Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 46281 - 46300 Napsat příspěvek

Ravenhorn

Tak Panter cesky byl vzdycky o komoleni slov, Nebo si snad nepamatujes Sellersova Clousea v cestine?
530178
Tak Panter cesky byl vzdycky o komoleni slov, Nebo si snad nepamatujes Sellersova Clousea v cestine?
Ravenhorn
0 0
reagovat
Já teda radši jeho angličtinu říznutou parodií na francouzskej přízvuk než komolení slov v českém dabingu.
530172
Já teda radši jeho angličtinu říznutou parodií na francouzskej přízvuk než komolení slov v českém dabingu.
0 0
reagovat

st39-6

Hm tak já mám Růžového pantera rád a těším se na dvojku, ale jen v angličtině. Ve dvou třetinách filmu jsem to už psychicky nevydržel poslouchat ten dabing a přepnul jsem radši na hokej. Děvkujem apod. zkomoleniny mě přiváděly do šílenství, bože kdo vymyslel takto debilní dabing. S titulkama je to mnohem lepší a ta angličtina zní mnohem zajímavěji.
530171
Hm tak já mám Růžového pantera rád a těším se na dvojku, ale jen v angličtině. Ve dvou třetinách filmu jsem to už psychicky nevydržel poslouchat ten dabing a přepnul jsem radši na hokej. Děvkujem apod. zkomoleniny mě přiváděly do šílenství, bože kdo vymyslel takto debilní dabing. S titulkama je to mnohem lepší a ta angličtina zní mnohem zajímavěji.
st39-6
0 0
reagovat

st39.6

welcome to the club 8)
530159
welcome to the club *8)*
st39.6
0 0
reagovat
teda Ruzovyho pantera k smrti nenavidim, ale ten dabing mi prisel genialni. Odedneska GP jaxvin:D
530158
teda Ruzovyho pantera k smrti nenavidim, ale ten dabing mi prisel genialni. Odedneska GP jaxvin*:D*
0 0
reagovat

Princezna Mononoke

Chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nebyl tak hodný a nepůjčil mi Princeznu Mononoke v japonštině s českými titulky. Sice jsem si dneska sehnal vhsku, ale s českým dabingem to jednoduše nebude ono. Když tak jestli by to šlo v ten čtvrtek na Star Treku. Díky.
530090
Chtěl bych se zeptat, jestli by někdo nebyl tak hodný a nepůjčil mi Princeznu Mononoke v japonštině s českými titulky. Sice jsem si dneska sehnal vhsku, ale s českým dabingem to jednoduše nebude ono. Když tak jestli by to šlo v ten čtvrtek na Star Treku. Díky.
Princezna Mononoke
0 0
reagovat
Spazz: Já mám pocit, že ta původní verze možná leží kdesi v archivech, ale ofiko se budeme muset potýkat s touhle, kde to je tak jako nechaný, ale moc se to neřeší, což působí značně idiotsky.
530045
Spazz: Já mám pocit, že ta původní verze možná leží kdesi v archivech, ale ofiko se budeme muset potýkat s touhle, kde to je tak jako nechaný, ale moc se to neřeší, což působí značně idiotsky.
0 0
reagovat

Fanboys

Možný spoiler.......... Jak je to teda s těma Fanboys... mělo to celé být přetočené a přestříhané tak, že o žádné rakovině ve filmu nebude zmínka, ne? Nicméně na to zrovna hledím a rakovina tam rozhodně je :o))... existují teda dvě verze nebo se to kvůli nějakým peticím nakonec nechávalo v původní verzi nebo.... wtf is the deal with it? :o)) ..... ps: jinak je to imo docela o ničem...
530019
[b]Možný spoiler..........[/b] Jak je to teda s těma Fanboys... mělo to celé být přetočené a přestříhané tak, že o žádné rakovině ve filmu nebude zmínka, ne? Nicméně na to zrovna hledím a rakovina tam rozhodně je :o))... existují teda dvě verze nebo se to kvůli nějakým peticím nakonec nechávalo v původní verzi nebo.... wtf is the deal with it? :o)) ..... ps: jinak je to imo docela o ničem...
Fanboys
0 0
reagovat
Tlumocnice: vybran ze slevoveho kontejneru s tim, ze trailer me sveho casu v kine docela zaujal. prestoze je film moralni uchcanost plna tezko uveritelneho soucitu smichaneho s narodni a mirovou limonadou (ach ten chudacek Afrika), obsahuje na druhou stranu naprosto perfektni obrazy (doted jsem nikde nevidel takove hratky s hloubkou ostrosti) a hlavne scenu s autobusem, ktera je jednoduse dokonala - jediny duvod, proc utratit 99,- (dneska uz je mozna za polovic)
529985
Tlumocnice: vybran ze slevoveho kontejneru s tim, ze trailer me sveho casu v kine docela zaujal. prestoze je film moralni uchcanost plna tezko uveritelneho soucitu smichaneho s narodni a mirovou limonadou (ach ten chudacek Afrika), obsahuje na druhou stranu naprosto perfektni obrazy (doted jsem nikde nevidel takove hratky s hloubkou ostrosti) a hlavne scenu s autobusem, ktera je jednoduse dokonala - jediny duvod, proc utratit 99,- (dneska uz je mozna za polovic)
0 0
reagovat
Vím, že to bude znít divně, ale já čekal trošku víc i od Posledního Skauta. Asi to bude tím dabingem8)
529746
Vím, že to bude znít divně, ale já čekal trošku víc i od Posledního Skauta. Asi to bude tím dabingem*8)*
0 0
reagovat

Fluke

že to napsal i režíroval shane black jsem samozřejmě věděl, právě proto jsem čekal trochu víc... ;) ale bylo to fajn, to nemohu říct...:D
529743
že to napsal i režíroval shane black jsem samozřejmě věděl, právě proto jsem čekal trochu víc... *;)* ale bylo to fajn, to nemohu říct...*:D*
Fluke
0 0
reagovat
kiss kiss bang bang je už dávno klasika:) Mi připadáte jako byste objevili, že třeba smrtonosná past má 4. díl:))
KKBB je práce Shane Blacka, proto je to takovej nářez (Poslední skaut, poslední akční hrdina, smrtonosná zbraň). Vždyť tu máte profil link
529709
kiss kiss bang bang je už dávno klasika:) Mi připadáte jako byste objevili, že třeba smrtonosná past má 4. díl*:))* KKBB je práce Shane Blacka, proto je to takovej nářez (Poslední skaut, poslední akční hrdina, smrtonosná zbraň). Vždyť tu máte profil http://film.moviezone.cz/kiss-kiss-bang-bang/
0 0
reagovat

popicek

náhodou jsem to teď viděl poprvé, a musim říct: bylo to fajn, ale čekal jsem víc...?)
529708
náhodou jsem to teď viděl poprvé, a musim říct: bylo to fajn, ale čekal jsem víc...*?)*
popicek
0 0
reagovat

popik

Kdo jeste nevidel Kiss kiss Bang bang tak vsem vrele doporucuju. Nahodou jsem na tenhle film narazil v telce kolem pulnoci a je to mazec. Downey Jr. i Kilmer hraji skvele a co slovo to hlaska navic zatracene sexy rostenka Michelle Monaghan se docela odvaze.:+
529673
Kdo jeste nevidel Kiss kiss Bang bang tak vsem vrele doporucuju. Nahodou jsem na tenhle film narazil v telce kolem pulnoci a je to mazec. Downey Jr. i Kilmer hraji skvele a co slovo to hlaska navic zatracene sexy rostenka Michelle Monaghan se docela odvaze.*:+*
popik
0 0
reagovat
Je to rebel!
529560
Je to rebel!
0 0
reagovat

ddddd

529523
http://blogy.moviezone.cz/dismal/dismal-migmet-zacatek-vymreni/2009/03/25/cesta-osudu/
ddddd
0 0
reagovat
Aaaaah, další zmršený dabing, tentokráte u Matildy ("zoufale mlátí hlavou do zdi"). :-
529478
Aaaaah, další zmršený dabing, tentokráte u Matildy ("zoufale mlátí hlavou do zdi"). *:-*
0 0
reagovat

Bratrstvo vlku...

Videl jsem po letech zase jen ten uplny konec... Jak vypravi ten slechtic a pak odchazi vstric frénétique - revolucnimu davu... Docela je to tim silný konec, atmosférický soundtrack...
529461
Videl jsem po letech zase jen ten uplny konec... Jak vypravi ten slechtic a pak odchazi vstric frénétique - revolucnimu davu... Docela je to tim silný konec, atmosférický soundtrack...
Bratrstvo vlku...
0 0
reagovat
PetaBlack: Tak takhle skvělá věc, to se vidí málokdy ... mám to řádně opožděně, navíc, nejspíš by se tu našlo málo lidí, co to nevidělo, čili to asi nemá cenu rozepisovat ... ten Randalův rozbor LOTRa a ... dobře, ne. Jsem sice řádně nakřápnutej, ale díky týhle pohodě jakoby to vem čert. Už chápu proč se to tu dočkalo V.I.M..
529459
PetaBlack: Tak takhle skvělá věc, to se vidí málokdy ... mám to řádně opožděně, navíc, nejspíš by se tu našlo málo lidí, co to nevidělo, čili to asi nemá cenu rozepisovat ... ten Randalův rozbor LOTRa a ... dobře, ne. Jsem sice řádně nakřápnutej, ale díky týhle pohodě jakoby to vem čert. Už chápu proč se to tu dočkalo V.I.M..
0 0
reagovat
Dneska jsem si koupil ,,Clerks 2", co včera vyšly ,,papírově". Dodneška jsem to neviděl, navíc nevybavim si na to nějaký křivý názor, jestli se nepletu tady mělo i V.I.M., tak jsem zvědav ... kouknu na to nejspíš ted´.
529452
Dneska jsem si koupil ,,Clerks 2", co včera vyšly ,,papírově". Dodneška jsem to neviděl, navíc nevybavim si na to nějaký křivý názor, jestli se nepletu tady mělo i V.I.M., tak jsem zvědav ... kouknu na to nejspíš ted´.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se