Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47201 - 47220 Napsat příspěvek

na téma TDK

Christopher Nolan má nakoukáno a má cit. Tuhle jsem si nemohl nevšimnout, jak podobné jsou si hodně efektní scény s obletem mrakodrapu buď s Brucem Waynem na střeše v Hong-Kongu nebo s Ethanem Hawkem v MI:III v Šanghaji...to nemohla být náhoda, ale dobré nápady zkopírovat není ostuda. A tuhle jsem dokoukal Heat s Al Pacinem a Robertem De Nirem a to schéma vyprávění jako by si z plátna vypadlo. Jen v Heat je morální příklon u všech postav k té dobré straně mince, v TDK je to přesně naopak. Já vím, já vím, těch inspirací a předchůdců bude mnohem víc, ale z mnoha filmů u těchto dvou to bije do očí.....
507821
Christopher Nolan má nakoukáno a má cit. Tuhle jsem si nemohl nevšimnout, jak podobné jsou si hodně efektní scény s obletem mrakodrapu buď s Brucem Waynem na střeše v Hong-Kongu nebo s Ethanem Hawkem v MI:III v Šanghaji...to nemohla být náhoda, ale dobré nápady zkopírovat není ostuda. A tuhle jsem dokoukal Heat s Al Pacinem a Robertem De Nirem a to schéma vyprávění jako by si z plátna vypadlo. Jen v Heat je morální příklon u všech postav k té dobré straně mince, v TDK je to přesně naopak. Já vím, já vím, těch inspirací a předchůdců bude mnohem víc, ale z mnoha filmů u těchto dvou to bije do očí.....
na téma TDK
0 0
reagovat
Tak jsem si dal, ještě s pár kámošema a kámoškama, combo Inside a Sirotčinec, tak na Inside se dvě kamarádky nedodívaly, jako myslím, že jsem nikdy neviděl brutálnější film a Sirotčinec jsme zasu úplně maximálně prožívali, takhle jsem snad žádnej jinej horor nikdy neprožíval. Dneska nebudu mít lehký spaní. :D
507894
Tak jsem si dal, ještě s pár kámošema a kámoškama, combo Inside a Sirotčinec, tak na Inside se dvě kamarádky nedodívaly, jako myslím, že jsem nikdy neviděl brutálnější film a Sirotčinec jsme zasu úplně maximálně prožívali, takhle jsem snad žádnej jinej horor nikdy neprožíval. Dneska nebudu mít lehký spaní. *:D*
0 0
reagovat

xMort

Narez video. Courteney Cox: I did have five friends... :D :D :D
507865
Narez video. Courteney Cox: I did have five friends... *:D* *:D* *:D*
xMort
0 0
reagovat
Taky bych řekl...?)
507836
Taky bych řekl...*?)*
0 0
reagovat
Hm, tohle nezachrání ani chudák Rhona :-
507833
Hm, tohle nezachrání ani chudák Rhona *:-*
0 0
reagovat

speedy.mail

Oh geez.... "We can be slaves or we can be lycans!" to znie táák hrozne lame. A ako tam na konci na seba ten vlkodlak a Nighy zavrčia - ugh, to bolo drsné asi ako plienky Pampers. Ale aby som len nehanil, je to celkom pôsobivo temné a má tak trošilinku atmosféry, začiatok traileru tiež nevyzerá až tak zle, ale príjde mi, že sa celý film bude odohrávať v jednom hrade a možno i priľahlom lese.
507830
Oh geez.... "We can be slaves or we can be lycans!" to znie táák hrozne lame. A ako tam na konci na seba ten vlkodlak a Nighy zavrčia - ugh, to bolo drsné asi ako plienky Pampers. Ale aby som len nehanil, je to celkom pôsobivo temné a má tak trošilinku atmosféry, začiatok traileru tiež nevyzerá až tak zle, ale príjde mi, že sa celý film bude odohrávať v jednom hrade a možno i priľahlom lese.
speedy.mail
0 0
reagovat

Underworld 3 trailer

507822
http://www.apple.com/trailers/sony_pictures/underworldriseofthelycans/
Underworld 3 trailer
0 0
reagovat
:D:+
508090
*:D**:+*
0 0
reagovat

xMort

To jsem sem kdysi postoval. Ještě lepší je ta předělávka na Cageov filmy ;)
508084
To jsem sem kdysi postoval. Ještě lepší je ta předělávka na [link="http://www.funnyordie.com/videos/84fd1dc04d"]Cageov filmy[/link] *;)*
xMort
0 0
reagovat

KarelR

Don't vote je taky povedený.
508079
[link="http://www.collegehumor.com/video:1832128"]Don't vote[/link] je taky povedený.
KarelR
0 0
reagovat

If Hollywood Directors Made Campaign Ads

Volební spoty pro McCaina ala John Woo, Kevin Smith a Wes Anderson. [link]

U mě teda vede Wes. Žlutý kombinézy a ženská s tučnákem na hrad :D
508010
Volební spoty pro McCaina ala John Woo, Kevin Smith a Wes Anderson. [link="http://www.youtube.com/watch?v=u8fXaJmDbsY"][link][/link] U mě teda vede Wes. Žlutý kombinézy a ženská s tučnákem na hrad *:D*
If Hollywood Directors Made Campaign Ads
0 0
reagovat
mně to zase zapadá do tý škatulky sraček dokonale.:D
507994
mně to zase zapadá do tý škatulky sraček dokonale.*:D*
0 0
reagovat

MeaCulpa

Jestli teda praktikuješ tuhle škatulku, tak zas nechápu, jak do ní zapadá 88 minut :)
507992
Jestli teda praktikuješ tuhle škatulku, tak zas nechápu, jak do ní zapadá 88 minut :)
MeaCulpa
0 0
reagovat

KarelR

No jako sedí mě do té škatulky filmů pro pár fandů, kteří si to koupí během prvního měsíce, ale pak to už bude jen ležet netknutě na pultě.
507989
No jako sedí mě do té škatulky filmů pro pár fandů, kteří si to koupí během prvního měsíce, ale pak to už bude jen ležet netknutě na pultě.
KarelR
0 0
reagovat

MeaCulpa

To zařazení Soudnýho dne mezi 88 minut a Mutant Chronicles jsem jako neviděl... :))
507988
To zařazení Soudnýho dne mezi 88 minut a Mutant Chronicles jsem jako neviděl... *:))*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Jako musím distributory pochválit, že nedrží nesmyslně dlouho práva na filmy u kterých je jasný, že masově na dračku bez přebalu nikdy nepujdou. Přece jen kdo by si koupil srajdu jako 88 minut za 300? Říkám, že do šesti měsíců bude na přebalu Soudný den nebo Mutant chronicles

Mimochodem na příští dva týdny jsou ohlášeny Návraty do budoucnosti, Černá kniha nebo Jackie Brown, takže jen tak dál:+
507987
Jako musím distributory pochválit, že nedrží nesmyslně dlouho práva na filmy u kterých je jasný, že masově na dračku bez přebalu nikdy nepujdou. Přece jen kdo by si koupil srajdu jako 88 minut za 300? Říkám, že do šesti měsíců bude na přebalu Soudný den nebo Mutant chronicles Mimochodem na příští dva týdny jsou ohlášeny Návraty do budoucnosti, Černá kniha nebo Jackie Brown, takže jen tak dál*:+*
0 0
reagovat

MeaCulpa

Prý se teď na stánku zjeví Romerovo zombárna Diary of dead, která je u nás na dvd snad jen necelé dva měsíce..
507985
Prý se teď na stánku zjeví Romerovo zombárna Diary of dead, která je u nás na dvd snad jen necelé dva měsíce..
MeaCulpa
0 0
reagovat
Soukromé pasti jsem viděl jen začátek, než jsem byl vytlačen "fotbalisty", a vypadalo to jak nějaký příběh z bravíčka. Ale vizuálně mě to potěšilo... ;)
507983
Soukromé pasti jsem viděl jen začátek, než jsem byl vytlačen "fotbalisty", a vypadalo to jak nějaký příběh z bravíčka. Ale vizuálně mě to potěšilo... *;)*
0 0
reagovat

sohaj

JJ, pasti docela husty...
507981
JJ, pasti docela husty...
sohaj
0 0
reagovat
Jako ta rychlost s kterou se z novinkových dvd stávají přebaly je stále větší. Zrovna koukám, že je ohlášeno 88 minut. Přitom to u nás mělo premiéru na dvd před šesti měsícema. Tenhle trend se mě líbí:+
507979
Jako ta rychlost s kterou se z novinkových dvd stávají přebaly je stále větší. Zrovna koukám, že je ohlášeno 88 minut. Přitom to u nás mělo premiéru na dvd před šesti měsícema. Tenhle trend se mě líbí*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se