Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16801 - 16820 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
V ziadnom ,skoda.
744751
V ziadnom ,skoda.
744747
0 -7
reagovat
reaguje na: Entrop
Nerozumiem
744748
Nerozumiem
744745
5 0
reagovat
reaguje na: Entrop
V kterem dile osoulozil Terminator Saru?
744747
V kterem dile osoulozil Terminator Saru?
744745
4 0
reagují: Entrop
reagovat
Terminator t o total shit a Hlad tomu dal 8 .
Zombieland 2 sracka roku a Imf to vychvaluje.
Terminator pojebe Saru narodi sa im maly kokot ktory vyjebe skynet.
Dovidenia.
744745
Terminator t o total shit a Hlad tomu dal 8 . Zombieland 2 sracka roku a Imf to vychvaluje. Terminator pojebe Saru narodi sa im maly kokot ktory vyjebe skynet. Dovidenia.
1 -16
reagují: SteKi, (=LIFTY=)
reagovat

Malé ženy

Taká akurátna dávka estrogénu, ktorú zvládam 8). Ten film má srdce, je vyrozprávaný s citom a protagonistky sú sympatické. A to je dosť!
P. S. Tohtoročné udeľovanie sošiek bude fakt zaujímavé.
744668
Taká akurátna dávka estrogénu, ktorú zvládam *8)*. Ten film má srdce, je vyrozprávaný s citom a protagonistky sú sympatické. A to je dosť! P. S. Tohtoročné udeľovanie sošiek bude fakt zaujímavé.
Malé ženy
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
IMO Florence Pugh byla ještě o kousek lepší. Saoirse jde ve šlépějích Winslet, dřív nebo později ho dostane tak jako tak...
744652
IMO Florence Pugh byla ještě o kousek lepší. Saoirse jde ve šlépějích Winslet, dřív nebo později ho dostane tak jako tak...
744643
6 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: v good time (90%) sem to tunelovy videni zral. hlavne richard brody stejne jako cahiers milujou frownland. to by mohla bejt ta stovecka. 
744647
ps: v [url=https://pbs.twimg.com/media/DQX_tlxWsAEo2vJ.jpg]good time[/url] (90%) sem to tunelovy videni zral. hlavne richard brody stejne jako cahiers milujou [url=https://www.theguardian.com/film/2008/oct/21/frownland]frownland[/url]. to by mohla bejt ta stovecka. 
744646
1 0
reagovat
uncut gems (2019)
70% - nekdo jim predikuje ze to jeste par let utahnou a pak pujdou do prdele. podle me tam uz sou. tady je jim uz hrozne videt do karet a zvysit tep se jim tentokart nepodarilo. ve vsem horsi. at je to ta lopata nebo hlavni predstavitel. hlavne kameraman proboha. sean price williams!  
744646
uncut gems (2019) 70% - nekdo jim predikuje ze to jeste par let utahnou a pak pujdou do prdele. podle me tam uz sou. tady je jim uz hrozne videt do karet a zvysit tep se jim tentokart nepodarilo. ve vsem horsi. at je to ta lopata nebo hlavni predstavitel. hlavne kameraman proboha. sean price williams!  
0 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
jojo rabbit (2019)
5% - svet podle waititiho (10%).
744644
jojo rabbit (2019) 5% - svet podle [url=https://twitter.com/tnyfrontrow/status/1187218032923418627]waititi[/url]ho (10%).
1 -16
reagovat

Malé ženy (2019)

Jakkoli na mě vyprávěcí struktura nebyla zrovna nejjednodušší, o to více jsem se do tohoto překrásného filmu ponořil. Nádhera. A dejte konečně Saoirse Ronan Oscara. Zaslouží si ho už od Pokání.
744643
Jakkoli na mě vyprávěcí struktura nebyla zrovna nejjednodušší, o to více jsem se do tohoto překrásného filmu ponořil. Nádhera. A dejte konečně Saoirse Ronan Oscara. Zaslouží si ho už od Pokání.
Malé ženy (2019)
6 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Muf
Vidim to na Febio, širší distribuce zřejmě ne.
744642
Vidim to na Febio, širší distribuce zřejmě ne.
744641
0 -1
reagovat

A Hidden Life - Terrence Malick

Bude to u nás někde ke zhlédnutí?
744641
Bude to u nás někde ke zhlédnutí?
A Hidden Life - Terrence Malick
1 0
reagují: Phil cze
reagovat
reaguje na: Muf
Real ;) link
744607
Real *;)* https://film.moviezone.cz/spiral-from-the-book-of-saw/trailery
744606
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je parodie nebo real?
744606
To je parodie nebo real?
744605
0 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Saw 65 a zabiji se jen černoši....
744605
[url=https://m.youtube.com/watch?v=gj9wvN2T0zA]Saw 65[/url] a zabiji se jen černoši....
0 -1
reagují: Muf
reagovat

Už někdo viděl

"Vtáky noci a fantastický prerod tej jednej Harley Quinn"? Mám lístek zdarma ale váhám :D
744599
"Vtáky noci a fantastický prerod tej jednej Harley Quinn"? Mám lístek zdarma ale váhám *:D*
Už někdo viděl
0 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak nějak jsem to myslel. Příběh tu jde stranou, logika taky a hodně, ale poježděníčko je to dobré.
744581
Tak nějak jsem to myslel. Příběh tu jde stranou, logika taky a hodně, ale poježděníčko je to dobré.
744569
2 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
NFS je špatný film jak poleno. FF je vedle toho přece jen obecně vyváženější. Souhlasím ale s tím, že z pohledu "car fetishe" mám ten film mnohem výš, než většinu FF filmů. Pořád bych to ale přirovnal k nějaké asijské mlátičce, kdy souboje jsou naprosto top, ale děj a herci k nenalezení.
744569
NFS je špatný film jak poleno. FF je vedle toho přece jen obecně vyváženější. Souhlasím ale s tím, že z pohledu "car fetishe" mám ten film mnohem výš, než většinu FF filmů. Pořád bych to ale přirovnal k nějaké asijské mlátičce, kdy souboje jsou naprosto top, ale děj a herci k nenalezení.
744558
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: gaboo
A ve FF jo? Možná jedině ansábl a dynamika.
744566
A ve FF jo? Možná jedině ansábl a dynamika.
744563
0 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ten film jsem zapomnel doslova po zaverecnych titulkach. Nejak se minul dobou
744565
Ten film jsem zapomnel doslova po zaverecnych titulkach. Nejak se minul dobou
744564
3 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se