Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37661 - 37680 Napsat příspěvek

Mildík

Já díky tomu teprve zjistil, že nějakej animák je. Film mi nepřišel zas-až-tak hroznej. Normálních 5-6/10. A naprosto ultimátní soundtrack.
Ovšem ten seriál je úplně někde jinde. To je fakt genialita. Nechápu.
599001
Já díky tomu teprve zjistil, že nějakej animák je. Film mi nepřišel zas-až-tak hroznej. Normálních 5-6/10. A naprosto ultimátní soundtrack. Ovšem ten seriál je úplně někde jinde. To je fakt genialita. Nechápu.
Mildík
0 0
reagovat

kubqo

"By the standards of M. Night's Shyamalan's recent films, After Earth is surprisingly not horrible. " :D

599000
"By the standards of M. Night's Shyamalan's recent films, After Earth is surprisingly not horrible. " *:D*
kubqo
0 0
reagovat

007

Ten Mendes na to jde hopem. Neoficiálně by se měl pustit do 24 i 25.
Me likey!
598999
Ten Mendes na to jde hopem. Neoficiálně by se měl pustit do 24 i 25. Me likey!
007
0 0
reagovat
Akorát jsem se dozvěděl, že Shyamalan psal scénář k Myšák Stuart Littelovi?! :D
598994
Akorát jsem se dozvěděl, že Shyamalan psal scénář k Myšák Stuart Littelovi?! *:D*
0 0
reagovat
a After Earth zatiaľ u kritikov tiež "boduje"
598990
a After Earth zatiaľ u kritikov tiež "boduje"
0 0
reagovat

JohnyD

Ono po záverečných titulkoch zvykne film končiť.
598989
Ono po záverečných titulkoch zvykne film končiť.
JohnyD
0 0
reagovat

Mildík

Za čo budem doživotne ďakovať filmovému The Last Airbenderovi je, že mi odhalilo, že existuje taký skvelý anime seriál.

Ono hlavne Shyamalan dojel na to, že keď to konečne začínalo byť zaujímavé a chytať to správne tempo, tak to vtedy skončilo :(
598988
Za čo budem doživotne ďakovať filmovému The Last Airbenderovi je, že mi odhalilo, že existuje taký skvelý anime seriál. Ono hlavne Shyamalan dojel na to, že keď to konečne začínalo byť zaujímavé a chytať to správne tempo, tak to vtedy skončilo *:(*
Mildík
0 0
reagovat

The Last Airbender

Ou, ou, ou... Tak tohle docela bolelo...

Jakožto milovník klasického kresleného seriálu jsem se až teď odvážil na tenhle snímek a docela jsem koukal... Ten film postrádá šmrnc, tempo a hlavně nějakou choreografii...

Kloubouk dolů před vizuálem a ztvárněním... Hodně věrné originálu a i výběr herců potěšil (co se týče fyzického vzhledu)... Za tohle rozhodně +++, bohužel těhlech detailů si všimnou jenom ti, kteří viděli seriál, zbytek diváků to v tom neuvidí a dostanou naservírovanej hodně nudnej film...

Velká škoda, ta látka má neuvěřitelný potenciál... :-
598986
Ou, ou, ou... Tak tohle docela bolelo... Jakožto milovník klasického kresleného seriálu jsem se až teď odvážil na tenhle snímek a docela jsem koukal... Ten film postrádá šmrnc, tempo a hlavně nějakou choreografii... Kloubouk dolů před vizuálem a ztvárněním... Hodně věrné originálu a i výběr herců potěšil (co se týče fyzického vzhledu)... Za tohle rozhodně +++, bohužel těhlech detailů si všimnou jenom ti, kteří viděli seriál, zbytek diváků to v tom neuvidí a dostanou naservírovanej hodně nudnej film... Velká škoda, ta látka má neuvěřitelný potenciál... *:-*
The Last Airbender
0 0
reagovat
Tak ten trailer tu teda dam: link
598985
Tak ten trailer tu teda dam: http://www.youtube.com/watch?v=dOF8GiIXtGY
0 0
reagovat

Frankenstein Army

Red Band trailer venku. Je to sice levne, ale pekne stavnate a monstra jsou povedena a hlavne poctiva (zadne CGI). Typek s vrtulovym motorem misto hlavy vede :D
598983
Red Band trailer venku. Je to sice levne, ale pekne stavnate a monstra jsou povedena a hlavne poctiva (zadne CGI). Typek s vrtulovym motorem misto hlavy vede *:D*
Frankenstein Army
0 0
reagovat
Vetřelec Ridleyho Scotta je na plátně naprosto úžasný. Promítala se původní česká kinokopie z roku 1982 (titulky začínaly větou "Ústřední půjčovna filmů uvádí"), takže jsem film viděl přesně v té podobě, jak ho viděli moji rodiče. Znovu říkám, že to bylo perfektní. Zamrzely jen brutálně prokrácené titulky, přeložena byla jen každá druhá věta. Ovšem teprve plátno ukázalo Vetřelce ve vší genialitě.
598980
[b]Vetřelec[/b] Ridleyho Scotta je na plátně naprosto úžasný. Promítala se původní česká kinokopie z roku 1982 (titulky začínaly větou "Ústřední půjčovna filmů uvádí"), takže jsem film viděl přesně v té podobě, jak ho viděli moji rodiče. Znovu říkám, že to bylo perfektní. Zamrzely jen brutálně prokrácené titulky, přeložena byla jen každá druhá věta. Ovšem teprve plátno ukázalo Vetřelce ve vší genialitě.
0 0
reagovat

Rychle a zběsile 6

Myslel jsem, že na to budu házet hnůj, ale ač je tam tolik věcí tak strašně moc over the top, tak za ten finální 20-25 minutovej akční náser musim :+
598967
Myslel jsem, že na to budu házet hnůj, ale ač je tam tolik věcí tak strašně moc over the top, tak za ten finální 20-25 minutovej akční náser musim *:+*
Rychle a zběsile 6
0 0
reagovat
Highlander - Taky jsem ten film jako malé děcko měl hrozně moc rád, ale už hodně dlouho jsem ho neviděl takže nevím jak by na mě působil dnes. :D
598916
Highlander - Taky jsem ten film jako malé děcko měl hrozně moc rád, ale už hodně dlouho jsem ho neviděl takže nevím jak by na mě působil dnes. *:D*
0 0
reagovat

Rango/Highlander

Rango téměř na maximu. Vypadá to krásně, westerny žeru, jeden úžasný odkaz a fajn příběh. Milé překvapení.

Highlander - jako malej jsem to miloval...vrátil jsem se k tomu asi před rokem a taky jsem trpěl. Nebo jsem se spíš z nostalgie trochu přiblbe usmíval, ale opravdu to kvalitka není
598914
Rango téměř na maximu. Vypadá to krásně, westerny žeru, jeden úžasný odkaz a fajn příběh. Milé překvapení. Highlander - jako malej jsem to miloval...vrátil jsem se k tomu asi před rokem a taky jsem trpěl. Nebo jsem se spíš z nostalgie trochu přiblbe usmíval, ale opravdu to kvalitka není
Rango/Highlander
0 0
reagovat
To máš od Louise z mailu?
598905
To máš od Louise z mailu?
0 0
reagovat
Tak to čumím, ale Shyamalan přepisoval Takovou normální holku. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z 90s. :+
598904
Tak to čumím, ale Shyamalan přepisoval Takovou normální holku. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů z 90s. *:+*
0 0
reagovat

TonyClifton

Ne. Chapem, ze sa to niekomu moze pacit a verim tomu, ak by som to v tej dobe videl tiez, pozeral by som sa na to teraz inak. Napriklad z tej doby je jeden z mojich oblebenych Karate tiger 4 (resp. King of kickboxer. kto sa ma v tom bordeli v nazvoch vyznat)
Ja som mal pocit cely cas, ze ten Highlander neni dotoceny a chybaju tam sceny a ze toto je len nejaky zostrih. Berem, je to becko ale aj tak strasne slabe
598903
Ne. Chapem, ze sa to niekomu moze pacit a verim tomu, ak by som to v tej dobe videl tiez, pozeral by som sa na to teraz inak. Napriklad z tej doby je jeden z mojich oblebenych [link="http://www.youtube.com/watch?v=jna8FblC3dA"]Karate tiger 4[/link] (resp. King of kickboxer. kto sa ma v tom bordeli v nazvoch vyznat) Ja som mal pocit cely cas, ze ten Highlander neni dotoceny a chybaju tam sceny a ze toto je len nejaky zostrih. Berem, je to becko ale aj tak strasne slabe
TonyClifton
0 0
reagovat

Highlander

To je s Robocopem muj nejmilejsi osmdesatkovy film. Z dnesniho pohledu uz je to sice becko, ale ma to skvelou atmosferu, navic Queen a Michael Kamen k hudbe :+
598902
To je s Robocopem muj nejmilejsi osmdesatkovy film. Z dnesniho pohledu uz je to sice becko, ale ma to skvelou atmosferu, navic Queen a Michael Kamen k hudbe *:+*
Highlander
0 0
reagovat

SteKi

To si děláš? :o
598901
To si děláš? *:o*
SteKi
0 0
reagovat

Highlander

Trpel som. Dopozeral som to, ale bolo to strasne. Bolo tam par celkom slusnych technickych napadov na tu dobu, ale ten scenar... malo to vobec scenar?
598900
Trpel som. Dopozeral som to, ale bolo to strasne. Bolo tam par celkom slusnych technickych napadov na tu dobu, ale ten scenar... malo to vobec scenar?
Highlander
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se