Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 3901 - 3920 Napsat příspěvek
wtf tu je zas nablito:D jak dneska má na sockach za jmenem she/her/hers každá druhá herečka/zpevačka a když se ti nelíbí film/album seš označenej za homofoba
886016
wtf tu je zas nablito*:D* jak dneska má na sockach za jmenem she/her/hers každá druhá herečka/zpevačka a když se ti nelíbí film/album seš označenej za homofoba
5 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Má pravdu v tom, že je to velký problém, který je ve velké míře ignorován. A Kostěj má pravdu, že zákony na to máme.

A že proti době poštve lidi, co ho tolerují, protože vyjadřuje své oprávněné obavy - taková tolerance tedy za mnoho nestojí.

A hroubek má pravdu, že na tohle není sekce Filmy úplně ta pravá.
886015
Má pravdu v tom, že je to velký problém, který je ve velké míře ignorován. A Kostěj má pravdu, že zákony na to máme. A že proti době poštve lidi, co ho tolerují, protože vyjadřuje své oprávněné obavy - taková tolerance tedy za mnoho nestojí. A hroubek má pravdu, že na tohle není sekce Filmy úplně ta pravá.
886014
5 -3
reagují: HAL, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Barv666
V čem konkrétně má Disk pravdu? Ano, menšiny to nemají jednoduché, to snad nikdo nerozporuje. Ale on napsal jeden nesmysl, který si neověřil a pak na reakci napsal další nepravdivý nesmysl, který si neověřil. Je to pořád dokola a je to škoda. 
Z jeho pohledu je to neuvěřitelně kontraproduktivní, protože vůči sobě poštve lidi, kteří ho úplně v pohodě tolerují a so so uznávají. 
886014
V čem konkrétně má Disk pravdu? Ano, menšiny to nemají jednoduché, to snad nikdo nerozporuje. Ale on napsal jeden nesmysl, který si neověřil a pak na reakci napsal další nepravdivý nesmysl, který si neověřil. Je to pořád dokola a je to škoda.  Z jeho pohledu je to neuvěřitelně kontraproduktivní, protože vůči sobě poštve lidi, kteří ho úplně v pohodě tolerují a so so uznávají. 
886011
14 -1
reagují: Barv666
reagovat
Nejhorší je, že vcelku mají pravdu oba, a to je pak těžký se dohodnout.
886011
Nejhorší je, že vcelku mají pravdu oba, a to je pak těžký se dohodnout.
1 -8
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Kostěj
Tady nejde vůbec o mě. Spíše jde o to jakým směrem se ta debata stáčela a bylo jasné, že se budete točit v kruhu, jelikož na to máte každý jiný názor. 

O nic jiného nejde. Kdybyste to rozebírali v Kecarně, tak neřeknu půl slova. 
886007
Tady nejde vůbec o mě. Spíše jde o to jakým směrem se ta debata stáčela a bylo jasné, že se budete točit v kruhu, jelikož na to máte každý jiný názor.  O nic jiného nejde. Kdybyste to rozebírali v Kecarně, tak neřeknu půl slova. 
886005
4 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
Já už jsem tu skončil ?). Sorry, že jsme ti ty tvý příspěvky zaplácali.
886005
Já už jsem tu skončil *?)*. Sorry, že jsme ti ty tvý příspěvky zaplácali.
886003
2 -1
reagují: hroubek
reagovat
Je to rozhodně zajímavá debata, ale nechcete si to vyříkat ve vzkazníku. Tady ta diskuze patří filmům. 
886003
Je to rozhodně zajímavá debata, ale nechcete si to vyříkat ve vzkazníku. Tady ta diskuze patří filmům. 
6 -1
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Kostěj
Nikde nepíšu, že se mají lidi posílat okamžitě do vězení. Z valné části jde o přestupky. Jako byl nedávno ten případ pražského hospodského, co odmítal obsloužit židovské návštěvníky nebo ten stánkař s kebabem v Plzni, co vyvěsil ty protižidovské citáty. Bavím se o takových případech, kdy je člověk skutečně ohrožen na životě, jako byl útok na romskou rodinu s tehdy dvouletou Natálkou a útočníci byli nedávno propuštěni z vězení. Bavím se o útoku na bar Tepláreň a vraždu dvou lidí jenom za to, že zrovna seděli venku na lavičce. Stále to nechápeš? Tyhle věci jsou výsledkem společenských nálad, které často šíří veřejní činitelé. Neděje se to jen tak od sebe. Promiň, ale nechápeš to, protože ti se vší úctou chybí empatie k lidem, kteří můžou cítit strach o život jenom proto, že jsou Židé, gayové nebo Romové. Takhle to má dost lidí z většinové společnosti, že si tohle neuvědomují až do chvíle, kdy se stane nějaká tragédie.
886002
Nikde nepíšu, že se mají lidi posílat okamžitě do vězení. Z valné části jde o přestupky. Jako byl nedávno ten případ pražského hospodského, co odmítal obsloužit židovské návštěvníky nebo ten stánkař s kebabem v Plzni, co vyvěsil ty protižidovské citáty. Bavím se o takových případech, kdy je člověk skutečně ohrožen na životě, jako byl útok na romskou rodinu s tehdy dvouletou Natálkou a útočníci byli nedávno propuštěni z vězení. Bavím se o útoku na bar Tepláreň a vraždu dvou lidí jenom za to, že zrovna seděli venku na lavičce. Stále to nechápeš? Tyhle věci jsou výsledkem společenských nálad, které často šíří veřejní činitelé. Neděje se to jen tak od sebe. Promiň, ale nechápeš to, protože ti se vší úctou chybí empatie k lidem, kteří můžou cítit strach o život jenom proto, že jsou Židé, gayové nebo Romové. Takhle to má dost lidí z většinové společnosti, že si tohle neuvědomují až do chvíle, kdy se stane nějaká tragédie.
885998
3 -12
reagovat
reaguje na: Disketa1
Homofobie je v dnešní době nálepka, za kterou se může schovat cokoliv od "buzny do plynu!!!11!" po "nechci jít na Prague pride, protože jsem heterák, co bych tam dělal?". Stejně jako "rasista", ztratil ten termín častým nadužíváním většinu svý relevance a určitá skupina ho ráda používá jako nálepku pro lidi, co s ní prostě jenom nesouhlasí.

Nic tak vágního v žádným případě nesmí bejt důvodem posílat lidi (jedno jestli babičky nebo politiky) do vězení a pro situace, který vágní nejsou, máme ty paragrafy, co jsem psal. Jestli se ti zdá, že by se měly uplatňovat častějš nebo přísnějš, staň se státním zástupcem a můžeš to (zkusit) zlý majoritě osolit 8):D
885998
Homofobie je v dnešní době nálepka, za kterou se může schovat cokoliv od "buzny do plynu!!!11!" po "nechci jít na Prague pride, protože jsem heterák, co bych tam dělal?". Stejně jako "rasista", ztratil ten termín častým nadužíváním většinu svý relevance a určitá skupina ho ráda používá jako nálepku pro lidi, co s ní prostě jenom nesouhlasí. Nic tak vágního v žádným případě nesmí bejt důvodem posílat lidi (jedno jestli babičky nebo politiky) do vězení a pro situace, který vágní nejsou, máme ty paragrafy, co jsem psal. Jestli se ti zdá, že by se měly uplatňovat častějš nebo přísnějš, staň se státním zástupcem a můžeš to (zkusit) zlý majoritě osolit *8)**:D*
885983
9 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Pánové, vaše babičky nejsou veřejně činné, neangažují se v politice a veřejném prostoru a nemají vliv na veřejné mínění. Jinými slovy tohle opravdu není o vašich babičkách. 
885996
Pánové, vaše babičky nejsou veřejně činné, neangažují se v politice a veřejném prostoru a nemají vliv na veřejné mínění. Jinými slovy tohle opravdu není o vašich babičkách. 
1 -18
reagovat
reaguje na: HAL
Babička mi jednou řekla, že jsem strašnej buzerant. Mám na ni volat policii? 
885995
Babička mi jednou řekla, že jsem strašnej buzerant. Mám na ni volat policii? 
885994
5 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Homofobie není jen vyzývání k popravování gayů, homofobie, to je i babička která říká že gaye nemá ráda protože jsou divní a za nich to nebylo a co když to od nich její vnouček chytne. Tu bys taky zavřel? :)
885994
Homofobie není jen vyzývání k popravování gayů, homofobie, to je i babička která říká že gaye nemá ráda protože jsou divní a za nich to nebylo a co když to od nich její vnouček chytne. Tu bys taky zavřel? *:)*
885991
12 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: Disketa1
Řešíme tady to, že navrhuješ, aby homofobie a transfobie byly trestným činem. Pokud "na tohle paragrafy nestačí", tak mi ten návrh přijde poněkud zbytečný.
885992
Řešíme tady to, že navrhuješ, aby homofobie a transfobie byly trestným činem. Pokud "na tohle paragrafy nestačí", tak mi ten návrh přijde poněkud zbytečný.
885991
6 0
reagovat
reaguje na: Haggar
Ono to není jenom o těch paragrafech. Zlou atmosféru často vytvářejí námi volení lidé. Na začátku toho dokumentu Otrávená studna byly uvedeny dost otřesné homofobní výroky slovenských politiků. Stačí je pravidelně opakovat jako to dělali nacisté, společnost se pak sama otráví a výsledek je známý nejen z historie. Hele promiň, ale paragrafy na tohle opravdu nestačí. 

A od Tonyho nepotřebuju paternalistické poučování, díky.
885991
Ono to není jenom o těch paragrafech. Zlou atmosféru často vytvářejí námi volení lidé. Na začátku toho dokumentu Otrávená studna byly uvedeny dost otřesné homofobní výroky slovenských politiků. Stačí je pravidelně opakovat jako to dělali nacisté, společnost se pak sama otráví a výsledek je známý nejen z historie. Hele promiň, ale paragrafy na tohle opravdu nestačí.  A od Tonyho nepotřebuju paternalistické poučování, díky.
885984
2 -9
reagují: HAL, Haggar
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ve skutečnosti se to několikrát novelizovalo. :) 

Disku, Disku...
885989
Ve skutečnosti se to několikrát novelizovalo. :)  Disku, Disku...
885983
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Aha, takže máme paragraf, kterým se dá nějaký přečin trestat, ale ten se neuplatňuje. No tak na ten samý přečin vytvoříme nový paragraf.
Jo, to dává smysl.
885984
Aha, takže máme paragraf, kterým se dá nějaký přečin trestat, ale ten se neuplatňuje. No tak na ten samý přečin vytvoříme nový paragraf. Jo, to dává smysl.
885983
10 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Kostěj
A kolikrát se ten paragraf uplatňoval? Mizivě, možná vůbec. Víš, ty jako příslušník většiny se nijak nemusíš obávat, že ti někdo bude nadávat do bu*en. Nemusíš se bát, že ti někdo bude vyhrožovat, ať už v reálu nebo na sociálních sítích, případně ti psát urážlivé vzkazy. Možná ti přijde v pořádku, když nám někteří jedinci nadávají a snaží se nás dehumanizovat. Ale mně to v pořádku nepřijde, takže i bez tvého svolení budu říkat svoje postoje, jak je cítím, i když se ti to nemusí líbit. Za svým názorem ohledně homofobie a transfobie si stojím. 
885983
A kolikrát se ten paragraf uplatňoval? Mizivě, možná vůbec. Víš, ty jako příslušník většiny se nijak nemusíš obávat, že ti někdo bude nadávat do bu*en. Nemusíš se bát, že ti někdo bude vyhrožovat, ať už v reálu nebo na sociálních sítích, případně ti psát urážlivé vzkazy. Možná ti přijde v pořádku, když nám někteří jedinci nadávají a snaží se nás dehumanizovat. Ale mně to v pořádku nepřijde, takže i bez tvého svolení budu říkat svoje postoje, jak je cítím, i když se ti to nemusí líbit. Za svým názorem ohledně homofobie a transfobie si stojím. 
885960
2 -11
reagují: Kostěj, AndyKaufman, Haggar
reagovat

Reptile

Dobrý thriller, který mi sedl. Má to dobré tempo, atmosféru, herce - Del Toro je tady fakt skvělý, a zajímavé scény. Škoda, jen toho konce, který mi přišel takový nijaký, ale naprosto to sedělo k tomu, co se celou dobu ve filmu dělo. 7,5-8/10
885977
Dobrý thriller, který mi sedl. Má to dobré tempo, atmosféru, herce - Del Toro je tady fakt skvělý, a zajímavé scény. Škoda, jen toho konce, který mi přišel takový nijaký, ale naprosto to sedělo k tomu, co se celou dobu ve filmu dělo. [b]7,5-8/10[/b]
Reptile
4 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
Ten film šel týden před Kazmou. Oni zkoušeli udělat nějakou propagaci, ale asi už nebyl budget.
885976
Ten film šel týden před Kazmou. Oni zkoušeli udělat nějakou propagaci, ale asi už nebyl budget.
885969
0 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
udělat tomu nějakou údernou reklamu na sociálních sítích by přitom vzhledem k tématu ani nebylo tak náročný 
885970
udělat tomu nějakou údernou reklamu na sociálních sítích by přitom vzhledem k tématu ani nebylo tak náročný 
885969
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se