Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 18161 - 18180 Napsat příspěvek

Crisis on Infinite Earths

Holy phuck, dc tv se povedlo něco, co Marvel tv nikdy.  Velké cameo z filmů.
Kdo sleduje, ať nekliká a nezkazí si překvapení Ezra Miller:o
742444
Holy phuck, dc tv se povedlo něco, co Marvel tv nikdy.  Velké cameo z filmů. Kdo sleduje, [b]ať nekliká a nezkazí si překvapení[/b] [spoiler]Ezra Miller[/spoiler]*:o*
Crisis on Infinite Earths
0 -2
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: HAL
A to tam integrovali povídku God of Risk (celá linka na Marsu) a z další knihy už představili záporáka Marca Inarose, který v Cibola Burn nebyl. Být to úplně dle knihy. bylo by to jen na té planětě.
P.S. Knihy jsem ještě nečetl, ale tyhle informace si dohledávám.
742414
A to tam integrovali povídku God of Risk (celá linka na Marsu) a z další knihy už představili záporáka Marca Inarose, který v Cibola Burn nebyl. Být to úplně dle knihy. bylo by to jen na té planětě. P.S. Knihy jsem ještě nečetl, ale tyhle informace si dohledávám.
742390
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
No co jsem četl na diskuzích, tak 4. knížka/série je vlastně další začátek, na kterém se bude stavět. 
742391
No co jsem četl na diskuzích, tak 4. knížka/série je vlastně další začátek, na kterém se bude stavět. 
742390
2 0
reagovat

The Expanse S04

Bingnuto a nenudil jsem se, ale je vidět že předloha této série je slabší a "prázdnější", a není tak opravdu silný a dramatický děj na čem stavět. Všechno působí jen jako úvod k něčemu epičtějšímu.
Nabízí se otázka jestli by tedy nebylo lepší do jedné série spojit děj z více knih, protože tady se toho vážně moc nestalo, a i když si i ty obyčejnější interakce mezi postavami pořád hodně užívám, škrtat a zhušťovat by se viditelně dalo - a předchozí série byly o dost našlapanější.

Pořád ale nejlepší sf seriál současnosti, to je bez diskuze, a další série už se dávno točí, takže Amazon to naštěstí zjevně nehodlá utnout.
742390
Bingnuto a nenudil jsem se, ale je vidět že předloha této série je slabší a "prázdnější", a není tak opravdu silný a dramatický děj na čem stavět. Všechno působí jen jako úvod k něčemu epičtějšímu. Nabízí se otázka jestli by tedy nebylo lepší do jedné série spojit děj z více knih, protože tady se toho vážně moc nestalo, a i když si i ty obyčejnější interakce mezi postavami pořád hodně užívám, škrtat a zhušťovat by se viditelně dalo - a předchozí série byly o dost našlapanější. Pořád ale nejlepší sf seriál současnosti, to je bez diskuze, a další série už se dávno točí, takže Amazon to naštěstí zjevně nehodlá utnout.
The Expanse S04
2 0
reagují: okkac, Vardant
reagovat
reaguje na: Joker_George
Noooo... možná když si najdu chvilku :D (ale to se nestane). 
742351
Noooo... možná když si najdu chvilku *:D* (ale to se nestane). 
742346
0 -1
reagovat
reaguje na: departed
Hospoda! 8)
742346
Hospoda! *8)*
742340
4 -1
reagují: departed
reagovat
reaguje na: Disketa1
Podle mě nejlepší český seriál. A to z důvodů, že žádný jiný český seriál vidět nechci (důvody jsou očividné) a že žádný lepší seriál asi ani není. :D
742340
Podle mě nejlepší český seriál. A to z důvodů, že žádný jiný český seriál vidět nechci (důvody jsou očividné) a že žádný lepší seriál asi ani není. *:D*
742282
2 -3
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Kniha je skvělá, ale pozor! Jestli nemas nactenou  (nebo nasledovanou) trilogii s Holly a Hodgesem, tak se do Outsidera nepoustej. Postupne tam vyzradi veskery děj. I když si to hodne lidi nespojí, tak Holly z Pana Mercedese a Holly tady (i kdyz afroameričanka) je ta sama osoba.
742285
Kniha je skvělá, ale pozor! Jestli nemas nactenou  (nebo nasledovanou) trilogii s Holly a Hodgesem, tak se do Outsidera nepoustej. Postupne tam vyzradi veskery děj. I když si to hodne lidi nespojí, tak Holly z Pana Mercedese a Holly tady (i kdyz afroameričanka) je ta sama osoba.
742237
0 0
reagovat

Most! (2019)

Musím přiznat, že jsem druhý díl Mostu sledoval s pobavením. Vlastně už pomalu začínám chápat tvůrčí záměr. Ale pořád si tím nejsem jistej.
742282
Musím přiznat, že jsem druhý díl Mostu sledoval s pobavením. Vlastně už pomalu začínám chápat tvůrčí záměr. Ale pořád si tím nejsem jistej.
Most! (2019)
2 -7
reagují: departed
reagovat

The Outsider

Ale ale. Vybaflo to na mě na HBO GO .. vůbec jsem netušil, že něco takového vzniká a hned taková laskomina. Obsazení hodně fajn, atmosféra hustá jak řecký jogurt. Asi tuším kam to bude směřovat, ale nevadí .. třeba překvapí :)
742274
Ale ale. Vybaflo to na mě na HBO GO .. vůbec jsem netušil, že něco takového vzniká a hned taková laskomina. Obsazení hodně fajn, atmosféra hustá jak řecký jogurt. Asi tuším kam to bude směřovat, ale nevadí .. třeba překvapí *:)*
The Outsider
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Chci se do toho pustit jen co dokoukám čtvrtou řadu The Man in the High Castle. Ten hype zde je dost přesvědčivý.

Jinak Dobrá znamení je dost dobrý seriál, a bavil mě, i přestože neznám knihu.
742265
Chci se do toho pustit jen co dokoukám čtvrtou řadu The Man in the High Castle. Ten hype zde je dost přesvědčivý. Jinak Dobrá znamení je dost dobrý seriál, a bavil mě, i přestože neznám knihu.
742094
1 -1
reagovat

The Outsider 1,2

No, co si budeme povídat. Je to velká mysteriózní paráda a má to jenom jedinou chybu - opravdu teď musím čekat na další díl tejden? :o Asi mezitím přečtu knížku, protože jsem až moc zvědavej...
742237
No, co si budeme povídat. Je to velká mysteriózní paráda a má to jenom jedinou chybu - opravdu teď musím čekat na další díl tejden? *:o* Asi mezitím přečtu knížku, protože jsem až moc zvědavej...
The Outsider 1,2
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tak prý podle FX Network vzniklo v roce 2019 přes 500 !! nových seriálů :o
p.s. a stejně si, nebo právě proto, kolikrát nedokážu vybrat :D8)
742177
Tak prý podle FX Network vzniklo v roce 2019 přes 500 !! nových seriálů *:o* p.s. a stejně si, nebo právě proto, kolikrát nedokážu vybrat *:D**8)*
4 0
reagovat

The Outsider

Zatim to ma fakt dobrou atmosféru a příjemně obsazene postavy, ale nacpali toho z knihy do prvniho dilu dost, tak se bojim nejake hloupe vedlejsi odbočky, která to cele zbytečně natahne na 10 dílů.
742161
Zatim to ma fakt dobrou atmosféru a příjemně obsazene postavy, ale nacpali toho z knihy do prvniho dilu dost, tak se bojim nejake hloupe vedlejsi odbočky, která to cele zbytečně natahne na 10 dílů.
The Outsider
0 0
reagovat
reaguje na: vZeč
Přesně no, přemlouval jsem se do toho dost dlouho. Další zastávka Dobrá znamení, do toho se taky bohužel přemlouvám a to považuju knížku za asi nejvtipnější věc, co kdy byla napsaná a v podstatě než to vidět v pohyblivých obrázcích, radši bych si to přečetl znovu, což se děje každý rok pravidelně. :)
742128
Přesně no, přemlouval jsem se do toho dost dlouho. Další zastávka [b]Dobrá znamení[/b], do toho se taky bohužel přemlouvám a to považuju knížku za asi nejvtipnější věc, co kdy byla napsaná a v podstatě než to vidět v pohyblivých obrázcích, radši bych si to přečetl znovu, což se děje každý rok pravidelně. *:)*
742120
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Taky jsem se k tomu premlouval a pak stacilo par minut a najednou konec :+
742120
Taky jsem se k tomu premlouval a pak stacilo par minut a najednou konec *:+*
742094
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Tož vitaj. :+
742109
Tož vitaj. *:+*
2 -1
reagovat

Hlava 22

Moc se mi do toho nechtělo přes MZ hype. Za prvé to na mné působí jako trochu nudné kostýmní drama z WW2 a moc nemusím předlohu, kde jsem vždy pochopil záměr, ale výrazové prostředky nic moc. Zkrátka si myslím, že se v protiválečné satiře napsala daleko lepší díla a místa kdy se Heller pokoušel hrát si na písečku Hemingwaye byla vyloženě bolestivá. A taky jsem se bál dalšího díla, kde je dohromady Clooney a Laurie...
Kurva, jak já se pletl. Bylo to naprosto GENIÁLNÍ :+
Jestli někdo váhá, fakt se nebojte ničeho a do toho. Střídavě jsem se tlemil, byl dojatý, valil oči nad nádhernou poetikou a tím, jak dokázali využít rozpočet na působivou kameru, ale hlavně scény ze vzduchu, tohle má být televizní produkce, jo? :o

Nekompromisních 10/10 Užil jsem si každou minutu a tam kde kniha chybovala, tohle excelovalo. 

Je to lehce jiný žánr, ale bych strašně rád za podobnou adaptaci "Jak jsem vyhrál válku"
742094
Moc se mi do toho nechtělo přes MZ hype. Za prvé to na mné působí jako trochu nudné kostýmní drama z WW2 a moc nemusím předlohu, kde jsem vždy pochopil záměr, ale výrazové prostředky nic moc. Zkrátka si myslím, že se v protiválečné satiře napsala daleko lepší díla a místa kdy se Heller pokoušel hrát si na písečku Hemingwaye byla vyloženě bolestivá. A taky jsem se bál dalšího díla, kde je dohromady Clooney a Laurie... Kurva, jak já se pletl. Bylo to naprosto GENIÁLNÍ *:+* Jestli někdo váhá, fakt se nebojte ničeho a do toho. Střídavě jsem se tlemil, byl dojatý, valil oči nad nádhernou poetikou a tím, jak dokázali využít rozpočet na působivou kameru, ale hlavně scény ze vzduchu, tohle má být televizní produkce, jo? *:o* Nekompromisních 10/10 Užil jsem si každou minutu a tam kde kniha chybovala, tohle excelovalo.  Je to lehce jiný žánr, ale bych strašně rád za podobnou adaptaci [b]"Jak jsem vyhrál válku"[/b]
Hlava 22
9 -2
reagují: hroubek, vZeč
reagovat

Servant

Po prvej epizode je to spravne ShyaFuckedUp. Csfd bez recenzii, rotteni su spokojny, imdb sa toci okolo 8/10, tak sa mozno Nightovi podarilo natocit pecku. Zatial palec hore.
742075
Po prvej epizode je to spravne ShyaFuckedUp. Csfd bez recenzii, rotteni su spokojny, imdb sa toci okolo 8/10, tak sa mozno Nightovi podarilo natocit pecku. Zatial palec hore.
Servant
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Čarodějnice už nejsou, protože je ve středověku postupně všechny upálili. :D 
742052
Čarodějnice už nejsou, protože je ve středověku postupně všechny upálili. *:D* 
742016
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se