Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12861 - 12880 Napsat příspěvek
reaguje na: verbst
Jaký máš vztah k podobným věcem? Např. Poirotovky, starší Ritchieovky...

Z Knives Out jsem byl zpočátku taky mírně zklamanej, protože mi zápletka nepřišla tak dobrá nebo zamotaná jako některý od Agathy Christie nebo z Midsomeru. Napodruhý už jsem se s tím smířil, začal tam vidět jiný věci a trochu to docenil.

Gentlemen jsem zatím podruhý neviděl, ale napoprvý mě nadchli. Přijde mi, že kdo má rád klasický Ritchieovky, musí mít rád i tohle.
786517
Jaký máš vztah k podobným věcem? Např. Poirotovky, starší Ritchieovky... Z [i]Knives Out[/i] jsem byl zpočátku taky mírně zklamanej, protože mi zápletka nepřišla tak dobrá nebo zamotaná jako některý od Agathy Christie nebo z Midsomeru. Napodruhý už jsem se s tím smířil, začal tam vidět jiný věci a trochu to docenil. [i]Gentlemen[/i] jsem zatím podruhý neviděl, ale napoprvý mě nadchli. Přijde mi, že kdo má rád klasický Ritchieovky, musí mít rád i tohle.
786480
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst

Knives Out

Hele jako nijak to nehejtím, ale viděl jsem a zapomněl jsem. Čímž chci říct, že by mě zajímalo proč zrovna za toto dal Netflix 400 míčů :D
786491
Hele jako nijak to nehejtím, ale viděl jsem a zapomněl jsem. Čímž chci říct, že by mě zajímalo proč zrovna za toto dal Netflix 400 míčů *:D*
Knives Out
786480
11 -4
reagovat
Hej, já to musel někde říct. Doma o tom není s kým mluvit :D
A ani nevíte, jak jsem se na oba filmy tešil. TAKHLE MOC! :D
786490
Hej, já to musel někde říct. Doma o tom není s kým mluvit *:D* A ani nevíte, jak jsem se na oba filmy tešil. TAKHLE MOC! *:D*
2 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Kolega verbst znovu na lovu. :))
786488
Kolega verbst znovu na lovu. *:))*
6 0
reagovat
reaguje na: verbst
Proč nemůžu dát za každej film jedno mínusko!!:D
786486
Proč nemůžu dát za každej film jedno mínusko!!*:D*
786480
7 0
reagovat

mínuska incoming

Knives Out
Zklamání. Nějak mi to nesedlo. Craig uber divnej, celá ta dikce na facku.
Ana pěkná, zápletka meh. A strašně pomalu to ubíhalo. Zbytek castu sice fajnovej, ale moc neměli co hrát. Spíš mi to místama přišlo jako nepovedená parodie.


The Gentlemen
Fúha. Tak toto mě mrzí ještě teď. Přes začátek jsem se prokousával snad dva dny. Celý takový divný a o ničem. Vůbec mě nezajímalo, co se děje a přišlo mi to jako kdyby tam všichni přišli odkroutit to svoje, protože Ritchie.

Oba tyhle kousky by pro mě shrnulo jedno slovo - sterilní.
786480
[b]Knives Out[/b] Zklamání. Nějak mi to nesedlo. Craig uber divnej, celá ta dikce na facku. Ana pěkná, zápletka meh. A strašně pomalu to ubíhalo. Zbytek castu sice fajnovej, ale moc neměli co hrát. Spíš mi to místama přišlo jako nepovedená parodie. [b]The Gentlemen [/b]Fúha. Tak toto mě mrzí ještě teď. Přes začátek jsem se prokousával snad dva dny. Celý takový divný a o ničem. Vůbec mě nezajímalo, co se děje a přišlo mi to jako kdyby tam všichni přišli odkroutit to svoje, protože Ritchie. Oba tyhle kousky by pro mě shrnulo jedno slovo - sterilní.
mínuska incoming
7 -22
reagovat
reaguje na: okkac
Já ho hlavně znám jako polodebilního otce, co ženám neřekne jinak než "females" ze seriálu Friday Night Dinner ... doporučuju btw.
786430
Já ho hlavně znám jako polodebilního otce, co ženám neřekne jinak než "females" ze seriálu Friday Night Dinner ... doporučuju btw.
786329
1 0
reagovat

Tootsie (1982)

Po Tátovi v sukni jsme si museli pustit další legendární transsexuální film, který je ještě o stupínek lepší. Kdyby byla anketa o nejlepší komedii všech dob, tak Tootsie napíšu hodně vysoko, to je prostě geniální film hned z několika rovin a do teď nechápu, že to z 9 oscarových nominací proměnilo jen jednu a to ještě tu, která být proměněna neměla, nic proti Jessice Lange, ale Glenn Close předvedla v Garpovi výkon na úplně jiné úrovni.  Byl jsem dost naštvaný, že nedostal Pollack Oscara za řežii, než jsem si přečetl, že ten rok byl nominovaný Spielberg za ET, Attenborough za Gándího, Petersen za Ponorku a Lumet za vynikající Rozsudek s Newmanem. :-)
Hoffman je tu fenomenální a několikrát se dotýká dramatického i komendiálního nebe, hlavně závěrečný monolog v telenovele je snad jedna z nej filmových scén vůbec a vždycky jdu do kolen a vždycky si na těch pár minutách najdu něco nového.   Neskutečné je i obsazení menších vedlejších rolí, kde jsou hvězdy jako Bill Murray nebo Geena Davis. 
Co je pro mne další srdcovka je dabing, protože je to možná ten vůbec nejlepší, co tu kdy vznikl. Když někdo obsadí stárnoucího Rudolfa Hrušinského do role táty Jessicy Lange, tak asi není co řešit, protože on to poslal na uplně jiný level. :) 

10/10
786427
Po Tátovi v sukni jsme si museli pustit další legendární transsexuální film, který je ještě o stupínek lepší. Kdyby byla anketa o nejlepší komedii všech dob, tak Tootsie napíšu hodně vysoko, to je prostě geniální film hned z několika rovin a do teď nechápu, že to z 9 oscarových nominací proměnilo jen jednu a to ještě tu, která být proměněna neměla, nic proti Jessice Lange, ale Glenn Close předvedla v Garpovi výkon na úplně jiné úrovni.  Byl jsem dost naštvaný, že nedostal Pollack Oscara za řežii, než jsem si přečetl, že ten rok byl nominovaný Spielberg za ET, Attenborough za Gándího, Petersen za Ponorku a Lumet za vynikající Rozsudek s Newmanem. :-) Hoffman je tu fenomenální a několikrát se dotýká dramatického i komendiálního nebe, hlavně závěrečný monolog v telenovele je snad jedna z nej filmových scén vůbec a vždycky jdu do kolen a vždycky si na těch pár minutách najdu něco nového.   Neskutečné je i obsazení menších vedlejších rolí, kde jsou hvězdy jako Bill Murray nebo Geena Davis.  Co je pro mne další srdcovka je dabing, protože je to možná ten vůbec nejlepší, co tu kdy vznikl. Když někdo obsadí stárnoucího Rudolfa Hrušinského do role táty Jessicy Lange, tak asi není co řešit, protože on to poslal na uplně jiný level. :)  10/10
Tootsie (1982)
5 -2
reagovat
reaguje na: KARLOS
To máš samozřejmě pravdu, ještě Potter. :)
786360
To máš samozřejmě pravdu, ještě Potter. *:)*
786352
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Podepisuju... Jen ten Columbus mě nepřekvapuje - oba díly Sám doma a tohle... Spíš mě překvapuje to jeho jméno u těch dnešních braků... ?)
786352
Podepisuju... Jen ten Columbus mě nepřekvapuje - oba díly Sám doma a tohle... Spíš mě překvapuje to jeho jméno u těch dnešních braků... *?)*
786346
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Táta v sukni (1992)

Tohle je pro mne srdcovka, protože je to myslím asi druhý film, který jsem v kině viděl. Kdyby se udělal žebříček filmů, které jsou výchovné, ale zároveň zábavné, tak tohle musí bojovat o prvenství. Neuvěřitelné s jakou lehkostí to opisuje téma rozpadu rodiny a přitom vypichuje právě palčivá témata. A také obrovský palec nahoru za to, jakou to ke konci nabídne katarzi, kdy to prostě hlavnímu hrdinovi nevyjde a skončí před soudem s nařízenou psychiatrickou léčbou. A opět to nepůsobí trapně. Robin Williams je prostě komediální génius a mám pocit že v dojemných scénách ho perfektní dabing Viktora Preisse násobí. :-) V komické poloze je samozřejmě nej originál. Vždycky mne překvapí v režijní kolonce Chris Columbus, autor Pixelů a Vánoční Kroniky 2. 9/10
786346
Tohle je pro mne srdcovka, protože je to myslím asi druhý film, který jsem v kině viděl. Kdyby se udělal žebříček filmů, které jsou výchovné, ale zároveň zábavné, tak tohle musí bojovat o prvenství. Neuvěřitelné s jakou lehkostí to opisuje téma rozpadu rodiny a přitom vypichuje právě palčivá témata. A také obrovský palec nahoru za to, jakou to ke konci nabídne katarzi, kdy to prostě hlavnímu hrdinovi nevyjde a skončí před soudem s nařízenou psychiatrickou léčbou. A opět to nepůsobí trapně. Robin Williams je prostě komediální génius a mám pocit že v dojemných scénách ho perfektní dabing Viktora Preisse násobí. :-) V komické poloze je samozřejmě nej originál. Vždycky mne překvapí v režijní kolonce Chris Columbus, autor Pixelů a Vánoční Kroniky 2. 9/10
Táta v sukni (1992)
4 -1
reagují: KARLOS
reagovat

RIP

Na nádor v mozku zemřel herec Paul Ritter v poslední době známý díky roli Anatolij Djatlova z seriálu Černobyl. Bylo mu 54 let. Not great, not terrible. :-
786329
Na nádor v mozku zemřel herec Paul Ritter v poslední době známý díky roli Anatolij Djatlova z seriálu Černobyl. Bylo mu 54 let. Not great, not terrible. *:-*
RIP
9 0
reagují: Hitman_47
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Však si ho v poslední době skoro nevšímám. 8)
786328
Však si ho v poslední době skoro nevšímám. *8)*
786310
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Já co četl, tak ten projekt dojebal Schwarzenegger. Původně tam měl hrát někdo jako Robin Williams, který by to svou improvizací prostě uhrál. 

Arnie si prosadil, mnohem drsnějšího poldu, to dejme tomu. Ale horší je, že se kvůli němu masivně přepisoval scénář a nasílu se tam prosadila tématika rozvedených rodin a tělesné výchovy dětí, uf....
Jestli to někdo dlouho neviděl jako já, tak mu doporučuji si raději nechat hezké vzpomínky a pustit si na Youtube vtipné sestřihy. A nebo ten nepřímý remake s Donnie Yenem z Číny, který se docela dal. :)


DarkSith: Zase do něj nemusíte kopat uplně všude. ;)
786310
Já co četl, tak ten projekt dojebal Schwarzenegger. Původně tam měl hrát někdo jako Robin Williams, který by to svou improvizací prostě uhrál.  Arnie si prosadil, mnohem drsnějšího poldu, to dejme tomu. Ale horší je, že se kvůli němu masivně přepisoval scénář a nasílu se tam prosadila tématika rozvedených rodin a tělesné výchovy dětí, uf.... Jestli to někdo dlouho neviděl jako já, tak mu doporučuji si raději nechat hezké vzpomínky a pustit si na Youtube vtipné sestřihy. A nebo ten nepřímý remake s Donnie Yenem z Číny, který se docela dal. :) DarkSith: Zase do něj nemusíte kopat uplně všude. *;)*
786303
3 -3
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Až si to PS přečte do_Od tak dostane hysterák. :D
786308
Až si to PS přečte do_Od tak dostane hysterák. *:D*
786301
6 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Reitman šel celkově od devadesátek úplně doháje - Policajta mám ještě docela rád (no hlavně kvůli nostalgii z dětství, teď ho taky mám tak na 6-7/10), ale to co předváděl potom už jsou vyloženě zvěrstva - Junior je pekelný, nejhorší Schwarzeneggerova komedie, a v Šest dní sedm nocí dokázal udělat nesympatického blba i z Harrisona Forda. A v pozdějších letech už to nebylo o nic lepší, kdyby teď měl točit pokračování svých Krotitelů duchů, asi bych se toho bál víc než pokračování té jejich verze s Melissou McCarthy.
786303
Reitman šel celkově od devadesátek úplně doháje - Policajta mám ještě docela rád (no hlavně kvůli nostalgii z dětství, teď ho taky mám tak na 6-7/10), ale to co předváděl potom už jsou vyloženě zvěrstva - Junior je pekelný, nejhorší Schwarzeneggerova komedie, a v Šest dní sedm nocí dokázal udělat nesympatického blba i z Harrisona Forda. A v pozdějších letech už to nebylo o nic lepší, kdyby teď měl točit pokračování svých Krotitelů duchů, asi bych se toho bál víc než pokračování té jejich verze s Melissou McCarthy.
786301
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To PS je v dnešní době velmi odvážné tvrzení :D
786302
To PS je v dnešní době velmi odvážné tvrzení *:D*
786301
21 -2
reagovat

Policajt ve školce (1990)

Jako malého kluka mne to bavilo asi víc :) Jeden z nejslabších Reitmanů. Nejvíc jsem trpěl, když se snažili dělat ze Schwarzeneggera romantickou postavu a ženský idol. Tohle by asi mimo Camerona neměl nikdo zkoušet :) 6,5/10 

PS: Kluci mají penis, holky zase vagínu!
786301
Jako malého kluka mne to bavilo asi víc :) Jeden z nejslabších Reitmanů. Nejvíc jsem trpěl, když se snažili dělat ze Schwarzeneggera romantickou postavu a ženský idol. Tohle by asi mimo Camerona neměl nikdo zkoušet :) 6,5/10  PS: Kluci mají penis, holky zase vagínu!
Policajt ve školce (1990)
8 -3
reagují: DarkSith, HAL, Vardant
reagovat

Mortal Kombat

BTS / teaser - mnoho nových záběrů + povídání tvůrců a herců. Čím víc toho vidím a o filmu vím, tím lépe to vypadá a víc se těším. To je nezvyklé...! :+
786283
[url=https://youtu.be/k3StqDN36G0]BTS / teaser[/url] - mnoho nových záběrů + povídání tvůrců a herců. Čím víc toho vidím a o filmu vím, tím lépe to vypadá a víc se těším. To je nezvyklé...! *:+*
Mortal Kombat
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
V pohodě, však nikdo nemůže myslet vážně, že když se mi nelíbí tahle snobárna, tak to ze mě dělá snoba. Ale asi jsem měl radši napsat, že je tam na mě málo koz a useknutejch hlav... což je taky pravda :D
786280
V pohodě, však nikdo nemůže myslet vážně, že když se mi nelíbí tahle snobárna, tak to ze mě dělá snoba. Ale asi jsem měl radši napsat, že je tam na mě málo koz a useknutejch hlav... což je taky pravda *:D*
786245
3 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se