Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 36501 - 36520 Napsat příspěvek
Včera v noci sem konečně viděl Terminátora 1 a 2 a mlátím hlavou do stolu. Já tušil, že hlavně dvojka bude pecka, ale nějak sem si nedovedl představit, že i po těch letech to bude tak neskutečně zásadní film. Skoro se mi chce říct jako Matrix. Nechápu, jak sem doteď mohl vůbec existovat bez toho, že sem to viděl...
603996
Včera v noci sem konečně viděl Terminátora 1 a 2 a mlátím hlavou do stolu. Já tušil, že hlavně dvojka bude pecka, ale nějak sem si nedovedl představit, že i po těch letech to bude tak neskutečně zásadní film. Skoro se mi chce říct jako Matrix. Nechápu, jak sem doteď mohl vůbec existovat bez toho, že sem to viděl...
0 0
reagovat

Takoví normální zabijáci

Regulérně jsem to nedokoukal. Příšernej film. Tu pomyslnou hranici mezi formou a obsahem to přeletělo katapultem. :-
Stonea jsem začal regulérně nenávidět.
603994
Regulérně jsem to nedokoukal. Příšernej film. Tu pomyslnou hranici mezi formou a obsahem to přeletělo katapultem. *:-* Stonea jsem začal regulérně nenávidět.
Takoví normální zabijáci
0 0
reagovat

Takoví normální zabijáci

Regulérně jsem to nedokoukal. Příšernej film. Tu pomyslnou hranici mezi formou a obsahem to přeletělo katapultem. :-
Stonea jsem začal regulérně nenávidět.
603995
Regulérně jsem to nedokoukal. Příšernej film. Tu pomyslnou hranici mezi formou a obsahem to přeletělo katapultem. *:-* Stonea jsem začal regulérně nenávidět.
Takoví normální zabijáci
0 0
reagovat
Somewhere je nedoceněnej klenot. A když už sme u něj, doporučuju velmi zajímavý interview se Stephenem Dorffem u Jiana v QTV link
603990
Somewhere je nedoceněnej klenot. A když už sme u něj, doporučuju velmi zajímavý interview se Stephenem Dorffem u Jiana v QTV http://www.youtube.com/watch?v=2hLzcIHZQ14
0 0
reagovat

popik

Jak říkáš, je to podle skutečných událostí o to víc jsem se těm bezpečnostním "chybám" musel smát. Jestli tě nebavilo prvních 30 minut, nebude tě bavit ani ten zbytek :-
603989
Jak říkáš, je to podle skutečných událostí o to víc jsem se těm bezpečnostním "chybám" musel smát. Jestli tě nebavilo prvních 30 minut, nebude tě bavit ani ten zbytek *:-*
popik
0 0
reagovat
Jak mam Sofii rad, tak Bling Ring povazuju ne za spatny film, ale spis za uplne zbytecny. Dalsi Somewhere nebo Lost in Translation prosim, pekne dekuji :)
603988
Jak mam Sofii rad, tak Bling Ring povazuju ne za spatny film, ale spis za uplne zbytecny. Dalsi Somewhere nebo Lost in Translation prosim, pekne dekuji *:)*
0 0
reagovat

Bling Ring

takže tú zvyšnú hodinu ani nemám pozerať? musel som to totiž vypnúť po 30 minútach (a povedzme, že bezpečnostné "chyby" boli mojim najmenším problémom keďže je to podľa skutočných udalostí)
603985
takže tú zvyšnú hodinu ani nemám pozerať? musel som to totiž vypnúť po 30 minútach (a povedzme, že bezpečnostné "chyby" boli mojim najmenším problémom keďže je to podľa skutočných udalostí)
Bling Ring
0 0
reagovat

popik a Bling Ring

Po shlídnutí tohodle "skvostu" si nejen připadám jako absolutní teplouš, ale i jako absolutní idiot. Co s člověkem udělá nuda :(
BTW Stěhuju se do LA, místo, kde nikdo nezamyká domy natož luxusní vily, auta a vůbec všechno, místo, kde je každý bezpečnostní systém vypnutý a kde jsou číselné sejfy chránící něco cenného prostě otevřené...:- 2/10*
603982
Po shlídnutí tohodle "skvostu" si nejen připadám jako absolutní teplouš, ale i jako absolutní idiot. Co s člověkem udělá nuda *:(* BTW Stěhuju se do LA, místo, kde nikdo nezamyká domy natož luxusní vily, auta a vůbec všechno, místo, kde je každý bezpečnostní systém vypnutý a kde jsou číselné sejfy chránící něco cenného prostě otevřené...*:-* 2/10*
popik a Bling Ring
0 0
reagovat
603973
[link="http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aG912zZ_460s_v2.jpg"]link[/link]
0 0
reagovat

The Joker

Dobrej odhad :D:+ link
603965
Dobrej odhad *:D**:+* http://www.hollywoodreporter.com/news/pirates-caribbean-5-delayed-beyond-625570
The Joker
0 0
reagovat

Cedar Rapids

Vcelku pohodová komedie. Vyloženě oddechovka. Americká variace na Anděla na dovolené. :D
Ed Helms přeevapivě neotravný, i když ze své role pařebníka moc nevystupuje. Vyloženě fajn John C. Reily a Anne Heche. Celkově ta ústřední čtveřice včetně noname černocha hodně fajn.
Jo a dost jsem cvakal mezi dabingem a originálem a dost mě pobavil překlad "asshole" jako "kundíra". :D 7/10
603961
Vcelku pohodová komedie. Vyloženě oddechovka. Americká variace na Anděla na dovolené. *:D* Ed Helms přeevapivě neotravný, i když ze své role pařebníka moc nevystupuje. Vyloženě fajn John C. Reily a Anne Heche. Celkově ta ústřední čtveřice včetně noname černocha hodně fajn. Jo a dost jsem cvakal mezi dabingem a originálem a dost mě pobavil překlad "asshole" jako "kundíra". *:D* 7/10
Cedar Rapids
0 0
reagovat

WWZ

Ten film ma s knihou spolecne snad jen severokorejske trhani zubu, ne? :-)
603960
Ten film ma s knihou spolecne snad jen [spoiler]severokorejske trhani zubu[/spoiler], ne? :-)
WWZ
0 0
reagovat
Právě jsem zjistil, že rozpočet kongeniálně dementního Pidihajzlíka bratrů Wayansových byl 64 milionů dolarů. Tedy víc než miliarda korun. My mind is blown, protože sem ten film viděl.
603957
Právě jsem zjistil, že rozpočet kongeniálně dementního Pidihajzlíka bratrů Wayansových byl 64 milionů dolarů. Tedy víc než miliarda korun. My mind is blown, protože sem ten film viděl.
0 0
reagovat
Podle mě je to úplně jedno, protože ten film s knížkou má fakt společnýho naprostý minimum, takže ať to vidíte/čtete v jakýmkoli pořadí, je to fuk, protože ani jedno nijak nekazí to druhý.
603951
Podle mě je to úplně jedno, protože ten film s knížkou má fakt společnýho naprostý minimum, takže ať to vidíte/čtete v jakýmkoli pořadí, je to fuk, protože ani jedno nijak nekazí to druhý.
0 0
reagovat
Tak já hádám, že je lepší se kouknout na akční film, který jsem si přes horší konec užil a pak si přečíst to, co říkáš. :) Asi jeden z mála příkladů, kdy je lepší vidět pro klid duše první film.
603933
Tak já hádám, že je lepší se kouknout na akční film, který jsem si přes horší konec užil a pak si přečíst to, co říkáš. *:)* Asi jeden z mála příkladů, kdy je lepší vidět pro klid duše první film.
0 0
reagovat
Tak kdyby ses těšil na propracovaný horror o válce proti zombie, zpracovaný z několika různých pohledů, který se zabývá vládami, politikou, nepokoji atd. a dostal dost tupý akční film, tak bys byl asi taky dost zklamaný :)
603931
Tak kdyby ses těšil na propracovaný horror o válce proti zombie, zpracovaný z několika různých pohledů, který se zabývá vládami, politikou, nepokoji atd. a dostal dost tupý akční film, tak bys byl asi taky dost zklamaný *:)*
0 0
reagovat

Vardant

Já obecně nechápu to rozhořčení, co jsem do té knížky nakouknul, tak to neberu jako adaptaci, ale jako nakouknutí do toho světa z jiného úhlu, ale vím že se asi pletu a až to dočtu, uvidím to jinak. :D
603928
Já obecně nechápu to rozhořčení, co jsem do té knížky nakouknul, tak to neberu jako adaptaci, ale jako nakouknutí do toho světa z jiného úhlu, ale vím že se asi pletu a až to dočtu, uvidím to jinak. *:D*
Vardant
0 0
reagovat

kubqo

Film nemá s knížkou kromě názvu skoro nic společného. Aspoň jsem to někde četl.
603923
Film nemá s knížkou kromě názvu skoro nic společného. Aspoň jsem to někde četl.
kubqo
0 0
reagovat
WWZ je opravdu parádní, což je přesně důvod, proč se na ten film nikdy nepodívám (zvlášť poté, co jsem si přečetl synopsi na wiki).
603920
WWZ je opravdu parádní, což je přesně důvod, proč se na ten film nikdy nepodívám (zvlášť poté, co jsem si přečetl synopsi na wiki).
0 0
reagovat

studo

Reitman-Labor Day
603919
Reitman-Labor Day
studo
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se