Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14601 - 14620 Napsat příspěvek
reaguje na: speta.jr
Ovplyvní ma to v dobrom?:D
769791
Ovplyvní ma to v dobrom?*:D*
769790
1 0
reagují: HAL, speta.jr
reagovat

tak aby to bylo i tu

Protinominace:
slord: Zardoz - Dalo mi to jinaci pohled na Seana Conneryho a toho kdo to uvidi to ovlivni do konce zivota :D

Kvuli nalehavosti a R.I.P. dam nominace az po shlednuti Brubakera tak jak vyzaduji pravidla.
769790
Protinominace: slord: Zardoz - Dalo mi to jinaci pohled na Seana Conneryho a toho kdo to uvidi to ovlivni do konce zivota *:D* Kvuli nalehavosti a R.I.P. dam nominace az po shlednuti Brubakera tak jak vyzaduji pravidla.
tak aby to bylo i tu
3 0
reagují: slord
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tak Tobě bych vybíral úplně jiný film. Třeba nějaký DC.

Jinak Domestika si neviděl co??
769786
Tak Tobě bych vybíral úplně jiný film. Třeba nějaký DC. Jinak Domestika si neviděl co??
769772
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Překvapivě jsem všechny tři viděl. :D Perdition je supr nostalgická jízda, Myšičky jsou 1:1 ke skvělé knížce, ze které jsem maturoval a Ed Wood trochu vážnější Disaster Artist. :+
769772
Překvapivě jsem všechny tři viděl. *:D* Perdition je supr nostalgická jízda, Myšičky jsou 1:1 ke skvělé knížce, ze které jsem maturoval a Ed Wood trochu vážnější Disaster Artist. *:+*
769770
1 0
reagují: hroubek
reagovat

Jexi

Trochu jsem se opil a potřeboval jsem nějakou "blbost" , u které nebudu muset tolik myslet a příjemně vypnu. A tohle byl přesně ten typ filmu co mě sedl do mého stavu. Už během pár minut jsem věděl jakým způsobem se příběh bude vyvíjet a co se asi stane. A kupodivu mě to nevadilo. Adam Devine byl snesitelný a měl minimum vulgárních fórů. Alexandra Shipp si svoje odehrála a do filmu mi sedla. Hlásek Rose Byrne byl velmi příjemný a hezky se poslouchal. Příjemně mě překvapilo, že to není úplná blbost, má to fakt pěkné záběry na San Francisco, "uvěřitelnou" romantiku a krátkou stopáž. Žádný zázrak nečekejte, přesto jako obyčejný odpočinkový film to funguje více, než dobře. 5/10
769771
Trochu jsem se opil a potřeboval jsem nějakou "blbost" , u které nebudu muset tolik myslet a příjemně vypnu. A tohle byl přesně ten typ filmu co mě sedl do mého stavu. Už během pár minut jsem věděl jakým způsobem se příběh bude vyvíjet a co se asi stane. A kupodivu mě to nevadilo. Adam Devine byl snesitelný a měl minimum vulgárních fórů. Alexandra Shipp si svoje odehrála a do filmu mi sedla. Hlásek Rose Byrne byl velmi příjemný a hezky se poslouchal. Příjemně mě překvapilo, že to není úplná blbost, má to fakt pěkné záběry na San Francisco, "uvěřitelnou" romantiku a krátkou stopáž. Žádný zázrak nečekejte, přesto jako obyčejný odpočinkový film to funguje více, než dobře. [b]5/10[/b]
Jexi
2 0
reagovat
Upír Nosferatu (1922) - Moc děkuji uživatelce mkubalikova za tuhle filmovou výzvu. Bylo to něco úplně jiného, než na co jsem normálně zvyklí. A celkově mě to sedlo a bavilo. Má to velmi dobrou atmosféru, fungující hororové momenty a ve své době to muselo vystrašit spoustu diváků. Jediné co mě tolik nevzalo byl poslední akt, který mě přišel trochu uspěchaný. Byla to dobrá výzva a moc za ní děkuji. 7,5/10

mkubalikova - Jelikož jsem si všiml, že nemáš na čsfd ohodnocený jeden z nejlepších českých filmů za poslední roky, tak to bude Tvá výzva. Jedná se o film Domestik. Mě v kině poslal do kolen, protože to není snadná a ani příjemná podívaná. Nicméně je zde vidět šikovný režisér a scénárista v jedné osobě. Je to herecký koncert obou herci. A navíc se jedná o film, který by bez problému uspěl v zahraničí, jelikož má velmi silné a nosné téma.

Nominace:

Robur - Vím, že máš rád komiksové filmy. Tak Ti dávám do výzvy komiksovou gangsterku od Sama Mendese v hlavní roli s Tomem Hanksem. Road to Perdition je velká pecka a snad si to neviděl.

(=LIFTY=) - Jelikož se s Tebou velmi často shoduji co se týče kvalit filmu a seriálu, tak pro Tebe mám film O myších a lidech. Jedná se filmovou adaptaci knihy Johna Steinbecka a Gary Sinise to výborně zrežíroval a zahrál si hlavní roli.

Clavius - Tvá výzva bude z mého pohledu jeden z nejlepších filmů Tima Burtona Ed Wood. Johnny Depp je zde fantastický a je to hodně silný a parádně natočený film.

PS: Kdybyste měli nějaký problém, tak se ozvěte do vzkazníku. 
769770
[b]Upír Nosferatu (1922) [/b]- Moc děkuji uživatelce mkubalikova za tuhle filmovou výzvu. Bylo to něco úplně jiného, než na co jsem normálně zvyklí. A celkově mě to sedlo a bavilo. Má to velmi dobrou atmosféru, fungující hororové momenty a ve své době to muselo vystrašit spoustu diváků. Jediné co mě tolik nevzalo byl poslední akt, který mě přišel trochu uspěchaný. Byla to dobrá výzva a moc za ní děkuji. [b]7,5/10[/b] [b]mkubalikova [/b]- Jelikož jsem si všiml, že nemáš na čsfd ohodnocený jeden z nejlepších českých filmů za poslední roky, tak to bude Tvá výzva. Jedná se o film [b]Domestik[/b]. Mě v kině poslal do kolen, protože to není snadná a ani příjemná podívaná. Nicméně je zde vidět šikovný režisér a scénárista v jedné osobě. Je to herecký koncert obou herci. A navíc se jedná o film, který by bez problému uspěl v zahraničí, jelikož má velmi silné a nosné téma. Nominace: Robur - Vím, že máš rád komiksové filmy. Tak Ti dávám do výzvy komiksovou gangsterku od Sama Mendese v hlavní roli s Tomem Hanksem. [b]Road to Perdition [/b]je velká pecka a snad si to neviděl. (=LIFTY=) - Jelikož se s Tebou velmi často shoduji co se týče kvalit filmu a seriálu, tak pro Tebe mám film [b]O myších a lidech[/b]. Jedná se filmovou adaptaci knihy Johna Steinbecka a Gary Sinise to výborně zrežíroval a zahrál si hlavní roli. Clavius - Tvá výzva bude z mého pohledu jeden z nejlepších filmů Tima Burtona [b]Ed Wood[/b]. Johnny Depp je zde fantastický a je to hodně silný a parádně natočený film. PS: Kdybyste měli nějaký problém, tak se ozvěte do vzkazníku. 
9 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
:D:D:D
769751
*:D**:D**:D*
769750
7 -1
reagovat
Neříkals, že na ty nominace nehraješ?:(:-
769750
Neříkals, že na ty nominace nehraješ?*:(**:-*
22 -1
reagují: pepo
reagovat

Rychle a zběsile 7 (2015)

Adrenalinová honička na Kavkaze, létající auto v Abu Dhabí a jedno krásné loučení. Díky, Paule, za všechny nádherné chvíle v této sérii.
769749
Adrenalinová honička na Kavkaze, létající auto v Abu Dhabí a jedno krásné loučení. Díky, Paule, za všechny nádherné chvíle v této sérii.
Rychle a zběsile 7 (2015)
4 -8
reagovat
Hezká akce :+
769747
Hezká akce *:+*
4 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Krásná práce. Čekám, kdy se budu moci zapojit. :+
769737
Krásná práce. Čekám, kdy se budu moci zapojit. *:+*
769721
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo na to tam připíšu funkci, ale asi později večer, musím jít vařit večeři :D
769734
Jo na to tam připíšu funkci, ale asi později večer, musím jít vařit večeři *:D*
769728
1 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
super práca:+
769733
super práca*:+*
769721
1 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Az ted jsem si vsiml, ze tam ten graf je a je fakt super!
769732
Az ted jsem si vsiml, ze tam ten graf je a je fakt super!
769728
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Akorát to píšu, červený a zelený škatulky.:D
769731
Akorát to píšu, červený a zelený škatulky.*:D*
769728
3 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Přidáno
769730
Přidáno
769724
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
:D
769729
*:D*
769724
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ten graf! :o Skvělá práce. Už jen chybí nějaké grafické znázornění, aby bylo jasno, kdo má hotovo, a kdo ještě ne.
769728
Ten graf! *:o* Skvělá práce. Už jen chybí nějaké grafické znázornění, aby bylo jasno, kdo má hotovo, a kdo ještě ne.
769721
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Doufám, že je černá a kožená a ne bílá a látková:D
769725
Doufám, že je černá a kožená a ne bílá a látková*:D*
769681
1 0
reagovat
Hele muzete dat do te tabulky pravidla koukam ze sem nominovany, ale niceho sem se aktivne neucastnil :D:D
769724
Hele muzete dat do te tabulky pravidla koukam ze sem nominovany, ale niceho sem se aktivne neucastnil *:D**:D*
2 0
reagují: mkubalikova, slord
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se