Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17341 - 17360 Napsat příspěvek
reaguje na: RainMakeR
ne, budou doma ve Stockholmu a na koncertu bude jen CGI double s "pohyby od stariku", ale z videa je jasne, ze to delali s mladymi imitatory.
801029
ne, budou doma ve Stockholmu a na koncertu bude jen CGI double s "pohyby od stariku", ale z videa je jasne, ze to delali s mladymi imitatory.
801019
2 0
reagovat

NOVÝ ALBUM OD IRON MAIDEN

JE EPICKÝ !!!
801028
JE EPICKÝ !!!
NOVÝ ALBUM OD IRON MAIDEN
3 -1
reagují: Attikus, Clavius
reagovat
reaguje na: speta.jr
Hele a v čem jsou přesně ty songy špatný? Dámám jsou ty roky slyšet na hlase, což je podle mě důstojnější a lepší, než kdyby to honili nějakejma efektama a jinak to zní, jako že to zvedli tam, kde to před čtyřiceti lety nechali ležet 8). Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to...

S tím koncertním představením je to nicméně divný, to jo. Je jasný, že na turné nikdo z nich nechce, ale loni jsme měli možnost vidět, že online živáče nejsou problém. To omlazování je nedůstojný.
801023
Hele a v čem jsou přesně ty songy špatný? Dámám jsou ty roky slyšet na hlase, což je podle mě důstojnější a lepší, než kdyby to honili nějakejma efektama a jinak to zní, jako že to zvedli tam, kde to před čtyřiceti lety nechali ležet *8)*. Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to... S tím koncertním představením je to nicméně divný, to jo. Je jasný, že na turné nikdo z nich nechce, ale loni jsme měli možnost vidět, že online živáče nejsou problém. To omlazování je nedůstojný.
801011
4 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr
chápu to správně, že je digitálně omladí a na koncertech budou mít "mladý" xichty na obrazovkách u podia ? Zatím co budou hrát na podiu "staříci" nebo snad za podiem ? 
wtf ? 
801019
chápu to správně, že je digitálně omladí a na koncertech budou mít "mladý" xichty na obrazovkách u podia ? Zatím co budou hrát na podiu "staříci" nebo snad za podiem ?  wtf ? 
801011
3 0
reagují: speta.jr
reagovat

ABBA

TVL. kdyz odhlednu od tech dvou novych songu, ktere jsou strasne, ale vsichni jsou z nich na vetvi, tak prezentace toho jejich turne vypada zajimave. Kazdopadne chtel bych videt, ktery blazen da predpokladam plne vstupne (2-8k?) na to aby se dival na obrazovku a led svetylka. Protoze tahle bzunda vypada, ze stala jak celovecerni hollywoodsky film, takze se musi zaplatit.

link
801011
TVL. kdyz odhlednu od tech dvou novych songu, ktere jsou strasne, ale vsichni jsou z nich na vetvi, tak prezentace toho jejich turne vypada zajimave. Kazdopadne chtel bych videt, ktery blazen da predpokladam plne vstupne (2-8k?) na to aby se dival na obrazovku a led svetylka. Protoze tahle bzunda vypada, ze stala jak celovecerni hollywoodsky film, takze se musi zaplatit. https://www.youtube.com/watch?v=OE8aSnhzTfQ 
ABBA
3 -1
reagují: Kostěj, RainMakeR
reagovat
A nevadí že mám schizofrenii? 

-Schizofrenie? Tak to je pohoda.
801004
A nevadí že mám schizofrenii?  -Schizofrenie? Tak to je pohoda.
4 0
reagovat
Klusák je sráč, to jsem se tu v diskuzi snažil vysvětlit mockrát. :)
800997
Klusák je sráč, to jsem se tu v diskuzi snažil vysvětlit mockrát. *:)*
5 0
reagovat
No mě tam spíš překvapil ten Klusák... Pak už jsem tomu moc nevěřil...
800990
No mě tam spíš překvapil ten Klusák... Pak už jsem tomu moc nevěřil...
2 0
reagovat
Je to diagnostikováný schizofrenik a všichni co si na něm masti kapsu proti seniorovi jsou idioti a bude z toho velké mrzeni, až to ten psychicky nemocný člověk nedá a skončí jako Bartošová. 
Staged to asi je protože tam s ním byl Klusák, prý náhodou, he he.
800986
Je to diagnostikováný schizofrenik a všichni co si na něm masti kapsu proti seniorovi jsou idioti a bude z toho velké mrzeni, až to ten psychicky nemocný člověk nedá a skončí jako Bartošová.  Staged to asi je protože tam s ním byl Klusák, prý náhodou, he he.
4 0
reagovat
reaguje na: verbst
Jakožto nevzdělanej moula: jo, smrdí, ale až tolik, že to smrdí samo o sobě. Mám dojem, že se za pár dní můžeme dočkat návratu marnotratného syna a šokujícího odhalení, že mladýho vlastně zblbli Piráti...
800985
Jakožto nevzdělanej moula: jo, smrdí, ale až tolik, že to smrdí samo o sobě. Mám dojem, že se za pár dní můžeme dočkat návratu marnotratného syna a šokujícího odhalení, že mladýho vlastně zblbli Piráti...
800982
3 0
reagovat
Hej, vy jste tady taková banda vzdělanejch a chytrejch lidí.
Taky vám "něco" smrdí na tom dnešním mladým Andrejovi ?

Nechci tu tahat politiku, ale celý mi to přijde hrozně staged...
800982
Hej, vy jste tady taková banda vzdělanejch a chytrejch lidí. Taky vám "něco" smrdí na tom dnešním mladým Andrejovi ? Nechci tu tahat politiku, ale celý mi to přijde hrozně staged...
5 -4
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: verbst
V Texase moze rapista udat zenu ktoru znasilnil, ze isla na interupciu a dostane 10k :+ zasnubena zem
800957
V Texase moze rapista udat zenu ktoru znasilnil, ze isla na interupciu a dostane 10k *:+* zasnubena zem
800954
9 -1
reagovat
reaguje na: Vault_13
A co teprve, když si uvědomíš, že Viggo Mortensen je teď už stejně starej jako byl Ian McKellen když natáčeli Pána prstenů... :o:D
800956
A co teprve, když si uvědomíš, že Viggo Mortensen je teď už stejně starej jako byl Ian McKellen když natáčeli Pána prstenů... *:o**:D*
800955
16 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Už 57? Tvl asi stárnu.
800955
Už 57? Tvl asi stárnu.
800896
2 0
reagují: verbst
reagovat
Ještě někdo si vzpomněl na Den poté při sledování počasí v New Yorku a okolí? 
Texas pro změnu trošku Handmaid's Tale...
800954
Ještě někdo si vzpomněl na Den poté při sledování počasí v New Yorku a okolí?  Texas pro změnu trošku Handmaid's Tale...
3 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rick Astley
800920
Rick Astley
800909
4 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Snad to nedopadne tak, že mu jenom zazpiva k narozkam Ilona Csakova
800909
Snad to nedopadne tak, že mu jenom zazpiva k narozkam Ilona Csakova
800896
5 -2
reagují: Fanous21
reagovat
Na jeho narozky?
800908
Na jeho narozky?
3 0
reagovat

Keanu Reeves

zítra slaví 57. narozky. tak třeba se dočkáme toho traileru ... 
800896
zítra slaví 57. narozky. tak třeba se dočkáme toho traileru ... 
Keanu Reeves
5 -1
reagují: Vault_13, TedGeorge
reagovat
Mne teda bavila i kritizovaná Artemis, tak na tohle se těším. Ale já jsem nenáročný i na Ernesta Clynea, který byl sundaný po Ready Player One za Armadu a Ready Player Two a za mne pořád super. 
800855
Mne teda bavila i kritizovaná Artemis, tak na tohle se těším. Ale já jsem nenáročný i na Ernesta Clynea, který byl sundaný po Ready Player One za Armadu a Ready Player Two a za mne pořád super. 
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se