Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 18141 - 18160 Napsat příspěvek
Fincher robi na filme a love, death, robots 2 takze nema cas a povedal ze dava pauzu mindhunterovi a kedze nie je ko**t tak povedal ze nebude ani hercov zmluvne drzat, tak ich “prepustil”  nikde od nikoho ani slovka o zruseni...
742659
Fincher robi na filme a love, death, robots 2 takze nema cas a povedal ze dava pauzu mindhunterovi a kedze nie je ko**t tak povedal ze nebude ani hercov zmluvne drzat, tak ich “prepustil”  nikde od nikoho ani slovka o zruseni...
8 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Sigi
Neboj, Apple to preberie8)
742658
Neboj, Apple to preberie*8)*
742652
0 -10
reagovat
reaguje na: Joker_George
No nejspis je opravdu po vsem, no... link
742657
No nejspis je opravdu po vsem, no... https://deadline.com/2020/01/mindhunter-future-in-limbo-season-3-canceled-renewed-netflix-series-cast-options-expire-1202831897/
742656
0 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Cože? :o
742656
Cože? *:o*
742652
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Co je horší, že Mindhunter na Netflixu je nejspíš zrušenej ... :(:(
742652
Co je horší, že Mindhunter na Netflixu je nejspíš zrušenej ... *:(**:(*
0 -6
reagují: Muf, Gorecki, Joker_George
reagovat
Seriál podle Kingovy Temné věže byl zrušen...
742595
Seriál podle Kingovy Temné věže byl zrušen...
3 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Až do devátého dílu se skoro nic nevysvetli, takže to někdo vzda, mě to nevadi. Poslední ještě nevyšel ale jestli to neposerou, tak u mě 9/10 má to super atmosféru, herce, hudbu.
742591
Až do devátého dílu se skoro nic nevysvetli, takže to někdo vzda, mě to nevadi. Poslední ještě nevyšel ale jestli to neposerou, tak u mě 9/10 má to super atmosféru, herce, hudbu.
742560
1 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Jeste to neukoncili, az 17. je posledni dil.
742575
Jeste to neukoncili, az 17. je posledni dil.
742560
1 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Je to parádní stále. 8)
742571
Je to parádní stále. *8)*
742560
2 -1
reagovat
reaguje na: Muf
Mas servanta dopozeraneho? Po paradnom zaciatku som na piatej epizode a idem zo zotrvacnosti. 
Prekvapko pre mna je "The morning show", zatial naj apple serial.
742560
Mas servanta dopozeraneho? Po paradnom zaciatku som na piatej epizode a idem zo zotrvacnosti.  Prekvapko pre mna je "The morning show", zatial naj apple serial.
742553
1 0
reagují: Muf, (=LIFTY=), connor
reagovat
The Servant super "Shyamalovina", The Outsider super "Kingovina" , dva nějlepší hororové seriály co právě běží. :+
742553
The Servant super "Shyamalovina", The Outsider super "Kingovina" , dva nějlepší hororové seriály co právě běží. *:+*
3 -1
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: verbst
Právě že nebylo a nebyl ani nějaký náznak. O to větší překvapení.
742473
Právě že nebylo a nebyl ani nějaký náznak. O to větší překvapení.
742472
1 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
To mě taky překvapilo. Nikdy jsem to neviděl, ale vůbec jsem netušil, že to je součástí Arroweverse. Nebo až odteď?
742472
To mě taky překvapilo. Nikdy jsem to neviděl, ale vůbec jsem netušil, že to je součástí Arroweverse. Nebo až odteď?
742464
0 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: verbst
Za mě top Flash, protože Lucifer.
742464
Za mě top Flash, protože [spoiler]Lucifer[/spoiler].
742458
0 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
TYVOLE UŽ! :o:o:o:D:D:D:+:+:+

(bylo to až v Arrowovi - no doprdele, to byla pecka!)
742458
TYVOLE UŽ! *:o**:o**:o**:D**:D**:D**:+**:+**:+* (bylo to až v Arrowovi - no doprdele, to byla pecka!)
742446
1 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Já si myslím, že jo. Pokud jsi viděla ten loňskej, tak to půjde. Jako jak Flash, tak Arrow mají svoje v tý řadě a jen furt řeší, že nějaká Crisis bude. Supergirl sleduju jen takto a Batwoman s Black Lightningem jsem zkusil jen proto, že jsem potřeboval, aby mi jelo něco na pozadí v práci. A u Legends bude tohle první díl nový řady.

Chytneš se ;)
742452
Já si myslím, že jo. Pokud jsi viděla ten loňskej, tak to půjde. Jako jak Flash, tak Arrow mají svoje v tý řadě a jen furt řeší, že nějaká Crisis bude. Supergirl sleduju jen takto a Batwoman s Black Lightningem jsem zkusil jen proto, že jsem potřeboval, aby mi jelo něco na pozadí v práci. A u Legends bude tohle první díl nový řady. Chytneš se *;)*
742449
0 -1
reagovat
Zas muj kazdorocni doraz: muzu kouknout na crossover, aniz bych letos z arrowverse cokoliv videla? Diky! 
742449
Zas muj kazdorocni doraz: muzu kouknout na crossover, aniz bych letos z arrowverse cokoliv videla? Diky! 
0 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hej, já to asi minul :D V kolikátý minutě Flashe to bylo? :D teď jsem to schválně dorazil a nic velkýho jsem neviděl... A furt nechci klikat na spoiler 
742448
Hej, já to asi minul *:D* V kolikátý minutě Flashe to bylo? *:D* teď jsem to schválně dorazil a nic velkýho jsem neviděl... A furt nechci klikat na spoiler 
742446
0 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Ve Flashovi je vůbec nejlepší cameo jiné populární postavy.:+ a jo, to byl Robin z toho starého Batmana, škoda, že se toho Adam West nedožil.
742446
Ve Flashovi je vůbec nejlepší cameo jiné populární postavy.*:+* a jo, to byl Robin z toho starého Batmana, škoda, že se toho Adam West nedožil.
742445
1 -1
reagují: verbst, verbst
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Dneska dorazím Flashe a pak Arrow a Legends. Nechal jsem si to na jeden zátah a stejně se to nepovedlo :D Have kids, they said... :D
Hned v Supergirl mě potěšilo, že byl jeden rychlej záběr z Titans (druhá série slušný GP a docela mě to i bavilo. Ale zkrátil bych to.) a pak - jestli jsem to pochopil správně - starej Robin? :D:+
Jako dávaj si to slušně.

Spoiler jsem fakt radši neklinul.
742445
Dneska dorazím Flashe a pak Arrow a Legends. Nechal jsem si to na jeden zátah a stejně se to nepovedlo *:D* Have kids, they said... *:D* Hned v Supergirl mě potěšilo, že byl jeden rychlej záběr z Titans (druhá série slušný GP a docela mě to i bavilo. Ale zkrátil bych to.) a pak - jestli jsem to pochopil správně - starej Robin? *:D**:+* Jako dávaj si to slušně. Spoiler jsem fakt radši neklinul.
742444
1 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se