Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 18501 - 18520 Napsat příspěvek
Počkat, tak ono vám fakt vadí, že není běloch?
791265
Počkat, tak ono vám fakt vadí, že není běloch?
2 -4
reagují: DarkSith, Gonzi
reagovat
reaguje na: Jardus
Nejak tak. Je to mega-lacna x-ta verze, ve ktery herecky debutuje zpevacka, a zjevne to cili na americke teens a mlade dospele. Sony je asi rado, ze to prodali a nemusi cpat 30 micu do kampane. Mimo US by na to asi stejne nikdo moc nesel.
791264
Nejak tak. Je to mega-lacna x-ta verze, ve ktery herecky debutuje zpevacka, a zjevne to cili na americke teens a mlade dospele. Sony je asi rado, ze to prodali a nemusi cpat 30 micu do kampane. Mimo US by na to asi stejne nikdo moc nesel.
791260
7 0
reagovat
reaguje na: Jardus
Já ti hele nevím, proč máš potřebu na mě s tímhle opakovaně útočit. Píšu, že to snad řeší rasismus? Tvrdím, že tenhle film bude kvůli genderově převracené roli kmotřičky automaticky lepší? Ne, tak mi laskavě nepodsouvej věci, co neříkám, díky. :) Jestli je něco "here we go again" tak je to ten místní trigger na fakt, že se někde zase objeví černoch, ještě navíc gay. Příspěvek níže kvůli tomu dokonce zvěstuje zhoubu západu. Lol. Nevím, jestli jsou víc oblbnutí lidi, kterým je tohle u prdele (já), nebo ti, kteří tu šíří konzervativní (často nepravdivý) talking points aniž by si to vůbec uvědomovali.
791263
Já ti hele nevím, proč máš potřebu na mě s tímhle opakovaně útočit. Píšu, že to snad řeší rasismus? Tvrdím, že tenhle film bude kvůli genderově převracené roli kmotřičky automaticky lepší? Ne, tak mi laskavě nepodsouvej věci, co neříkám, díky. *:)* Jestli je něco "here we go again" tak je to ten místní trigger na fakt, že se někde zase objeví černoch, ještě navíc gay. Příspěvek níže kvůli tomu dokonce zvěstuje zhoubu západu. Lol. Nevím, jestli jsou víc oblbnutí lidi, kterým je tohle u prdele (já), nebo ti, kteří tu šíří konzervativní (často nepravdivý) talking points aniž by si to vůbec uvědomovali.
791260
4 -9
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: DarkSith
Zánik Západu, tradiční hodnoty. :DTvl to je fakt jak z FB příznivců SPD.
791262
Zánik Západu, tradiční hodnoty. *:D*Tvl to je fakt jak z FB příznivců SPD.
791259
6 -5
reagovat
reaguje na: DarkSith
Provokace? Jestli vás dokáže zničit jenom tohle, tak jste teda pěkní slaboši. :D

Jinak pokud jde o ty tradiční hodnoty, tak jsem si naprosto jistý, že i zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. ;)
791261
Provokace? Jestli vás dokáže zničit jenom tohle, tak jste teda pěkní slaboši. *:D* Jinak pokud jde o ty tradiční hodnoty, tak jsem si naprosto jistý, že i zde pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. *;)*
791254
1 -15
reagovat
reaguje na: do_Od
Here we go again... Rasismus no more díky další černošské postavě. A nebo je to pouhý PR kalkul, aby se o daném filmu/seriálu mluvilo? Woke lidi je strašně jednoduché oblbnout, stačí tu a tam jedna černošská postava, duhová vlaječka na instagram profil korporace a hned je na světě krásně, ne?
791260
Here we go again... Rasismus no more díky další černošské postavě. A nebo je to pouhý PR kalkul, aby se o daném filmu/seriálu mluvilo? Woke lidi je strašně jednoduché oblbnout, stačí tu a tam jedna černošská postava, duhová vlaječka na instagram profil korporace a hned je na světě krásně, ne?
791255
14 -1
reagují: The Joker, do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Už jenom, že něco podobného někoho napadlo dát do pohádky je důkaz, že západ směřuje ke svému zániku. A tahat do toho Rusko je až moc laciné. Pohádky by měli ctít nějaké základní tradiční hodnoty. 
791259
Už jenom, že něco podobného někoho napadlo dát do pohádky je důkaz, že západ směřuje ke svému zániku. A tahat do toho Rusko je až moc laciné. Pohádky by měli ctít nějaké základní tradiční hodnoty. 
791256
9 -2
reagují: Milosh
reagovat

The Death Camp of Tolerance

791257
https://www.youtube.com/watch?v=6vTPjuT3rTA 
The Death Camp of Tolerance
3 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tak ještě že se tím nemusíš nechat vyprovokovat protože máš dvacet dalších Popelek, které jsou technicky správně. Vždyť to stačí prostě ignorovat. Nebo byste radši aby se tady tyhle filmy cenzurovaly jako v Rusku?
791256
Tak ještě že se tím nemusíš nechat vyprovokovat protože máš dvacet dalších Popelek, které jsou technicky správně. Vždyť to stačí prostě ignorovat. Nebo byste radši aby se tady tyhle filmy cenzurovaly jako v Rusku?
791254
2 -7
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: dreamy
Aha, no protože já ještě dokážu chápat, když se zlobíte na změny při obsazování historických postav, ale zrovna tohle je pohádka, všechno v ní je smyšlené a víla kmotřička je snad nejmíň důležitá postava. I kdyby ji hrál John Goodman tak je to asi fuk, zrovna Porter navíc hrát umí takže i když to bude dost výstřední, tak nějak v tom nevidím problém. Hlavně Popelku hraje Camila Cabello, já víc asi nepotřebuju.

Snipsley: Nejsem vůbec naštvanej, vadí mi, když Tony plácá nesmysly, ale to je tak celé.
791255
Aha, no protože já ještě dokážu chápat, když se zlobíte na změny při obsazování historických postav, ale zrovna tohle je pohádka, všechno v ní je smyšlené a víla kmotřička je snad nejmíň důležitá postava. I kdyby ji hrál John Goodman tak je to asi fuk, zrovna Porter navíc hrát umí takže i když to bude dost výstřední, tak nějak v tom nevidím problém. Hlavně Popelku hraje Camila Cabello, já víc asi nepotřebuju. Snipsley: Nejsem vůbec naštvanej, vadí mi, když Tony plácá nesmysly, ale to je tak celé.
791252
2 -8
reagují: Jardus
reagovat
reaguje na: do_Od
Jako sorry, ale obsadit do role víly kmotřenky teplého černocha nemá nic společného s tolerancí. Na mě to působí jen jako obyčejná a zbytečná provokace. 
791254
Jako sorry, ale obsadit do role víly kmotřenky teplého černocha nemá nic společného s tolerancí. Na mě to působí jen jako obyčejná a zbytečná provokace. 
791249
16 -1
reagují: Disketa1, do_Od
reagovat
reaguje na: dreamy
Hele to by asi museli vypustit ze scénáře repliku:

"Tváře umouněné od popela, ale kominík to není..."
791253
Hele to by asi museli vypustit ze scénáře repliku: "Tváře umouněné od popela, ale kominík to není..."
791252
10 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Heh? Nikomu natož dětem nevadí že tam hraje černoch ať už teplej nebo ne ale ze hraje TU vílu kmotricku ne.. Já myslel ze to je jasny.. Však takhle může hrát rovnou Popelku..:D
791252
Heh? Nikomu natož dětem nevadí že tam hraje černoch ať už teplej nebo ne ale ze hraje TU vílu kmotricku ne.. Já myslel ze to je jasny.. Však takhle může hrát rovnou Popelku..:D
791249
12 0
reagují: do_Od, AndyKaufman
reagovat
Co vás (oba tábory) vlastně triggeruje? Proč jste naštvaní? Serious question.
791251
Co vás (oba tábory) vlastně triggeruje? Proč jste naštvaní? Serious question.
2 -4
reagovat

haiku o haikovi

Byl tu, 
už není. 
Přejet bagrem, 
nechybí.
791250
Byl tu,  už není.  Přejet bagrem,  nechybí.
haiku o haikovi
7 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Co třeba si sednout a naučit to dítě tolerovat ostatní bez ohledu na to jestli jsou černí, teplí, nebo rovnou obojí? Jen nápad. ?)
791249
Co třeba si sednout a naučit to dítě tolerovat ostatní bez ohledu na to jestli jsou černí, teplí, nebo rovnou obojí? Jen nápad. *?)*
791241
4 -11
reagují: DarkSith, dreamy
reagovat
Tak ono nejde o rasu ani orientaci apriori, ale to že tam prostě dali schválně zjevení, které má provokovat a bořit hranice.
791248
Tak ono nejde o rasu ani orientaci apriori, ale to že tam prostě dali schválně zjevení, které má provokovat a bořit hranice.
14 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Hele, ale ona je žena, že jo, víla bývá žena. Tedy nevím jak to mají s vílami v USA, zda jsou víláci běžní. IMO jsi s rasou protentokrát vedle. Teda doufám.
791247
Hele, ale ona je žena, že jo, víla bývá žena. Tedy nevím jak to mají s vílami v USA, zda jsou víláci běžní. IMO jsi s rasou protentokrát vedle. Teda doufám.
791243
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
jj ze všech dělej rasisty 
791246
jj ze všech dělej rasisty 
791243
11 0
reagovat
Problém není vůbec v barvě ty trole.. Ale godmother je prostě female.. Bejt ta postava vílák kmotr, tak je ten casting úplně v pohodě a nikdo s mozkem s  tím nemůže mít problém 
791245
Problém není vůbec v barvě ty trole.. Ale godmother je prostě female.. Bejt ta postava vílák kmotr, tak je ten casting úplně v pohodě a nikdo s mozkem s  tím nemůže mít problém 
12 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se