Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 18041 - 18060 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Že ty jsi přestal kvůli tomu, co napsal Steki.

"Moc se mi to líbí, ale nemůžu jim jít na lopatu himlhergot!":D
743201
Že ty jsi přestal kvůli tomu, co napsal Steki. "Moc se mi to líbí, ale nemůžu jim jít na lopatu himlhergot!"*:D*
743181
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ja som to vypol v polovici druhej, nezdá sa mi to ani vtipné, ani nijako inak zaujímavé, a MILFky Andersonovej je tam na môj vkus málo.
743194
Ja som to vypol v polovici druhej, nezdá sa mi to ani vtipné, ani nijako inak zaujímavé, a MILFky Andersonovej je tam na môj vkus málo.
743181
9 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tolik otázek a tak málo odpovědí...
743186
Tolik otázek a tak málo odpovědí...
743181
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
13
743184
13
743151
1 -3
reagovat
Asi vás uklidním. Viděl jsem šest epizod Sex Education a myslím, že to bohatě stačí. Jako ukázka dobré a fajn.
743181
Asi vás uklidním. Viděl jsem šest epizod Sex Education a myslím, že to bohatě stačí. Jako ukázka dobré a fajn.
1 -10
reagují: Godlike, duro, TedGeorge
reagovat
reaguje na: connor
12. Nikdy mě to nezajímalo.
743151
12. Nikdy mě to nezajímalo.
743130
4 -7
reagují: Muf, AndyKaufman
reagovat
Zrovna na to znovu koukám, a jako jo, je to extrémně pomalý. Považuju se za jedince, kterýho je celkem snadný u TV zabavit, ale tady jsem i já místy skřípal zuby.

Akorát jsem se přehoupl do dvojky, kde si celkem živě vzpomínám, že mě to tenkrát poprvé doopravdy chytlo. Tak uvidíme.
743149
Zrovna na to znovu koukám, a jako jo, je to [b]extrémně [/b]pomalý. Považuju se za jedince, kterýho je celkem snadný u TV zabavit, ale tady jsem i já místy skřípal zuby. Akorát jsem se přehoupl do dvojky, kde si celkem živě vzpomínám, že mě to tenkrát poprvé doopravdy chytlo. Tak uvidíme.
1 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr
První série byla možná trochu slabší (ale stále její kvality táhl nahoru geniální výkon Cranstona), ale zbytek seriálu prakticky bezchybný. 
743144
První série byla možná trochu slabší (ale stále její kvality táhl nahoru geniální výkon Cranstona), ale zbytek seriálu prakticky bezchybný. 
743137
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ten serial nebyl obecne prijimany jako genialni uz v dobe jeho vysilani. A i kdyz se onanovalo nad poslednima seriema, vzdycky se dodavalo, ze prvni 2 rady jsou oser. 
743137
Ten serial nebyl obecne prijimany jako genialni uz v dobe jeho vysilani. A i kdyz se onanovalo nad poslednima seriema, vzdycky se dodavalo, ze prvni 2 rady jsou oser. 
743107
3 -7
reagují: connor
reagovat
Ted mi napadl příspěvek:D
743133
Ted mi napadl příspěvek*:D*
0 -1
reagovat
reaguje na: connor
11
743131
11
743130
5 -5
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Na MZ se zase sešlo všech deset lidí z celého světa, kteří BB nepovažují za jeden z nejlepších seriálů všech dob. Normálka. :))
743130
Na MZ se zase sešlo všech deset lidí z celého světa, kteří BB nepovažují za jeden z nejlepších seriálů všech dob. Normálka. *:))*
743107
8 -1
reagují: Disketa1, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A jaka je ve srovnání s Holly z Pana Mercedese?

Nevím, nekoukal sem - pozn. Ted
743108
A jaka je ve srovnání s Holly z Pana Mercedese? [i] Nevím, nekoukal sem - pozn. Ted[/i]
743089
0 0
reagovat
Co ten hejt na BB tady?:D Boha, ceho ja se nedoziju. Bych vam pral čekat po pulce páté řady pul roku na pokracovani..8)
743107
Co ten hejt na BB tady?*:D* Boha, ceho ja se nedoziju. Bych vam pral čekat po pulce páté řady pul roku na pokracovani..*8)*
6 -1
reagují: speta.jr, connor
reagovat
reaguje na: Disketa1
"Ale ještě nejsem na konci..."
:(
743106
"Ale ještě nejsem na konci..." :(
743105
9 -1
reagovat

Sex Education

Po šestém díle můžu říct, že je to dobré dílo. Jsem moc rád, že jsou tam i vážnější věci, dojímá mě to. Ale ještě nejsem na konci...
743105
Po šestém díle můžu říct, že je to dobré dílo. Jsem moc rád, že jsou tam i vážnější věci, dojímá mě to. Ale ještě nejsem na konci...
Sex Education
1 -6
reagují: SteKi, HAL
reagovat
reaguje na: hroubek
Vcelku souhlas, jsem přesně stejně daleko. Je to zas trochu jiné, ale pořád sakra dobré. Zítra taky hodlám sjet zbytek.
p.s. Ale ten nedostatek Maeve je opravdu trestuhodný :o, každou scénu s ní si užívám :))
p.s.2 A emoce to vzbuzuje a né že ne :)
743103
Vcelku souhlas, jsem přesně stejně daleko. Je to zas trochu jiné, ale pořád sakra dobré. Zítra taky hodlám sjet zbytek. p.s. Ale ten nedostatek Maeve je opravdu trestuhodný *:o*, každou scénu s ní si užívám *:))* p.s.2 A emoce to vzbuzuje a né že ne *:)*
743101
0 0
reagovat

Sex Education S02E01-04

Baví mě to hodně. Sice se to zatím nechytá na první řadu(chybí ten moment překvapení) a hlavně je tam málo Maeve. Příběh je zatím dost slušný, postavy jsou pořád zábavné a to co se jim děje je někdy i dojemné. Snad to zítra dokoukám do konce. 7,5-8/10
743101
Baví mě to hodně. Sice se to zatím nechytá na první řadu(chybí ten moment překvapení) a hlavně je tam málo Maeve. Příběh je zatím dost slušný, postavy jsou pořád zábavné a to co se jim děje je někdy i dojemné. Snad to zítra dokoukám do konce. 7,5-8/10
Sex Education S02E01-04
1 0
reagují: Carlito
reagovat
reaguje na: kubqo
Já jsem to zabalil cca po třetí sezoně, a během tý doby to nijak zvlášť negradovalo. Polovinu dílů se sice něco dělo a mě to někdy i hodně bavilo, ale ta druhá polovina byla extrémní nuda, kterou jsem pak už prostě nedával. A nežral jsem Heisenbergovi to, že by se Jesseho dávno nezbavil.

Prej někde ale existuje sestříhaná verze BB.
743096
Já jsem to zabalil cca po třetí sezoně, a během tý doby to nijak zvlášť negradovalo. Polovinu dílů se sice něco dělo a mě to někdy i hodně bavilo, ale ta druhá polovina byla extrémní nuda, kterou jsem pak už prostě nedával. A nežral jsem Heisenbergovi to, že by se Jesseho dávno nezbavil. Prej někde ale existuje sestříhaná verze BB.
743069
3 -3
reagovat

Most!

Viděn třetí díl. No nevím, tentokrát mě to nějak nesebralo...
743093
Viděn třetí díl. No nevím, tentokrát mě to nějak nesebralo...
Most!
0 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se