Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18901 - 18920 Napsat příspěvek
reaguje na: Kostěj
Nikdy jsem to neviděl. Schválně jsem si pustil tu ukázku a to rozhodlo, že to nikdy vidět opravdu nechci. Nevím, na mě všechny muzikály působí strašně bizarně :- jediný co mě chytlo bylo Zrodila se hvězda ..  
718411
Nikdy jsem to neviděl. Schválně jsem si pustil tu ukázku a to rozhodlo, že to nikdy vidět opravdu nechci. Nevím, na mě všechny muzikály působí strašně bizarně *:-* jediný co mě chytlo bylo Zrodila se hvězda ..  
718387
2 -4
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jj, já jsem se u našich kdysi taky se zlou potázal :D. Včera jsem nad tím trochu dumal, jestli by mě to taky tak odrovnalo dneska, jako když jsem to viděl v sedmnácti v kině a usoudil, že ještě víc :-). Here we are now, entertain us a je vymalováno :-)
718387
Jj, já jsem se u našich kdysi taky se zlou potázal *:D*. Včera jsem nad tím trochu dumal, jestli by mě to taky tak odrovnalo dneska, jako když jsem to viděl v sedmnácti v kině a usoudil, že [spoiler]ještě víc :-)[/spoiler]. [url=https://www.youtube.com/watch?v=f4KqUxfCnXY]Here we are now, entertain us[/url] a je vymalováno :-)
718384
0 -3
reagují: Sigi
reagovat
reaguje na: Kostěj
Tak ale ono to fakt není pro každého. Já ho sice zbožňuju taky, ale třeba když to kdysi viděli rodiče, tak to rozdýchávali celkem těžko a tu prvou půlhodinu odstřelili úplně...
718384
Tak ale ono to fakt není pro každého. Já ho sice zbožňuju taky, ale třeba když to kdysi viděli rodiče, tak to rozdýchávali celkem těžko a tu prvou půlhodinu odstřelili úplně...
718361
0 -1
reagují: Kostěj
reagovat
kdyz uz sou ted v cannes s young ahmed tak sem si konecne dal jejich the unknown girl (75%). nechapu proc se na to tak picovalo. o moc horsi nez two days, one night (80%) to neni. mozna za to ze me tento ''social-realist film noir'' bavil muze i to ze sem si nedavno dal bastards (85%) od claire denis a to byl teda naprosto dokonale updateovanej noir pro jednadvacaty stoleti :+
718379
kdyz uz sou ted v cannes s [url=https://youtu.be/toU2GKGsHYY]young ahmed [/url]tak sem si konecne dal jejich the unknown girl (75%). nechapu proc se na to tak picovalo. o moc horsi nez two days, one night (80%) to neni. mozna za to ze me tento ''social-realist film noir'' bavil muze i to ze sem si nedavno dal bastards (85%) od claire denis a to byl teda naprosto dokonale updateovanej noir pro jednadvacaty stoleti *:+*. 
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Prvního Thora jsem si teď taky dal znovu... a ano, pořád je to nudná blbost. Z půlky bizarně směšný pseudo-epos v pohádkovém světě, a z půlky totálně nezajímavé pobíhání po jakémsi městečku v poušti. Vedle tehdejších IM1 a Cap1 se to vůbec nechytá. Chápu že namakaný Hemsworth je pro tebe na fapování dobrý, ale jinak tam prostě nic není.

Teda ještě ta Kat Dennings, ta je se svým Mňa Mňa pořád dokonale roztomilá.
718365
Prvního [b]Thora [/b]jsem si teď taky dal znovu... a ano, pořád je to nudná blbost. Z půlky bizarně směšný pseudo-epos v pohádkovém světě, a z půlky totálně nezajímavé pobíhání po jakémsi městečku v poušti. Vedle tehdejších IM1 a Cap1 se to vůbec nechytá. Chápu že namakaný Hemsworth je pro tebe na fapování dobrý, ale jinak tam prostě nic není. Teda ještě ta Kat Dennings, ta je se svým Mňa Mňa pořád dokonale roztomilá.
718290
3 -10
reagovat
reaguje na: Kostěj
Amen
718364
Amen
718349
1 -3
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jop, doslova - včetně těch titulků. Chápu lidi, co nevydejchaj prvních zuřivejch 30 nebo kolik minut, ale je mi jich líto.

A ten závěr mi pořád přijde jako hroznej gut punch, i když to víš od začátku a navíc ti to ten film v průběhu aspoň třikrát připomene, jak to skončí.
718361
Jop, doslova - včetně těch titulků. Chápu lidi, co nevydejchaj prvních zuřivejch 30 nebo kolik minut, ale je mi jich líto. [spoiler]A ten závěr mi pořád přijde jako hroznej gut punch, i když to víš od začátku a navíc ti to ten film v průběhu aspoň třikrát připomene, jak to skončí.[/spoiler]
718358
1 -2
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Kostěj
Absolutny suhlas. Od prveho dvihnutia opony po posledny titulok.
718358
Absolutny suhlas. Od prveho dvihnutia opony po posledny titulok.
718349
2 -3
reagují: Kostěj
reagovat

Moulin Rouge!

Snad po 10 letech jsme si to včera s mojí drahou polovičkou dali.

Myslím, že u všech filmů z mý TOP10 bych našel něco, co by se dalo vylepšit, obměnit, ubrat, přidat... Tady ne. Moulin Rouge je dokonalej.

11/10
718349
Snad po 10 letech jsme si to včera s mojí drahou polovičkou dali. Myslím, že u všech filmů z mý TOP10 bych našel něco, co by se dalo vylepšit, obměnit, ubrat, přidat... Tady ne. Moulin Rouge je [url=https://www.youtube.com/watch?v=_YCLDvhaM-Q]dokonalej[/url]. 11/10
Moulin Rouge!
12 -4
reagují: TedGeorge, Gorecki
reagovat

Thor (2011)

Po prvním Kapitánovi jsem si po letech zopakoval projekci Thora pod vedením Kennetha Branagha a hudebním doprovodem Patricka Doylea. Ten film regulérně zraje jako víno. :o:+

Chris Hemsworth bez trička je awesome. :o:+
718290
Po prvním Kapitánovi jsem si po letech zopakoval projekci Thora pod vedením Kennetha Branagha a hudebním doprovodem Patricka Doylea. Ten film regulérně zraje jako víno. *:o**:+* Chris Hemsworth bez trička je [url=https://img.csfd.cz/files/images/film/photos/000/357/357185_61b0a7.jpg?w700]awesome[/url]. *:o**:+*
Thor (2011)
2 -8
reagují: HAL
reagovat

Mortal Kombat

Tak... V Austrálii začíná preprodukce pro novou inkarnaci téhle kultovní bojovky. Jestli se potvrdí zákulisní info, tak hlavní postavou bude úplně nový hrdina - jakýsi zkrachovalý boxer (dafuq?!) Máme tohle ve světle nejnovější hry zapotřebí...? :o:-
718022
Tak... V Austrálii začíná preprodukce pro novou inkarnaci téhle kultovní bojovky. Jestli se potvrdí zákulisní info, tak hlavní postavou bude úplně nový hrdina - jakýsi zkrachovalý boxer (dafuq?!) Máme tohle ve světle nejnovější hry zapotřebí...? *:o**:-*
Mortal Kombat
0 -2
reagovat

Brightburn (2019)

Brightburn je premárnenou príležitosťou na originálny a kvalitný príspevok k superhrdinskej vlne. Namiesto ambícií sa vydal cestou obyčajného hororu, ktorý by mohol zaimponovať nenáročnému násťročnému publiku, ktoré urobilo hity už z omnoho horších filmov. Výsledkom je tak bohužiaľ iba klasická žánrová konfekcia akú sme v 80. a 90. rokoch minulého storočia mali plné videopožičovne.Vraždy však naplno využívajú R-kový rating a útlocitné povahy si oči určite párkrát zakryjú. Tempo je vzhľadom na absenciu rozohrávania potenciálne zaujímavých tém veľmi svižné (film má s titulkami skromných 90 minút) a ten nevyužitý námet je dostatočne dobrý, aby si mal pocit, že sleduješ niečo zaujímavé. Nenudil som sa, ale sklamaný som bol dosť. 5/10
718013
Brightburn je premárnenou príležitosťou na originálny a kvalitný príspevok k superhrdinskej vlne. Namiesto ambícií sa vydal cestou obyčajného hororu, ktorý by mohol zaimponovať nenáročnému násťročnému publiku, ktoré urobilo hity už z omnoho horších filmov. Výsledkom je tak bohužiaľ iba klasická žánrová konfekcia akú sme v 80. a 90. rokoch minulého storočia mali plné videopožičovne.Vraždy však naplno využívajú R-kový rating a útlocitné povahy si oči určite párkrát zakryjú. Tempo je vzhľadom na absenciu rozohrávania potenciálne zaujímavých tém veľmi svižné (film má s titulkami skromných 90 minút) a ten nevyužitý námet je dostatočne dobrý, aby si mal pocit, že sleduješ niečo zaujímavé. Nenudil som sa, ale sklamaný som bol dosť. 5/10
Brightburn (2019)
1 -2
reagovat
no one was giving cuaron the same criticisms of ego that von trier got.
718005
no one was giving cuaron the same [url=https://filmschoolrejects.com/double-take-the-house-that-jack-built/3/]criticisms[/url] of ego that von trier got.
0 0
reagovat
reaguje na: malern
Ty pasáže s ním jsou jediný koukatelný. A furt ne dobrý. 
717974
Ty pasáže s ním jsou jediný koukatelný. A furt ne dobrý. 
717968
0 -1
reagovat

Aladdin

Will Smith ako Genie nefunguje. :-
link
717968
Will Smith ako Genie nefunguje. *:-* https://youtu.be/Yxd96_p47o0
Aladdin
1 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: xxendxx
:D:D:D:D:D:+:+:+:+:+
717919
*:D**:D**:D**:D**:D**:+**:+**:+**:+**:+*
717918
0 -3
reagovat
reaguje na: pepo
:DMyslíš ten blábol, kde si fassbender celou dobu buď honí péro a nebo klátí nejak,y šlapky, aby  pak nadešel zvrat ve formě kurby ?  Je to super, jestli chce spát, ale nemůže usnout 
717918
*:D*Myslíš ten blábol, kde si fassbender celou dobu buď honí péro a nebo klátí nejak,y šlapky, aby  pak nadešel zvrat ve formě kurby ?  Je to super, jestli chce spát, ale nemůže usnout 
717883
3 -3
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Když, jsem to viděl, tak mě to emocionálně poslalo dost do kolen a místy mě to připomínalo Spalující touha / Eyes Wide Shut. Chápu, že to není divácky vděčný film, a musí se mu jít naproti, ale mě to hodně sedlo. A Fassbender je tam neskutečný.
717914
Když, jsem to viděl, tak mě to emocionálně poslalo dost do kolen a místy mě to připomínalo [url=https://www.csfd.cz/film/5398-spalujici-touha/prehled/]Spalující touha / Eyes Wide Shut[/url]. Chápu, že to není divácky vděčný film, a musí se mu jít naproti, ale mě to hodně sedlo. A Fassbender je tam neskutečný.
717882
2 -1
reagovat
Shame je super
717883
Shame je super
2 -2
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: hroubek
Na tom filmu nefunguje nic :D
717882
Na tom filmu nefunguje nic *:D*
717687
0 -1
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se