Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16461 - 16480 Napsat příspěvek

Star Wars IX vs VI

Tohle už je fakt NECHUTNÉ! Ne jenom, že si Disney neví radi se svou děravou trilogií, ale ještě začal kopat a potápět tu původní. Připomíná mi to aktualizace od Microsoftu. Hnus! :(:-
749239
Tohle už je fakt [url=https://filmozrouti.cz/clanek/2020031907-star-wars-jak-palpatine-prezil-pad-do-nitra-hvezdy-smrti-nova-kniha-to-detailne-popsala/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null]NECHUTNÉ[/url]! Ne jenom, že si Disney neví radi se svou děravou trilogií, ale ještě začal kopat a potápět tu původní. Připomíná mi to aktualizace od Microsoftu. Hnus! *:(**:-*
Star Wars IX vs VI
3 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Za pár hodin je to na iTunes.
749230
Za pár hodin je to na iTunes.
749217
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dokud to nespustí dřív u nás, tak ať si huknou :D
749218
Dokud to nespustí dřív u nás, tak ať si huknou *:D*
749217
0 0
reagovat

onward - frčíme

online na Disney+ od 3.4.
749217
online na Disney+ od 3.4.
onward - frčíme
4 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Jsem rád, žes to dohnal, jen se ti otočilo hodnocení.:D 

Obojí je vážně šleha.
749216
Jsem rád, žes to dohnal, jen se ti otočilo hodnocení.*:D*  Obojí je vážně šleha.
749203
3 0
reagovat

Altered Carbon: Resleeved

Ty jo, tak musim rict, ze ani ten vizual nakonec tak nevadi. V akci to funguje fajn a te je tam nastesti pozehnane... spravne japonsky zvrhle brutalni akce. :+
Jako neni to samozrejme zadne genialni dilo, ale za tu hodku a ctvrt tam rozsekaji dost lidi na to, aby mi jakekoliv neduhy byly u zadele. 
749215
Ty jo, tak musim rict, ze ani ten vizual nakonec tak nevadi. V akci to funguje fajn a te je tam nastesti pozehnane... spravne japonsky zvrhle brutalni akce. *:+* Jako neni to samozrejme zadne genialni dilo, ale za tu hodku a ctvrt tam rozsekaji dost lidi na to, aby mi jakekoliv neduhy byly u zadele. 
Altered Carbon: Resleeved
1 -1
reagovat

Tři billboardy v Bruggách

Strašná pecka, obojí; nevim, proč mi tak dlouho trvalo se k tomu dostat. Neskutečně dobře namíchanej mix totálně absurdních situací, černýho humoru (kterej je fakt vtipnej, což je v dnešní době, kdy se za černej humor schovává kdejakej trotl příjemný osvěžení). Aniž by se ztratily z dohledu neustále silný, řezavý emoce, který si tam vespod tak jako tiše bublaj a pak z ničeho nic vytrysknou jak gejzír (Willoughbyho dopis ženě mě rozsekal jako poslední rok nic).

Neskutečný...no, překvapení ne, věděl jsem, že je to dobrý, ale netušil jsem jak!

[8/10] Bruggy
[10/10] Ebbing
749203
Strašná pecka, obojí; nevim, proč mi tak dlouho trvalo se k tomu dostat. Neskutečně dobře namíchanej mix totálně absurdních situací, černýho humoru (kterej je fakt vtipnej, což je v dnešní době, kdy se za černej humor schovává kdejakej trotl příjemný osvěžení). Aniž by se ztratily z dohledu neustále silný, řezavý emoce, který si tam vespod tak jako tiše bublaj a pak z ničeho nic vytrysknou jak gejzír (Willoughbyho dopis ženě mě rozsekal jako poslední rok nic). Neskutečný...no, překvapení ne, věděl jsem, že je to dobrý, ale netušil jsem jak! [8/10] Bruggy [10/10] Ebbing
Tři billboardy v Bruggách
9 -4
reagují: Godlike
reagovat

Koronafilm pro dnešní den č.2 :


Dožeň, co se dá! / Blast from the Past (1999)

Včera jsem si říkal, jak ty minimálně 2 měsíce v dobrovolné karanténě vydržím, tak jsem si musel pustit film, kde to někdo vydržel 35 let, abych načerpal inspiraci, jak to zvládnout s humorem, neb zásoby se tenčí a trpělivost paní Kaufmanové také. 
Kdo nezná, pusťte si to hned. Fantasticky vám to zvedne náladu. Ostatně, kdo už to viděl, dejte si to také. :+
Super romantická dramedy, která jede spíše na lehčí notě a má jí na svědomí Hugh Wilson, který natočil v podstatě jen 2 dobré filmy, Policejní akademii a tohle. 
Alicia Silverstone je tu správně devadesátkovsky cute. Brendan Fraser je asi ve své nejlepší komediální formě. Jede v podstatě stejnou polohu, o kterou se snaží Chris Pratt, akorát je v tom tak o dvě třídy lepší. Tohle by byl prostě peckový Star Lord. A strašně mne mrzí, že se Fraser vypařil, mohl by si dát stejný comeback jako nedávno Michael Keaton. :+
No a o hereckém přínosu oscarového dua Christopher Walken - Sissy Spacek se asi nemá smysl rozepisovat. Blbé je, že mi celou dobu připomínali povahou mé rodiče, což neni uplně pozitivní :D
Co musím ocenit, je mraky popkuturních a retro futuristických narážek, za tohle by retro komiksárny zabíjely, třeba jako za soundtrack a ten odlehčený tón celého filmu. 10/10

Vytáhni v karanténě: Knížka, podle kterého se učí hlavní hrdina ve filmu prát a důvod proč zmlátí tehdy neznámého Nathana Filliona, se jmenuje Championship Fighting od Jacka Dempseyho, vyšla v roce 1950 a dodnes o boxu nebylo napsáno nic lepšího. 
749198
[url=https://www.csfd.cz/film/16539-dozen-co-se-da/][b] Dožeň, co se dá! / Blast from the Past (1999) [/b][/url]Včera jsem si říkal, jak ty minimálně 2 měsíce v dobrovolné karanténě vydržím, tak jsem si musel pustit film, kde to někdo vydržel 35 let, abych načerpal inspiraci, jak to zvládnout s humorem, neb zásoby se tenčí a trpělivost paní Kaufmanové také.  Kdo nezná, pusťte si to hned. Fantasticky vám to zvedne náladu. Ostatně, kdo už to viděl, dejte si to také. *:+* Super romantická dramedy, která jede spíše na lehčí notě a má jí na svědomí Hugh Wilson, který natočil v podstatě jen 2 dobré filmy, Policejní akademii a tohle.  Alicia Silverstone je tu správně devadesátkovsky cute. Brendan Fraser je asi ve své nejlepší komediální formě. Jede v podstatě stejnou polohu, o kterou se snaží Chris Pratt, akorát je v tom tak o dvě třídy lepší. Tohle by byl prostě peckový Star Lord. A strašně mne mrzí, že se Fraser vypařil, mohl by si dát stejný comeback jako nedávno Michael Keaton. *:+* No a o hereckém přínosu oscarového dua Christopher Walken - Sissy Spacek se asi nemá smysl rozepisovat. Blbé je, že mi celou dobu připomínali povahou mé rodiče, což neni uplně pozitivní *:D* Co musím ocenit, je mraky popkuturních a retro futuristických narážek, za tohle by retro komiksárny zabíjely, třeba jako za soundtrack a ten odlehčený tón celého filmu. [b]10/10[/b] Vytáhni v karanténě: Knížka, podle kterého se učí hlavní hrdina ve filmu prát a důvod proč zmlátí tehdy neznámého Nathana Filliona, se jmenuje [url=https://newschoolsinger.com/wp-content/uploads/2018/11/jack-dempsey-championship-fighting-1.pdf]Championship Fighting[/url] od Jacka Dempseyho, vyšla v roce 1950 a dodnes o boxu nebylo napsáno nic lepšího. 
Koronafilm pro dnešní den č.2 :
4 -1
reagovat

Staříci

Příjemné překvapení. Šlape to dobře, je to sice přímočařejší, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to správně vygradované, a citlivé. Po herecké stránce super. A ke všemu to má dobře zvolenou stopáž. 7,5-8/10
749193
Příjemné překvapení. Šlape to dobře, je to sice přímočařejší, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to správně vygradované, a citlivé. Po herecké stránce super. A ke všemu to má dobře zvolenou stopáž. 7,5-8/10
Staříci
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hmm, asi se chtěli odlišit.... link link link link

Celkově bych to shrnul asi takhle link
749177
Hmm, asi se chtěli odlišit.... https://www.csfd.cz/film/90082-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/119965-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/29790-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/247281-dira/prehled/ Celkově bych to shrnul asi takhle https://www.csfd.cz/film/42983-diry/prehled/
749171
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A krásný cesky nazev: Díra:D
749171
A krásný cesky nazev: Díra*:D*
749162
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já sem dával trailer, Platform
749162
Já sem dával trailer, Platform
749159
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Kdosi tady v nějaké diskuzi vzpomínal film o vytahu plnem jidla v mrakodrapu, kde nahore smetanka ma na vyber a spodek ji zbytky. Zitra vyjde na Netflixu.
749159
Kdosi tady v nějaké diskuzi vzpomínal film o vytahu plnem jidla v mrakodrapu, kde nahore smetanka ma na vyber a spodek ji zbytky. Zitra vyjde na Netflixu.
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Lékárny fungují  ve standardním režimu, není třeba vysazovat léky.
749133
Lékárny fungují  ve standardním režimu, není třeba vysazovat léky.
749129
5 -2
reagovat
rikam si ze bych moh konecne doplnit fanny a alexandr ale sam bergman rika ze daleko genialnejsi je edvard munch od mojeho milacka a jedinyho opravdovyho anarchisty petera watkinse. u jeho filmu se vzdycky mlatim smichy do kolen. tak doufam ze to zas vyjde.
749129
rikam si ze bych moh konecne doplnit fanny a alexandr ale sam bergman rika ze daleko genialnejsi je edvard munch od mojeho milacka a jedinyho opravdovyho anarchisty petera watkinse. u jeho filmu se vzdycky mlatim smichy do kolen. tak doufam ze to zas vyjde.
1 -2
reagují: Milosh
reagovat

Na nože

Bez pochyby jedna z nejlepších klasických detektivek vůbec. Rian Johnson už není tím režisérem Star Wars, ale "Nožů". Úvod se nese v klasickém duchu vražda - místo činu - výslech podezřelých. Takže první 20 minut může působit, že není s čím novým přijít a trochu se vleče, což spolu s dalším vývojem je ku prospěchu, protože je kam stoupat. Johnson režíruje na oscarové úrovni a skvěle se doplněje hudbou svého bratra. Snad pochopil, že je lepší se držet vlatního rybníčku, než lést do producentské žumpy jménem Star Wars. Studio Lionsgate drží v ruce neskutečně žhavou katru.
SPOILERY. Takže asi po 20 minutách následuje první zvrat proti klasickým detektivkám (Orient Expres), kdy známe vraždu i "vraha" a vše nabírá úplně jiný směr. Rozkošná Ana de Armas si krade doslova celý film pro sebe a herecký talent z ní doslova stříká (pochopíte). Craig hraje jižanského "Poirota"s vervou a správnou dávkou drzosti. Zbytek až na Evanse dělá spíš křoví, ale každý dostane prostor se projevit. Současná politika USA je naznačena decentně, stejně jako zaslepený život boháčů. Ta opravdová zápletka vlastně dost připomíná Parazita. Když už si říkáte, že to dopadne přesně jak se to vyvíjí, dostanete další facku a další zvrat. A to do konce zbívají ještě 2. Konec mi udělal neskutečnou radost tím, jak zvládl prodat "vše dobře dopadlo" originálním a sakra napínavým způsobem.
Při scéně "Můj dům, moje pravidla" jsem se už nemohl přestat culit. :D
9,5/10
749109
Bez pochyby jedna z nejlepších klasických detektivek vůbec. Rian Johnson už není tím režisérem Star Wars, ale "Nožů". Úvod se nese v klasickém duchu vražda - místo činu - výslech podezřelých. Takže první 20 minut může působit, že není s čím novým přijít a trochu se vleče, což spolu s dalším vývojem je ku prospěchu, protože je kam stoupat. Johnson režíruje na oscarové úrovni a skvěle se doplněje hudbou svého bratra. Snad pochopil, že je lepší se držet vlatního rybníčku, než lést do producentské žumpy jménem Star Wars. Studio Lionsgate drží v ruce neskutečně žhavou katru. [b]SPOILERY[/b].[spoiler] Takže asi po 20 minutách následuje první zvrat proti klasickým detektivkám (Orient Expres), kdy známe vraždu i "vraha" a vše nabírá úplně jiný směr. Rozkošná Ana de Armas si krade doslova celý film pro sebe a herecký talent z ní doslova stříká (pochopíte). Craig hraje jižanského "Poirota"s vervou a správnou dávkou drzosti. Zbytek až na Evanse dělá spíš křoví, ale každý dostane prostor se projevit. Současná politika USA je naznačena decentně, stejně jako zaslepený život boháčů. Ta opravdová zápletka vlastně dost připomíná Parazita. Když už si říkáte, že to dopadne přesně jak se to vyvíjí, dostanete další facku a další zvrat. A to do konce zbívají ještě 2. Konec mi udělal neskutečnou radost tím, jak zvládl prodat "vše dobře dopadlo" originálním a sakra napínavým způsobem.[/spoiler] Při scéně "Můj dům, moje pravidla" jsem se už nemohl přestat culit. *:D* [b]9,5/10[/b]
Na nože
5 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zase stačí vymazat to < / a > /.
749076
Zase stačí vymazat to < / a > /.
749075
1 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
spatnej odkaz
749075
spatnej odkaz
749074
1 0
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: Kostěj
749074
[url=https://entertainment.ie/cinema/movie-news/whatever-happened-to-joseph-gordon-levitt-390548/]https://entertainment.ie/cinema/movie-news/whatever-happened-to-joseph-gordon-levitt-390548/[/url]
749073
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Já si tuhle dal Inception (strašnej nátěr i po těch letech, jen škoda přeakčnělýho závěru) a teď si tak říkám...kampak zmizel Joseph Gordon-Levitt? Velkej sympaťák, v první půlce dekády to měl myslím opravdu slušně rozjetý a pak se po něm země slehla...
749073
Já si tuhle dal Inception (strašnej nátěr i po těch letech, jen škoda přeakčnělýho závěru) a teď si tak říkám...kampak zmizel Joseph Gordon-Levitt? Velkej sympaťák, v první půlce dekády to měl myslím opravdu slušně rozjetý a pak se po něm země slehla...
5 0
reagují: speta.jr
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se