Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17981 - 18000 Napsat příspěvek

Doctor Who

Já jsem teprve před pár týdny dokoukal druhou půlku 11. řady a překvapivě mi to docela sedlo a mám to na úrovni Capaldiho sérií, ne-li lepší :+ Ale nutno podotknout, že Capaldi mě moc nesednul :) Takže Jodie za mě palec hore a těším se na 12. sérii :)
743762
Já jsem teprve před pár týdny dokoukal druhou půlku 11. řady a překvapivě mi to docela sedlo a mám to na úrovni Capaldiho sérií, ne-li lepší *:+* Ale nutno podotknout, že Capaldi mě moc nesednul *:)* Takže Jodie za mě palec hore a těším se na 12. sérii *:)*
Doctor Who
1 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER

Doctor Who

Orgasmus se nekonal. Byl to, pravda nejlepší díl sezóny, ale to je něco jako nejvoňavější hovínko v kočkolitu. Návrat jisté postavy akorát dal vyniknout těm troskám do kterých se vrací. Já na to koukám vlastně už jen ze zvědavosti, jak hluboko se ještě můžou propadnout.
743756
Orgasmus se nekonal. Byl to, pravda nejlepší díl sezóny, ale to je něco jako nejvoňavější hovínko v kočkolitu. Návrat jisté postavy akorát dal vyniknout těm troskám do kterých se vrací. Já na to koukám vlastně už jen ze zvědavosti, jak hluboko se ještě můžou propadnout.
Doctor Who
743668
1 -1
reagovat

Avenue 5

Trailer nevypadal nic moc, obsazení ale ušlo a je to HBO, tak jsem tomu pořád trochu věřil. Po dvou dílech je to ale zatím hodně slabé :-
743735
Trailer nevypadal nic moc, obsazení ale ušlo a je to HBO, tak jsem tomu pořád trochu věřil. Po dvou dílech je to ale zatím hodně slabé *:-*
Avenue 5
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Máš pravdu, to finále bylo boží :+
743712
Máš pravdu, to finále bylo boží *:+*
743668
1 -1
reagovat

The Outsider 1x04

Super, závěr brr :o
743692
Super, závěr brr *:o*
The Outsider 1x04
2 0
reagují: Godlike
reagovat

South Park

Konecne jsem kouknul na season finale 23. rady (Christmas Special); cela sezona se povedla, ale tohle byla tresnicka na dortu! "Let's go driving..." :D
743680
Konecne jsem kouknul na season finale 23. rady (Christmas Special); cela sezona se povedla, ale tohle byla tresnicka na dortu! "Let's go driving..." *:D*
South Park
2 -1
reagovat

Shameless S10 finále

Nejlepší díl celé řady a kdyby neobjednali ještě jednu poslední řadu, klidně to mohlo být finále celého seriálu. :+ Jeremy Allen White by měl dostávat větší příležitosti.

Doctor Who S12E5

Z tohodle dílu museli (Nu)Whoviani dostat orgasmus. :D 
Ale ti tři companeros tam jsou pořád na nic. Naprosto zbytečné postavy.:- 
743668
Nejlepší díl celé řady a kdyby neobjednali ještě jednu poslední řadu, klidně to mohlo být finále celého seriálu. *:+* Jeremy Allen White by měl dostávat větší příležitosti. [b]Doctor Who S12E5[/b] Z tohodle dílu museli (Nu)Whoviani dostat orgasmus. *:D*  Ale ti tři companeros tam jsou pořád na nic. Naprosto zbytečné postavy.*:-* 
Shameless S10 finále
1 -1
reagují: MarvinP, AndyKaufman
reagovat

The Office US

Poprvé v životě, a po letech odhodlávání se, jsem se do toho konečně pořádně pustil. Kdysi jsem viděl první řadu a úplně mi to nesedlo, ale tentokrát je to jinak.

(shout out to do_Od - dal mi vědět, že je to na Amazonu)

Mám za sebou tři řady, začínám čtvrtou a je to strašnej nářez. Tolik záchvatů smíchu jsem měl naposledy při scrubs, nebo Parks and Recreation. 
Je to neuvěřitelný, vtipný, pravdivý, smutný, totálně šílený, neuvěřitelně random a hlavně si myslím, že teď, jenom pár let po tom, by to asi úplně všechno neprošlo. 
Jsem spoko, jedu dál a hlavně konečně - Pam & Jim! <3
743646
Poprvé v životě, a po letech odhodlávání se, jsem se do toho konečně pořádně pustil. Kdysi jsem viděl první řadu a úplně mi to nesedlo, ale tentokrát je to jinak. (shout out to [b]do_Od[/b] - dal mi vědět, že je to na Amazonu) Mám za sebou tři řady, začínám čtvrtou a je to strašnej nářez. Tolik záchvatů smíchu jsem měl naposledy při scrubs, nebo Parks and Recreation.  Je to neuvěřitelný, vtipný, pravdivý, smutný, totálně šílený, neuvěřitelně random a hlavně si myslím, že teď, jenom pár let po tom, by to asi úplně všechno neprošlo.  Jsem spoko, jedu dál a hlavně konečně - Pam & Jim! <3
The Office US
3 -1
reagovat

Chilling Adventures of Sabrina - 3. série

Včerejší a dnešní večer jsem se rozhodl věnovat nové sérii Sabriny a rozhodně jsem udělal dobře, protože to opět má správnou temnou hororovou atmosféru a děj utíká rychle dopředu. Možná až moc, protože třetí série má jen osm epizod a přitom by neškodilo tak dvě přidat, aby byl čas prožít se všemi hrdiny i pár klidnějších momentů. Kiernan Shipka je jako Sabrina opět doslova okouzlující (ve svých dvaceti je neskutečně sexy) a například tetičky také nezklamali podobně jako Madam Satan nebo Faustus Blackwood a další. Koho bavili předchozí dvě série, nemůže být zklamaný. 

Moje hodnocení: 8/10
 
743620
Včerejší a dnešní večer jsem se rozhodl věnovat nové sérii Sabriny a rozhodně jsem udělal dobře, protože to opět má správnou temnou hororovou atmosféru a děj utíká rychle dopředu. Možná až moc, protože třetí série má jen osm epizod a přitom by neškodilo tak dvě přidat, aby byl čas prožít se všemi hrdiny i pár klidnějších momentů. Kiernan Shipka je jako Sabrina opět doslova okouzlující (ve svých dvaceti je neskutečně sexy) a například tetičky také nezklamali podobně jako Madam Satan nebo Faustus Blackwood a další. Koho bavili předchozí dvě série, nemůže být zklamaný.  Moje hodnocení: 8/10  
Chilling Adventures of Sabrina - 3. série
0 -3
reagovat
reaguje na: Kostěj
Aspin sa mi potrvrdilo preco a ako je zvysnych 98% serialov na kokot. Netreba to mazat8)
743619
Aspin sa mi potrvrdilo preco a ako je zvysnych 98% serialov na kokot. Netreba to mazat*8)*
743616
0 -5
reagovat
Vyfoťte to někdo, než to smažou! 
743616
Vyfoťte to někdo, než to smažou! 
13 -1
reagují: pepo
reagovat

Mindhuntet

1. Seria: Strhujuca 10 hodinova proceduralka takmer bez serialovej vaty a so strhujucou temou. Jediny problem som mal s nie prilis vyraznym hercom v hlavnej ulohe. Skoda, ze Fincher nereziroval vsetky casti, lebo tie jeho (s vynimkou prvej) su absolutna bomba. 9/10
743608
1. Seria: Strhujuca 10 hodinova proceduralka takmer bez serialovej vaty a so strhujucou temou. Jediny problem som mal s nie prilis vyraznym hercom v hlavnej ulohe. Skoda, ze Fincher nereziroval vsetky casti, lebo tie jeho (s vynimkou prvej) su absolutna bomba. 9/10
Mindhuntet
13 0
reagovat

Zaklínač soundtrack

Jestli jste to přehlédli, tak už vyšel :D8):+
743602
Jestli jste to přehlédli, tak už vyšel *:D**8)**:+*
Zaklínač soundtrack
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Umíral sem smíchy, když v s kevem adoptovali toho mexicana:D
743587
Umíral sem smíchy, když v s kevem adoptovali toho mexicana*:D*
743579
1 -1
reagovat
reaguje na: xxendxx
Přesně tak! 

Franka se nedá nabažit. Paradoxně mne začala bavit asi jinak nejhorší postava - Debbie, protože má dobrou linku. Hodně to tradičně tahá V a Kev, jak jim tam chodil ten zloděj, tak to jsem se málem podělal smíchy. 

Slabší je, ale to ostatní sezony bohužel platilo pořád, Lip. Nějak neví co s ním. 
743579
Přesně tak!  Franka se nedá nabažit. Paradoxně mne začala bavit asi jinak nejhorší postava - Debbie, protože má dobrou linku. Hodně to tradičně tahá V a Kev, jak jim tam chodil ten zloděj, tak to jsem se málem podělal smíchy.  Slabší je, ale to ostatní sezony bohužel platilo pořád, Lip. Nějak neví co s ním. 
743576
0 -1
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Je to porad lepsi a lepsi... strasne me bavi sledovat ty deti, jak rostou a delaj novej level bordelu... (Carl a Liam). Emmy Rosum uz me v 9 rade srala, tak jsem rad a rzravyho chlupa jsem prejedenej z Fallen Orderu.

Nejhorsi mi prijdou prvni 2 serie, kdyz se resi porad ten namachrovanej blbecek s autem... od ty doby co tam neni, je to pecka a Hank je frajer :)
743576
Je to porad lepsi a lepsi... strasne me bavi sledovat ty deti, jak rostou a delaj novej level bordelu... (Carl a Liam). Emmy Rosum uz me v 9 rade srala, tak jsem rad a rzravyho chlupa jsem prejedenej z Fallen Orderu. Nejhorsi mi prijdou prvni 2 serie, kdyz se resi porad ten namachrovanej blbecek s autem... od ty doby co tam neni, je to pecka a Hank je frajer :)
743550
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Picard

Jako není to špatné a ta zápletka bude asi zajímavá, ale že by mě to nějak odrovnalo, to se teda říct nedá. Uvidíme za týden.
743570
Jako není to špatné a ta zápletka bude asi zajímavá, ale že by mě to nějak odrovnalo, to se teda říct nedá. Uvidíme za týden.
Picard
2 -1
reagovat

Shameless s10

Kouká na to ještě někdo? Bohužel se změnou, ale jinak se to vrátilo ve formě jako vždy. :+
743550
Kouká na to ještě někdo? Bohužel se změnou, ale jinak se to vrátilo ve formě jako vždy. *:+*
Shameless s10
0 -1
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: duro
Rozhodně, spíš mi šlo o to, jak moc to bude vymyšlený - překroucený. Jinak je to perfektní.
743523
Rozhodně, spíš mi šlo o to, jak moc to bude vymyšlený - překroucený. Jinak je to perfektní.
743521
1 0
reagovat

Picard E01

Asi nenávidím Amazon že něco takhle dobrého nevydá hned naráz, ale musím čekat týden na další epizodu. Jinak by šly plány na páteční večer stoprocentně do koše a bingoval bych až do rána, první díl je skvělý, a cliffhanger na konci je k posrání. Otázkou je jak moc zapůsobí na "neTrekkies".
Celý Disney by si tady měl dělat poznámky o tom jak správně nakládat s fandomem, nostalgií, a navazováním na desítky let starý děj - funguje to (zatím, v prvním díle) skvěle a přitom to není žádná kopírka, ani stylem (což možná některé fanoušky naštve - tohle je moderní seriál s kontinuálním dějem, ne epizodická klasika), ani příběhem (příběh se rozvíjí úplně nový, ale velmi hezky provázaný s dějem TNG).

Očekával jsem to s velkými obavami, Discovery po druhé půli druhé řady vyloženě nesnáším, a u aktuálně sledované Enterprise taky poněkud trpím - ale Picard zatím můj strach z dalšího mizerného seriálu ze Star Treku úspěšně zahání :+
743522
Asi nenávidím Amazon že něco takhle dobrého nevydá hned naráz, ale musím čekat týden na další epizodu. Jinak by šly plány na páteční večer stoprocentně do koše a bingoval bych až do rána, první díl je skvělý, a cliffhanger na konci je k posrání. Otázkou je jak moc zapůsobí na "neTrekkies". Celý Disney by si tady měl dělat poznámky o tom jak správně nakládat s fandomem, nostalgií, a navazováním na desítky let starý děj - funguje to (zatím, v prvním díle) skvěle a přitom to není žádná kopírka, ani stylem (což možná některé fanoušky naštve - tohle je moderní seriál s kontinuálním dějem, ne epizodická klasika), ani příběhem (příběh se rozvíjí úplně nový, ale velmi hezky provázaný s dějem TNG). Očekával jsem to s velkými obavami, Discovery po druhé půli druhé řady vyloženě nesnáším, a u aktuálně sledované Enterprise taky poněkud trpím - ale Picard zatím můj strach z dalšího mizerného seriálu ze Star Treku úspěšně zahání *:+*
Picard E01
7 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se