Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15881 - 15900 Napsat příspěvek
Nový Verhoeven letos nebude, alespoň je tady trailer k novému dokumentu o Showgirls,  nedoceněném mistrovském díle, na který se strašně těším už od jeho oznámení link :+:+
754832
Nový Verhoeven letos nebude, alespoň je tady trailer k novému dokumentu o Showgirls,  nedoceněném mistrovském díle, na který se strašně těším už od jeho oznámení https://www.youtube.com/watch?v=jMncUW0HQ6A&fbclid=IwAR0vcv-SJkYjZwlMByNYjdyyvMNszuld4eaciHeTQagBUNuoHryYTthdzcA  *:+**:+*
1 -2
reagovat

Proximity

Po traileru zde jsem byl docela nalákán ale vylezla z toho sračka roku 1/10 :(
754776
Po traileru zde jsem byl docela nalákán ale vylezla z toho sračka roku 1/10 *:(*
Proximity
0 -1
reagovat

Walesa: člověk naděje (2013)

No... zůstaly z toho rozpaky. Oceňuji vkomponování původních archivních záběrů a vynikající soundtrack, slušné herecké výkony, přesvědčivé davové scény, ale úplně mi to nesedlo. Vadila mi Walesova bohorovnost, potřeba neustále protestovat a klidně se nechat zavřít, zatímco jeho manželka vychovávala rovnou šest dětí (!). Mám s vůdci tohoto typu problém... Jak říkám, rozpaky...
754761
No... zůstaly z toho rozpaky. Oceňuji vkomponování původních archivních záběrů a vynikající soundtrack, slušné herecké výkony, přesvědčivé davové scény, ale úplně mi to nesedlo. Vadila mi Walesova bohorovnost, potřeba neustále protestovat a klidně se nechat zavřít, zatímco jeho manželka vychovávala rovnou šest dětí (!). Mám s vůdci tohoto typu problém... Jak říkám, rozpaky...
Walesa: člověk naděje (2013)
1 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Budu sledovat. 
754731
Budu sledovat. 
754721
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Sleduju, je to super, doporucuju :)
754722
Sleduju, je to super, doporucuju :)
754721
0 0
reagovat
keby ste chceli nejaké tipy na filmy, tak som sa odvážil pred kameru a každý deň nahadzujem jeden :)

link
754721
keby ste chceli nejaké tipy na filmy, tak som sa odvážil pred kameru a každý deň nahadzujem jeden :) [url=https://www.facebook.com/pg/filmovykvizz/videos/?ref=page_internal]http://www.facebook.com/pg/filmovykvizz/videos/?ref=page_internal[/url]
12 0
reagují: hroubek, TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Tak. A guido vam konecne predal genialny film 4 mesiace....aj ked mozno by bolo lepsie aby si dal 20% to by sa ludia toho nevedeli dockat
754703
Tak. A guido vam konecne predal genialny film 4 mesiace....aj ked mozno by bolo lepsie aby si dal 20% to by sa ludia toho nevedeli dockat
754672
3 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
taky nikdy neodolam (85%). ty jeho krivy zuby sou tak sexy :D
754673
taky nikdy neodolam (85%). ty jeho krivy zuby sou tak sexy *:D*
754647
3 -2
reagovat
4 months, 3 weeks and 2 days (2007)
50% - je poznat ze je to reziseruv prvni zarez. mam rad cerny komedie ale tady se to prehnalo s cernou a vynechala komedie. ten vopruz se da prezit jen soucitem s hlavni hrdinkou ktera je obklopena samymi chcipaky. 

never rarely sometimes always (2020)
65% - citlivejsi pristup o neco lepsi ale kvuli nizke latce se taky podarilo parkrat klopitnout. tahle antiprocrastination cinema vytvari tlak na muze a rozhodne rezonuje dyl. 
754672
4 months, 3 weeks and 2 days (2007) 50% - je poznat ze je to reziseruv prvni zarez. mam rad cerny komedie ale tady se to prehnalo s cernou a vynechala komedie. ten vopruz se da prezit jen soucitem s hlavni hrdinkou ktera je obklopena samymi chcipaky.  never rarely sometimes always (2020) 65% - citlivejsi pristup o neco lepsi ale kvuli nizke latce se taky podarilo parkrat klopitnout. tahle antiprocrastination cinema vytvari tlak na muze a rozhodne rezonuje dyl. 
3 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: HAL
je to veľmi verné knihe
754664
je to veľmi verné knihe
754663
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Dobrý tip, předlohu mám dost rád a tuhle verzi jsem ještě neviděl.
754663
Dobrý tip, předlohu mám dost rád a tuhle verzi jsem ještě neviděl.
754647
2 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: mkubalikova
dokonalý film
754661
dokonalý film
754647
3 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Stihnul jsem bohužel až závěrečnou část, nicméně i tak jsem si znovu připomněl, že tenhle film mám fakt rád. Edward Fox byl v té roli dokonalý.
754657
Stihnul jsem bohužel až závěrečnou část, nicméně i tak jsem si znovu připomněl, že tenhle film mám fakt rád. Edward Fox byl v té roli dokonalý.
754647
4 -2
reagovat

Sakal / Den Sakala (1973)

Jeden z tech filmu, ktere - kdyz chytnu v televizi - nikdy neprepnu. Spionazni thriller par excellence. 
754647
Jeden z tech filmu, ktere - kdyz chytnu v televizi - nikdy neprepnu. Spionazni thriller par excellence. 
Sakal / Den Sakala (1973)
8 -1
reagují: GuidoA., HAL, pepo, Disketa1
reagovat

Booksmart

Díky HBO k nám konečně Šprtky legálně zavítaly a je docela o co stát. Režijní prvotina Olivie Wild se nadprůměrně povedla. Z žánru teenager party nijak moc nevybočuje, ale oproti ostatním se může opřít o solidní režii se spoustou nápadů. Díky tomu i stokrát okoukané přátelské zvraty nejsou taková nuda. I zasazení do jednoho večera před koncem střední žánr skvěle oživuje a dává mu dynamiku. Co tolik živé není je scénář a vtipy, které mohly být víc úderné, abych si to měl chuť pustit vícekrát. Ba je dokonce 3/3 mnohem víc dramatická, a tak tu jde i o něco jiného než párty. Obě hl. herečky, z nichž jedna je sestřenice Johna Hilla, se do svých rolí hodí a jejich postavy dávají příběhu nějakou hloubku. Olivia (která už připravuje už další film) má určitě na víc a byla by škoda, kdyby zůstala jen u sprostých komedií.
PS: Good Boys byly o chlup lepší, i když zase víc přímočařejší. Opravdu záleží, co od toho divák čeká.
6/10
754627
Díky HBO k nám konečně Šprtky legálně zavítaly a je docela o co stát. Režijní prvotina Olivie Wild se nadprůměrně povedla. Z žánru teenager party nijak moc nevybočuje, ale oproti ostatním se může opřít o solidní režii se spoustou nápadů. Díky tomu i stokrát okoukané přátelské zvraty nejsou taková nuda. I zasazení do jednoho večera před koncem střední žánr skvěle oživuje a dává mu dynamiku. Co tolik živé není je scénář a vtipy, které mohly být víc úderné, abych si to měl chuť pustit vícekrát. Ba je dokonce 3/3 mnohem víc dramatická, a tak tu jde i o něco jiného než párty. Obě hl. herečky, z nichž jedna je sestřenice Johna Hilla, se do svých rolí hodí a jejich postavy dávají příběhu nějakou hloubku. Olivia (která už připravuje už další film) má určitě na víc a byla by škoda, kdyby zůstala jen u sprostých komedií. PS: Good Boys byly o chlup lepší, i když zase víc přímočařejší. Opravdu záleží, co od toho divák čeká. [b]6/10[/b]
Booksmart
3 -1
reagovat

Víkendová nálož

Díra 6/10
In-your face alegorie je vyvážena slušným zpracováním a obsazením. V rámci netflix filmů ale určitě nadprůměr.

Gretel and Hansel 3/10
Tady si zaslouží pochvalu jen sound-design a kamera, obojí ale předvede to nej v prvních minutách. Dejte si zacatek a pak radsi vypnout na to jak je to krátké je to totiž strašně dlouhé.

 The Missouri Breaks 6/10 
Velmi nedivácký anti-western, který nebýt divné dramaturgie a střihu mohl být úplně geniální.
754611
[b]Díra 6/10 [/b]In-your face alegorie je vyvážena slušným zpracováním a obsazením. V rámci netflix filmů ale určitě nadprůměr. [b]Gretel and Hansel 3/10 [/b]Tady si zaslouží pochvalu jen sound-design a kamera, obojí ale předvede to nej v prvních minutách. Dejte si zacatek a pak radsi vypnout na to jak je to krátké je to totiž strašně dlouhé. [b] The Missouri Breaks 6/10  [/b]Velmi nedivácký anti-western, který nebýt divné dramaturgie a střihu mohl být úplně geniální.
Víkendová nálož
2 -1
reagovat

Trailer na novou černou komedii Ondřeje Trojana "Bourák" s Ivanem Trojanem v hlavní roli


link

No, jen krátce, nevím, jak bude vypadat výsledný film, ale co se týče trailerové práce, tak čistá hrůza a děs! Rozhodně na to do kina nepoběžím.
754605
[url=https://www.youtube.com/watch?v=xF6gz99r8LA] https://www.youtube.com/watch?v=xF6gz99r8LA[/url] No, jen krátce, nevím, jak bude vypadat výsledný film, ale co se týče trailerové práce, tak čistá hrůza a děs! Rozhodně na to do kina nepoběžím.
Trailer na novou černou komedii Ondřeje Trojana "Bourák" s Ivanem Trojanem v hlavní roli
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Proč? Je to pohádka pro děcka. 8)
754602
Proč? Je to pohádka pro děcka. *8)*
754577
2 -2
reagovat
Ja bych byl stejně raději, kdyby ho původně hrál Depp a pak az Farrell8) 
754596
Ja bych byl stejně raději, kdyby ho původně hrál Depp a pak az Farrell*8)* 
14 0
reagovat
To je pravda, odbarvenej Johnny Depp je dílem nočních můr.:D
754591
To je pravda, odbarvenej Johnny Depp je dílem nočních můr.*:D*
10 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se