Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5001 - 5020 Napsat příspěvek
reaguje na: FallenMaia
Ty útočíš vždycky první. Možná ti to nepřijde, ale s TLOU2 a teď tomu tak je určitě.

To jen tak na okraj a zase jdu dál. *písky písk písk*
760057
Ty útočíš vždycky první. Možná ti to nepřijde, ale s TLOU2 a teď tomu tak je určitě. To jen tak na okraj a zase jdu dál. *písky písk písk*
760055
8 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
S čím mám problém??? Lezie mi na nervy to tvoje neustále poučovanie ako keby si bol ten najdokonalejší človek na planéte. Čo si nejaký vychovávateľ do .....? Ešte ani raz si nezačal so mnou debatu bez toho aby tam nepadla nejaká narážka na moje vyjadrovanie. Ty vole tak bohužiaľ asi sa neviem tak pekne a múdro vyjadrovať ako ty a som prchká povaha.
760055
S čím mám problém??? Lezie mi na nervy to tvoje neustále poučovanie ako keby si bol ten najdokonalejší človek na planéte. Čo si nejaký vychovávateľ do .....? Ešte ani raz si nezačal so mnou debatu bez toho aby tam nepadla nejaká narážka na moje vyjadrovanie. Ty vole tak bohužiaľ asi sa neviem tak pekne a múdro vyjadrovať ako ty a som prchká povaha.
760049
2 -7
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak mě se právěžeTV do 24Hz přepne, ani to nemusím dělat manuálně. Ale navrdo hře
musím nastavit 24Hz, což ne každá umí a nejsem si jistý, zda to
umí i PSko.A ano, pulldown byto domršil, to uznávám.
760050
Tak mě se právěžeTV do 24Hz přepne, ani to nemusím dělat manuálně. Ale navrdo hře musím nastavit 24Hz, což ne každá umí a nejsem si jistý, zda to umí i PSko.A ano, pulldown byto domršil, to uznávám.
760048
1 -1
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Můžu se zeptat, v čem sem ti dělal v minulosti problémy? Jestli myslíš to, že sem reagoval na styl tvého psaní, pak tím sem ti snad nijak neubližoval.
Do osobní roviny si to přelil ty, když si tady diskuzi započal dosti ofenzivním přístupem. Nepoučuju a máš pravdu, že už "těch" diskuzí opravdu bylo dost na to, aby sis mohl všimnout, že mi nevadí co říkáš, ale jak to říkáš. Že se to ale blbě poslouchá, to věřím. Tvé komentáře se taky dobře nečtou, to mi věř.
A jestli nechceš debatu, i když zrovna v tomhle není o čem debatovat, pak ji nezačínej...
760049
Můžu se zeptat, v čem sem ti dělal v minulosti problémy? Jestli myslíš to, že sem reagoval na styl tvého psaní, pak tím sem ti snad nijak neubližoval. Do osobní roviny si to přelil ty, když si tady diskuzi započal dosti ofenzivním přístupem. Nepoučuju a máš pravdu, že už "těch" diskuzí opravdu bylo dost na to, aby sis mohl všimnout, že mi nevadí co říkáš, ale jak to říkáš. Že se to ale blbě poslouchá, to věřím. Tvé komentáře se taky dobře nečtou, to mi věř. A jestli nechceš debatu, i když zrovna v tomhle není o čem debatovat, pak ji nezačínej...
760046
8 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: KARLOS
Strategie, flightsimy apod jasně, ale pro "normální" hru, kde se ti pořád hýbe kamera už to ruší. Jinak kdyby hra měla stabilních 24 framů a řekla tv ať se dá do 24fps režimu, tak pohoda - to se ale typicky neděje. Typicky je to nestíhajících 30fps, takže ti obrázky chodí tak, že si užíváš 3:2 pulldown (nebo jak se to jmenuje) a trhá se ti to naprosto kontinuálně (ostatně proto i na PC preferuji vymazlených a framelocknutých 30 fps, než papírově plynulejších 40 fps).
760048
Strategie, flightsimy apod jasně, ale pro "normální" hru, kde se ti pořád hýbe kamera už to ruší. Jinak kdyby hra měla stabilních 24 framů a řekla tv ať se dá do 24fps režimu, tak pohoda - to se ale typicky neděje. Typicky je to nestíhajících 30fps, takže ti obrázky chodí tak, že si užíváš 3:2 pulldown (nebo jak se to jmenuje) a trhá se ti to naprosto kontinuálně (ostatně proto i na PC preferuji vymazlených a framelocknutých 30 fps, než papírově plynulejších 40 fps).
760047
1 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Gonzi
Imo i "filmových" 24 se dá, musí ale samozřejmně stabilně držet. Rychlost hry to ovlivní, to určitě, ale strategie/budovatelky/tacoony si raději "osolím" na 4K a High settings právě na těch 24 snímků, než mít plynulých 60 na FullHDčko.
60 je fajn, to určitě, ale na to hraju tak málo, než aby to byla naprostá priorita. I kvůli tomu mě ale nové konzole celkem i lákaly, že by to bylo "bezproblémové" 4K/60fps hraní...
760047
Imo i "filmových" 24 se dá, musí ale samozřejmně stabilně držet. Rychlost hry to ovlivní, to určitě, ale strategie/budovatelky/tacoony si raději "osolím" na 4K a High settings právě na těch 24 snímků, než mít plynulých 60 na FullHDčko. 60 je fajn, to určitě, ale na to hraju tak málo, než aby to byla naprostá priorita. I kvůli tomu mě ale nové konzole celkem i lákaly, že by to bylo "bezproblémové" 4K/60fps hraní...
760041
1 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: KARLOS
Počuj s tebou som už na MZ diskusiách mal nejeden problém, vidím že sme práve narazili na ďalší, ani vlastne neviem či sa mi oplati sa pri tebe rozpisovať viac. Ak tu zase mieniš riešiť tieto problémy tak obsiahlymi komentármi ako to je u teba zvykom a plus ma do toho ešte poučovať ako sa správať v diskusii ako malého usoplaného chlapca, ako správne začať debatu a bla bla bla, tak sa na to radšej vyj...... Už len ten tvoj prvý odsek hovorí za všetko a vidím že si ma vôbec nepochopil, nechajme to radšej tak, hlavne keď tu na mňa mienite reagovať traja naraz a ja mám každému písať osobitne tak vidím že je to herkulovský úkol nad moje sily. A aj tak to nebude mať žiadny efekt lebo vy svoj názor nezmeníte rovnako ako ja.
760046
Počuj s tebou som už na MZ diskusiách mal nejeden problém, vidím že sme práve narazili na ďalší, ani vlastne neviem či sa mi oplati sa pri tebe rozpisovať viac. Ak tu zase mieniš riešiť tieto problémy tak obsiahlymi komentármi ako to je u teba zvykom a plus ma do toho ešte poučovať ako sa správať v diskusii ako malého usoplaného chlapca, ako správne začať debatu a bla bla bla, tak sa na to radšej vyj...... Už len ten tvoj prvý odsek hovorí za všetko a vidím že si ma vôbec nepochopil, nechajme to radšej tak, hlavne keď tu na mňa mienite reagovať traja naraz a ja mám každému písať osobitne tak vidím že je to herkulovský úkol nad moje sily. A aj tak to nebude mať žiadny efekt lebo vy svoj názor nezmeníte rovnako ako ja.
760040
2 -11
reagují: KARLOS
reagovat

FallenMaia

ad rozlišení - více mě zajímá kvalita obrazu, takže 1440p s kvalitním vyhlazováním hran je za mě naprosto ok, obvzláště na TV vzdálenosti.
ad 60 fps - NES a spol jelo v 60ti framech, toliko k "když jsem byl malý kluk..."
ad 30 fps - obecně mi to téměř vůbec nevadí, ale omezuje to potenciální rychlost hry (doom by v tom byl téměř nehratelný).
ad ani ne 30fps - to mi vadí hodně. Pokud je hra optimalizovaná na pomalejší tempo a luxusní grafiku ve 30ti framech, tak fajn, pokud to ale kolísá, tak se trhá obraz a vypadá to debilně. Závidím ti, že to nevidíš.
ad "kup si počítač za xyz" - rád bych (resp. jej mám) bohužel si k němu musím (velmi ekonomicky a ekologicky) přikoupit další krabičku, která má poloviční výkon, řve jak letadlo a nemá myš, protože jinak si ty hry nezahraji... ale díky za tip.
==========
Ale nevím jak cokoli z těchto "já si myslím" a "mně stačí" příspěvků souvisí s tím, že PS5 je "jen" evoluce a upgrade.

Co se týče tvého dotazu na PS3 vs PS4 - mno, možná jsi na to zapomněl, ale PS4 a xbox360 byla ta generace, kde nešlo dělat pořádné dynamické osvětlení apod. a tak téměř všechny hry byly hnědé (případně jednolitě zelené, jednolitě modré - prostě silně desaturované). To není a nikdy nebyla jen estetická volba, ono to dost souvisí s tím, jak barevná scéna vypadá, když si nemůžeš dovolit tu a onu technologii nasvícení. Doporučuji se podívat na Infamous a Infamous Second son. Celkově, toto působí "staře": link zatímco toto působí "dnešně": link
760041
ad rozlišení - více mě zajímá kvalita obrazu, takže 1440p s kvalitním vyhlazováním hran je za mě naprosto ok, obvzláště na TV vzdálenosti. ad 60 fps - NES a spol jelo v 60ti framech, toliko k "když jsem byl malý kluk..." ad 30 fps - obecně mi to téměř vůbec nevadí, ale omezuje to potenciální rychlost hry (doom by v tom byl téměř nehratelný). ad ani ne 30fps - to mi vadí hodně. Pokud je hra optimalizovaná na pomalejší tempo a luxusní grafiku ve 30ti framech, tak fajn, pokud to ale kolísá, tak se trhá obraz a vypadá to debilně. Závidím ti, že to nevidíš. ad "kup si počítač za xyz" - rád bych (resp. jej mám) bohužel si k němu musím (velmi ekonomicky a ekologicky) přikoupit další krabičku, která má poloviční výkon, řve jak letadlo a nemá myš, protože jinak si ty hry nezahraji... ale díky za tip. ========== Ale nevím jak cokoli z těchto "já si myslím" a "mně stačí" příspěvků souvisí s tím, že PS5 je "jen" evoluce a upgrade. Co se týče tvého dotazu na PS3 vs PS4 - mno, možná jsi na to zapomněl, ale PS4 a xbox360 byla ta generace, kde nešlo dělat pořádné dynamické osvětlení apod. a tak téměř všechny hry byly hnědé (případně jednolitě zelené, jednolitě modré - prostě silně desaturované). To není a nikdy nebyla jen estetická volba, ono to dost souvisí s tím, jak barevná scéna vypadá, když si nemůžeš dovolit tu a onu technologii nasvícení. Doporučuji se podívat na Infamous a Infamous Second son. Celkově, toto působí "staře": https://youtu.be/SEH9L4nqO28?t=8829  zatímco toto působí "dnešně": https://youtu.be/5ukyqLS5t2Y?t=13188
FallenMaia
5 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Ale jistěže pochopil. Diskuze je snad ale o PS5, ne o PS4 a pokud chceš srovnávat, pak srovnávej PC HW na úrovni PS4, který zvládne to, co PSko a cenově se dostaneš hluboko pod těch tvých 2000 Euro. Apropo, PS4 mnohdy nezvládá 60fps ani ve FHD, což už oprávněné kritiky vyvolávat smí. Jistě, nepředpokládám, že něco takového uznáš, na to až moc chceš ze všech okolo dělat blbečky...

Pokud se zapojíš do diskuze větami jako "Boha všetci len vyplakávajú o nejakých fps, mňa nikdy tieto sračky nezaujímali...", "Ja neviem čo akože stále všetci plačú? Chceš 4K a 60fps? OK, kúp si PC za 2000 eur a hraj, kde je problém?", nebo "Akože keď vidím niektoré tie deti a tie stupídne komentáre o napríklad Last of Us alebo Ghost of Tsushima tak ma ide rozjebať. Akých 60 fps do prdele chcú? " - pak z toho komentáře pochopím:
1) Všichni v diskuzi, co se na toto téma bavili, jsou "děcka".
2) Řešení nestojí na nové generaci konzolí, ale na tom, jak je kdo movitý.
3) Zbytečně problém řeší - několikrát si použil slovo "plačať", takže nejen zbytečně, ale i infantilně.
4) Že pro tvé vlastní duševní zdraví bys preferoval, kdybys komentáře na toto téma pravděpodobně raději nečetl. Protože by podle tebe nic chtít ani neměli.
Suma sumárum - nemusíš nutně napsat, aby se diskuze nevedla. Stačí se do ní zapojit způsobem, jaký si předvedl ty.
Takže ne, ty se tady nebavíš. Přišel si tu kázat každému, kdo se tady o věci baví úplně klidným a slušným způsobem, že to zbytečně hrotí, že to nepotřebuje a pokud to potřebuje, je to ufňukané děcko. Pokud si nabyl negativních reakcí někde jinde, bylo by fajn reagovat na tom daném místě. Protože cos tu předvedl, si nezadá s úrovní debatujících z Novinek. Gratuluju.

K druhému komentáři:
Ano a i tehdy (a vlastně doteď) jim to dali uživatelé pěkně sežrat. Natolik, že museli vydávat revize nikoliv QoL charakteru, ale vysloveně výkonostního navýšení - aby nemuseli onu generaci odpískat po třech čtyřech letech.
Pokud jedou v zavedeném směru, může se jim to vymstít, už jen tím, že řada uživatelů právě od PS5 nechtěla evoluční, ale právě onen revoluční pokrok. A to je myslím dostatečný důvod to vůbec řešit.
?)?)?)?)?)?)?)
760040
Ale jistěže pochopil. Diskuze je snad ale o PS5, ne o PS4 a pokud chceš srovnávat, pak srovnávej PC HW na úrovni PS4, který zvládne to, co PSko a cenově se dostaneš hluboko pod těch tvých 2000 Euro. Apropo, PS4 mnohdy nezvládá 60fps ani ve FHD, což už oprávněné kritiky vyvolávat smí. Jistě, nepředpokládám, že něco takového uznáš, na to až moc chceš ze všech okolo dělat blbečky... Pokud se zapojíš do diskuze větami jako "Boha všetci len vyplakávajú o nejakých fps, mňa nikdy tieto sračky nezaujímali...", "Ja neviem čo akože stále všetci plačú? Chceš 4K a 60fps? OK, kúp si PC za 2000 eur a hraj, kde je problém?", nebo "Akože keď vidím niektoré tie deti a tie stupídne komentáre o napríklad Last of Us alebo Ghost of Tsushima tak ma ide rozjebať. Akých 60 fps do prdele chcú? " - pak z toho komentáře pochopím: 1) Všichni v diskuzi, co se na toto téma bavili, jsou "děcka". 2) Řešení nestojí na nové generaci konzolí, ale na tom, jak je kdo movitý. 3) Zbytečně problém řeší - několikrát si použil slovo "plačať", takže nejen zbytečně, ale i infantilně. 4) Že pro tvé vlastní duševní zdraví bys preferoval, kdybys komentáře na toto téma pravděpodobně raději nečetl. Protože by podle tebe nic chtít ani neměli. Suma sumárum - nemusíš nutně napsat, aby se diskuze nevedla. Stačí se do ní zapojit způsobem, jaký si předvedl ty. Takže ne, ty se tady nebavíš. Přišel si tu kázat každému, kdo se tady o věci baví úplně klidným a slušným způsobem, že to zbytečně hrotí, že to nepotřebuje a pokud to potřebuje, je to ufňukané děcko. Pokud si nabyl negativních reakcí někde jinde, bylo by fajn reagovat na tom daném místě. Protože cos tu předvedl, si nezadá s úrovní debatujících z Novinek. Gratuluju. K druhému komentáři: Ano a i tehdy (a vlastně doteď) jim to dali uživatelé pěkně sežrat. Natolik, že museli vydávat revize nikoliv QoL charakteru, ale vysloveně výkonostního navýšení - aby nemuseli onu generaci odpískat po třech čtyřech letech. Pokud jedou v zavedeném směru, může se jim to vymstít, už jen tím, že řada uživatelů právě od PS5 nechtěla evoluční, ale právě onen revoluční pokrok. A to je myslím dostatečný důvod to vůbec řešit. *?)**?)**?)**?)**?)**?)**?)*
760011
10 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
Ono netreba si klamať, herný zážitok je síce podstatný, ale ak ti počas hrania dropuje fps pod 30, je to skrátka otravné a pre mňa až skoro neprekonateľne rušivé pri hre, ktorá má tak krásny vizuál ako ghost of tsushima. Dupľom ako píše godlike, keď mám na PC 144hz monitor, to sa ti to vnímanie fps trocha zostrí a vidíš to potom o to viac. Ale zásadne mi to nevadí, aj to chápem, aj tak je neuveriteľné čo z toho pska dokážu ešte dostať, o to viac som zvedavý čo uvidím o pár rokov na ps5 keďže je vraj vývoj ako som čítal veľmi jednoduchý na túto konzolu. Aby sme neboli ešte prekvapení :)
760029
Ono netreba si klamať, herný zážitok je síce podstatný, ale ak ti počas hrania dropuje fps pod 30, je to skrátka otravné a pre mňa až skoro neprekonateľne rušivé pri hre, ktorá má tak krásny vizuál ako ghost of tsushima. Dupľom ako píše godlike, keď mám na PC 144hz monitor, to sa ti to vnímanie fps trocha zostrí a vidíš to potom o to viac. Ale zásadne mi to nevadí, aj to chápem, aj tak je neuveriteľné čo z toho pska dokážu ešte dostať, o to viac som zvedavý čo uvidím o pár rokov na ps5 keďže je vraj vývoj ako som čítal veľmi jednoduchý na túto konzolu. Aby sme neboli ešte prekvapení *:)*
3 0
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Hele ja to napsal jen proto, ze jsem cekal, ze s tim jak PS5ka dlouho vychazela, tak prijde i takovahle revoluce a nejak to utahne. 

Ze ti nechybi FPSka, vsak v pohode. Ja ti to ani necpu. Jen jsem byl trochu prekvapeny, lec 4k 60 fps nedaji skoro ani dve 2080 Ti, takze jak jsem rekl, byl jsem naivni.

Jsem zvyklej hrat vsechno alespon na 144 hz a je to proste zasadni a znatelnej rozdil, kterej dela zazitek jeste lepsim. Proto jsem mozna tak naivne doufal, ze PS5ka prinese do dnesniho 4k standardu 60 fps a vsichni si z toho striknem do gati. Teda krome tebe.:D
760024
Hele ja to napsal jen proto, ze jsem cekal, ze s tim jak PS5ka dlouho vychazela, tak prijde i takovahle revoluce a nejak to utahne.  Ze ti nechybi FPSka, vsak v pohode. Ja ti to ani necpu. Jen jsem byl trochu prekvapeny, lec 4k 60 fps nedaji skoro ani dve 2080 Ti, takze jak jsem rekl, byl jsem naivni. Jsem zvyklej hrat vsechno alespon na 144 hz a je to proste zasadni a znatelnej rozdil, kterej dela zazitek jeste lepsim. Proto jsem mozna tak naivne doufal, ze PS5ka prinese do dnesniho 4k standardu 60 fps a vsichni si z toho striknem do gati. Teda krome tebe.*:D*
760016
3 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
A keď už tu hovoríš čosi o posúvaní technickej stránky, dokážeš mi povedať ako posunula technickú stránku PS4 oproti PS3? Akurát sa zvýšilo rozlíšene z HD na Full HD, príde mi že PS5 ide v rovnakých šlapajách, tiež zvýši rozlíšenie na 4K a zachová fps alebo si dokonca môžeš zvoliť full HD a mať tých ospevovaných 60.
760016
A keď už tu hovoríš čosi o posúvaní technickej stránky, dokážeš mi povedať ako posunula technickú stránku PS4 oproti PS3? Akurát sa zvýšilo rozlíšene z HD na Full HD, príde mi že PS5 ide v rovnakých šlapajách, tiež zvýši rozlíšenie na 4K a zachová fps alebo si dokonca môžeš zvoliť full HD a mať tých ospevovaných 60.
760009
2 -4
reagují: Godlike
reagovat
Problém je i to, že ten výkon navíc u konzolí zase sežere ray tracing, takže to zůstane víceméně stejné. 
760014
Problém je i to, že ten výkon navíc u konzolí zase sežere ray tracing, takže to zůstane víceméně stejné. 
1 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
200 euro myslím PS4, nie PS5. Lebo je kopa ľudí čo plače pri terajších hrách na PS4. Asi si ma nepochopil.

A kde som ti zakázal sa o tom baviť? Veď ja sa teraz o tom bavím :D
760011
200 euro myslím PS4, nie PS5. Lebo je kopa ľudí čo plače pri terajších hrách na PS4. Asi si ma nepochopil. A kde som ti zakázal sa o tom baviť? Veď ja sa teraz o tom bavím *:D*
760009
2 -7
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty vole, ono je úplne jedno koľko ti bolo.
760010
Ty vole, ono je úplne jedno koľko ti bolo.
760006
2 -9
reagovat
No, nebavíme se tu ale o 200 Euro, ale v předpokladu o 500-600. Což sice nejsou ty 2000, ale pořád je to nezanedbatelná částka. Nehledě na to, že tohle byla jedna z vábniček nové generace, cena necena.
Od nové generace konzolí se logicky očekává, že to  technickou stránku zase posune, zvlášť, když je teď 4K na TV nový standart. A jak psal Gonzi - v tuhle chvíli je to evoluce místo revoluce.
Jestli je to špatně, nebo ne, nechť si každý posoudí sám, ale bavit se snad o tom ještě můžeme, ne? ?)?)?)
760009
No, nebavíme se tu ale o 200 Euro, ale v předpokladu o 500-600. Což sice nejsou ty 2000, ale pořád je to nezanedbatelná částka. Nehledě na to, že tohle byla jedna z vábniček nové generace, cena necena. Od nové generace konzolí se logicky očekává, že to  technickou stránku zase posune, zvlášť, když je teď 4K na TV nový standart. A jak psal Gonzi - v tuhle chvíli je to evoluce místo revoluce. Jestli je to špatně, nebo ne, nechť si každý posoudí sám, ale bavit se snad o tom ještě můžeme, ne? *?)**?)**?)*
5 0
reagují: FallenMaia, FallenMaia
reagovat
Bylo mi 9.
760006
Bylo mi 9.
3 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Lenže ty si od svojho hardvéru na chatě na půdě neočákaval to čo od susedovho za 50 tisíc nie? ;) V tom je ten rozdiel.
760004
Lenže ty si od svojho hardvéru na chatě na půdě neočákaval to čo od susedovho za 50 tisíc nie? *;)* V tom je ten rozdiel.
760003
2 -3
reagovat
reaguje na: FallenMaia
No počkej, ale tohle je zrovna i příklad toho druhého. Soused měl tehdy Compaq snad za 50 tisíc a mohl se jít klouzat s tou kvalitou, co mu to spustilo :)
760003
No počkej, ale tohle je zrovna i příklad toho druhého. Soused měl tehdy Compaq snad za 50 tisíc a mohl se jít klouzat s tou kvalitou, co mu to spustilo :)
760001
1 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No veď práve. A sťažoval si sa vtedy na nejakú grafiku alebo fps alebo rozlíšenie? Nie. Bolo ti to jedno tak ako každému normálnemu človeku v tej dobe, hlavne že si sa zahral. Dnes sú tie decká už tak rozhýčkané a rozmaznané že koniec.

Ja sa len snažím povedať že ak už chceš tú najlepšiu kvalitu tak si zaplať a budeš ju mať, ale nech to nikto neočakáva od konzole za 200 eur. Nech mi niekto ukáže PC za 200 ktoré rozbehne hry v tej najlepšej kvalite. Nikto lebo také neexistuje.
760001
No veď práve. A sťažoval si sa vtedy na nejakú grafiku alebo fps alebo rozlíšenie? Nie. Bolo ti to jedno tak ako každému normálnemu človeku v tej dobe, hlavne že si sa zahral. Dnes sú tie decká už tak rozhýčkané a rozmaznané že koniec. Ja sa len snažím povedať že ak už chceš tú najlepšiu kvalitu tak si zaplať a budeš ju mať, ale nech to nikto neočakáva od konzole za 200 eur. Nech mi niekto ukáže PC za 200 ktoré rozbehne hry v tej najlepšej kvalite. Nikto lebo také neexistuje.
759999
2 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se