Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16441 - 16460 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
Aha, to byl ten Ňouma Lucas z Hill Houseu:D
749259
Aha, [spoiler]to byl ten Ňouma Lucas z Hill Houseu*:D*[/spoiler]
749258
2 0
reagovat

Neviditelny

Super, připomnělo v napětí It follows. Skoda, ze ten Adrian, z kterého jsem měl takový respekt, působil na konci jako trouba. Za to mohl asi ten předkus...


749258
Super, připomnělo v napětí It follows. Skoda, ze [spoiler]ten Adrian, z kterého jsem měl takový respekt, působil na konci jako trouba. Za to mohl asi ten předkus... [/spoiler] 
Neviditelny
2 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Altered Carbon: Resleeved

Po mizerné druhé sérii Altered Carbon si aspoň tímto trochu zachraňují reputaci - příběh to nijak převratný nemá, ale je to cyberpunk a má i nějakou tu nápaditost, takže se to stylu parádní první řady drží mnohem víc (a odkazy na Ghost in the Shell vždycky potěší) - a na film dlouhý jako jedna prodloužená seriálová epizoda je to dostačující, zvlášť když hlavní je tu stejně ta špičkově natočená a řádně brutální akce.

Dokázal bych si to představit jako celou sérii, i když ta animace je v dialogových scénách dost ohavná (vypadá to jak natočené v Borderlands), tak to díky ní ani nemusí být moc drahé a klidně by se dalo pokračovat - což tu i naznačují.

A jak bylo vidět už v trailerech - anglický dabing je ohavnost, tohle je prostě anime, smysl to má jen v originále.
749257
Po mizerné druhé sérii Altered Carbon si aspoň tímto trochu zachraňují reputaci - příběh to nijak převratný nemá, ale je to cyberpunk a má i nějakou tu nápaditost, takže se to stylu parádní první řady drží mnohem víc (a odkazy na Ghost in the Shell vždycky potěší) - a na film dlouhý jako jedna prodloužená seriálová epizoda je to dostačující, zvlášť když hlavní je tu stejně ta špičkově natočená a řádně brutální akce. Dokázal bych si to představit jako celou sérii, i když ta animace je v dialogových scénách dost ohavná (vypadá to jak natočené v Borderlands), tak to díky ní ani nemusí být moc drahé a klidně by se dalo pokračovat - což tu i naznačují. A jak bylo vidět už v trailerech - anglický dabing je ohavnost, tohle je prostě anime, smysl to má jen v originále.
Altered Carbon: Resleeved
1 -1
reagují: HAL
reagovat

Neviditelný

Je to fajn podívaná. V kině ten film musel fungovat lépe, než doma v televizi. Má to slušnou atmosféru, režisér dobře pracuje s napětím a paranoiou. A  celkově udržuje diváky v nejistotě do doby, kdy to musí zákonitě vygradovat. A tady se film malinko láme. Naštěstí je Whannell šikovný a chytrý režisér, který si něco schoval i do konce filmu. A nutno říci, že ten konec to v mých očí tahá dost nahoru. Je to dobrý film, na jedno podívání. 7/10
749255
Je to fajn podívaná. V kině ten film musel fungovat lépe, než doma v televizi. Má to slušnou atmosféru, režisér dobře pracuje s napětím a paranoiou. A  celkově udržuje diváky v nejistotě do doby, kdy to musí zákonitě vygradovat. A tady se film malinko láme. Naštěstí je Whannell šikovný a chytrý režisér, který si něco schoval i do konce filmu. A nutno říci, že ten konec to v mých očí tahá dost nahoru. Je to dobrý film, na jedno podívání. 7/10
Neviditelný
5 0
reagovat

96 hodin (2008)

Pořád skvělá záležitost a stále jde o Komando pro 21. století. Přesně takovýhle oddech jsem potřeboval. :+

Akorát ta Famke Janssen je stále nesympatická.
749249
Pořád skvělá záležitost a stále jde o Komando pro 21. století. Přesně takovýhle oddech jsem potřeboval. *:+* Akorát ta Famke Janssen je stále nesympatická.
96 hodin (2008)
4 -4
reagovat

Koronatipy:

Patrick H. Willems explains The Mask of Zorro (and why it's great)

+ Hornerův soundtrack :+
749244
Patrick H. Willems explains [url=https://www.youtube.com/watch?v=LdQHKQ26Wnk]The Mask of Zorro[/url] (and why it's great) + Hornerův [url=https://www.filmtracks.com/titles/mask_zorro.html]soundtrack[/url] *:+*
Koronatipy:
2 0
reagovat
the diary of a teenage girl (2015)
40% - sebedestruktivni vyprava snad nebyla nudnejsi. i nadvakrat sem u toho umiral. a to sem si myslel po can you ever forgive me? (80%) ze budem s heller kamosi. vona pak vyplodi  a beautiful day in the neighborhood (50%) a tohle :-
749242
the diary of a teenage girl (2015) 40% - sebedestruktivni vyprava snad nebyla nudnejsi. i nadvakrat sem u toho umiral. a to sem si myslel po can you ever forgive me? (80%) ze budem s heller kamosi. vona pak vyplodi  a beautiful day in the neighborhood (50%) a tohle *:-*
1 -1
reagovat

Star Wars IX vs VI

Tohle už je fakt NECHUTNÉ! Ne jenom, že si Disney neví radi se svou děravou trilogií, ale ještě začal kopat a potápět tu původní. Připomíná mi to aktualizace od Microsoftu. Hnus! :(:-
749239
Tohle už je fakt [url=https://filmozrouti.cz/clanek/2020031907-star-wars-jak-palpatine-prezil-pad-do-nitra-hvezdy-smrti-nova-kniha-to-detailne-popsala/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null]NECHUTNÉ[/url]! Ne jenom, že si Disney neví radi se svou děravou trilogií, ale ještě začal kopat a potápět tu původní. Připomíná mi to aktualizace od Microsoftu. Hnus! *:(**:-*
Star Wars IX vs VI
3 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Za pár hodin je to na iTunes.
749230
Za pár hodin je to na iTunes.
749217
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dokud to nespustí dřív u nás, tak ať si huknou :D
749218
Dokud to nespustí dřív u nás, tak ať si huknou *:D*
749217
0 0
reagovat

onward - frčíme

online na Disney+ od 3.4.
749217
online na Disney+ od 3.4.
onward - frčíme
4 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Jsem rád, žes to dohnal, jen se ti otočilo hodnocení.:D 

Obojí je vážně šleha.
749216
Jsem rád, žes to dohnal, jen se ti otočilo hodnocení.*:D*  Obojí je vážně šleha.
749203
3 0
reagovat

Altered Carbon: Resleeved

Ty jo, tak musim rict, ze ani ten vizual nakonec tak nevadi. V akci to funguje fajn a te je tam nastesti pozehnane... spravne japonsky zvrhle brutalni akce. :+
Jako neni to samozrejme zadne genialni dilo, ale za tu hodku a ctvrt tam rozsekaji dost lidi na to, aby mi jakekoliv neduhy byly u zadele. 
749215
Ty jo, tak musim rict, ze ani ten vizual nakonec tak nevadi. V akci to funguje fajn a te je tam nastesti pozehnane... spravne japonsky zvrhle brutalni akce. *:+* Jako neni to samozrejme zadne genialni dilo, ale za tu hodku a ctvrt tam rozsekaji dost lidi na to, aby mi jakekoliv neduhy byly u zadele. 
Altered Carbon: Resleeved
1 -1
reagovat

Tři billboardy v Bruggách

Strašná pecka, obojí; nevim, proč mi tak dlouho trvalo se k tomu dostat. Neskutečně dobře namíchanej mix totálně absurdních situací, černýho humoru (kterej je fakt vtipnej, což je v dnešní době, kdy se za černej humor schovává kdejakej trotl příjemný osvěžení). Aniž by se ztratily z dohledu neustále silný, řezavý emoce, který si tam vespod tak jako tiše bublaj a pak z ničeho nic vytrysknou jak gejzír (Willoughbyho dopis ženě mě rozsekal jako poslední rok nic).

Neskutečný...no, překvapení ne, věděl jsem, že je to dobrý, ale netušil jsem jak!

[8/10] Bruggy
[10/10] Ebbing
749203
Strašná pecka, obojí; nevim, proč mi tak dlouho trvalo se k tomu dostat. Neskutečně dobře namíchanej mix totálně absurdních situací, černýho humoru (kterej je fakt vtipnej, což je v dnešní době, kdy se za černej humor schovává kdejakej trotl příjemný osvěžení). Aniž by se ztratily z dohledu neustále silný, řezavý emoce, který si tam vespod tak jako tiše bublaj a pak z ničeho nic vytrysknou jak gejzír (Willoughbyho dopis ženě mě rozsekal jako poslední rok nic). Neskutečný...no, překvapení ne, věděl jsem, že je to dobrý, ale netušil jsem jak! [8/10] Bruggy [10/10] Ebbing
Tři billboardy v Bruggách
9 -4
reagují: Godlike
reagovat

Koronafilm pro dnešní den č.2 :


Dožeň, co se dá! / Blast from the Past (1999)

Včera jsem si říkal, jak ty minimálně 2 měsíce v dobrovolné karanténě vydržím, tak jsem si musel pustit film, kde to někdo vydržel 35 let, abych načerpal inspiraci, jak to zvládnout s humorem, neb zásoby se tenčí a trpělivost paní Kaufmanové také. 
Kdo nezná, pusťte si to hned. Fantasticky vám to zvedne náladu. Ostatně, kdo už to viděl, dejte si to také. :+
Super romantická dramedy, která jede spíše na lehčí notě a má jí na svědomí Hugh Wilson, který natočil v podstatě jen 2 dobré filmy, Policejní akademii a tohle. 
Alicia Silverstone je tu správně devadesátkovsky cute. Brendan Fraser je asi ve své nejlepší komediální formě. Jede v podstatě stejnou polohu, o kterou se snaží Chris Pratt, akorát je v tom tak o dvě třídy lepší. Tohle by byl prostě peckový Star Lord. A strašně mne mrzí, že se Fraser vypařil, mohl by si dát stejný comeback jako nedávno Michael Keaton. :+
No a o hereckém přínosu oscarového dua Christopher Walken - Sissy Spacek se asi nemá smysl rozepisovat. Blbé je, že mi celou dobu připomínali povahou mé rodiče, což neni uplně pozitivní :D
Co musím ocenit, je mraky popkuturních a retro futuristických narážek, za tohle by retro komiksárny zabíjely, třeba jako za soundtrack a ten odlehčený tón celého filmu. 10/10

Vytáhni v karanténě: Knížka, podle kterého se učí hlavní hrdina ve filmu prát a důvod proč zmlátí tehdy neznámého Nathana Filliona, se jmenuje Championship Fighting od Jacka Dempseyho, vyšla v roce 1950 a dodnes o boxu nebylo napsáno nic lepšího. 
749198
[url=https://www.csfd.cz/film/16539-dozen-co-se-da/][b] Dožeň, co se dá! / Blast from the Past (1999) [/b][/url]Včera jsem si říkal, jak ty minimálně 2 měsíce v dobrovolné karanténě vydržím, tak jsem si musel pustit film, kde to někdo vydržel 35 let, abych načerpal inspiraci, jak to zvládnout s humorem, neb zásoby se tenčí a trpělivost paní Kaufmanové také.  Kdo nezná, pusťte si to hned. Fantasticky vám to zvedne náladu. Ostatně, kdo už to viděl, dejte si to také. *:+* Super romantická dramedy, která jede spíše na lehčí notě a má jí na svědomí Hugh Wilson, který natočil v podstatě jen 2 dobré filmy, Policejní akademii a tohle.  Alicia Silverstone je tu správně devadesátkovsky cute. Brendan Fraser je asi ve své nejlepší komediální formě. Jede v podstatě stejnou polohu, o kterou se snaží Chris Pratt, akorát je v tom tak o dvě třídy lepší. Tohle by byl prostě peckový Star Lord. A strašně mne mrzí, že se Fraser vypařil, mohl by si dát stejný comeback jako nedávno Michael Keaton. *:+* No a o hereckém přínosu oscarového dua Christopher Walken - Sissy Spacek se asi nemá smysl rozepisovat. Blbé je, že mi celou dobu připomínali povahou mé rodiče, což neni uplně pozitivní *:D* Co musím ocenit, je mraky popkuturních a retro futuristických narážek, za tohle by retro komiksárny zabíjely, třeba jako za soundtrack a ten odlehčený tón celého filmu. [b]10/10[/b] Vytáhni v karanténě: Knížka, podle kterého se učí hlavní hrdina ve filmu prát a důvod proč zmlátí tehdy neznámého Nathana Filliona, se jmenuje [url=https://newschoolsinger.com/wp-content/uploads/2018/11/jack-dempsey-championship-fighting-1.pdf]Championship Fighting[/url] od Jacka Dempseyho, vyšla v roce 1950 a dodnes o boxu nebylo napsáno nic lepšího. 
Koronafilm pro dnešní den č.2 :
4 -1
reagovat

Staříci

Příjemné překvapení. Šlape to dobře, je to sice přímočařejší, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to správně vygradované, a citlivé. Po herecké stránce super. A ke všemu to má dobře zvolenou stopáž. 7,5-8/10
749193
Příjemné překvapení. Šlape to dobře, je to sice přímočařejší, ale na druhou stranu si to na nic nehraje. Je to správně vygradované, a citlivé. Po herecké stránce super. A ke všemu to má dobře zvolenou stopáž. 7,5-8/10
Staříci
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hmm, asi se chtěli odlišit.... link link link link

Celkově bych to shrnul asi takhle link
749177
Hmm, asi se chtěli odlišit.... https://www.csfd.cz/film/90082-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/119965-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/29790-dira/prehled/ https://www.csfd.cz/film/247281-dira/prehled/ Celkově bych to shrnul asi takhle https://www.csfd.cz/film/42983-diry/prehled/
749171
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A krásný cesky nazev: Díra:D
749171
A krásný cesky nazev: Díra*:D*
749162
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já sem dával trailer, Platform
749162
Já sem dával trailer, Platform
749159
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Kdosi tady v nějaké diskuzi vzpomínal film o vytahu plnem jidla v mrakodrapu, kde nahore smetanka ma na vyber a spodek ji zbytky. Zitra vyjde na Netflixu.
749159
Kdosi tady v nějaké diskuzi vzpomínal film o vytahu plnem jidla v mrakodrapu, kde nahore smetanka ma na vyber a spodek ji zbytky. Zitra vyjde na Netflixu.
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se