Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17681 - 17700 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
To navrhl (=LIFTY=), ale inciativě se meze nekladou.
748617
To navrhl (=LIFTY=), ale inciativě se meze nekladou.
748600
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
8)
748616
*8)*
748614
5 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Dej si radeji ikonku Goreckiho...
748614
Dej si radeji ikonku Goreckiho...
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
To je na ban...:D
748612
To je na ban...*:D*
2 0
reagovat
Tony zmen si to....
748609
Tony zmen si to....
3 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Fake news ¯\_(ツ)_/¯
748608
Fake news ¯\_(ツ)_/¯
748607
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
748607
[url=https://www.moviezone.cz/komentar/748508]Co se stalo?[/url] *:o*
748602
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Co to je zase tohle...
748606
Co to je zase tohle...
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Bohužel...

Tede tady
748605
Bohužel... Tede [url=https://imgur.com/a/k5wFnKS]tady[/url]
748604
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To nám nedělej...
748604
To nám nedělej...
748602
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: hroubek
Tak si měníme ikonky ? :(
748602
Tak si měníme ikonky ? :(
748600
0 -1
reagují: Joker_George, Memphis
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

Kidding S02E08-10

Tak to mám za sebou a poslední tři díly jsou skvělé. Celou dobu jsem měl husí kůži a čekal jsem co se stane. Byl jsem u toho hodně napjatý a místy jsem nedýchal. A co se týče poslední dílu, tak to je emocionální úder do koulí. Nejdřív si pomůžou podobně romantickou scénou jako z Velké ryby od Tima Burtona, aby pak přišlo vynikající finále, u kterého jsem měl co dělat, abych nebrečel jako malá želva. Osobně mě první řada přišla trochu lepší, jelikož více držela při sobě. Druhá jde hodně směry, ne vždy je to zásah do černého. Přesto má desítky výborných momentů. A měl jsi pravdu, že ten závěr je pecka. 8,5-9/10
748600
Tak to mám za sebou a poslední tři díly jsou skvělé. Celou dobu jsem měl husí kůži a čekal jsem co se stane. Byl jsem u toho hodně napjatý a místy jsem nedýchal. A co se týče poslední dílu, tak to je emocionální úder do koulí. Nejdřív si pomůžou podobně romantickou scénou jako z Velké ryby od Tima Burtona, aby pak přišlo vynikající finále, u kterého jsem měl co dělat, abych nebrečel jako malá želva. Osobně mě první řada přišla trochu lepší, jelikož více držela při sobě. Druhá jde hodně směry, ne vždy je to zásah do černého. Přesto má desítky výborných momentů. A měl jsi pravdu, že ten závěr je pecka. 8,5-9/10
Kidding S02E08-10
748497
2 0
reagují: hroubek, AndyKaufman
reagovat

Kingdom

Ja tu chvalu trochu rozmelnim... Jak se mi prvni cca 2 epizody docela libily, velice rychle me to potom zacalo nudit a skoncil jsem u ctvrte. Ne, ze by mi tam vadilo nebo chybelo neco konkretniho, spis mi to celkove prislo tak nejak "vo hovne"... coz se zda temer nemozne vzhledem k originalite te tematicke kombinace, ale me osobne to proste strasne rychle uplne prestalo bavit. 
748561
Ja tu chvalu trochu rozmelnim... Jak se mi prvni cca 2 epizody docela libily, velice rychle me to potom zacalo nudit a skoncil jsem u ctvrte. Ne, ze by mi tam vadilo nebo chybelo neco konkretniho, spis mi to celkove prislo tak nejak "vo hovne"... coz se zda temer nemozne vzhledem k originalite te tematicke kombinace, ale me osobne to proste strasne rychle uplne prestalo bavit. 
Kingdom
0 -3
reagovat

Kingdeom

První sérii jsem viděl v době premiéry. Teď právě koukám na druhou. První byla více hororová jak se nákaza rozjížděla. Tohle zatím je už akční když hordy "zombies" už útočí skoro všude. Jsem zatím v půlce třetího dílu tak uvidím jak to skončí.
748555
První sérii jsem viděl v době premiéry. Teď právě koukám na druhou. První byla více hororová jak se nákaza rozjížděla. Tohle zatím je už akční když hordy "zombies" už útočí skoro všude. Jsem zatím v půlce třetího dílu tak uvidím jak to skončí.
Kingdeom
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tohle je poslední kapka. Jdu taky koukat. :+
748552
Tohle je poslední kapka. Jdu taky koukat. *:+*
748536
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Říkal jsem si o čem to meleš, když ten parádní kultovní seriál se zombíky v nemocnici je už přes dvacet let starý.... a on to není ten Kingdom od Triera :D
748538
Říkal jsem si o čem to meleš, když ten parádní kultovní seriál se zombíky v nemocnici je už přes dvacet let starý.... a on to není ten [url=https://www.csfd.cz/film/71924-kralovstvi/komentare/]Kingdom [/url]od Triera *:D*
748536
1 0
reagovat

Kingdom

Myslel jsem si, že mě něco tak provareneho, jako zombie, nemůže vyděsit. Ale to jsem ještě neviděl tuto pecku... První díl je pomalejší a těžko se do toho dostává, ale jak začne nákaza, tak je to jine kafe. Jako bonus mam to štěstí, ze včera přidali druhou řadu, tak nemusim rok cekat?)
748536
Myslel jsem si, že mě něco tak provareneho, jako zombie, nemůže vyděsit. Ale to jsem ještě neviděl tuto pecku... První díl je pomalejší a těžko se do toho dostává, ale jak začne nákaza, tak je to jine kafe. Jako bonus mam to štěstí, ze včera přidali druhou řadu, tak nemusim rok cekat*?)*
Kingdom
3 0
reagují: Joker_George, HAL
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Doník se nikam stěhovat nebude:(
748508
Doník se nikam stěhovat nebude*:(*
748497
0 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak to prrr
748505
Tak to prrr
748497
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Doufám v to. 
748498
Doufám v to. 
748497
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se