Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 3581 - 3600 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, Rayman a Crash Bandicoot, tam to bývalo občas také peklicko. 
804610
Jo, Rayman a Crash Bandicoot, tam to bývalo občas také peklicko. 
804602
1 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Metroidvanie jsou celkově dost nahovno subžánr, Ori mě taky znechutilo tím jak se musíš pořád někam vracet, často ani pořádně nevíš kam a nedává to žádný smysl. First Order to samé, to jsem se donutil dohrát jen proto že jsou to Star Wars.
804603
Metroidvanie jsou celkově dost nahovno subžánr, Ori mě taky znechutilo tím jak se musíš pořád někam vracet, často ani pořádně nevíš kam a nedává to žádný smysl. First Order to samé, to jsem se donutil dohrát jen proto že jsou to Star Wars.
804596
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ori mi přišel hrozně jednoduchý na PC, protože si můžeš dělat "sejvy" kde se ti zachce. Jen ta zatopovaci část byla trochu o nervy...
Nejhorší jsou ty 3D skakacky, co maji na ho.no kameru... U Yoka-Laylee malém padl ovladač... A Raymana 2 jsem dohrál až na druhou hru po pěti letech:D
804602
Ori mi přišel hrozně jednoduchý na PC, protože si můžeš dělat "sejvy" kde se ti zachce. Jen ta zatopovaci část byla trochu o nervy... Nejhorší jsou ty 3D skakacky, co maji na ho.no kameru... U Yoka-Laylee malém padl ovladač... A Raymana 2 jsem dohrál až na druhou hru po pěti letech*:D*
804596
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Memphis
Yep, princ of persia. Pamatuju, že to nadšení, že se člověk dostal do osmého lvl a že ho vůbec neměl nahrán, takže nevěděl, kudy kam :D
Jinak nechci znít blbě, ale těm náročným kouskům se vysloveně vyhýbám. Vím, že by mě to dost deptalo, když bych nevěděl kudy kam. Naposled se mi to stalo u Oriho. Reflexy nebyly nikdy moje silná stránka a hrát to na klávesnici bylo jednoduše peklo…
804596
Yep, princ of persia. Pamatuju, že to nadšení, že se člověk dostal do osmého lvl a že ho vůbec neměl nahrán, takže nevěděl, kudy kam :D Jinak nechci znít blbě, ale těm náročným kouskům se vysloveně vyhýbám. Vím, že by mě to dost deptalo, když bych nevěděl kudy kam. Naposled se mi to stalo u Oriho. Reflexy nebyly nikdy moje silná stránka a hrát to na klávesnici bylo jednoduše peklo…
804586
6 -1
reagují: HAL, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jj, RBR na klávesnici... those were the days. :D Tovární mise v NFS 5 byly luxus!

Prince z Persie jsem nikdy nedohrál. Ale pro mě byl zatraceně náročný i Wolfenstein 3D.
804586
Jj, RBR na klávesnici... those were the days. *:D* Tovární mise v NFS 5 byly luxus! Prince z Persie jsem nikdy nedohrál. Ale pro mě byl zatraceně náročný i Wolfenstein 3D.
804581
5 0
reagují: KARLOS
reagovat
Zavodní hry byly taky peklo na obtížnost, pamatuju hned první Gran Turismo na PSX a nebo klidně i FlatOut. 
804582
Zavodní hry byly taky peklo na obtížnost, pamatuju hned první Gran Turismo na PSX a nebo klidně i FlatOut. 
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo. Taky NFS Porsche tovární mise, Gran Turismo 2 licence, GTA:SA Driving school, a taky jsem kámošům projížděl závod v Mafii.
Co se aut týče, tak jsem se potil jen u Richard Burns Rally, protože ta hra měla strašně luxusní vlastnost, kdy člověk udělal malou chybku a věděl že skončí ve stromě... až za 3 sekundy... a nic s tím už neudělá :D
804581
Jo. Taky NFS Porsche tovární mise, Gran Turismo 2 licence, GTA:SA Driving school, a taky jsem kámošům projížděl závod v Mafii. Co se aut týče, tak jsem se potil jen u Richard Burns Rally, protože ta hra měla strašně luxusní vlastnost, kdy člověk udělal malou chybku a věděl že skončí ve stromě... až za 3 sekundy... a nic s tím už neudělá *:D*
804579
5 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Godlike
Jo, Joel... Člověk, který svým rozhodnutím zabil nejvíc lidí v celé hře:D
804580
Jo, Joel... [spoiler]Člověk, který svým rozhodnutím zabil nejvíc lidí v celé hře[/spoiler]*:D*
804578
3 0
reagovat
A když jsme u těch ultra těžkých her... Dohral nekdo v mládí tutorial v Driveru?:D 
804579
A když jsme u těch ultra těžkých her... Dohral nekdo v mládí tutorial v Driveru?*:D* 
3 0
reagují: Gonzi
reagovat
Druckman: "When I signed on a lot of it was very similar," Gross revealed. "We did a lot of iterations on what that last act looked like, but the final beat was that Ellie would kill Abby. About halfway through production, we changed that and had Ellie let go at the last second to [illustrate] that some little part of the old Ellie, the Ellie with humanity, the Ellie that is impacted by Joel, still exists within this character who has been so overtaken by her quest for revenge."

takže chvilku ta hra byla dobrá:D Impacted by Joel mě fakt baví, Joel by Abby roztrhal na malý kousíčky, kdyby něco udělala Ellie. Frajer byl úplně nekompromisní hajzl, nedůvěřivej, co hrál jen na sebe... a pak se nechal cizíma lidma nalákat do boudy... ale co už. Dobrá hra tak či tak.:+
804578
Druckman: "When I signed on a lot of it was very similar," Gross revealed. "We did a lot of iterations on what that last act looked like, but the final beat was that Ellie would kill Abby. About halfway through production, we changed that and had Ellie let go at the last second to [illustrate] that some little part of the old Ellie, the Ellie with humanity, the Ellie that is impacted by Joel, still exists within this character who has been so overtaken by her quest for revenge." takže chvilku ta hra byla dobrá*:D* Impacted by Joel mě fakt baví, Joel by Abby roztrhal na malý kousíčky, kdyby něco udělala Ellie. Frajer byl úplně nekompromisní hajzl, nedůvěřivej, co hrál jen na sebe... a pak se nechal cizíma lidma nalákat do boudy... ale co už. Dobrá hra tak či tak.*:+*
2 -3
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Inak keď už sa bavíme o poriadnych výzvach v pc hrách... Trackmania Royal je celkom dobrý test nervov. Hrám to od launchu, čiže nejaké štyri mesiace a bolo tam už celkom dosť tratí, na ktorých dostávali rekt aj profesionálni hráči. A hlavne pre nových hráčov, čo vôbec nepoznajú Trackmania mechaniky je to niečo šialené. Jeden kamoš to skúšal, nedal ani polhodinu a bol nasratý ešte dva dni. :D
804573
Inak keď už sa bavíme o poriadnych výzvach v pc hrách... Trackmania Royal je celkom dobrý test nervov. Hrám to od launchu, čiže nejaké štyri mesiace a bolo tam už celkom dosť tratí, na ktorých dostávali rekt aj profesionálni hráči. A hlavne pre nových hráčov, čo vôbec nepoznajú Trackmania mechaniky je to niečo šialené. Jeden kamoš to skúšal, nedal ani polhodinu a bol nasratý ešte dva dni. *:D*
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
U Witchera 3 jsem mel vlastně problém jen s tím posledním upírským bossem v posledním DLC. Jinak závěrečný boss základní hry je hrozně jednoduchý...

Jinak kvůli tady tomu chozeni hodinu za bossem jsem nikdy nedohral Hollow Knighta. Ta hra je nádherná, ale tak otřesně natahována kvůli tomuto, že jsem u toho fakt nechtěl zabíjet drahocenný čas...
804568
U Witchera 3 jsem mel vlastně problém jen s tím posledním upírským bossem v posledním DLC. Jinak závěrečný boss základní hry je hrozně jednoduchý... Jinak kvůli tady tomu chozeni hodinu za bossem jsem nikdy nedohral Hollow Knighta. Ta hra je nádherná, ale tak otřesně natahována kvůli tomuto, že jsem u toho fakt nechtěl zabíjet drahocenný čas...
804565
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jo, tahle mechanika hry stojí hodně za hovno. Ale pořád je DS obtížnější hra než třeba Witcher 3, který mi i na nejtěžší obtížnost a s velmi neoptimálním buildem postavy připadá nudně snadný. Ale u něj to naštěstí snadno řeší mody. 
804565
Jo, tahle mechanika hry stojí hodně za hovno. Ale pořád je DS obtížnější hra než třeba Witcher 3, který mi i na nejtěžší obtížnost a s velmi neoptimálním buildem postavy připadá nudně snadný. Ale u něj to naštěstí snadno řeší mody. 
804560
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
Přesně! Tohle mě na DS nejvíc sere. 
804562
Přesně! Tohle mě na DS nejvíc sere. 
804560
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
DS není těžké, jen náročné na čas (a jistou pozornost, kdy prostě nemůžeš někam vběhnout Leeroy Jenkins stylem). Každopádně jejich bosové nejsou těžcí sami o sobě, jako spíš tím, že tě zabijou na jednu ránu a musíš k nim znova dojít... Kdybys měl klasický checkpoint u bose, tak každého vyřídíš na pár pokusů během pár minut. Ten samotný souboj není v podstatě nikdy náročný na tvůj skill, jako spíš na tvou znalost úderů enemáka a její získání je jen uměle natažené tím běháním. Osobně mi třeba Furi přijde výrazně těžší.
804560
DS není těžké, jen náročné na čas (a jistou pozornost, kdy prostě nemůžeš někam vběhnout Leeroy Jenkins stylem). Každopádně jejich bosové nejsou těžcí sami o sobě, jako spíš tím, že tě zabijou na jednu ránu a musíš k nim znova dojít... Kdybys měl klasický checkpoint u bose, tak každého vyřídíš na pár pokusů během pár minut. Ten samotný souboj není v podstatě nikdy náročný na tvůj [b]skill[/b], jako spíš na tvou [b]znalost[/b] úderů enemáka a její získání je jen uměle natažené tím běháním. Osobně mi třeba Furi přijde výrazně těžší.
804552
4 -1
reagují: HAL, Godlike
reagovat
reaguje na: SteKi
Veď ten most bol ako sa hovorí "ez jak prase"... keď vyskočíš na bok a prebehneš to celé :D Ten nový Crash je obtiažnosťou trošku inde a hlavne, ak to chceš dať na 100%, tak tam najlepšie aby si si nakúpil rodinné balenie ovládačov a vybavil si lepšiu poistku. :D
804559
Veď ten most bol ako sa hovorí "ez jak prase"... keď vyskočíš na bok a prebehneš to celé *:D* Ten nový Crash je obtiažnosťou trošku inde a hlavne, ak to chceš dať na 100%, tak tam najlepšie aby si si nakúpil rodinné balenie ovládačov a vybavil si lepšiu poistku. *:D*
804546
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
U MM6 mě zastavila bonusová obtížnost české verze - kvůli bugu v překladu se jedná hádanka vůbec nedala vyřešit :D

Shadows over Riva měly podobný problém, ale tam to naštěstí šlo obejít, a staly se tak prvním rpg které jsem kdy dohrál. 
804555
U MM6 mě zastavila bonusová obtížnost české verze - kvůli bugu v překladu se jedná hádanka vůbec nedala vyřešit *:D* Shadows over Riva měly podobný problém, ale tam to naštěstí šlo obejít, a staly se tak prvním rpg které jsem kdy dohrál. 
804553
2 -1
reagovat
Obecné ty starší hry kdy hrál vliv věk, uživatelská nepřívětivost a nedostatek informací. Another life např. Pak mi dala zabrat stará RPG jako Elder Scrolls a Might and Magic. Pamatuju jak jsem u druhého zmíněného měl velký zakys s hledáním nějakého artefaktu či co to bylo a kamarád mi sehnal číslo na anonymního člověka o kterém slyšel že to dohrál. Nějakej normálně dospelej borec mi radil po telefonu jak dohrát MMV
804553
Obecné ty starší hry kdy hrál vliv věk, uživatelská nepřívětivost a nedostatek informací. Another life např. Pak mi dala zabrat stará RPG jako Elder Scrolls a Might and Magic. Pamatuju jak jsem u druhého zmíněného měl velký zakys s hledáním nějakého artefaktu či co to bylo a kamarád mi sehnal číslo na anonymního člověka o kterém slyšel že to dohrál. Nějakej normálně dospelej borec mi radil po telefonu jak dohrát MMV
3 -1
reagují: HAL
reagovat
Extrémní jízda v Mafii. Jak jsem ten proklínaný závod zvládal celkem v pohodě, tak tady jsem některé úkoly fakt nedával. Nebo jsem tehdy možná byl jen neschopný, těžko říct, už je to dávno :D

Ale faktem je že hry jsou obecně čím dál lehčí, jen pár hc vlaštovek se drží (Dark Souls série třeba). 
804552
Extrémní jízda v Mafii. Jak jsem ten proklínaný závod zvládal celkem v pohodě, tak tady jsem některé úkoly fakt nedával. Nebo jsem tehdy možná byl jen neschopný, těžko říct, už je to dávno *:D* Ale faktem je že hry jsou obecně čím dál lehčí, jen pár hc vlaštovek se drží (Dark Souls série třeba). 
4 0
reagují: Gonzi
reagovat

Returnal

...zejména ledovej biotop
804551
...zejména ledovej biotop
Returnal
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se