Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4281 - 4300 Napsat příspěvek
Ak to niekomu ušlo, tak MS dáva teraz Game Pass Ultimate za 1 euro na 3 mesiace. Je tam hromada kvalitných hier, väčších aj menších, a hlavne tam bude budúci mesiac aj novinka Medium. 
774546
Ak to niekomu ušlo, tak MS dáva teraz [url=https://www.youtube.com/watch?v=vtDj7228ImQ]Game Pass[/url] Ultimate za 1 euro na 3 mesiace. Je tam hromada kvalitných hier, väčších aj menších, a hlavne tam bude budúci mesiac aj novinka Medium. 
2 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Vardant
Byly tam 3 dobré hry tier která je teď venku už jedna, tak to snad bude dobrý. 
  • The Wolf Among Us: Available from December 12 – December 19.
  • The Escapists: Available from December 12 – December 19.
  • Jotun Valhalla Edition: Available from December 05 – December 12.
12 Days of Free Games
  • December 19 – Into the Breach
  • December 20 – Towerfall Ascension
  • December 21 – Superhot
  • December 22 – Little Inferno
  • December 23 – Ape Out
  • December 24 – Celeste
  • December 25 – Totally Accurate Battle Simulator (TABS)
  • December 26 – Faster Than Light
  • December 27 – Hyper Light Drifter
  • December 28 – Shadow Tactics
  • December 29 – The Talos Principle
  • December 30 – Hello Neighbor 
774534
Byly tam 3 dobré hry tier která je teď venku už jedna, tak to snad bude dobrý.  [list][*]The Wolf Among Us: Available from December 12 – December 19.[/*][*]The Escapists: Available from December 12 – December 19.[/*][*]Jotun Valhalla Edition: Available from December 05 – December 12.[/*][/list]12 Days of Free Games[list][*]December 19 –[i] Into the Breach[/i][/*][*]December 20 – [i]Towerfall Ascension[/i][/*][*]December 21 – Superhot[/*][*]December 22 – [i]Little Inferno[/i][/*][*]December 23 – [i]Ape Out[/i][/*][*]December 24 – [i]Celeste[/i][/*][*]December 25 – [i]Totally Accurate Battle Simulator (TABS)[/i][/*][*]December 26 – [i]Faster Than Light[/i][/*][*]December 27 – [i]Hyper Light Drifter[/i][/*][*]December 28 – [i]Shadow Tactics[/i][/*][*]December 29 – [i]The Talos Principle[/i][/*][*]December 30 – [i]Hello Neighbor [/i][/*][/list]
774533
1 -1
reagovat
Nebylo něco podobného minulý rok? Něco se pak potvrdilo, ale něco bylo jiného.
774533
Nebylo něco podobného minulý rok? Něco se pak potvrdilo, ale něco bylo jiného.
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já tomu celkem i věřim, dneska Dying Light případně hodně napoví.
774529
Já tomu celkem i věřim, dneska Dying Light případně hodně napoví.
774523
1 -2
reagovat
reaguje na: belasis
Může to klidně být fake, ale "moc dobře aby to byla pravda" to právě nezní.
  • Dying light link průměrně za: 7 eur (jinde píšu historická minima, zrovna tady nebylo dostupné)
  • Resi7: 6 eur
  • Witcher3: 7 eur (a kdo to dnes nemá)
  • Andromeda: 1 euro :D
  • AC Origins: 10 eur
  • MGS5: 4 eura
  • The Evil Within 2: 3 eura
  • Far Cry 5: 7 eur
  • Fallout 4: 5 eur
  • Borderlands 3: 15 eur
  • MH Worlds: 15 eur
  • DA inquisition: 5 eur
  • Horizon: NA
  • GR Breakpoint: 12 eur
  • Hitman 2: 6 eur
Přidej si k tomu, že některé hry jsou faily (Andromeda), díly v sérii, které tě můžou nalákat na koupi dalšího kusu (AC), nebo k nákupu DLCček (Hitman), či přizvání kamarádů kteří minuli akci (Borderlands), nebo nějaká oboustranně výhodná dohoda (Epic pořád licencuje svůj epický Unreal Engine ;) ).

Takže znovu, nevím jestli to je leak nebo si někdo jen dělá prdel, ale "podobnou" nabídku si snadno dovedu představit, byť loni to byly "menší" hry.
774523
Může to klidně být fake, ale "moc dobře aby to byla pravda" to právě nezní. [list][*]Dying light https://isthereanydeal.com/search/?q=dying+light průměrně za: 7 eur (jinde píšu historická minima, zrovna tady nebylo dostupné) [/*][*]Resi7: 6 eur[/*][*]Witcher3: 7 eur (a kdo to dnes nemá)[/*][*]Andromeda: 1 euro :D[/*][*]AC Origins: 10 eur[/*][*]MGS5: 4 eura[/*][*]The Evil Within 2: 3 eura[/*][*]Far Cry 5: 7 eur[/*][*]Fallout 4: 5 eur[/*][*]Borderlands 3: 15 eur[/*][*]MH Worlds: 15 eur[/*][*]DA inquisition: 5 eur[/*][*]Horizon: NA[/*][*]GR Breakpoint: 12 eur[/*][*]Hitman 2: 6 eur[/*][/list]Přidej si k tomu, že některé hry jsou faily (Andromeda), díly v sérii, které tě můžou nalákat na koupi dalšího kusu (AC), nebo k nákupu DLCček (Hitman), či přizvání kamarádů kteří minuli akci (Borderlands), nebo nějaká oboustranně výhodná dohoda (Epic pořád licencuje svůj epický Unreal Engine *;)* ). Takže znovu, nevím jestli to je leak nebo si někdo jen dělá prdel, ale "podobnou" nabídku si snadno dovedu představit, byť loni to byly "menší" hry.
774507
4 -3
reagují: Godlike
reagovat
Tak třeba Pillars of Eternity a Tyranny zadarmo co jsem si teď odklik jsou super. :+

Doufám že ten leak neplatí kdyby tam byl zadarmo Dragon Age Origins, který jsem si kvůli dvoum hodinám zaplatil, tak bych byl lehce nasraný.
774520
Tak třeba Pillars of Eternity a Tyranny zadarmo co jsem si teď odklik jsou super. *:+* Doufám že ten leak neplatí kdyby tam byl zadarmo Dragon Age Origins, který jsem si kvůli dvoum hodinám zaplatil, tak bych byl lehce nasraný.
3 -2
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jako nezlobil bych se, polovina těch her mám na Steamu ve wishlistu, ale zní to až moc dobře, aby to byla pravda :o
774507
Jako nezlobil bych se, polovina těch her mám na Steamu ve wishlistu, ale zní to až moc dobře, aby to byla pravda *:o*
774488
1 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: KARLOS
To je téměř jistě fake
774492
To je téměř jistě fake
774488
4 -3
reagovat
Epic zase rozhazuje ve velkém :D
774488
Epic zase rozhazuje ve [url=https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/amvjq2j_700bwp.webp]velkém[/url] :D
5 -4
reagují: belasis, Snipsley
reagovat
Konečne(o půl roku později než jsem chtěl) jsem začal hrát The Last of Us 2. A je to tam. Jsem úplně na začátku ale užívám si návrat do toho světa a všechno kolem. Ta atmosféra tam je a má to pořád své kouzlo. Těším se až si k tomu zas sednu. Chci si tu hru vychutnat a užit si to. 
774469
Konečne(o půl roku později než jsem chtěl) jsem začal hrát The Last of Us 2. A je to tam. Jsem úplně na začátku ale užívám si návrat do toho světa a všechno kolem. Ta atmosféra tam je a má to pořád své kouzlo. Těším se až si k tomu zas sednu. Chci si tu hru vychutnat a užit si to. 
8 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Kostěj
Tak jsem to teď zkoušel, dává to smysl, ale na mojí sestavě mi to spíš ublížilo mi přijde. Dostával jsem se pod 60 fps, což jinak ne. 

Tedy až na jednu část na dálnici myslím někde ve Westbrooku, doslova tak 100-200 metrů, kde mi to padne na 35 FPS, jen tak.:D
774372
Tak jsem to teď zkoušel, dává to smysl, ale na mojí sestavě mi to spíš ublížilo mi přijde. Dostával jsem se pod 60 fps, což jinak ne.  Tedy až na jednu část na dálnici myslím někde ve Westbrooku, doslova tak 100-200 metrů, kde mi to padne na 35 FPS, jen tak.*:D*
774362
4 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ok to beru. Jen jsem se ptal, co tě k tomu vedlo.

BTW já když už si koupím tak očekávanou hru, tak i přestože má cca 15-25h hraní, ji ve skutečnosti hraju klidně i měsíc. Pokud není lineární (a i tehdy), tak raději sbírám různé blbosti, dělám vedlejší úkoly a vylepšuju, aby mě ta hra vydržela. Pak možná dle času si projdu příběh znovu.

Ti kteří si koupí něco takového, dohrají to za týden a hned hrají další titul jsou jen obyčejní konzumenti.
774367
Ok to beru. Jen jsem se ptal, co tě k tomu vedlo. BTW já když už si koupím tak očekávanou hru, tak i přestože má cca 15-25h hraní, ji ve skutečnosti hraju klidně i měsíc. Pokud není lineární (a i tehdy), tak raději sbírám různé blbosti, dělám vedlejší úkoly a vylepšuju, aby mě ta hra vydržela. Pak možná dle času si projdu příběh znovu. Ti kteří si koupí něco takového, dohrají to za týden a hned hrají další titul jsou jen obyčejní konzumenti.
774360
2 -7
reagovat
Četl jsem včera na redditu, že maník objevil někde nějaký .csv, ve kterejch byla na PC verzi natvrdo nastavená dostupná RAM a VRAM, takže PC bylo touhle konfigurací zašprajcovaný na úrovni old-gen konzolí. Po úpravě prej i na slabších sestavách (gtx 1080 etc.)  olbřímí skok v FPS. Nemůžu teď hodit link, ale divil bych se, kdyby to nebylo na CP2077 subredditu někde hodně nahoře.
774362
Četl jsem včera na redditu, že maník objevil někde nějaký .csv, ve kterejch byla na PC verzi natvrdo nastavená dostupná RAM a VRAM, takže PC bylo touhle konfigurací zašprajcovaný na úrovni old-gen konzolí. Po úpravě prej i na slabších sestavách (gtx 1080 etc.)  olbřímí skok v FPS. Nemůžu teď hodit link, ale divil bych se, kdyby to nebylo na CP2077 subredditu někde hodně nahoře.
6 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tak začal bych tím, že ten stav není zoufalý - mně tam drtivou většinu stopáže vůbec nic vyloženě neblblo (*). Jinak je v té hře nemalé množství obsahu, který jsem ještě neviděl a jak jsem zmiňoval, uvidím až tak za půl roku, kdy to plánuju hrát jako witchera, tedy "půl hoďky denně, půl roku, na ~100%". Pokud se ptáš, proč jsem u toho proseděl za 4 dny 40-50 hodin, tak protože jsem na to měl tento čas dlouho dopředu vyhrazený (a teď už dlouho volno mít nebudu) a protože mě to i v takto velkých a dlouhých seancích bavilo (pročež říkám že je to celkem super hra).

*) jsou tam časté různé glitche (1x postava projde dveřmi, občas mobil visí ve vzduchu, ruka je jinde než cigareta, apod) ale nijak mi to vyloženě nekazilo zážitek (navíc jsem i herní programátor, takže mě baví to "analyzovat"). Bohužel zrovna finální mise byly fakt rozbité a kdyby to tak bylo celou dobu, tak bych to jednoznačně nechal být... Zbytek hry mě to ale spíš sem tam pobavilo (auta problikávající ve velké dálce) nebo jsem jen nechápal (jednou mi zůstala viset inventářská infokarta o zbrani i mimo inventář a musel jsem loadovat save :D) než že by mi to přímo kazilo zážitek. Fakt mi mnohem více vadily věci, které jsou spíše gamedesign a "žitelnost ve světě", když jsem to ale přestal řešit  (přeskočil RPG mechaniky) a pozměnil má očekávání, tak to bylo v pohodě... například u tohoto link auta už mi nevadila barva a tedy nechyběla customizace (ničím jiným jsem už pak nejezdil a chci to jako model na poličku :D ), stejně tak se mi odemklo normální oblečení, zbraně, bylo mi jedno, že crafting je o ničem... prostě pohoda.
774360
Tak začal bych tím, že ten stav není zoufalý - mně tam drtivou většinu stopáže vůbec nic vyloženě neblblo[b] (*)[/b]. Jinak je v té hře nemalé množství obsahu, který jsem ještě neviděl a jak jsem zmiňoval, uvidím až tak za půl roku, kdy to plánuju hrát jako witchera, tedy "půl hoďky denně, půl roku, na ~100%". Pokud se ptáš, proč jsem u toho proseděl za 4 dny 40-50 hodin, tak protože jsem na to měl tento čas dlouho dopředu vyhrazený (a teď už dlouho volno mít nebudu) a [b]protože mě to i v takto velkých a dlouhých seancích bavilo[/b] (pročež říkám že je to celkem [b]super hra[/b]). [b]*)[/b] jsou tam časté různé glitche (1x postava projde dveřmi, občas mobil visí ve vzduchu, ruka je jinde než cigareta, apod) ale nijak mi to vyloženě nekazilo zážitek (navíc jsem i herní programátor, takže mě baví to "analyzovat"). Bohužel zrovna finální mise byly fakt rozbité a kdyby to tak bylo celou dobu, tak bych to jednoznačně nechal být... Zbytek hry mě to ale spíš sem tam pobavilo (auta problikávající ve velké dálce) nebo jsem jen nechápal (jednou mi zůstala viset inventářská infokarta o zbrani i mimo inventář a musel jsem loadovat save *:D*) než že by mi to přímo kazilo zážitek. Fakt mi mnohem více vadily věci, které jsou spíše gamedesign a "žitelnost ve světě", když jsem to ale přestal řešit  (přeskočil RPG mechaniky) a pozměnil má očekávání, tak to bylo v pohodě... například u tohoto https://www.breakflip.com/uploads/5fd4eba5c2e02-javelina.jpg auta už mi nevadila barva a tedy nechyběla customizace (ničím jiným jsem už pak nejezdil a chci to jako model na poličku *:D* ), stejně tak se mi odemklo normální oblečení, zbraně, bylo mi jedno, že crafting je o ničem... prostě pohoda.
774348
6 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Vardant
Já tam mám zatím 30h a v hlavní story lajně jsem se prakticky ještě neposunul :D

That said - vůbec se není co divit že když se na to roky čeká, tak o to intenzivněji se do toho příběhu ponoří.
A ten zoufalý technický stav je hodně diskutabilní, já jsem potkal jen pár grafických glitchů a jeden pád hry (asi deset vteřin po autosave, takže jsem o nic nepřišel), a jinak to funguje v pohodě. Nesrovnatelně líp než třeba skoro nehratelné KCD při vydání. Problém (a to dost velký) má co tak pozoruju Cyberpunk jenom na základních verzích staré generace konzolí.
774359
Já tam mám zatím 30h a v hlavní story lajně jsem se prakticky ještě neposunul *:D* That said - vůbec se není co divit že když se na to roky čeká, tak o to intenzivněji se do toho příběhu ponoří. A ten zoufalý technický stav je hodně diskutabilní, já jsem potkal jen pár grafických glitchů a jeden pád hry (asi deset vteřin po autosave, takže jsem o nic nepřišel), a jinak to funguje v pohodě. Nesrovnatelně líp než třeba skoro nehratelné KCD při vydání. Problém (a to dost velký) má co tak pozoruju Cyberpunk jenom na základních verzích staré generace konzolí.
774350
8 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ty krávo.:D
774355
Ty krávo.*:D*
774348
4 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
A jak dlouho bys chtěl hrát příběh který má 25-30h? :D
774350
A jak dlouho bys chtěl hrát příběh který má 25-30h? *:D*
774348
7 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jaký smysl má dohrát hru, na kterou se čeká 6 let, za týden? Zvlášť v zoufalém technickém stavu.
774348
Jaký smysl má dohrát hru, na kterou se čeká 6 let, za týden? Zvlášť v zoufalém technickém stavu.
774331
6 -6
reagují: Gonzi, Godlike, Vardant
reagovat

Cyberpunk 2077

Nakonec dohráno. Musel jsem se přenést přes viz link ale když jsem se s tím smířil a dál to hrál jen jako střílečku (trainer na lvl 50 a hlavně nějaký masakrálně drahý revolver který změnil většinu enemáků z bullet sponges na normální 3 rány / jeden headshot) tak jsem si to užil. Postavy jsou tam vyloženě super snad všechny a při přímém průchodu hra fungovala (tedy, kromě tuny bugů v CELÉ nomádské finální lince). Jak ta hra kulminuje, tak opravdu vynikne writting postav. Nádhera.

Kdo ale může vydržet si za půl roku zahraje lepší hru.
774331
Nakonec dohráno. Musel jsem se přenést přes viz https://www.moviezone.cz/komentar/774131 ale když jsem se s tím smířil a dál to hrál jen jako střílečku (trainer na lvl 50 a hlavně nějaký masakrálně drahý revolver který změnil většinu enemáků z bullet sponges na normální 3 rány / jeden headshot) tak jsem si to užil. Postavy jsou tam vyloženě super snad všechny a při přímém průchodu hra fungovala (tedy, kromě tuny bugů v CELÉ nomádské finální lince). Jak ta hra kulminuje, tak opravdu vynikne writting postav. Nádhera. Kdo ale může vydržet si za půl roku zahraje lepší hru.
Cyberpunk 2077
2 -4
reagují: Cinefil
reagovat
Už som dohral. Po 60 hodinách mi tam zostali ešte nejaké vedľajšie veci, ale väčšinu side questov som obehal. Wealth a artefakty som neriešil, ak som to nemal po ceste. Celkovo je to solídnych 8/10 a určite jeden z najlepších AC. Veľmi dobrý príbeh a páčilo sa mi jeho rozdelenie na jednotlivé arcy. Každý mal niečo do seba aj keď možno niektoré ma bavili menej, iné zase viac. Za vývoj príbehu v súčasnosti (aj keď ho tam je minimum) a Asgard :+
Gameplay priniesol pár noviniek, ktoré to oživili ako raidovanie, assaulty, settlement. Prekopali loot systém, kde si vystačíš aj s equipom zo začiatku hry, len ho postupne upgraduješ. Nepadá toho toľko ako v Origins a Odyssey, takže nemáš v kuse kompletne zasratý inventár a nestávajú sa teda ani také situácie, že musíš meniť equip, lebo ten čo ti zrovna padol je lepší ako ten čo si získal pred piatimi minútami.
Celkový dojem ťahajú dolu bugy, niektoré aj game-breaking, ktoré sa chvaľabohu dajú riešiť načítaním jedného z posledných autosavov, ktoré sa ukladajú každú minútu. Devs vedeli prečo to tak robia... :D Ale je to proste otravné a kazí to dojem z inak výbornej hry.
774196
Už som dohral. Po 60 hodinách mi tam zostali ešte nejaké vedľajšie veci, ale väčšinu side questov som obehal. Wealth a artefakty som neriešil, ak som to nemal po ceste. Celkovo je to solídnych 8/10 a určite jeden z najlepších AC. Veľmi dobrý príbeh a páčilo sa mi jeho rozdelenie na jednotlivé arcy. Každý mal niečo do seba aj keď možno niektoré ma bavili menej, iné zase viac. Za vývoj príbehu v súčasnosti (aj keď ho tam je minimum) a Asgard *:+* Gameplay priniesol pár noviniek, ktoré to oživili ako raidovanie, assaulty, settlement. Prekopali loot systém, kde si vystačíš aj s equipom zo začiatku hry, len ho postupne upgraduješ. Nepadá toho toľko ako v Origins a Odyssey, takže nemáš v kuse kompletne zasratý inventár a nestávajú sa teda ani také situácie, že musíš meniť equip, lebo ten čo ti zrovna padol je lepší ako ten čo si získal pred piatimi minútami. Celkový dojem ťahajú dolu bugy, niektoré aj game-breaking, ktoré sa chvaľabohu dajú riešiť načítaním jedného z posledných autosavov, ktoré sa ukladajú každú minútu. Devs vedeli prečo to tak robia... *:D* Ale je to proste otravné a kazí to dojem z inak výbornej hry.
774183
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se