Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14801 - 14820 Napsat příspěvek

A Beautiful Mind (2001)

Životopis Johna Nashe, schizofrenického matematika v podání Russella Crowea v režii Rona Howarda. To je zdánlivě všechno, co potřebujete vědět. A dostanete přesně, co čekáte: Na oscara zralého Russella Crowea, který je prostě fenomenální a vystřihl silně nemocného génia rok po gladiátorovi ? Leč sošku mu vyfoukl Denzel Washington za Training day :-
Jinak režie Howarda jede až příliš na jistotu, to samé scénář.
Hudba J.Hornera je moc krásná.
No ale ještě jednou ten Russell, to co tu předvádí, tak soustředěný výkon a při tom neokázalý, to nemá chybu, oscara měl imo dostat on.
7/10
769077
Životopis Johna Nashe, schizofrenického matematika v podání Russella Crowea v režii Rona Howarda. To je zdánlivě všechno, co potřebujete vědět. A dostanete přesně, co čekáte: Na oscara zralého Russella Crowea, který je prostě fenomenální a vystřihl silně nemocného génia rok po gladiátorovi ? Leč sošku mu vyfoukl Denzel Washington za Training day *:-* Jinak režie Howarda jede až příliš na jistotu, to samé scénář. Hudba J.Hornera je moc krásná. No ale ještě jednou ten Russell, to co tu předvádí, tak soustředěný výkon a při tom neokázalý, to nemá chybu, oscara měl imo dostat on. 7/10
A Beautiful Mind (2001)
5 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Ne. :D;)
769054
Ne. *:D**;)*
769048
2 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: KARLOS
Prokleté dítě je super! Mám dlouhý seznam věcí, které se mi na té knize hrozně líbí. Např.:
1) Jedno z Harryho dětí je zařazeno do Zmijozelu
2) link
769048
Prokleté dítě je super! Mám dlouhý seznam věcí, které se mi na té knize hrozně líbí. Např.: 1) Jedno z Harryho dětí je zařazeno do Zmijozelu 2) https://youtu.be/RRNXL-Nky8U?t=186
769046
2 -3
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: SteKi
Tak si proboha nečti Prokleté dítě... Jakože fakt ne ?). A ne, není to sarkasmus, je to upřímně míněná rada :).
769046
Tak si proboha nečti Prokleté dítě... Jakože fakt ne *?)*. A ne, není to sarkasmus, je to upřímně míněná rada *:)*.
769035
4 0
reagují: Snipsley
reagovat

Harry Potter (4, 5, 6, 7, 8)

Poviem to rovno a samého ma to prekvapilo, pretože som tento diel mal zafixovaný ako hroznú nudu. Sedmička je fakt super. Ani sekundu som sa nenudil, páčila sa mi aj druhá polovica filmu s cestovaním. Úplne mi to tam pasovalo a dávalo to zmysel. Podľa mňa najlepší diel po trojke. Napríklad päťku som si nepamätal vôbec a pozeral som to ako film, ktorý vidím prvý krát. Inak celkom by som sa potešil keby Rowlingova zrazu oznámila že má hotové pokračovanie. Alebo, že pracovali na filmovom pokračovaní a ide sa rovno točiť. Ale normálne primárne o Harrym, Hermione a Ronovi. 
769035
Poviem to rovno a samého ma to prekvapilo, pretože som tento diel mal zafixovaný ako hroznú nudu. Sedmička je fakt super. Ani sekundu som sa nenudil, páčila sa mi aj druhá polovica filmu s cestovaním. Úplne mi to tam pasovalo a dávalo to zmysel. Podľa mňa najlepší diel po trojke. Napríklad päťku som si nepamätal vôbec a pozeral som to ako film, ktorý vidím prvý krát. Inak celkom by som sa potešil keby Rowlingova zrazu oznámila že má hotové pokračovanie. Alebo, že pracovali na filmovom pokračovaní a ide sa rovno točiť. Ale normálne primárne o Harrym, Hermione a Ronovi. 
Harry Potter (4, 5, 6, 7, 8)
11 0
reagují: KARLOS
reagovat

Borat 2

Témat, z kterých se dá střílet by bylo kotel, ale forma se bohužel ohrála. Už v tom není vidět entuziasmus, který Sacha měl při zrodu Borata před čtrnácti lety, ale něco, co působí jako narychlo šité horkou jehlou, jen abychom si mohli klepat na čelo z toho, jak je Amerika stále vymaštěná.

Nefungují už ani kontroverzní, šokující momenty, protože člověk už je ze zkušenosti očekává. Fascinující, kam až Sacha dokáže zajít a nejspíš by zašel ještě dál a je mi jasný, že Borat je ve světě hodně zvučný jméno, ale už to není takový humorný boom jak kdysi, což z toho ale nedělá nutně nekoukatelnou pakárnu. Tak nějak.
769001
Témat, z kterých se dá střílet by bylo kotel, ale forma se bohužel ohrála. Už v tom není vidět entuziasmus, který Sacha měl při zrodu Borata před čtrnácti lety, ale něco, co působí jako narychlo šité horkou jehlou, jen abychom si mohli klepat na čelo z toho, jak je Amerika stále vymaštěná. Nefungují už ani kontroverzní, šokující momenty, protože člověk už je ze zkušenosti očekává. Fascinující, kam až Sacha dokáže zajít a nejspíš by zašel ještě dál a je mi jasný, že Borat je ve světě hodně zvučný jméno, ale už to není takový humorný boom jak kdysi, což z toho ale nedělá nutně nekoukatelnou pakárnu. Tak nějak.
Borat 2
6 -3
reagovat
Těšim se moc!
768973
Těšim se moc!
3 -1
reagovat

Borat Subsequent Moviefilm

Komu se líbila jednička, bude spokojený i u dvojky. V dnešní době je smích potřeba. Ten Rudy Giuliani :D 7/10
768972
Komu se líbila jednička, bude spokojený i u dvojky. V dnešní době je smích potřeba. Ten Rudy Giuliani *:D* 7/10
Borat Subsequent Moviefilm
6 -1
reagovat

The Witches (2020)

Originál jsem neviděl a knížku nečetl, takže nemám srovnání.
Moc hezky se na to kouká a je to podbarvené pěknou hudbou. Čekal jsem, že ten děj bude trošku zajímavější, přišlo mi, že si myšky s čarodějkama poradily až moc snadno... zamrzelo mě, že je film takový bezzubý.  Dětem se to asi bude líbit.

Přemýšlím mezi 5-6/10 a asi zakotvím na těch pěti
768889
Originál jsem neviděl a knížku nečetl, takže nemám srovnání. Moc hezky se na to kouká a je to podbarvené pěknou hudbou. Čekal jsem, že ten děj bude trošku zajímavější, přišlo mi, že[spoiler] si myšky s čarodějkama poradily až moc snadno... zamrzelo mě, že je film takový bezzubý.  [/spoiler]Dětem se to asi bude líbit. Přemýšlím mezi 5-6/10 a asi zakotvím na těch pěti[spoiler] [/spoiler]
The Witches (2020)
2 0
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Jo, jo, jo. :+
768887
Jo, jo, jo. *:+*
768861
3 -5
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Jako člověku, který hru nikdy nehrál, se mi to docela líbí :+
768879
Jako člověku, který hru nikdy nehrál, se mi to docela líbí *:+*
768861
3 -1
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
vypadá fakt stylově a drsně 8)
768873
vypadá fakt stylově a drsně *8)*
768861
2 -1
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Vypadá překvapivě dobře. Teď ještě přeobsadit Marky Marka a dám tomu šanci:D
768869
Vypadá překvapivě dobře. Teď ještě přeobsadit Marky Marka a dám tomu šanci*:D*
768861
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Viděl jsem. A Rebelka je super pixarovka. 
768867
Viděl jsem. A Rebelka je super pixarovka. 
768844
5 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Spíše Netflix. Ne včera to byla náhoda. 
768866
Spíše Netflix. Ne včera to byla náhoda. 
768839
1 0
reagovat

Uncharted

Holland a reklama na trekingové oblečenie. 8)
Sekne mu to. :+
768861
Holland a [url=https://www.comingsoon.net/movies/news/1152775-uncharted-photos-feature-tom-holland-and-nolan-north?slideshow=135706#/slide/1]reklama[/url] na trekingové oblečenie. *8)* Sekne mu to. *:+*
Uncharted
9 -3
reagovat
RedTube
768852
RedTube
6 -2
reagovat
RED , RED 2
768849
RED , RED 2
3 -1
reagovat
Redátor...
768846
Redátor...
4 -1
reagovat
Rec 1, Rec 2, Rec 3, Rec 4
768845
Rec 1, Rec 2, Rec 3, Rec 4
10 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se