Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17941 - 17960 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
Mě třeba baví Supergirl. 8) :D
744554
Mě třeba baví Supergirl. *8)* *:D*
744553
2 -3
reagovat
Dneska je už normální i poslouchat Taylor Swift, tak se hoši nestyďte.
744553
Dneska je už normální i poslouchat Taylor Swift, tak se hoši nestyďte.
3 -6
reagují: TedGeorge, DarkSith
reagovat
reaguje na: zahron
Ja kvůli Caitrioně taky začal a taky se za to stydím :D

První sérka fajn, začátek druhý v Paříži už k nepřežití
744551
Ja kvůli Caitrioně taky začal a taky se za to stydím *:D* První sérka fajn, začátek druhý v Paříži už k nepřežití
744550
0 -1
reagovat

Začal jsem se dívat na Outlander .... ?

 ... jop, a to jsem neměl dělat. Někdy v půlce čtvrtý story jsem si říkal "hlavně o tom nikomu neříkej!!". Teď už těžce uvažuji jestli se s tím nemám v práci pochlubit, nebylo by to zas tak špatné ne ??? Vždyť natom nic není ne ?? Něco jako když si kolega koupí nový Prius ale parkuje na vedlejším parkovišti, žejo ?
744550
 ... jop, a to jsem neměl dělat. Někdy v půlce čtvrtý story jsem si říkal "hlavně o tom nikomu neříkej!!". Teď už těžce uvažuji jestli se s tím nemám v práci pochlubit, nebylo by to zas tak špatné ne ??? Vždyť natom nic není ne ?? Něco jako když si kolega koupí nový Prius ale parkuje na vedlejším parkovišti, žejo ?
Začal jsem se dívat na Outlander .... ?
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: SteKi
Další dvě série se také povedli. ;)
744486
Další dvě série se také povedli. *;)*
744434
1 -1
reagovat

BoJack Horseman S06

Parádní zakončení. Líp to asi udělat nešlo. Je to správně cynické, depresivní, pravdivé a dojemné. Netlačí to vůbec na pilu, a přesto to dokáže vyvolat hodně silné emoce. Výborný seriál. 9/10
744477
Parádní zakončení. Líp to asi udělat nešlo. Je to správně cynické, depresivní, pravdivé a dojemné. Netlačí to vůbec na pilu, a přesto to dokáže vyvolat hodně silné emoce. Výborný seriál. 9/10
BoJack Horseman S06
2 -2
reagovat

Chilling adventures of Sabrina s01

Nečakal som, že vôbec dopozerám prvú sériu, ale celkom ma to prekvapilo. Hlavne krvavosť niektorých scén. Má to takú príjemnú atmosféru. Niečím mi to pripomína Doctor who, ale chýba tomu tá posledná prísada k dokonalosti. Ako keby si niekto sadol s Moffatom a opýtal sa ho ako by on natočil Sabrinu a ten niekto si robil síce poznámky, ale nakoniec nemal úplne na to aby ich pretvoril 1:1 na obrozovku. Napriek tomu je to vážne fajn. 
744434
Nečakal som, že vôbec dopozerám prvú sériu, ale celkom ma to prekvapilo. Hlavne krvavosť niektorých scén. Má to takú príjemnú atmosféru. Niečím mi to pripomína Doctor who, ale chýba tomu tá posledná prísada k dokonalosti. Ako keby si niekto sadol s Moffatom a opýtal sa ho ako by on natočil Sabrinu a ten niekto si robil síce poznámky, ale nakoniec nemal úplne na to aby ich pretvoril 1:1 na obrozovku. Napriek tomu je to vážne fajn. 
Chilling adventures of Sabrina s01
2 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: MarvinP
Druhá série mi přišla už dost slabší, chyběl ten sevřenější příběh série první (i u takového série na tom záleží) a zároveň se vyčerpala ta nápaditost. Na Rick&Morty ani Futuramu se to fakt nechytá. Ale i tak jsem ji sjel celou během pár dnů, chookity. 
744295
Druhá série mi přišla už dost slabší, chyběl ten sevřenější příběh série první (i u takového série na tom záleží) a zároveň se vyčerpala ta nápaditost. Na Rick&Morty ani Futuramu se to fakt nechytá. Ale i tak jsem ji sjel celou během pár dnů, chookity. 
744285
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Final Space

Dude, fakt moc díky za doporučení, je to strašně dobrý! Humor mi teda nesedí, výtvarná stylizace mě zpočátku odpuzovala, ale jejdamane! Tohle je přesně to vesmírný dobrodružství, který jsem potřeboval. Strašně super věc! Myslím to vážně. :+
744285
Dude, fakt moc díky za doporučení, je to strašně dobrý! Humor mi teda nesedí, výtvarná stylizace mě zpočátku odpuzovala, ale jejdamane! Tohle je přesně to vesmírný dobrodružství, který jsem potřeboval. Strašně super věc! Myslím to vážně. *:+*
Final Space
744041
4 -1
reagují: HAL
reagovat

Babylon Berlin

Podle všeho jsou venku (HBOGO) první 4 díly dle mého názoru nejlepšího seriálu poslední dekády. :+
744284
Podle všeho jsou venku (HBOGO) první 4 díly dle mého názoru nejlepšího seriálu poslední dekády. *:+*
Babylon Berlin
5 -1
reagovat
Teaser na seriálovou adaptaci bestselleru Philipa Rotha Spiknutí proti Americe  od tvůrce The Wire, The Deuce a Generation Kill. :)
744278
[url=https://www.youtube.com/watch?v=T_Xu6FuP-IM]Teaser[/url] na seriálovou adaptaci bestselleru Philipa Rotha Spiknutí proti Americe  od tvůrce The Wire, The Deuce a Generation Kill. *:)*
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
TYVOLE UMBRIDGEOVÁ! :o:+
744226
TYVOLE UMBRIDGEOVÁ! *:o**:+*
744074
0 -2
reagovat

Outsider e05

Jak jsem byl po úvodních dvou dílech nadšený a zaháčkovaný, tak moje nadšení pomalu uvadá. Pro mě to šlo trochu do kopru s nástupem soukromé detektivky. Určitě dokoukám, protože knihu jsem nečetl a jsem docela zvědavý, kam bude příběh směřovat, ale prvotní kouzlo je prostě pryč. :-
744172
Jak jsem byl po úvodních dvou dílech nadšený a zaháčkovaný, tak moje nadšení pomalu uvadá. Pro mě to šlo trochu do kopru s nástupem soukromé detektivky. Určitě dokoukám, protože knihu jsem nečetl a jsem docela zvědavý, kam bude příběh směřovat, ale prvotní kouzlo je prostě pryč. *:-*
Outsider e05
2 -2
reagovat
reaguje na: KARLOS
To mě osobně docela mrzí, protože by bylo zajímavé ukončit to třeba brexitem, což je dost zajímavé téma minimálně na jednu sérii. 8)
744163
To mě osobně docela mrzí, protože by bylo zajímavé ukončit to třeba brexitem, což je dost zajímavé téma minimálně na jednu sérii. *8)*
744154
0 -1
reagovat
Tak pokud je středobodem sama královna, pak je "blbost" se zaměřovat na její vnuky. Ne snad, že by to nebylo super, ale... podle mě budou končit smrtí Diany, možná Margaret.
A co vím, pak chtěli šest řad a chtěli to ukončit někde v minulosti, nechtěli jet až do současnosti.
Tak jako tak, výběr skvělý.
744154
Tak pokud je středobodem sama královna, pak je "blbost" se zaměřovat na její vnuky. Ne snad, že by to nebylo super, ale... podle mě budou končit smrtí Diany, možná Margaret. A co vím, pak chtěli šest řad a chtěli to ukončit někde v minulosti, nechtěli jet až do současnosti. Tak jako tak, výběr skvělý.
1 0
reagují: DarkSith
reagovat

Picard

E1,E2 zatial slabota. Mam pocit ako keby som sledoval serial z dielne hallmarku alebo syfy.
744125
E1,E2 zatial slabota. Mam pocit ako keby som sledoval serial z dielne hallmarku alebo syfy.
Picard
2 -5
reagovat
Ofiko verze zní, že hlavnímu tvůrci došly po páté sérii příběhy k vyprávění. Radši to ukončit kvalitativně silně, než zbytečně natahovat. Ono udělat šestou sérii by nemuselo být zas o tolik dražší, když by se znovu natáčela s pátou souběžně, takže možná je tato zpráva i pravdivá.
744076
Ofiko verze zní, že hlavnímu tvůrci došly po páté sérii příběhy k vyprávění. Radši to ukončit kvalitativně silně, než zbytečně natahovat. Ono udělat šestou sérii by nemuselo být zas o tolik dražší, když by se znovu natáčela s pátou souběžně, takže možná je tato zpráva i pravdivá.
1 0
reagovat
Na Helen Mirren neměli prachy? Škoda, od začátku se pokud vím počítalo se 6 řadami. Co je horší, že to utnou relativně brzy, takže žádný Eppstein ani Meghan Markle :-
744075
Na Helen Mirren neměli prachy? Škoda, od začátku se pokud vím počítalo se 6 řadami. Co je horší, že to utnou relativně brzy, takže žádný Eppstein ani Meghan Markle *:-*
2 -2
reagovat
reaguje na: Joker_George
Co vím, tak se mluvilo min. o 6. Po 3. řadě jsou na konci sedmdesátek, takže materiálu na další 3 řady by měli dost. Netflix asi zklamala čísla.
744074
Co vím, tak se mluvilo min. o 6. Po 3. řadě jsou na konci sedmdesátek, takže materiálu na další 3 řady by měli dost. Netflix asi zklamala čísla.
744073
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: mkubalikova
A kolik řad se čekalo? Abych věděl, o co jsem přišel. Jinak výběr herečky je opět slušný.
744073
A kolik řad se čekalo? Abych věděl, o co jsem přišel. Jinak výběr herečky je opět slušný.
744072
1 0
reagují: mkubalikova
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se