Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15521 - 15540 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Co nemozem vediet? Ze to pre nich bola vyhodna kupa? Jasne, ze bola. Je to ich prvy “znackovy” film, tam nebolo o com.
759637
Co nemozem vediet? Ze to pre nich bola vyhodna kupa? Jasne, ze bola. Je to ich prvy “znackovy” film, tam nebolo o com.
759634
4 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
To absolutne nemůžeš vědět. I Netflix má pruserove filmy.
759634
To absolutne nemůžeš vědět. I Netflix má pruserove filmy.
759625
3 -4
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Samozrejme, ze ma cenu a cenu zlata. Je to reklamny magnet, s “kvalitou” to nema nic spolocne. Vid. filmy Netflixu.
759625
Samozrejme, ze ma cenu a cenu zlata. Je to reklamny magnet, s “kvalitou” to nema nic spolocne. Vid. filmy Netflixu.
759609
3 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Clavius
Moje chyba. Ten film podle mne nemá tu cenu a i jak se to distribucne prodává jako velkofilm. Přitom je to v podstatě hříčka. Ale Netflix tohle dělal a dělá pořád, tak je to jen logické. 
759609
Moje chyba. Ten film podle mne nemá tu cenu a i jak se to distribucne prodává jako velkofilm. Přitom je to v podstatě hříčka. Ale Netflix tohle dělal a dělá pořád, tak je to jen logické. 
759608
3 -4
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jen malinko nechápu tu první větu. Apple zde byl jako distributor, který to koupil a zkrátka chtěli mít v portfoliu film s věhlasným tvůrcem jako je Hanks. Víc bych za tím zatím nehledal, protože do finální podoby filmu vlastně neměli možnost promluvit. 
759608
Jen malinko nechápu tu první větu. Apple zde byl jako distributor, který to koupil a zkrátka chtěli mít v portfoliu film s věhlasným tvůrcem jako je Hanks. Víc bych za tím zatím nehledal, protože do finální podoby filmu vlastně neměli možnost promluvit. 
759589
9 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Greyhound (2020)

Jestli je tohle pokus o velkofilm, tak to Apple projel na celé čáře. Upřímně je to jako taková ta WW2 béčka o nějaké známější bitvě se seriálovými herci. Akorát to má Hankse a dobré triky. Upřímně jsem se skvěle bavil, je to asi hodinová bitva, ta půl hodina mimo to mne nezajímá. Stopáž je sympatická, Hanks o sobě skvěle pochybuje. Ale je to leda tak akční hříčka. Přijde mi to jako nehotový action reel nebo nějak provizorně sestříhaný film. Upřímně, triky fakt boží a o některých aspektech námořní bitvy jsem takto nepřemýšlel, ale je to zoufale nekomplexní. 6 - 7 /10
759589
Jestli je tohle pokus o velkofilm, tak to Apple projel na celé čáře. Upřímně je to jako taková ta WW2 béčka o nějaké známější bitvě se seriálovými herci. Akorát to má Hankse a dobré triky. Upřímně jsem se skvěle bavil, je to asi hodinová bitva, ta půl hodina mimo to mne nezajímá. Stopáž je sympatická, Hanks o sobě skvěle pochybuje. Ale je to leda tak akční hříčka. Přijde mi to jako nehotový action reel nebo nějak provizorně sestříhaný film. Upřímně, triky fakt boží a o některých aspektech námořní bitvy jsem takto nepřemýšlel, ale je to zoufale nekomplexní. 6 - 7 /10
Greyhound (2020)
2 -8
reagují: Clavius
reagovat

M:I2

OK, tak mi to po tý předešlý diskuzi nedalo, a... fakt to nezestárlo dobře, ani trochu (a nevadí mi přiznat, že v 16 v kině jsem z toho byl opravdu na větvi). Ten soundtrack a pár - opravdu jen pár - cool záběrů je jediný, co se na tom dá pochválit. :-
759581
OK, tak mi to po tý předešlý diskuzi nedalo, a... fakt to nezestárlo dobře, ani trochu (a nevadí mi přiznat, že v 16 v kině jsem z toho byl opravdu na větvi). Ten soundtrack a pár - opravdu jen pár - cool záběrů je jediný, co se na tom dá pochválit. *:-*
M:I2
4 -4
reagovat
reaguje na: yeniczek
Taky se mi občas stává, že si to myslím :D. Gladiátor je o několik řádů lepší, ale málo platný, He's A Pirate je maximálně strhující kus.

Jestli jsi neviděl, fakt se mrkni na Hans Zimmer: Live in Prague. Už je ta úvodní sekvence je neskutečná šupa. Bejvalo to na Netflixu, teď už to tam ale nevidim.
759437
Taky se mi občas stává, že si to myslím *:D*. Gladiátor je o několik řádů lepší, ale málo platný, He's A Pirate je maximálně strhující kus. Jestli jsi neviděl, fakt se mrkni na Hans Zimmer: Live in Prague. Už je ta úvodní sekvence je neskutečná šupa. Bejvalo to na Netflixu, teď už to tam ale nevidim.
759414
7 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Díky, ty bláho, posledních 10 minut koncertu s detailama na hudebníky je totální mazec. A to jsem si myslel, že mám Piráty až nechutně ohraný :+
759414
Díky, ty bláho, posledních 10 minut koncertu s detailama na hudebníky je totální mazec. A to jsem si myslel, že mám Piráty až nechutně ohraný *:+*
759383
3 -1
reagují: Kostěj
reagovat
Ty atomovky ve čtyřce mi přijdou vždycky na face palm, za mě hlavně trojka a Fallout, jinak docela meh, byť má Rogue Nation skvělé momenty
759409
Ty atomovky ve čtyřce mi přijdou vždycky na face palm, za mě hlavně trojka a Fallout, jinak docela meh, byť má Rogue Nation skvělé momenty
2 -5
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Jak by řekl Nolan: "Kdo na place sedí, nepracuje."

Asi to nebude tak žhavé. :D
759407
Jak by řekl Nolan: "Kdo na place sedí, nepracuje." Asi to nebude tak žhavé. *:D*
759391
2 -1
reagovat
Team Ghost Protocol
759405
Team Ghost Protocol
4 0
reagovat

MI2

Je super akčňák. Je to výplach , ale v podstatě to z MI udělalo tu značku, kterou to dnes je. Navíc to dost vytahuje Woo. Brzdit na předním kole motorky a u toho střílet do palivové nádrže je stupidní. Ale správně stupidní :D. Holubice jsou super, ztišení gradující hudby u skoku je naprosto boží, tango mix hudby a dění je parádní... Chápu, proč se to lidem může nelíbit "dnes", ale v roce 2000 jsem si fakt nestěžoval.
759399
Je super akčňák. Je to výplach , ale v podstatě to z MI udělalo tu značku, kterou to dnes je. Navíc to dost vytahuje Woo. Brzdit na předním kole motorky a u toho střílet do palivové nádrže je stupidní. Ale správně stupidní *:D*. Holubice jsou super, ztišení gradující hudby u skoku je naprosto boží, tango mix hudby a dění je parádní... Chápu, proč se to lidem může nelíbit "dnes", ale v roce 2000 jsem si fakt nestěžoval.
MI2
10 -4
reagovat
reaguje na: Kostěj
Treba tady, byt teda jina pisen. Injection jsem doted vlastne vzdy slysel jenom ve studiove verzi, ktera je podle me proste trochu nekde jinde. 
759392
Treba [url=https://www.youtube.com/watch?v=xfgl57vINmw]tady[/url], byt teda jina pisen. Injection jsem doted vlastne vzdy slysel jenom ve studiove verzi, ktera je podle me proste trochu nekde jinde. 
759388
1 -1
reagovat

Uncharted

Tom "Spiderman" Holland zveřejnil fotku z placu, teda stoličku na které sedí. Tak se to teda asi fakt rozjelo..
link
759391
Tom "Spiderman" Holland zveřejnil fotku z placu, teda stoličku na které sedí. Tak se to teda asi fakt rozjelo.. https://www.instagram.com/p/CCp7veiFH23/?igshid=reqemz0f1non
Uncharted
2 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Je zajímavý, že navzdory tomu, jak se na dvojku dneska plive (IMHO napůl zaslouženě), to byl celosvětově nejúspěšnější film roku 2000 a co si pamatuju, žrali ho tenkrát úplně všichni z mýho okolí. :D

Já mám furt nejradši Ghost Protocol. Je to takovej ideální mix osudovosti a odlehčený zábavy. Útěk z vězení, naprosto boží celá sekvence v Dubaji, parkoviště, Pavel Kříž a Paula Patton. Ani ten záporák mi nepřišel slabej, bo Michael Nyqvist.

Rogue Nation má zase nejlepší soundtrack.

Trojka je fajn, Hoffman tradičně boží, ale jinak mi nějakým způsobem nikdy nepřirostla k srdci.

Ghost Protocol > Fallout = Rogue Nation > I > III > II
759389
Je zajímavý, že navzdory tomu, jak se na dvojku dneska plive (IMHO napůl zaslouženě), to byl celosvětově nejúspěšnější film roku 2000 a co si pamatuju, žrali ho tenkrát úplně všichni z mýho okolí. *:D* Já mám furt nejradši Ghost Protocol. Je to takovej ideální mix osudovosti a odlehčený zábavy. Útěk z vězení, naprosto boží celá sekvence v Dubaji, parkoviště, Pavel Kříž a Paula Patton. Ani ten záporák mi nepřišel slabej, bo Michael Nyqvist. Rogue Nation má zase nejlepší soundtrack. Trojka je fajn, Hoffman tradičně boží, ale jinak mi nějakým způsobem nikdy nepřirostla k srdci. Ghost Protocol > Fallout = Rogue Nation > I > III > II
3 -3
reagovat
reaguje na: Spazz
:o

OK, tohle je fakt divný. Fakt jsi napsal, že to tam Lise moc nezpívá? Měl bys nějakej odkaz, kde jí to zpívá, případně na lepší provedení tutoho songu? Poněvádž já z toho mívám husinu takovou, až to udělalo kolegovi v kanclu tsunami v hrnku s kafem.
759388
*:o* OK, tohle je fakt divný. Fakt jsi napsal, že to tam Lise moc nezpívá? Měl bys nějakej odkaz, kde jí to zpívá, případně na lepší provedení tutoho songu? Poněvádž já z toho mívám husinu takovou, až to udělalo kolegovi v kanclu tsunami v hrnku s kafem.
759387
2 -1
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: Kostěj
Injection je jeden z nejlepsich Zimmerovych kousku a mozna celkove nejlepsich songu v historii lidstva.. :D, nicmene tahle ziva verze mu imo dela medvedi sluzbu. Ani te Lise to tam uz moc nezpiva :( 
759387
Injection je jeden z nejlepsich Zimmerovych kousku a mozna celkove nejlepsich songu v historii lidstva.. *:D*, nicmene tahle ziva verze mu imo dela medvedi sluzbu. Ani te Lise to tam uz moc nezpiva :( 
759383
3 -1
reagují: Kostěj
reagovat

Palm Springs

Ten mega hype tomu filmu z dlhodobého hľadiska podľa mňa strašne uškodí. 

Veľmi sympatická dvojka, filozofovanie aj romantika funguje. Humoru zas až tak veľa nie je ale keď už sa objaví tak funguje náramne. Je to skvelý film, ale rozhodne ničím extra nový alebo revolučný ako by sa z niektorých tých reakcií zdalo.

8/10
759386
Ten mega hype tomu filmu z dlhodobého hľadiska podľa mňa strašne uškodí.  Veľmi sympatická dvojka, filozofovanie aj romantika funguje. Humoru zas až tak veľa nie je ale keď už sa objaví tak funguje náramne. Je to skvelý film, ale rozhodne ničím extra nový alebo revolučný ako by sa z niektorých tých reakcií zdalo. 8/10
Palm Springs
3 -1
reagovat
Říkejte si co chcete o tý MI:2, ale už jen za ten soundtrack si ten film úplný zatracení nezaslouží.
759383
Říkejte si co chcete o tý MI:2, ale už jen za [url=https://youtu.be/BzQKc44ahbY?t=675]ten soundtrack [/url]si ten film úplný zatracení nezaslouží.
10 -1
reagují: yeniczek, Spazz
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se