Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 35441 - 35460 Napsat příspěvek
Alex Cross - (ten dubstep v trailery :D) to skôr risknem doma
Klub sráčov - mám taký pocit, že to som odchytil niekedy dávno v telke, možno skúsim
Hot tub time machine a 30 minuts or less - obidva mi prišli ani vtipné ani trápne, proste prázdna nuda
Evidence - to rozhodne beriem, nemám rád horory, ale takto v skupine si ich vždy púšťame, a zrovna toto vzhľadom na komentáre na čsfd má veľký "chatový" potenciál (i keď my do hôr nejdeme)
609045
Alex Cross - (ten dubstep v trailery *:D*) to skôr risknem doma Klub sráčov - mám taký pocit, že to som odchytil niekedy dávno v telke, možno skúsim Hot tub time machine a 30 minuts or less - obidva mi prišli ani vtipné ani trápne, proste prázdna nuda Evidence - to rozhodne beriem, nemám rád horory, ale takto v skupine si ich vždy púšťame, a zrovna toto vzhľadom na komentáre na čsfd má veľký "chatový" potenciál (i keď my do hôr nejdeme)
0 0
reagovat

Take me home tonight

Výborná pohodová retro komedie s chytlavým soundtrackem a libovými vedlejšími postavami. :+
609043
Výborná pohodová retro komedie s chytlavým soundtrackem a libovými vedlejšími postavami. *:+*
Take me home tonight
0 0
reagovat

sidda

+1
609042
+1
sidda
0 0
reagovat

Kubqo

Evidence link

Pro mě naprostý guilty pleasure, který už sem viděl několikrát. Jednou sám v Budějovicích, pak ve skupině v Italskejch Alpách s hromadou vína, pak ve Francouzskejch Alpách s ještě větší hromadou vína (aneb dobré víno za dvě eura, krabička Marlborek za sedm) a naposledy před pár dnama v Peci stylově s pivem (ano, hromadou piva). Ten film není moc dobrej, ale nějak tak k těm horám sedne.

Případně zkus Fritt Vilt, ten by byl tématičtější a dojde na něj snad tenhle rok. V plánu je zase Itálie a buď Francie nebo Rakousko. Sezóna už nám začala tak snad to zase vyjde...
609040
[b]Evidence[/b] http://www.csfd.cz/film/287023-evidence/ Pro mě naprostý guilty pleasure, který už sem viděl několikrát. Jednou sám v Budějovicích, pak ve skupině v Italskejch Alpách s hromadou vína, pak ve Francouzskejch Alpách s ještě větší hromadou vína (aneb dobré víno za dvě eura, krabička Marlborek za sedm) a naposledy před pár dnama v Peci stylově s pivem (ano, hromadou piva). Ten film není moc dobrej, ale nějak tak k těm horám sedne. Případně zkus Fritt Vilt, ten by byl tématičtější a dojde na něj snad tenhle rok. V plánu je zase Itálie a buď Francie nebo Rakousko. Sezóna už nám začala tak snad to zase vyjde...
Kubqo
0 0
reagovat
30 minut nebo méně
609039
30 minut nebo méně
0 0
reagovat
Hot Tub Time Machine
609037
Hot Tub Time Machine
0 0
reagovat

kubqo

Klub sráčov aka Kevin And Perry Go Large :)
609036
Klub sráčov aka Kevin And Perry Go Large *:)*
kubqo
0 0
reagovat

kubqo

Moje guilty pleasure pro letošní rok: Alex Cross aka Vražedná hra. ;)
609035
Moje guilty pleasure pro letošní rok: Alex Cross aka Vražedná hra. ;)
kubqo
0 0
reagovat

poradte

nejaké guilty pleasure na silvestrovskú chatu? piť sa moc nebude, budú tam aj chlapi aj baby.
609034
nejaké guilty pleasure na silvestrovskú chatu? piť sa moc nebude, budú tam aj chlapi aj baby.
poradte
0 0
reagovat

kubqo

500 dní zo Summer mi sadlo až moc.
Aj každý z dávnejšie tu spomenutých filmov bol úplne inde ako Spectacular Now..
609013
500 dní zo Summer mi sadlo až moc. Aj každý z dávnejšie tu spomenutých filmov bol úplne inde ako Spectacular Now..
kubqo
0 0
reagovat

Sarger

Mám za to, že u takéhoto filmu i hodne záleží koľko máš rokov. Každopádne ak to niekomu nesadne tak sa nedivím, lebo je to z takého podobného ranku ako 500 dní so Summer (ostatne rovnaký scenárista).
609012
Mám za to, že u takéhoto filmu i hodne záleží koľko máš rokov. Každopádne ak to niekomu nesadne tak sa nedivím, lebo je to z takého podobného ranku ako 500 dní so Summer (ostatne rovnaký scenárista).
Sarger
0 0
reagovat
Krucinál, vy tady toho Vlka tak vychvalujete, že na něj snad i do toho kina zajdu. Nebyl jsem v kině sice už rok, ale tří hodinovej Marty by mě tam po takový době dostat mohl. Uvidíme...
609007
Krucinál, vy tady toho Vlka tak vychvalujete, že na něj snad i do toho kina zajdu. Nebyl jsem v kině sice už rok, ale tří hodinovej Marty by mě tam po takový době dostat mohl. Uvidíme...
0 0
reagovat

The Spectacular Now

Za mňa ťažký priemer... :-
Po tých úžasných traileroch a reakciách som čakal viac. Čo sa Vám na to vlastne pozdávalo?
609006
Za mňa ťažký priemer... *:-* Po tých úžasných traileroch a reakciách som čakal viac. Čo sa Vám na to vlastne pozdávalo?
The Spectacular Now
0 0
reagovat
Jo, a az po par minutach uvidite reportera, tak se rozesmejete zarucene vsichni.... :D
609005
Jo, a az po par minutach uvidite reportera, tak se rozesmejete zarucene vsichni.... :D
0 0
reagovat

Wolf of Wall Street

Potvrzuju Vincentovo tvrzení, film roku. 10/10
609004
Potvrzuju Vincentovo tvrzení, film roku. 10/10
Wolf of Wall Street
0 0
reagovat

Ghostwatch

Strasna pecka a doufam, ze v tomhle pripade se nebude redakce zlobit kdyz poskytnu odkaz na youtube... link
Az donedavna sem netusil ze neco takovyho vubec existovalo, ale Britove se proste zase jednou par let pred ostatnima vyznamenali...
609003
Strasna pecka a doufam, ze v tomhle pripade se nebude redakce zlobit kdyz poskytnu odkaz na youtube... http://www.youtube.com/watch?v=P-gQuzx0aw0 Az donedavna sem netusil ze neco takovyho vubec existovalo, ale Britove se proste zase jednou par let pred ostatnima vyznamenali...
Ghostwatch
0 0
reagovat

departed

Negativně a jinejma slovoama ti klidně ohodnotím jakejkoliv jinej film (koukni se na Into Darkness / Iron Man 3 ...), u Huga "bohužel" stačilo to, co jsem napsal. A pozor, opravdu jsem to omezil, kdybych měl psát sračka u každýho filmu, kterej je tu zmíněnej a mně se nelíbil, nepsal bych nic jinýho. 8)
609002
Negativně a jinejma slovoama ti klidně ohodnotím jakejkoliv jinej film (koukni se na Into Darkness / Iron Man 3 ...), u Huga "bohužel" stačilo to, co jsem napsal. A pozor, opravdu jsem to omezil, kdybych měl psát sračka u každýho filmu, kterej je tu zmíněnej a mně se nelíbil, nepsal bych nic jinýho. *8)*
departed
0 0
reagovat

kubqo

popíkové :D
609000
popíkové *:D*
kubqo
0 0
reagovat

popik

mongolové :D
608988
mongolové *:D*
popik
0 0
reagovat
tieto debaty, pri tom sa vždy parádne najem a zasmejem :D
608987
tieto debaty, pri tom sa vždy parádne najem a zasmejem :D
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se