To vypadá překvapivě dost dobře. 
888704
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Super, hodím do pořadí 8). Halo jsem sice nikdy nehrál, ale trailer vypadá lákavě. 
888707
Super, hodím do pořadí *8)*. Halo jsem sice nikdy nehrál, ale trailer vypadá lákavě. 
888704
1 0
reagovat

Halo 2.0

link

Má to novýho scenáristu a showrunnera, který to chtěl údajně mít podstatně špinavější, trailer rozhodně povedenej. První sérka byla snad až na jedinou epizodu velkej meme watching, ale kdyby to nějakým zázrakem začalo být dobrý, nezlobil bych se.

Jinak Fallout, Boys i draci dobrý, příští rok bude v televizi zase hezkej, i když jsem zvědavej, co nahradí ty HBO věci jako Succession nebo Bílý lotos.
888704
https://www.youtube.com/watch?v=pfiTJ2JNDco Má to novýho scenáristu a showrunnera, který to chtěl údajně mít podstatně špinavější, trailer rozhodně povedenej. První sérka byla snad až na jedinou epizodu velkej meme watching, ale kdyby to nějakým zázrakem začalo být dobrý, nezlobil bych se. Jinak Fallout, Boys i draci dobrý, příští rok bude v televizi zase hezkej, i když jsem zvědavej, co nahradí ty HBO věci jako Succession nebo Bílý lotos.
Halo 2.0
12 0
reagují: okkac, HAL, Demonic8
reagovat

Doctor Who speciál 2

Příjemná a nápaditá epizoda.
Jen zas jako posledně je tam pár věcí zbytečně navíc (reflektování Flux - to stejně všichni chtějí zapomenout, a naznačování že tenhle Doctor je gay - proč ne, ale nemá být jeho pointa že je stejný jako dřív? Celý ten úvod s Newtonem byl cringe)
A mám hroznou radost že Bernard Cribbins  se před svou smrtí stihl vrátit jako Wilf, to byla úžasná postava a jeden z nejlepších Doctorových společníků ever, je skvělé ho zase vidět.
888696
Příjemná a nápaditá epizoda. Jen zas jako posledně je tam pár věcí zbytečně navíc [spoiler](reflektování Flux - to stejně všichni chtějí zapomenout, a naznačování že tenhle Doctor je gay - proč ne, ale nemá být jeho pointa že je stejný jako dřív? Celý ten úvod s Newtonem byl cringe)[/spoiler].  A mám hroznou radost že Bernard Cribbins  se před svou smrtí stihl vrátit jako Wilf, to byla úžasná postava a jeden z nejlepších Doctorových společníků ever, je skvělé ho zase vidět.
Doctor Who speciál 2
4 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: hroubek
To je úplně Jednoduchý, protože je to stejná postava jako v jeho posledních dvou seriálech. 
888690
To je úplně Jednoduchý, protože je to stejná postava jako v jeho posledních dvou seriálech. 
888685
0 -11
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nechci být rejpal, ale jak poznáš, že postava Jefferey Dean Morgana bude nudná po cca 20 vteřinách a jedné hlášce. 
888685
Nechci být rejpal, ale jak poznáš, že postava Jefferey Dean Morgana bude nudná po cca 20 vteřinách a jedné hlášce. 
888684
13 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Tak už poslední řada Boys se docela cyklila a vycerpavala místy. Při představě že dostávám to stejné nejsem úplně happy. Tam by potřebovali nějaký obří impuls... 
Jeffrey Dean Morgan je hrozně nudná nová postava uf... 
888684
Tak už poslední řada Boys se docela cyklila a vycerpavala místy. Při představě že dostávám to stejné nejsem úplně happy. Tam by potřebovali nějaký obří impuls...  Jeffrey Dean Morgan je hrozně nudná nová postava uf... 
1 -10
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se