Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19701 - 19720 Napsat příspěvek
omg :(
704924
omg *:(*
1 -5
reagovat
reaguje na: hroubek
:D
704914
*:D*
704908
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
:D:D:D:D:D
704909
*:D**:D**:D**:D**:D*
704908
3 0
reagovat
reaguje na: BranoZ
Nakonec to je fakt Poslední mohykán, ale podle toho popisu bych to nepoznal. :D
704908
Nakonec to je fakt Poslední mohykán, ale podle toho popisu bych to nepoznal. *:D*
704902
6 0
reagují: BranoZ, pepo
reagovat
alebo toto?
 link
704906
alebo toto?  http://www.csfd.cz/film/13596-sedy-orel/komentare/
0 0
reagovat
Jooooo. Missing od Howarda. či?
704904
Jooooo. Missing od Howarda. či?
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Stopaři to prý nejsou. Prý v tom filmunse hlavní zaporák jmenuje Boateng nebo tak nejak. 
704903
Stopaři to prý nejsou. Prý v tom filmunse hlavní zaporák jmenuje Boateng nebo tak nejak. 
704899
0 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Skoro ako v Poslednom Mohykánovi, až na to, že tam je úloha prenasledovateľov a únoscov vymenená.
704902
Skoro ako v Poslednom Mohykánovi, až na to, že tam je úloha prenasledovateľov a únoscov vymenená.
704898
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Nie je to Searchers?
704899
Nie je to Searchers?
704898
0 0
reagují: hroubek
reagovat

Název filmu

Kamarád hledá jeden westernový film a já mu nemohu pomoci, ale možná někdo z Vás pozná o co jde. Předem díky. 

Jedna se o film s indiany. Zapletkou je to, ze unesli divku. Ve filmu je beloch, ktery je adoptovany nacelnikem indianu. Ten beloch je zamilovanej do te divky. Posleze jsou pronasledovani, dostizeni a na horske stezce dojde k boji, kde zemre nevlastni bratr toho belocha co se stal indianem. A vlastni otec mrtveho indiana zabije toho pronasledovatele. 
704898
Kamarád hledá jeden westernový film a já mu nemohu pomoci, ale možná někdo z Vás pozná o co jde. Předem díky.  Jedna se o film s indiany. Zapletkou je to, ze unesli divku. Ve filmu je beloch, ktery je adoptovany nacelnikem indianu. Ten beloch je zamilovanej do te divky. Posleze jsou pronasledovani, dostizeni a na horske stezce dojde k boji, kde zemre nevlastni bratr toho belocha co se stal indianem. A vlastni otec mrtveho indiana zabije toho pronasledovatele. 
Název filmu
0 -1
reagují: BranoZ, pepo
reagovat
reaguje na: gaboo
o green book. len som to nechcel napísať na tvrdo:D
704896
o green book. len som to nechcel napísať na tvrdo*:D*
704895
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
videl som ho, len som nevedel o čom hovoríš :D
704895
videl som ho, len som nevedel o čom hovoríš *:D*
704894
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: gaboo
je to na nete. v kinách od marca. dnes som tomuto faktu dokonca venoval FB status:D:D:D:D
704894
je to na nete. v kinách od marca. dnes som tomuto faktu dokonca venoval FB status*:D**:D**:D**:D*
704893
1 0
reagují: gaboo
reagovat
inak green book už dávajú v kinách? už to má kopu hodnotení na csfd a nevim kde to kto videl 
704893
inak green book už dávajú v kinách? už to má kopu hodnotení na csfd a nevim kde to kto videl 
0 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Nebo je změníš proti jejich svobodné vůli, to už nám sice ten film neříká, ale spousta životních zkušeností 8)
704858
Nebo je změníš proti jejich svobodné vůli, to už nám sice ten film neříká, ale spousta životních zkušeností *8)*
704752
0 0
reagovat
704854
[url=https://youtu.be/X6LxGLlKwgA]an elephant sitting still - trailer[/url]
0 -1
reagovat
the magnificent ambersons (1942)
90% - nerikam ze citizen kane (80%) neni dobrej ale pro me je to hlavne vopruz. kor kdyz musim snaset rosebud scenu i v jinych filmech jako je napriklad first man. v tomhle mi uz bylo utulno. uplne vidim jak by kamos na konci zavrtel hlavou a rek: ''zeny sou hrozny slabosi'' :D
704853
the magnificent ambersons (1942) 90% - nerikam ze citizen kane (80%) neni dobrej ale pro me je to hlavne vopruz. kor kdyz musim snaset rosebud scenu i v jinych filmech jako je napriklad first man. v tomhle mi uz bylo utulno. uplne vidim jak by kamos na konci zavrtel hlavou a rek: ''zeny sou hrozny slabosi'' *:D*
0 -1
reagovat
reaguje na: Carlito
Vyvoleného jsem viděl dávno a to hodnocení mám zhruba na úrovni Splitu. Asi bych to ale dnes viděl jinak. Tenkrát jsem si říkal, že to je to dobrej film, ale že nerozumím tomu ultranadšení některých recenzentů ;)
704824
Vyvoleného jsem viděl dávno a to hodnocení mám zhruba na úrovni Splitu. Asi bych to ale dnes viděl jinak. Tenkrát jsem si říkal, že to je to dobrej film, ale že nerozumím tomu ultranadšení některých recenzentů *;)*
704808
1 -1
reagovat
taky jsem viděl jen Shyovy největší pecky ( ok, i Stalo se, ale to už jsem nějak zapomněl a vytěsnil :D ), takže nevím, o jakém režijním úpadku se tu pořád mluví :D
ad Split : líbil se mi, je to celkem podařené béčko, ale Vyvolenému to nesahá ani po kotníky, ten je o dva levely jinde :))
704808
taky jsem viděl jen Shyovy největší pecky ( ok, i Stalo se, ale to už jsem nějak zapomněl a vytěsnil *:D* ), takže nevím, o jakém režijním úpadku se tu pořád mluví *:D* ad Split : líbil se mi, je to celkem podařené béčko, ale Vyvolenému to nesahá ani po kotníky, ten je o dva levely jinde *:))*
2 0
reagují: Stranger777
reagovat
reaguje na: gaboo
Tak to jsme na tom prakticky stejně, viděl jsem od něj taky právě jen tyhle filmy, s tím že Visit si ještě musím doplnit. Takže jsem to jeho slabší období taky minul ;)

P.S.
Teď si vybavuju, že jsem viděl pár minut Airbendera, ale to se nepočítá :D
704788
Tak to jsme na tom prakticky stejně, viděl jsem od něj taky právě jen tyhle filmy, s tím že Visit si ještě musím doplnit. Takže jsem to jeho slabší období taky minul *;)* P.S. Teď si vybavuju, že jsem viděl pár minut Airbendera, ale to se nepočítá *:D*
704774
0 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se