Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4421 - 4440 Napsat příspěvek
reaguje na: MeaCulpa
882302
https://www.youtube.com/watch?v=wsgX-6z8CpQ
882298
2 -1
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Presne ten casting policejni party je vyborny a Bogosian tam je vylozene tresnicka na dortu. 

Plus konecne nekdo v zaverecny scene poradne vyuzil Knocking on heavens door ta k tomu zaveru sedla jako prdel na hrnec. Skoda, ze tyhle komorni krimi (tady skoro az s westernovym presahem) se uz dneska delaj strasne malo a pak to tady musime hypovat. 
882298
Presne ten casting policejni party je vyborny a Bogosian tam je vylozene tresnicka na dortu.  Plus konecne nekdo v zaverecny scene poradne vyuzil Knocking on heavens door ta k tomu zaveru sedla jako prdel na hrnec. Skoda, ze tyhle komorni krimi (tady skoro az s westernovym presahem) se uz dneska delaj strasne malo a pak to tady musime hypovat. 
882284
5 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: pepo
Vím o tom a chystám se na to. 
882287
Vím o tom a chystám se na to. 
882285
3 0
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
videl si s nim Talk Radio od Stona? Má tam veľké sólo a aj film je super
882285
videl si s nim Talk Radio od Stona? Má tam veľké sólo a aj film je super
882284
1 0
reagují: Mr. Hlad
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mně tam strašně bavila ta parta policajtů. Většinu těch herců člověk odněkud zná, nikdo není hvězda, ale tady se fakt castingové oddělení hodně snažilo, aby to namíchalo z lidí, na které člověk chce koukat. Bogosiana navíc žeru ve všem. Jo, i v Přepadení 2: Temné území :)
882284
Mně tam strašně bavila ta parta policajtů. Většinu těch herců člověk odněkud zná, nikdo není hvězda, ale tady se fakt castingové oddělení hodně snažilo, aby to namíchalo z lidí, na které člověk chce koukat. Bogosiana navíc žeru ve všem. Jo, i v Přepadení 2: Temné území :)
882264
11 0
reagují: MeaCulpa, pepo
reagovat

Ještěr

Je to opravdu super a podepisuji nadšené reakce. Kdyby vám někdo řekl, že to točil Fincher nebo Nolan, užijete si to ještě víc. Komorní, atmosférické se super kamerou. Úplně vládnul Del Toro, rád jsme viděl Timberlakea a po letech Alicii Silverstone. 

Nedávno jsem koukal na Přání smrti s Bronsonem a v remaku měl tedy hrat právě Del Toro místo Willise. 

8/10
882264
Je to opravdu super a podepisuji nadšené reakce. Kdyby vám někdo řekl, že to točil Fincher nebo Nolan, užijete si to ještě víc. Komorní, atmosférické se super kamerou. Úplně vládnul Del Toro, rád jsme viděl Timberlakea a po letech Alicii Silverstone.  Nedávno jsem koukal na Přání smrti s Bronsonem a v remaku měl tedy hrat právě Del Toro místo Willise.  8/10
Ještěr
4 -2
reagují: Mr. Hlad
reagovat

Reptile

Špičková kriminálka. V polovici som si vravel, že viem vraha... a potom sa to ešte párkrát zvrtlo. Má to luxusnú atmosféru, miestami by sa nehanbil ani Fincher či Villeneue. Benicio del Toro čoraz viac vyzerá ako Leonardo DiCaprio v úlohe mexického gangstra, ale žeriem ho a tu je to jeho minimalistické herectvo vybrúsené do podobnej dokonalosti ako Bale v Hostiles.

Parádna vec, silno odporúčam. 
882234
Špičková kriminálka. V polovici som si vravel, že viem vraha... a potom sa to ešte párkrát zvrtlo. Má to luxusnú atmosféru, miestami by sa nehanbil ani Fincher či Villeneue. Benicio del Toro čoraz viac vyzerá ako Leonardo DiCaprio v úlohe mexického gangstra, ale žeriem ho a tu je to jeho minimalistické herectvo vybrúsené do podobnej dokonalosti ako Bale v Hostiles. Parádna vec, silno odporúčam. 
Reptile
13 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Me to na prvotinu prislo dost sebevedomy a na US krimi vlastne i dost odvazne v te nedoresenosti. Dneska ti vsechno radeji 2x dovysvetli a pro jistotu jeste zopakujou, takze to bylo dost osvezujici  [spoiler]vlastne ti nereknou kdo z nich ji doopravdy zabil, jak dopadl ten whistleblower (pravdepodobne umrel, ale nevime jiste), co vlastne nahore v te mistnosti nakonec udelal Timberlake atd.[/spoiler]
882231
Me to na prvotinu prislo dost sebevedomy a na US krimi vlastne i dost odvazne v te nedoresenosti. Dneska ti vsechno radeji 2x dovysvetli a pro jistotu jeste zopakujou, takze to bylo dost osvezujici [spoiler] [spoiler]vlastne ti nereknou kdo z nich ji doopravdy zabil, jak dopadl ten whistleblower (pravdepodobne umrel, ale nevime jiste), co vlastne nahore v te m[/spoiler][spoiler]istnosti nakonec udelal Timberlake atd.[/spoiler][/spoiler]
882168
3 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
To proto, že nejde o film z produkce Netflixu. ;)
882228
To proto, že nejde o film z produkce Netflixu. ;)
882227
3 -1
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
To Catch a Killer mě bavil o něco víc, ale tohle byl snad letos první film z produkce Netflixu, co mě bavil. A vždycky vítám, když někde hraje Del Toro. V rámci charismatu jsem měl tady dojem, že by toho detektiva utáhl i bez replik, jen z výrazu (viz. právě Tebou zmíněná scéna).
882227
To Catch a Killer mě bavil o něco víc, ale tohle byl snad letos první film z produkce Netflixu, co mě bavil. A vždycky vítám, když někde hraje Del Toro. V rámci charismatu jsem měl tady dojem, že by toho detektiva utáhl i bez replik, jen z výrazu (viz. právě Tebou zmíněná scéna).
882143
4 0
reagují: Douglas
reagovat
Wtf? První Saw má na Rottenech 50%?
Tam jsou hodně vymazané hlavy...
882215
Wtf? První Saw má na Rottenech 50%? Tam jsou hodně vymazané hlavy...
4 0
reagovat
Reptile - je to podobne na To Catch a Killer. Stejne jako tam i tady je prvni hodina hodne slusna, ale v poslednich cca 40 min se to docela rozpadne. Na druhou stranu, tyhle filmy se dnes moc netoci, kazdy takovy je trosku zjevenim, ale za me tak 6.5-7/10.
882168
Reptile - je to podobne na To Catch a Killer. Stejne jako tam i tady je prvni hodina hodne slusna, ale v poslednich cca 40 min se to docela rozpadne. Na druhou stranu, tyhle filmy se dnes moc netoci, kazdy takovy je trosku zjevenim, ale za me tak 6.5-7/10.
5 -1
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Je to velmi super, nicméně ohlasy od mých “marvel fans” kamarádů jsou “je to moc dlouhé a táhne se to, beee” … takže náročnější film pro průměrně Netflixové publikum.
Já si to ale užil se vším všudy:+
882166
Je to velmi super, nicméně ohlasy od mých “marvel fans” kamarádů jsou “je to moc dlouhé a táhne se to, beee” … takže náročnější film pro průměrně Netflixové publikum. Já si to ale užil se vším všudy*:+*
882143
1 0
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Podle hodnocení na rottenech čekám podobnou pecku, jako To Catch a Killer.
882150
Podle hodnocení na rottenech čekám podobnou pecku, jako To Catch a Killer.
882143
2 -1
reagovat

Jester

Hodne povedena krimi zalezitost lehce namixovana se severskou krimi, kterou jako by po letech nasli v devadesatkovych archivech. Velmi slusne obsazeni nejen hlavnich roli (u skoro kazdyho herce si budete rikat, ze toho herce jste driv nekde videli). Klipar Singer ve sve celovecerni prvotine dobre pracuje s atmosferou a drzi divakovu pozornost i po prehozeni do trosku jineho zanru v cca 2/3 filmu. Del Toro, ktery se podilel i na produkci samozrejme super a roli ma na telo a dava vyniknout svymu charismatu. Oslava s pozvanim na poker vyborna scena.  Hodne spokojenych 8/10 a kdyby takovych krimi delal Netflix 5 do roka tak budu spokojeny
882143
Hodne povedena krimi zalezitost lehce namixovana se severskou krimi, kterou jako by po letech nasli v devadesatkovych archivech. Velmi slusne obsazeni nejen hlavnich roli (u skoro kazdyho herce si budete rikat, ze toho herce jste driv nekde videli). Klipar Singer ve sve celovecerni prvotine dobre pracuje s atmosferou a drzi divakovu pozornost i po prehozeni do trosku jineho zanru v cca 2/3 filmu. Del Toro, ktery se podilel i na produkci samozrejme super a roli ma na telo a dava vyniknout svymu charismatu. Oslava s pozvanim na poker vyborna scena.  Hodne spokojenych 8/10 a kdyby takovych krimi delal Netflix 5 do roka tak budu spokojeny
Jester
5 0
reagují: Ash_Black, esmo, (=LIFTY=)
reagovat

Posradatelní 4

ty kráso to byla tragédie. Ještě že jsem na to do kina nešel. Tohle mělo být přímo na streamy. 
V tom filmu je prostě všechno špatně, včetně akčních scén, postav, vpodstatě žádné vtipy/hlášky. Megan Fox je tam na pěst .. do zadku .... 
Tony Jaa a Iko Uwais v jednom filmu s Jasonem Stathamem ?
Co sakra chceš víc ? Ve finále nemáš nic ..

Radši si pustím Přepadení v Pacifiku. To je absolutní akční nářez starej 20? let!

Tahle značka umřela po 2. dílu.
882136
ty kráso to byla tragédie. Ještě že jsem na to do kina nešel. Tohle mělo být přímo na streamy.  V tom filmu je prostě všechno špatně, včetně akčních scén, postav, vpodstatě žádné vtipy/hlášky. Megan Fox je tam na pěst .. do zadku ....  Tony Jaa a Iko Uwais v jednom filmu s Jasonem Stathamem ? Co sakra chceš víc ? Ve finále nemáš nic .. Radši si pustím Přepadení v Pacifiku. To je absolutní akční nářez starej 20? let! Tahle značka umřela po 2. dílu.
Posradatelní 4
8 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jednička super, dvojka sympatické pokračování, trojka blbost, která nestojí za Tvůj čas. 
882127
Jednička super, dvojka sympatické pokračování, trojka blbost, která nestojí za Tvůj čas. 
882113
1 0
reagovat
Jinak u Fack ju Goethe strasne funguje ten popikovej ost. Na první pohled vlastně nijak objevný volby, ale v tom filmu těch pár songů dělá divy. Je na čase udělat průvan ve Spotify.
882119
Jinak u Fack ju Goethe strasne funguje ten popikovej ost. Na první pohled vlastně nijak objevný volby, ale v tom filmu těch pár songů dělá divy. Je na čase udělat průvan ve Spotify.
2 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Dík, neznám, píšu si
882118
Dík, neznám, píšu si
882117
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jj, sleduju německé komedie běžně v němčině, a Elyase mám navyknutýho v originále. :) Mimochodem, když už jsme u těch německých komedií tak vřele doporučuju málo známý Klassentreffen 1.0 link . Je to remake dánských filmů, ale je to super. :+
882117
Jj, sleduju německé komedie běžně v němčině, a Elyase mám navyknutýho v originále. *:)* Mimochodem, když už jsme u těch německých komedií tak vřele doporučuju málo známý Klassentreffen 1.0 https://www.csfd.cz/film/641180-stretavka/videa/ . Je to remake dánských filmů, ale je to super. *:+*
882116
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se