Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 3221 - 3240 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Po té bojové scéně co tu kolovala jsi čekal "více"? :D
892145
Po té bojové scéně co tu kolovala jsi čekal "více"? *:D*
892144
4 0
reagují: hroubek, yeniczek
reagovat

Echo S01E01+02

Čekal jsem více. Místy to není zle, ale bohužel  se znovu ukazuje, že v MCU nikdo nepřemýšlí. Mohli jít cestou Daredevila a místo toho tu máme scény jako z Eternals akorát tak 10x horší a pak hrdinku, která fakt není moc sympatická. Zatím 5/10
892144
Čekal jsem více. Místy to není zle, ale bohužel  se znovu ukazuje, že v MCU nikdo nepřemýšlí. Mohli jít cestou Daredevila a místo toho tu máme scény jako z Eternals akorát tak 10x horší a pak hrdinku, která fakt není moc sympatická. Zatím 5/10
Echo S01E01+02
3 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Zatím jsem nezkoušel, ale Rehearsal byla nejgeniálnější věc, co jsem kdy "v televizi" viděl. Takže nepochybuju o tom, že to sjedu a bude se mi to líbit, maximálně budu zklamanej, že to není tak dobrý jako Rehearsal.
892135
Zatím jsem nezkoušel, ale Rehearsal byla nejgeniálnější věc, co jsem kdy "v televizi" viděl. Takže nepochybuju o tom, že to sjedu a bude se mi to líbit, maximálně budu zklamanej, že to není tak dobrý jako Rehearsal.
892128
1 0
reagovat
reaguje na: duro
Naprosto souhlasim. Reacher je proste serial na binge nebo aspon po 2-3 epkach. Start mela S2 super, ted uz je to za prvni radou, ale hodne tomu proste nepomaha, ze si ty epizody neobhaji tydenni cekani. E4-6 maji deje sotva na dve a jeste to srazi i ty bohuzel nedostatecny production values, no.
Na druhou stranu, jaka je dnes konkurence Reachera? Do nejaky miry, i v pripade slabsi sezony, tomu holt prida, ze to "aspon je". :)
892133
Naprosto souhlasim. Reacher je proste serial na binge nebo aspon po 2-3 epkach. Start mela S2 super, ted uz je to za prvni radou, ale hodne tomu proste nepomaha, ze si ty epizody neobhaji tydenni cekani. E4-6 maji deje sotva na dve a jeste to srazi i ty bohuzel nedostatecny production values, no. Na druhou stranu, jaka je dnes konkurence Reachera? Do nejaky miry, i v pripade slabsi sezony, tomu holt prida, ze to "aspon je". :)
891865
3 0
reagovat

Jury Duty

Absolutne jsem netusil, ze tohle existuje. A asi se neni uplne cemu divit - Twitter uz nejaky rok "nefunguje", filmweby pokryvaj de facto uz jen IPs a idealne sci-fi / fantasy z nich, takze spousta veci uplne zapadne. Tohle jsem objevil diky Emmy a Golden Globes nominacim a... Je to super. Pobavilo, mistama rozsekalo, i za srdicko chytlo a je to idealni vec na binge. Takovej mix US Office a Nathana Fieldera. Vlastne... Za posledni mesice me asi zadnej film nebo serial tak moc nepotesil. :)
892132
Absolutne jsem netusil, ze tohle existuje. A asi se neni uplne cemu divit - Twitter uz nejaky rok "nefunguje", filmweby pokryvaj de facto uz jen IPs a idealne sci-fi / fantasy z nich, takze spousta veci uplne zapadne. Tohle jsem objevil diky Emmy a Golden Globes nominacim a... Je to super. Pobavilo, mistama rozsekalo, i za srdicko chytlo a je to idealni vec na binge. Takovej mix US Office a Nathana Fieldera. Vlastne... Za posledni mesice me asi zadnej film nebo serial tak moc nepotesil. :)
Jury Duty
1 0
reagovat

The Curse

A24, Emma Stone, satirická reality show, to jsou papírově poznatky k tomu, že by mě to mělo bavit a házel bych to jako tip, ale ... zprvu moje chyba, že jsem čekal kompletně hraný „Who is America“, něco na ten způsob. Už od první scény syna, který hledá marně práci a má smrtelně nemocnou matku, je nastaven tón seriálu. Že ten manželský pár, který se nechává natáčet, jak v okolí páchá samou dobročinost a ani do show o nich nechce nutně tlačit senzaci, nebude tak úplně dobrosrdečný. Spíš by tak chtěli pro okolí působit. U mě je možná potíž, že předchozí kousek od Nathana Fiedlera mám coby první díl rozkoukaný na HBO už přes rok.

Tady, ne že by mě ten hodinový pilot proklel, spíš vysál duši v domnění, že to mělo minimálně jednou tolik. Fiedler tohle napsal s Bennym Safdiem, který tu zatím hraje tu nejzajímavější postavu režiséra show (je celkem vtipný, uvědomit si, že ten vlasáč, kterej chce z show udělat zábavnou šokující věc je fyzik z Oppenheimera). Ale režisér tu má zatím nejmenší prostor a humory Nathana, kdy to jde často do záměrně trapnejch tichejch momentů jsou jako okamžiky na wc. Tlačíš na sílu a většinou to neni moc fajn.

Až v posledních pár minutách, kdy se objasní i název seriálu to celkem začne bejt fajn, ale jako vábička, že jsem viděl pilot a teď půjdu do dalších hodinových dílů to úplně nefunguje. Ale šanci tomu časem asi dám. Zkoušel někdo? Na SkyShowtime je zatím pět dílů z deseti.
892128
A24, Emma Stone, satirická reality show, to jsou papírově poznatky k tomu, že by mě to mělo bavit a házel bych to jako tip, ale ... zprvu moje chyba, že jsem čekal kompletně hraný „Who is America“, něco na ten způsob. Už od první scény syna, který hledá marně práci a má smrtelně nemocnou matku, je nastaven tón seriálu. Že ten manželský pár, který se nechává natáčet, jak v okolí páchá samou dobročinost a ani do show o nich nechce nutně tlačit senzaci, nebude tak úplně dobrosrdečný. Spíš by tak chtěli pro okolí působit. U mě je možná potíž, že předchozí kousek od Nathana Fiedlera mám coby první díl rozkoukaný na HBO už přes rok. Tady, ne že by mě ten hodinový pilot proklel, spíš vysál duši v domnění, že to mělo minimálně jednou tolik. Fiedler tohle napsal s Bennym Safdiem, který tu zatím hraje tu nejzajímavější postavu režiséra show (je celkem vtipný, uvědomit si, že ten vlasáč, kterej chce z show udělat zábavnou šokující věc je fyzik z Oppenheimera). Ale režisér tu má zatím nejmenší prostor a humory Nathana, kdy to jde často do záměrně trapnejch tichejch momentů jsou jako okamžiky na wc. Tlačíš na sílu a většinou to neni moc fajn. Až v posledních pár minutách, kdy se objasní i název seriálu to celkem začne bejt fajn, ale jako vábička, že jsem viděl pilot a teď půjdu do dalších hodinových dílů to úplně nefunguje. Ale šanci tomu časem asi dám. Zkoušel někdo? Na SkyShowtime je zatím pět dílů z deseti.
The Curse
0 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: do_Od
Carrie Coon in da haus!:+

Teď se spekuluje Walton Goggins:o
892124
Carrie Coon in da haus!*:+* Teď se spekuluje Walton Goggins*:o*
891750
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
ja první sérii pořádně nezačal, protože měla mít otevřený konec a druhá sezona byla nejistá ... 
otázka je, jestli 2 sezona to ukončí a nebo to zase nechají otevřený. Pak nemá opět začínat ...
892119
ja první sérii pořádně nezačal, protože měla mít otevřený konec a druhá sezona byla nejistá ...  otázka je, jestli 2 sezona to ukončí a nebo to zase nechají otevřený. Pak nemá opět začínat ...
892113
0 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Yesssss a já se bál, že se toho nikdy nedočkáme :+
892117
Yesssss a já se bál, že se toho nikdy nedočkáme *:+*
892113
0 -1
reagovat
Tokyo Vice Season 2
Už za měsíc :+
892113
[url=https://youtu.be/dJz0X-UZypk?si=4HiHNbpTgdRkh4wt]Tokyo Vice Season 2[/url] Už za měsíc *:+*
3 -1
reagují: Adventurer, esmo
reagovat
reaguje na: dreamy
Nebude, někde si vygoogli, v kolika epizodách ten někdo bude. 

Každopádně snad to nebudou u ní zbytečné hrotit s muskulaturou, když i Ellie vypadá jak vypadá.
892105
Nebude, někde si vygoogli, v kolika epizodách ten někdo bude.  Každopádně snad to nebudou u ní zbytečné hrotit s muskulaturou, když i Ellie vypadá jak vypadá.
892091
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Tohle mi od tvůrců seriálu připadá vyloženě jako provokace. Kaitlyn Dever si plno fanoušků hry představovalo v roli Ellie. 8)
892097
Tohle mi od tvůrců seriálu připadá vyloženě jako provokace. Kaitlyn Dever si plno fanoušků hry představovalo v roli Ellie. *8)*
892089
7 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Nepřijde mi, že by ten seriál byl zas až tak populární, aby to jeho fanoušci hrotili tak moc, jako ti videoherní tehdy. Podle mě může být v klidu. Naopak Bella Ramsey to bude mít těžší, když jako její antagonistku obsadili mnohem sympatičtější herečku.
892094
Nepřijde mi, že by ten seriál byl zas až tak populární, aby to jeho fanoušci hrotili tak moc, jako ti videoherní tehdy. Podle mě může být v klidu. Naopak Bella Ramsey to bude mít těžší, když jako její antagonistku obsadili mnohem sympatičtější herečku.
892089
3 0
reagovat

Pece cele cesko

Uz neni covid a neni nutne travit cas doma u takovehoto eskapismu... Pustil jsem prvni dil treti rady a ldyz na to clovek kouka jako na neco, cenu by mel venovat 10h drahocenneho casu... Tak ne, tomudle to nebudu venovat. Z nejakeho duvodu jsou v ceske variaci dva moderatori, proc? Stejne tam jen hlasi cas a dementni "Pecte ted!". K problematice nemaji co rict a kdyz je tam skriptovana vlozka tak na pest. Jeste ze tam je porota a sympatak Marsalek.

Nejaka zahranicni verze, kvalitni?
892093
Uz neni covid a neni nutne travit cas doma u takovehoto eskapismu... Pustil jsem prvni dil treti rady a ldyz na to clovek kouka jako na neco, cenu by mel venovat 10h drahocenneho casu... Tak ne, tomudle to nebudu venovat. Z nejakeho duvodu jsou v ceske variaci dva moderatori, proc? Stejne tam jen hlasi cas a dementni "Pecte ted!". K problematice nemaji co rict a kdyz je tam skriptovana vlozka tak na pest. Jeste ze tam je porota a sympatak Marsalek. Nejaka zahranicni verze, kvalitni?
Pece cele cesko
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Zrovna "tamto" se ale bude určitě řešit dlouho než to přijde, tak sem zvědavej jak to pojmou, jestli se budou držet hry nebo trošku vyměknou 
892091
Zrovna "tamto" se ale bude určitě řešit dlouho než to přijde, tak sem zvědavej jak to pojmou, jestli se budou držet hry nebo trošku vyměknou 
892089
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

The Last of Us S2

Kaitlyn Dever oficiálně potvrzena jako Abby!

Holka ať si radši smaže všechny socials...

A neví někdo jaký má golfový handicap?:D
892089
Kaitlyn Dever oficiálně potvrzena jako Abby! Holka ať si radši smaže všechny socials... A neví někdo jaký má golfový handicap?*:D*
The Last of Us S2
6 -1
reagují: DarkSith, Papricek, dreamy
reagovat

Parks and Recreation

Nejvíc satisfying finále u sitcomu. Nejuzavřenější a většinou ani ne nějak na sílu uspěchaný character arcs.
Nejvyvážnější kvalitou. 

Po letech jsem se vrátil do Pawnee a to finále by se mělo vyučovat. 

10/10
892086
Nejvíc satisfying finále u sitcomu. Nejuzavřenější a většinou ani ne nějak na sílu uspěchaný character arcs. Nejvyvážnější kvalitou.  Po letech jsem se vrátil do Pawnee a to finále by se mělo vyučovat.  10/10
Parks and Recreation
6 0
reagovat

Dobré ráno, Brno! - 2x01

Velmi solidní začátek druhé řady. Konečně pořádně využitá hostující hvězda, tedy v tomto případě Marhoul, jakožto chodící pohroma. Scéna, kdy mu ulítne sekera na chalupě, je sice tak asi 1000x viděnej fór, ale musím říct, že už dlouho mě něco tak dobře nepobavilo, i-když je to v plné míře naprosto prvoplánové a jednoduché. 
892062
Velmi solidní začátek druhé řady. Konečně pořádně využitá hostující hvězda, tedy v tomto případě Marhoul, jakožto chodící pohroma. Scéna, kdy mu ulítne sekera na chalupě, je sice tak asi 1000x viděnej fór, ale musím říct, že už dlouho mě něco tak dobře nepobavilo, i-když je to v plné míře naprosto prvoplánové a jednoduché. 
Dobré ráno, Brno! - 2x01
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Mi přijde, že je to tím jeho teamem parťáků. Prostě rozřeďujií pozornost a Reacher má méně prostoru, než v první řadě. (Hlavně Karla Dixon tu pozornost upoutává až moc 8) ) . Prostě ten koncept první řady, kdy se pohybuje jako tulák a přijde do neznámého prostředí a všem vytře zrak nebo zláme hnáty funguje lépe. Doufám, že třetí řada bude právě v tomto duchu opět.
891962
Mi přijde, že je to tím jeho teamem parťáků. Prostě rozřeďujií pozornost a Reacher má méně prostoru, než v první řadě. (Hlavně Karla Dixon tu pozornost upoutává až moc *8)* ) . Prostě ten koncept první řady, kdy se pohybuje jako tulák a přijde do neznámého prostředí a všem vytře zrak nebo zláme hnáty funguje lépe. Doufám, že třetí řada bude právě v tomto duchu opět.
891952
8 0
reagovat

Reacher

První sérii si už pamatuju míň, ale kromě finále byla naprosto super. Těšil jsem se na každý další díl a velmi jsem se těšil na druhou řadu.
U druhé řady jsem viděl 4. díly a ještě se mi nechtělo koukat na další dva.
Úplně ten rozdíl v kvalitě neumím pojmenovat, ale tam, kde mě jednička celkově bavila, mi dvojka přijde mnohem víc "by the numbers" a výsledný kvalitativní rozdíl velmi silně vnímám.

Z jedničky mě bavil už ten začátek na policejní stanici s tím jeho až arogantním postojem, pak držení se chlápka ve věznici, pak scéna s autem a dvěma grázlíky zastřelenými z křoví a pak nalámanými do kufru...
Ve 4 dílech 2. řady jsem nic podobného zatím nedostal. Možná kromě airbagu.

V obou případech od toho čekám zábavné béčko, jen prostě jednička byla kvalitní žánrovka, zatímco dvojka je strašný průměr.
891952
První sérii si už pamatuju míň, ale kromě finále byla naprosto super. Těšil jsem se na každý další díl a velmi jsem se těšil na druhou řadu. U druhé řady jsem viděl 4. díly a ještě se mi nechtělo koukat na další dva. Úplně ten rozdíl v kvalitě neumím pojmenovat, ale tam, kde mě jednička celkově bavila, mi dvojka přijde mnohem víc "by the numbers" a výsledný kvalitativní rozdíl velmi silně vnímám. Z jedničky mě bavil už ten začátek na policejní stanici s tím jeho až arogantním postojem, pak držení se chlápka ve věznici, pak scéna s autem a dvěma grázlíky zastřelenými z křoví a pak nalámanými do kufru... Ve 4 dílech 2. řady jsem nic podobného zatím nedostal. Možná kromě airbagu. V obou případech od toho čekám zábavné béčko, jen prostě jednička byla kvalitní žánrovka, zatímco dvojka je strašný průměr.
Reacher
8 -1
reagují: okkac
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se