Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 18081 - 18100 Napsat příspěvek
Mna to napriklad vobec neotravuje. Dost casto tu vidim zbytocnejsie prispevky

Napriklad moje:D
743063
Mna to napriklad vobec neotravuje. Dost casto tu vidim zbytocnejsie prispevky [spoiler]Napriklad moje*:D*[/spoiler]
9 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Kdyby to aspoň byly recenze, které by člověku něco daly. Takhle jsou to jen výkřiky do prázdna k... dva roky starému seriálu.
743060
Kdyby to aspoň byly recenze, které by člověku něco daly. Takhle jsou to jen výkřiky do prázdna k... dva roky starému seriálu.
743055
4 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
A vsetci sa zborovo modlime, nech disk nezacne kukat Tak siel cas:D
743058
A vsetci sa zborovo modlime, nech disk nezacne kukat Tak siel cas*:D*
743054
9 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Asi není třeba recenze každé epizody z dva roky starýho seriálu. 
743055
Asi není třeba recenze každé epizody z dva roky starýho seriálu. 
743054
22 -2
reagují: Joker_George
reagovat
Třetí díl Sex Education byl vážnější, ale právě vyvážený mix komedie a dramatu (tzv. dramedy) mám nejraději. Sedlo mi to.
743054
Třetí díl [b]Sex Education[/b] byl vážnější, ale právě vyvážený mix komedie a dramatu (tzv. dramedy) mám nejraději. Sedlo mi to.
2 -9
reagují: pepo, do_Od
reagovat
reaguje na: Disketa1
Rozumiem, ale musel by som ti to vyspoilerovat aby si pochopil ako to myslím. Mne sa to v základe páči, ale mám moc rád postavu Maeve a chémiu medzi nou a Otisom. Hádam ti neskazí zážitok keď napíšem, že druhá séria sa im dvom nevenuje toľko, koľko by som si ja želal. Inak proti seriálu nič nemám. Postavy aj dej je výborný, len ja by som chcel aby sa venoval niečomu inému. Nehejtujem, skôr som smutný. Ale chápem, že to tak asi vyznelo. 
743032
Rozumiem, ale musel by som ti to vyspoilerovat aby si pochopil ako to myslím. Mne sa to v základe páči, ale mám moc rád postavu Maeve a chémiu medzi nou a Otisom. Hádam ti neskazí zážitok keď napíšem, že druhá séria sa im dvom nevenuje toľko, koľko by som si ja želal. Inak proti seriálu nič nemám. Postavy aj dej je výborný, len ja by som chcel aby sa venoval niečomu inému. Nehejtujem, skôr som smutný. Ale chápem, že to tak asi vyznelo. 
743029
2 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
to dáva veľký zmysel:D
743030
to dáva veľký zmysel*:D*
743029
16 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Nechápu to. Ty a Godlike to tady hejtujete a vadí vám to. Ty mi teď zároveň říkáš, že to bude údajně můj oblíbený seriál. To nedává smysl.
743029
Nechápu to. Ty a Godlike to tady hejtujete a vadí vám to. Ty mi teď zároveň říkáš, že to bude údajně můj oblíbený seriál. To nedává smysl.
743022
1 -10
reagují: Godlike, SteKi, pepo
reagovat
reaguje na: Disketa1
:) neskôr sa o tom porozprávame. Uvidíš 8)
743022
*:)* neskôr sa o tom porozprávame. Uvidíš *8)*
743018
0 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: SteKi
Tím si nejsem vůbec jistý.
743018
Tím si nejsem vůbec jistý.
742962
1 -6
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Je to blbecek od prvni chvile a taky na nej nejsem vubec zvedavej. Presne jak rikas, nezajima me to. Uz ted vim, ze to casem Maeve prokoukne a zase to potahne k Ottisovi a furt dokola?
Myslim, ze Ericova linka s Rahimem a Adamem ted byla zabavnejsi / zajimavejsi. Coz je asi skoda, lec mam Erica taky rad. 
743000
[spoiler]Je to blbecek od prvni chvile a taky na nej nejsem vubec zvedavej. Presne jak rikas, nezajima me to. Uz ted vim, ze to casem Maeve prokoukne a zase to potahne k Ottisovi a furt dokola? Myslim, ze Ericova linka s Rahimem a Adamem ted byla zabavnejsi / zajimavejsi. Coz je asi skoda, lec mam Erica taky rad. [/spoiler]
742986
1 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Presne mám rovnaký pocit. Ako ja nehovorím, že to čo sa tam dialo bolo zlé, ale mňa to asi nezaujímalo sakra! :D Presne ako píšeš, ja tiež chcem aby to bolo hlavne o Maeve a Otisovi a nie riešiť ako sa robí klystír Keby to aspoň tak hnusne neskončilo. Keby som nemusel čakať rok tak mi to nevadí, ale úplne to vidím ako pol série sa bude riešiť ten skurveny vozíčkar. Inak by ma zaujímalo či bol zámer urobiť ho takého hajzla, alebo mal som ho ľutovať a mať pochopenie pre to čo urobil. Lebo ja ho nenávidím. Ak to bol zámer klobúk dole. 
742986
Presne mám rovnaký pocit. Ako ja nehovorím, že to čo sa tam dialo bolo zlé, ale mňa to asi nezaujímalo sakra! *:D* Presne ako píšeš, ja tiež chcem aby to bolo hlavne o Maeve a Otisovi a nie riešiť ako sa robí [spoiler]klystír [/spoiler]Keby to aspoň tak hnusne neskončilo. Keby som nemusel čakať rok tak mi to nevadí, ale úplne to vidím ako pol série sa bude riešiť [spoiler]ten skurveny vozíčkar. Inak by ma zaujímalo či bol zámer urobiť ho takého hajzla, alebo mal som ho ľutovať a mať pochopenie pre to čo urobil.[/spoiler] Lebo ja ho nenávidím. Ak to bol zámer klobúk dole. 
742972
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jenom se mi líbí, nic víc. V reálu bych s někým takovým opravdu nechodil. :D
742978
Jenom se mi líbí, nic víc. V reálu bych s někým takovým opravdu nechodil. *:D*
742977
1 -7
reagovat
Adam? Do toho serialu dokonale sedi, ale nedovedu si ten jeho xicht představit v seriózní roli, kde nehraje hovado.:D
742977
Adam? Do toho serialu dokonale sedi, ale nedovedu si ten jeho xicht představit v seriózní roli, kde nehraje hovado.*:D*
0 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Druhý díl Sex Education je kupodivu ještě lepší než jednička. Cítím v tom seriálu srdíčko a moc se modlím, aby to takhle pokračovalo dál. A šíleně se mi líbí představitel Adama.
742976
Druhý díl [b]Sex Education[/b] je kupodivu ještě lepší než jednička. Cítím v tom seriálu srdíčko a moc se modlím, aby to takhle pokračovalo dál. A šíleně se mi líbí představitel Adama.
1 -6
reagovat
reaguje na: SteKi
Ten link nefunguje. Já nevim, mně se to asi nelíbilo.:D Ale jako líbilo... ale. Ach jo. Třetí řada by měla být poslední. Chci se dívat jen na Maeve s Ottisem, jak si povídají na lavičce.:D
742972
Ten link nefunguje. Já nevim, mně se to asi nelíbilo.*:D* Ale jako líbilo... ale. Ach jo. Třetí řada by měla být poslední. Chci se dívat jen na Maeve s Ottisem, jak si povídají na lavičce.*:D*
742893
2 -1
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Já nevím, jestli tohle nepochopí jako provokaci. Kdysi jsem mu tu z úplně stejných důvodů doporučoval Shameless a Skins a pochopil to jako pokus o útok. :D

Přitom jestli něco pracuje nejlépe s LGBTQBFLMPSVZ  tématikou, tak jsou to právě tyhle seriály. 
742971
Já nevím, jestli tohle nepochopí jako provokaci. Kdysi jsem mu tu z úplně stejných důvodů doporučoval Shameless a Skins a pochopil to jako pokus o útok. *:D* Přitom jestli něco pracuje nejlépe s LGBTQBFLMPSVZ  tématikou, tak jsou to právě tyhle seriály. 
742962
3 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Garantujem ti, že práve sa pozeráš na svoj najobľúbenejší seriál aj keď o tom ešte nevieš. A nemyslím to nijak posmešne. 
742962
Garantujem ti, že práve sa pozeráš na svoj najobľúbenejší seriál aj keď o tom ešte nevieš. A nemyslím to nijak posmešne. 
742960
8 -2
reagují: Disketa1, AndyKaufman
reagovat

Sex Education

Dal jsem si s ročním zpožděním první díl. Jestli bude celý seriál takový jako pilotní díl, budu mít velkou radost. :)
742960
Dal jsem si s ročním zpožděním první díl. Jestli bude celý seriál takový jako pilotní díl, budu mít velkou radost. *:)*
Sex Education
2 -7
reagují: SteKi
reagovat
sem to s tim kortizolem prepisk az mi zacaly krvacet dasne :D
742937
sem to s tim kortizolem prepisk az mi zacaly krvacet dasne *:D*
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se