Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11881 - 11900 Napsat příspěvek

Rurouni Kenshin - 5 filmů

I zde musím poděkovat IMFovi, protože bez něj bych to určitě neviděl. Všech 5 filmů je super a dal bych každému minimálně 8/10 a tak třem i plnou palbu. Není to rozhodně vůbec přes kopírák. Nebojí se i měnit styl  (viz. závěrečný film, který se vrací na začátek). Neuvěřitelná estetika, akrobacie, nápady, hudba a vůbec naprostá paráda!
799866
I zde musím poděkovat IMFovi, protože bez něj bych to určitě neviděl. Všech 5 filmů je super a dal bych každému minimálně 8/10 a tak třem i plnou palbu. Není to rozhodně vůbec přes kopírák. Nebojí se i měnit styl  (viz. závěrečný film, který se vrací na začátek). Neuvěřitelná estetika, akrobacie, nápady, hudba a vůbec naprostá paráda!
Rurouni Kenshin - 5 filmů
3 -1
reagovat

Na sever severozápadní linkou

Měl jsem to nějakou dobu koupené na DVD a po imfově zmínce u Civala na to mrknu a musím říct, že velmi povedené a svěží. Navíc fakt některé momenty byly velmi bondovské a to dříve než byl Bond na plátně. Hitchcock prostě umí. 8/10 úplně v pohodě.
799865
Měl jsem to nějakou dobu koupené na DVD a po imfově zmínce u Civala na to mrknu a musím říct, že velmi povedené a svěží. Navíc fakt některé momenty byly velmi bondovské a to dříve než byl Bond na plátně. Hitchcock prostě umí. 8/10 úplně v pohodě.
Na sever severozápadní linkou
3 -1
reagovat

Hard Boiled

Pár dní dozadu jsem si doplnil vzdělání a i když musím uznat kvality zpracování, tak pro mě tak 6-7/10 za přestřelky. Děj prakticky nula. Heat ukázalo, že se dá zvládnout obojí a mít v tom emocionální hloubku. Miluji od Woa Face/Off a uznávám nebo mám přímo rád I jiné filmy natočené v US (Broken Arrow je moc fajn), ale od HB jsem čekal víc. Časem doplním asi Killera.
799864
Pár dní dozadu jsem si doplnil vzdělání a i když musím uznat kvality zpracování, tak pro mě tak 6-7/10 za přestřelky. Děj prakticky nula. Heat ukázalo, že se dá zvládnout obojí a mít v tom emocionální hloubku. Miluji od Woa Face/Off a uznávám nebo mám přímo rád I jiné filmy natočené v US (Broken Arrow je moc fajn), ale od HB jsem čekal víc. Časem doplním asi Killera.
Hard Boiled
4 -6
reagovat

Reminiscence

svět paráda, Jackman super ale twoe ten příběh, nebejt záběry na ten svět tak umřu nudou..tak nějak sem se pořád nutil aby mě to bavilo ale ne a ne...veliká škoda
799824
svět paráda, Jackman super ale twoe ten příběh, nebejt záběry na ten svět tak umřu nudou..tak nějak sem se pořád nutil aby mě to bavilo ale ne a ne...veliká škoda
Reminiscence
3 -1
reagovat

Jan (1991)

Zatímco Jan Palach se hraného filmu dočkal až v roce 2018 v režii Roberta Sedláčka, druhá pochodeň Jan Zajíc se filmového zpracování v režii Iva Trajkova dočkal už v roce 1991. Zahrál si ho Jakub Wehrenberg. Upřímně mi to však přišlo zmatečné. Herecky to bylo šíleně naivní a nejisté. Vyprávění napřeskáčku nedávalo příliš smysl a promyšlenost tam zkrátka nevidím. Obrovská škoda promarněného potenciálu.
799818
Zatímco Jan Palach se hraného filmu dočkal až v roce 2018 v režii Roberta Sedláčka, druhá pochodeň Jan Zajíc se filmového zpracování v režii Iva Trajkova dočkal už v roce 1991. Zahrál si ho Jakub Wehrenberg. Upřímně mi to však přišlo zmatečné. Herecky to bylo šíleně naivní a nejisté. Vyprávění napřeskáčku nedávalo příliš smysl a promyšlenost tam zkrátka nevidím. Obrovská škoda promarněného potenciálu.
Jan (1991)
2 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D To je ještě horší, než jsem čekal.
799814
*:D**:D**:D* To je ještě horší, než jsem čekal.
799807
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Na papíře to nezní zase tak špatně. Asi si to z legrace pustím. 8)
799812
Na papíře to nezní zase tak špatně. Asi si to z legrace pustím. *8)*
799807
3 0
reagovat
Ještě jsem zapomněl napsat, že  je tam scéna, která vykrádá setkání De Nira s Pacinem z Mannova Heatu a na to je tam napasovaný ten twist. Ale nutno přiznat, že tohle by na světě ustálo tak 5 režisérů. 
799809
Ještě jsem zapomněl napsat, že  je tam scéna, která vykrádá setkání De Nira s Pacinem z Mannova Heatu a na to je tam napasovaný ten twist. Ale nutno přiznat, že tohle by na světě ustálo tak 5 režisérů. 
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vole :D
799808
Vole :D
799807
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Momoa umřel na začátku a celou dobu všechny killovala jeho dcera, zvrat ala Klub rváčů.
799807
[spoiler]Momoa umřel na začátku a celou dobu všechny killovala jeho dcera, zvrat ala Klub rváčů.[/spoiler]
799806
4 0
reagovat
Může sem někdo ten zvrat prosím napsat? Nadává na to každý a mně už od traileru přišel ten film otřesný, takže ho nikdy neuvidím, ale pobavit bych se chtěl:D
799806
Může sem někdo ten zvrat prosím napsat? Nadává na to každý a mně už od traileru přišel ten film otřesný, takže ho nikdy neuvidím, ale pobavit bych se chtěl*:D*
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Sweet Girl

Já jsem docela fanda Momoova Bravena, tak jsem se nekriticky těšil. Ale je to fakt příšerný, tak na 2/10, ale na 5/10 to tahá ten moment někde po 1:15h WTF  
799795
Já jsem docela fanda Momoova Bravena, tak jsem se nekriticky těšil. Ale je to fakt příšerný, tak na 2/10, ale na 5/10 to tahá ten moment někde po 1:15h WTF  
Sweet Girl
3 0
reagovat

Sweet Girl

Typická netflixárna, ktorá neponúkne nič zaujímavé a pozeranie celkom bolí. Jason Momoa sa síce snaží, ale jeho herecký výkon za veľa nestojí, Isabela Merced je síce sympatická, ale herecky ma tiež moc nezaujala, najviac ma bavil hlavný zabijak Manuel Garcia - Rulfo, ktorý bol veľký sympaťák a jeden z mála svetlých bodov na filme. Ale finálny zvrat to u mňa zabil úplne, dementne urobený a držal som sa za hlavu a opakoval WTF??? Netflix neprekvapil a opäť naservíroval nezaujímavý a fádny film, pri ktorom som zíval a čakal na vytúžený koniec. 4/10
799794
Typická netflixárna, ktorá neponúkne nič zaujímavé a pozeranie celkom bolí. Jason Momoa sa síce snaží, ale jeho herecký výkon za veľa nestojí, Isabela Merced je síce sympatická, ale herecky ma tiež moc nezaujala, najviac ma bavil hlavný zabijak Manuel Garcia - Rulfo, ktorý bol veľký sympaťák a jeden z mála svetlých bodov na filme. Ale finálny zvrat to u mňa zabil úplne, dementne urobený a držal som sa za hlavu a opakoval WTF??? Netflix neprekvapil a opäť naservíroval nezaujímavý a fádny film, pri ktorom som zíval a čakal na vytúžený koniec. [b]4/10[/b]
Sweet Girl
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Taky jsem se k tomu jednou dostal spíš náhodou a celé, necelé 3h jsem si chrochtal blahem. Gangster se v poho může rovnat scorseseovkám. :+
799705
Taky jsem se k tomu jednou dostal spíš náhodou a celé, necelé 3h jsem si chrochtal blahem. Gangster se v poho může rovnat scorseseovkám. *:+*
799695
5 0
reagovat

Tohle je milonkrát lepší než trailer na Matrix 4

799701
https://youtu.be/mpuwr9fF7kw *:D**8)*
Tohle je milonkrát lepší než trailer na Matrix 4
1 -1
reagovat

Americký gangster

Přiznám se, že jsem ten film naposledy viděl s tátou v době premiéry v roce 2007. A to byla teda chyba. Dneska jsem na dovče pustil znovu a to je taková paráda. Ten závěr je snad bezchybnej. 

No a teď se asi sluší splašit Director's Cut Království
nebeského a udělat si další fajn večer.)
799695
Přiznám se, že jsem ten film naposledy viděl s tátou v době premiéry v roce 2007. A to byla teda chyba. Dneska jsem na dovče pustil znovu a to je taková paráda. Ten závěr je snad bezchybnej.  No a teď se asi sluší splašit Director's Cut Království nebeského a udělat si další fajn večer.)
Americký gangster
15 0
reagují: Cinefil
reagovat
To je tak strasne lame to postovani falesnejch Matrix 4 Teaseru...

Ach jo, stydte se :(
799628
To je tak strasne lame to postovani falesnejch Matrix 4 Teaseru... Ach jo, stydte se *:(*
8 -1
reagovat
To už je asi čtvrtej Matrix trailer, co tady vidím. :D
799626
To už je asi čtvrtej Matrix trailer, co tady vidím. *:D*
5 0
reagovat

Matrix 4 - Teaser!

799625
https://www.youtube.com/watch?v=lCAVcUQY83c
Matrix 4 - Teaser!
2 -3
reagovat
Jo, jsou to Rotteny... Ale Demonic od Blomkampa má 13% při 24 recenzích. 
Jestli on ten District (a to jsem si docela užil i Elysium) nebyl jen náhoda...
799560
Jo, jsou to Rotteny... Ale Demonic od Blomkampa má 13% při 24 recenzích.  Jestli on ten District (a to jsem si docela užil i Elysium) nebyl jen náhoda...
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se