Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 114541 - 114560 Napsat příspěvek

Pirát Chow

Teraz som ťažko mimo, ale pri surfovaní decembrových filmových noviniek som našiel ono hi-res foto Chow Yun-Fata ako čínskeho pirátskeho kapitána v Pirátoch 3 a... vyzerá úžasne! Ja sa už tak teším, až toho chlapa zase uvidím na plátnach kín! A v tejto drsno-špinavo-kozáckolooklike-dlhonechtovej forme - mňam. Aspoň jeden dôvod tešiť sa na trojku...
453490
Teraz som ťažko mimo, ale pri surfovaní decembrových filmových noviniek som našiel ono hi-res foto Chow Yun-Fata ako čínskeho pirátskeho kapitána v Pirátoch 3 a... vyzerá úžasne! Ja sa už tak teším, až toho chlapa zase uvidím na plátnach kín! A v tejto drsno-špinavo-kozáckolooklike-dlhonechtovej forme - mňam. Aspoň jeden dôvod tešiť sa na trojku...
Pirát Chow
0 0
reagovat
OT : Kam se ztratil Michael Bay? :D
453489
OT : Kam se ztratil Michael Bay? *:D*
0 0
reagovat
Hlavni je to ze to nikolho nebolelo :+
453488
Hlavni je to ze to nikolho nebolelo *:+*
0 0
reagovat
The movie industry may rue the day it challenged hackers to break its new encryption system for high-def DVDs, claiming it was bulletproof. The day after Christmas, a hacker known only as Muslix64 posted a hack to a Doom 9 forum that appears to shoot holes in their claim.

The hack consists of a program, BackupHDDVD, and a set of encryption keys that would allow users to decrypt, and thus copy, high-definition movies protected by the Advanced Access Content System (AACS), such as Full Metal Jacket, The Last Samurai, and The Fugitive......
453487
The movie industry may rue the day it challenged hackers to break its new encryption system for high-def DVDs, claiming it was bulletproof. The day after Christmas, a hacker known only as Muslix64 posted a hack to a Doom 9 forum that appears to shoot holes in their claim. The hack consists of a program, BackupHDDVD, and a set of encryption keys that would allow users to decrypt, and thus copy, high-definition movies protected by the Advanced Access Content System (AACS), such as Full Metal Jacket, The Last Samurai, and The Fugitive......
0 0
reagovat

Karate tiger 4

Díky za připomenutí! Tenhle film jsem naposledy viděl, když jsem chodil na první stupeň základní školy. Tenkrát to u nás doma běželo na videu s otřesným pseudo-dabingem typu: "Jmenuji se Tomáš a budu vám dabovat tento film!":D
453486
Díky za připomenutí! Tenhle film jsem naposledy viděl, když jsem chodil na první stupeň základní školy. Tenkrát to u nás doma běželo na videu s otřesným pseudo-dabingem typu: "Jmenuji se Tomáš a budu vám dabovat tento film!"*:D*
Karate tiger 4
0 0
reagovat
blbost? kde si naposledy videl taku kvalitnu choreografiu? :)
453485
blbost? kde si naposledy videl taku kvalitnu choreografiu? :)
0 0
reagovat
to je hrozna blbost :D
453484
to je hrozna blbost *:D*
0 0
reagovat
link - finalni souboj
453483
http://www.youtube.com/watch?v=STrUfn5lSw8&mode=related&search= - finalni souboj
0 0
reagovat
To je King of Kickboxers (Karate Tiger 4)... a byl to Loren Avedon, ne Van Damme. ;)
453482
To je King of Kickboxers (Karate Tiger 4)... a byl to Loren Avedon, ne Van Damme. ;)
0 0
reagovat
ked sa tu hovori o Van Dammovi tak ma napadlo,nepametate si ako sa vola film kde mu myslim zabil brata taky velky cernoch ,volal sa myslim Kan:) ,potom tam bojovali v takych thajskych maskach,pametam si to z obdobia tych uzasnych dabingov,vtedy som to videl asi milion krat :)
453481
ked sa tu hovori o Van Dammovi tak ma napadlo,nepametate si ako sa vola film kde mu myslim zabil brata taky velky cernoch ,volal sa myslim Kan:) ,potom tam bojovali v takych thajskych maskach,pametam si to z obdobia tych uzasnych dabingov,vtedy som to videl asi milion krat :)
0 0
reagovat
:D:+
453480
*:D**:+*
0 0
reagovat
Někdo si neobnovuje diskuzi a hází mu to starší příspěvky a na ty pak odpovídá... ;):D
453479
Někdo si neobnovuje diskuzi a hází mu to starší příspěvky a na ty pak odpovídá... ;):D
0 0
reagovat
O čem to točíte?
453478
O čem to točíte?
0 0
reagovat
Osobne davam o svatcich prednost filmum jako Smrtonosna past nebo Armagedon. Miluju posledni pohled Willise na planetu Zemi a pak zmackne cudlik: GOOD BEY PEOPLE! to me vzdycky dostane. Willis byl holt trida. V nabit a zabit mu to sedlo, ale chtelo by to hit, neco noveho. Nova Smrtonosna past ho odrazi, ale precejen to asi nebude to prave orechove.
453477
Osobne davam o svatcich prednost filmum jako Smrtonosna past nebo Armagedon. Miluju posledni pohled Willise na planetu Zemi a pak zmackne cudlik: GOOD BEY PEOPLE! to me vzdycky dostane. Willis byl holt trida. V nabit a zabit mu to sedlo, ale chtelo by to hit, neco noveho. Nova Smrtonosna past ho odrazi, ale precejen to asi nebude to prave orechove.
0 0
reagovat
Pridame saw3, black chistmas a muzem peci kolaci brasi :D . Nebo ze bychom si pustili Segalovy vlaky a lode?
453476
Pridame saw3, black chistmas a muzem peci kolaci brasi *:D* . Nebo ze bychom si pustili Segalovy vlaky a lode?
0 0
reagovat
Universální voják je klasika;)

Jinak k vánocím sem dostal CaC:The First Decade a ty amatérský filmečky, hlavně z Red Alert 2 a datadisku jsou doslova boží:+;) dýchá na mě nostalgie:D
453475
Universální voják je klasika;) Jinak k vánocím sem dostal CaC:The First Decade a ty amatérský filmečky, hlavně z Red Alert 2 a datadisku jsou doslova boží*:+**;)* dýchá na mě nostalgie*:D*
0 0
reagovat
Jo chvílemi sem se taky dost řezal:D natož že šlo o sci-fi film. SPOILER: Třeba po té scéně jak to tam rozmačíroval se v okně objeví ta reportrka a ptá se ho: "Chutná vám?":))
453474
Jo chvílemi sem se taky dost řezal*:D* natož že šlo o sci-fi film. SPOILER: Třeba po té scéně jak to tam rozmačíroval se v okně objeví ta reportrka a ptá se ho: "Chutná vám?"*:))*
0 0
reagovat
Pak tam vsechno rozmasiruje :D:D:D z toho sjem fakt nemohl
453473
Pak tam vsechno rozmasiruje *:D**:D**:D* z toho sjem fakt nemohl
0 0
reagovat
Van Damme tam mam hustou hlasku: "Mam hlad" :D:+?)
453472
Van Damme tam mam hustou hlasku: "Mam hlad" *:D**:+**?)*
0 0
reagovat
Tak jsem právě konečně viděl Univerzálního vojáka a byl to nářez. Doposud můj nejoblíbenější film s van Dammemem byl Legionář, ale asi svůj žebříček přehodnotím:):+
453471
Tak jsem právě konečně viděl Univerzálního vojáka a byl to nářez. Doposud můj nejoblíbenější film s van Dammemem byl Legionář, ale asi svůj žebříček přehodnotím*:)**:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se