Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114601 - 114620 Napsat příspěvek
the prestige. co se od toho da ocekavat?
453434
the prestige. co se od toho da ocekavat?
0 0
reagovat

Fluke

Bezvěrče! :)) Na to se holt čovek musí připravit :))
453433
Bezvěrče! *:))* Na to se holt čovek musí připravit *:))*
Fluke
0 0
reagovat
Elisha, IsmaelSatro: já na LotR maratonu byl ve slováči, chyba byla, že byl o půlnoci, tudíž s klíženýma očima jsem při bitvě o Minas Tirith padnul a spal:D

Ravenhorn: "born control device":)):)):)):+
453432
Elisha, IsmaelSatro: já na LotR maratonu byl ve slováči, chyba byla, že byl o půlnoci, tudíž s klíženýma očima jsem při bitvě o Minas Tirith padnul a spal*:D* Ravenhorn: "born control device"*:))**:))**:))**:+*
0 0
reagovat
Tu se koukněte na reklamu na World of Warcraft
cool :-)
reklama WOW
453431
Tu se koukněte na reklamu na World of Warcraft cool :-) [link="http://www.dailymotion.com/video/29946"]reklama WOW[/link]
0 0
reagovat

HAL

No nikde jsem ho neviděl. Někdo by ho radši ani neviděl a někomu je to jedno.
453430
No nikde jsem ho neviděl. Někdo by ho radši ani neviděl a někomu je to jedno.
HAL
0 0
reagovat
Nedá se někde stáhnout ten česky nadabovaný trailer na Eragona?
453429
Nedá se někde stáhnout ten česky nadabovaný trailer na Eragona?
0 0
reagovat
hehe, prave koukam, ze se pripravuje naky RPG "Loki" :)
453428
hehe, prave koukam, ze se pripravuje naky RPG "Loki" :)
0 0
reagovat
Jo, btw. ty VHSky... já je občas ještě v pohodě používám... 8)
453427
Jo, btw. ty VHSky... já je občas ještě v pohodě používám... *8)*
0 0
reagovat
Charlotte: sice pozdě, ale neva. VHSky se u nás stále ošoupávají a ve škole jakbysmet (přestože má každá posluchárna i comp, dvd atd.), myslím, že to tak ještě nějakou dobu zůstane a taky si myslím, že to není nic, za co bysme se měli stydět... :o)
453426
Charlotte: sice pozdě, ale neva. VHSky se u nás stále ošoupávají a ve škole jakbysmet (přestože má každá posluchárna i comp, dvd atd.), myslím, že to tak ještě nějakou dobu zůstane a taky si myslím, že to není nic, za co bysme se měli stydět... :o)
0 0
reagovat

mhsh

Jasne... jenom jsem naznacoval, ze my chodime vetsinou na projekce... a na tech se listky netrhaj. ;)
453425
Jasne... jenom jsem naznacoval, ze my chodime vetsinou na projekce... a na tech se listky netrhaj. ;)
mhsh
0 0
reagovat

imf

No to jsem čekal, že mě zase budeš chytat za slovo;). Samozřejmě víš co myslím, tzn. chodíš do kina a píšeš o filmu na několika místech, takže chodíš i na filmy na které by si normálně nešel.
453424
No to jsem čekal, že mě zase budeš chytat za slovo*;)*. Samozřejmě víš co myslím, tzn. chodíš do kina a píšeš o filmu na několika místech, takže chodíš i na filmy na které by si normálně nešel.
imf
0 0
reagovat

mhsh

Naopak... my co se tim zivime ve volnym case delame uplne jiny veci. ;)))
453423
Naopak... my co se tim zivime ve volnym case delame uplne jiny veci. ;)))
mhsh
0 0
reagovat

imf

Nojo, to je jasný že chodíš víc, když se tím +-živíš, to jsou jen lístky od konce 2001 (z Palace/Ster Century). Letos jsem byl 67x, to je tak akorát, prostě neni na víc čas.
453422
Nojo, to je jasný že chodíš víc, když se tím +-živíš, to jsou jen lístky od konce 2001 (z Palace/Ster Century). Letos jsem byl 67x, to je tak akorát, prostě neni na víc čas.
imf
0 0
reagovat

t_gon

Ten Kill Bill s časáku mám taky, akorát je to v těch hnusnejch slimech:(
453421
Ten Kill Bill s časáku mám taky, akorát je to v těch hnusnejch slimech*:(*
t_gon
0 0
reagovat
Imfe, milej zlatej.. Má na ní snad někdo copyright nebo copyleft? To je můj vlastní názor :) Většinou tohle spojení teda používám spíš, když se bavim o autech, ale každopádně jsem jí neslyšel od někoho někde. Chytrej jak rádio sever viď? ;)
453420
Imfe, milej zlatej.. Má na ní snad někdo copyright nebo copyleft? To je můj vlastní názor :) Většinou tohle spojení teda používám spíš, když se bavim o autech, ale každopádně jsem jí neslyšel od někoho někde. Chytrej jak rádio sever viď? ;)
0 0
reagovat

Vincent

Mozna by sis mel priste zjistit odkud ta hlaska s chozenim z mista A do mista B, pochazi, nez ji jen tak prohodis na zaklade toho, zes ji uz od nekoho slysel. Jj, neni nad vlastni nazor, co? ;)
453419
Mozna by sis mel priste zjistit odkud ta hlaska s chozenim z mista A do mista B, pochazi, nez ji jen tak prohodis na zaklade toho, zes ji uz od nekoho slysel. Jj, neni nad vlastni nazor, co? ;)
Vincent
0 0
reagovat
Randall, huh? Uniklo mi něco? :)
453418
Randall, huh? Uniklo mi něco? :)
0 0
reagovat
Vincent: Já LOTRa sice taky rád, ale v tomhle má holt Randall pravdu ;)
453417
Vincent: Já LOTRa sice taky rád, ale v tomhle má holt Randall pravdu ;)
0 0
reagovat
Vincent, známý to O.C. addict ;)
453416
Vincent, známý to O.C. addict ;)
0 0
reagovat
Ismael: Nene.. věř mi, u tohodle seriálu se nepletu. ;)
453415
Ismael: Nene.. věř mi, u tohodle seriálu se nepletu. ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se