Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 37501 - 37520 Napsat příspěvek
Starsky and Hutch
599887
Starsky and Hutch
0 0
reagovat
Já si nemůžu pomoct, ale úvod Star Treku (2009), to je něco fenomenálního. :+ Jestli řeknu že jsem to viděl 100x, tak je to možná málo. Dříve jsem měl za nejikoničtější ántré prvního Conana.

Jaký máte nejoblíbenější filmový úvod vy? :)
599886
Já si nemůžu pomoct, ale úvod Star Treku (2009), to je něco fenomenálního. *:+* Jestli řeknu že jsem to viděl 100x, tak je to možná málo. Dříve jsem měl za nejikoničtější ántré prvního Conana. Jaký máte nejoblíbenější filmový úvod vy? *:)*
0 0
reagovat

Axis

Uvidím, musím si Ondskan po letech pustit znovu. Ale ta odtažitost v Klass tomu snímku imho jenom prospěla. Ze scény na pláži mě silně mrazí, i když si myslím, že tohle už bylo hodně extrémní.
599862
Uvidím, musím si Ondskan po letech pustit znovu. Ale ta odtažitost v Klass tomu snímku imho jenom prospěla. [spoiler]Ze scény na pláži mě silně mrazí, i když si myslím, že tohle už bylo hodně extrémní.[/spoiler]
Axis
0 0
reagovat

Disk

Možná trošku jo. Klass na mě ale působil odtažitěji, kdežto Zlo mezi námi šlo tvrdě na kost a hlavní hrdina mě víc chytnul.
599861
Možná trošku jo. [b]Klass[/b] na mě ale působil odtažitěji, kdežto [b]Zlo mezi námi[/b] šlo tvrdě na kost a hlavní hrdina mě víc chytnul.
Disk
0 0
reagovat

Axis

Ondskan samozřejmě znám, ale určitě bych jej nesrovnával s Klass, oba filmy jsou někde jinde. :)
599860
Ondskan samozřejmě znám, ale určitě bych jej nesrovnával s Klass, oba filmy jsou někde jinde. *:)*
Axis
0 0
reagovat

Disketa1

Zlo mezi námi je mnohem lepší, pokud jsi neviděl zkus to.
599854
[b]Zlo mezi námi[/b] je mnohem lepší, pokud jsi neviděl zkus to.
Disketa1
0 0
reagovat

Klass (2007)

Poprvé viděno před čtyřmi lety a tehdy jsem s tímto filmem zde vyvolal slušnou diskusi (Luc44 jistě pamatuje). Podruhé viděno dnes. Pořád zatraceně působivé.
599852
Poprvé viděno před čtyřmi lety a tehdy jsem s tímto filmem zde vyvolal slušnou diskusi (Luc44 jistě pamatuje). Podruhé viděno dnes. Pořád zatraceně působivé.
Klass (2007)
0 0
reagovat

Dead Man Down

Nu nevím....
...mě se ten konec líbil, nejdřív chtěl barák odpálit i se všema kolem, tchán mu to rozmluví. Jeho původní plán by stejně nevyšel, když se mu do toho začne monotovat další chytrák (prvního zabil a tohodle nechce). Pak dostanou Noomi on se nasere a ve stylu Banzai to nakouří do baráku. V něm sice zkosne všechny kolem, ale Rambo styl ani omylem i on sám dostane pár včel do kožichu, je chytrej má vestu oni ne a nakonec odejdou. Tady mě ten happy end neštval jako třeba v Running Scared.
...mě vadil až moc nalinkovaný děj.
599850
Nu nevím.... [spoiler]...mě se ten konec líbil, nejdřív chtěl barák odpálit i se všema kolem, tchán mu to rozmluví. Jeho původní plán by stejně nevyšel, když se mu do toho začne monotovat další chytrák (prvního zabil a tohodle nechce). Pak dostanou Noomi on se nasere a ve stylu Banzai to nakouří do baráku. V něm sice zkosne všechny kolem, ale Rambo styl ani omylem i on sám dostane pár včel do kožichu, je chytrej má vestu oni ne a nakonec odejdou. Tady mě ten happy end neštval jako třeba v Running Scared.[/spoiler] ...mě vadil až moc nalinkovaný děj.
Dead Man Down
0 0
reagovat

Dead Man Down

Velice dobrej film s mým oblíbencem Farrellem, ale!
Proč sakra..
...to finále, tak strašně posrali? Jakoby to posledních 15-20 minut točil někdo uplně jinej. :o Prostě to mělo skončit obětováním se, odpálením budovy a završením tak jeho několikaletého plánování o pomstě, nebo poštváním gangsterskejch band proti sobě, kam to mělo taky naprosto v pohodě nakročené. Jenže ne, někdo si 20 minut před koncem řekl, seru na tuhle dialogovku, která si buduje atmosféru a má jasně daná pravidla. Pošlu hlavního hrdinu i přesto, že má všechno perfektně vymyšlené, přímo do vosího hnízda, kde bude pobíhat jako Rambo a všechny v klidu vykosí. ( Zatracená Noomi Rapace a její pitomá králičí pacička :- ) Takhle tomu musím dát "jen" 8/10*
599844
Velice dobrej film s mým oblíbencem Farrellem, ale! Proč sakra.. [spoiler]...to finále, tak strašně posrali? Jakoby to posledních 15-20 minut točil někdo uplně jinej. *:o* Prostě to mělo skončit obětováním se, odpálením budovy a završením tak jeho několikaletého plánování o pomstě, nebo poštváním gangsterskejch band proti sobě, kam to mělo taky naprosto v pohodě nakročené. Jenže ne, někdo si 20 minut před koncem řekl, seru na tuhle dialogovku, která si buduje atmosféru a má jasně daná pravidla. Pošlu hlavního hrdinu i přesto, že má všechno perfektně vymyšlené, přímo do vosího hnízda, kde bude pobíhat jako Rambo a všechny v klidu vykosí. ( Zatracená Noomi Rapace a její pitomá králičí pacička *:-* )[/spoiler] Takhle tomu musím dát "jen" 8/10*
Dead Man Down
0 0
reagovat
superman 4 je EPIC ! asi jako sharktopus. Must see. Ohrana VHSka s rychlodabingem tu na me kouka z police. Videl sem to asi 20x a zraje to jak vino
599812
superman 4 je EPIC ! asi jako sharktopus. Must see. Ohrana VHSka s rychlodabingem tu na me kouka z police. Videl sem to asi 20x a zraje to jak vino
0 0
reagovat

Superman 4

599802
Neviděl jsem, ale [link="http://www.videacesky.cz/trailery-recenze-filmy/uprimne-trailery-superman-4"]opravdu bylo něco takového vůbec možné?[/link] *:o**:D*
Superman 4
0 0
reagovat
Charlie Bartlett - Středoškolská feel-good záležitost a asi to nejpodobnější na Rushmore. Navíc bylo fajn vidět civilního Downeyho. 8.5/10

The Family Man - Jo, byly doby, kdy byl Nic hodně v pohodě. Jen škoda, že jsem tohle neviděl o Vánocích... 7.5/10

The Joneses - Škoda toho "upřímného" finále... 7/10
599794
[b]Charlie Bartlett[/b] - Středoškolská feel-good záležitost a asi to nejpodobnější na Rushmore. Navíc bylo fajn vidět civilního Downeyho. 8.5/10 [b]The Family Man[/b] - Jo, byly doby, kdy byl Nic hodně v pohodě. Jen škoda, že jsem tohle neviděl o Vánocích... 7.5/10 [b]The Joneses[/b] - Škoda toho "upřímného" finále... 7/10
0 0
reagovat

Gonzi

Fuck you :D
599790
Fuck you *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

TedGeorge

kde máš klobouk? :D
599789
kde máš klobouk? *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat

Tony

To je ještě v pohodě. Já si teď přečetl co sem včera v noci hodil pod Podfukáře...
599787
To je ještě v pohodě. Já si teď přečetl co sem včera v noci hodil pod Podfukáře...
Tony
0 0
reagovat
Aha, já to sem fakt napsal, doufal jsem že ne...
599786
Aha, já to sem fakt napsal, doufal jsem že ne...
0 0
reagovat
Všechny díly Ramba, domácí burgery, basa Plzně a celej svět mi může políbit prdel. 8)
599776
Všechny díly Ramba, domácí burgery, basa Plzně a celej svět mi může políbit prdel. *8)*
0 0
reagovat

Karlos

To je strašně dobrý. Ale strašně. Odvolávám to auto za jackpot sportky. Chci tohle
599755
To je strašně dobrý. Ale strašně. Odvolávám to auto za jackpot sportky. Chci tohle
Karlos
0 0
reagovat

The Future of Hollywood by

599754
[link="http://www.joblo.com/movie-news/steven-spielberg-and-george-lucas-foresee-an-implosion-and-radical-shift-in-the-film-industry"]Steven Spielberg and George Lucas[/link]. Zajímavý...
The Future of Hollywood by
0 0
reagovat
MoVi opět útočí na první signální v dalším, druhém kraťasu... Telefonní číslo na slečnu neznám, zato vím, že se točilo na Epic samozřejmě za použití stabilizace od MoVi...
599748
MoVi opět útočí na první signální v dalším, druhém [link="http://vimeo.com/66698520#"]kraťasu[/link]... Telefonní číslo na slečnu neznám, zato vím, že se točilo na Epic samozřejmě za použití stabilizace od MoVi...
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se