Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17641 - 17660 Napsat příspěvek

Upload/Amazon Prime

748901
[url=https://www.youtube.com/watch?v=0ZfZj2bn_xg&feature=emb_title]Nový komediálny sci-fi seriál [/url]
Upload/Amazon Prime
1 0
reagovat

Čo robíme v temnotách 2. séria

748900
[url=https://www.youtube.com/watch?v=nPXjcrsUmXQ]Promo[/url]
Čo robíme v temnotách 2. séria
1 -1
reagovat

Unbreakable Kimmy Schmidt

To je tak strašně weird a meta, že je to vlastně totální pecka :D Ať dělám, co dělám nemůžu se od toho odtrhnout :D

Jeden příklad za všechny: link
748896
To je tak strašně weird a meta, že je to vlastně totální pecka *:D* Ať dělám, co dělám nemůžu se od toho odtrhnout *:D* Jeden příklad za všechny: [url=https://www.youtube.com/watch?v=Xt9U_utWThI]https://www.youtube.com/watch?v=Xt9U_utWThI[/url]
Unbreakable Kimmy Schmidt
2 0
reagovat
Jako svym způsobem to ukoncene byt muze... Nema to zadny sileny cliffhanger, ve stylu půlky pate řady perníkového táty... Navic jestli nekoho zajima tematika sériových vrahu a libil se mu treba Zodiac, at si to da. Je to (ne)hezky pohled do historie, ale dozvi se tam spoustu zajimavych veci a herci, hrajici slavne vrahy, jsou perfektní...
748881
Jako svym způsobem to ukoncene byt muze... Nema to zadny sileny cliffhanger, ve stylu půlky pate řady perníkového táty... Navic jestli nekoho zajima tematika sériových vrahu a libil se mu treba Zodiac, at si to da. Je to (ne)hezky pohled do historie, ale dozvi se tam spoustu zajimavych veci a herci, hrajici slavne vrahy, jsou perfektní...
5 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Druha serie by te v tom pripade mohla uspokojit vic. Je to vic detektivni, kdyz se nekolik dilu nahani vrah v Atlante. Ma to klasictejsi detektivni strukturu, ale volba hlavniho hrdiny podle me nebyla uplne nejstastnejsi. Prvni serie je vylozene o vybudovani oddeleni a zacatku vytvareni profilu cemuz vyrazne ustupuje detektivni pribeh. V druhe musi dokazat, ze jejich prace bude mit realne vysledky. 

On ten serial je zajimavy predevsim v tom, ze tam jsou skutecni vrazi a rozhovory s nimi by alespon castecne mely vychazet z rozhovoru, ktere s nimi vysetrovatel vedli. 

Podle me muselo byt planovano mnohem vic serii nez tri. Patrani v Atlante by melo koncit v roce 1981, kdy Williamse zatkli. Kazdou epizodu navic uvadi BTK, ktereho dopadli az v roce 2005, takze pochybuju, ze by ho chteli nechat nevyreseneho.
748880
Druha serie by te v tom pripade mohla uspokojit vic. Je to vic detektivni, kdyz se nekolik dilu nahani vrah v Atlante. Ma to klasictejsi detektivni strukturu, ale volba hlavniho hrdiny podle me nebyla uplne nejstastnejsi. Prvni serie je vylozene o vybudovani oddeleni a zacatku vytvareni profilu cemuz vyrazne ustupuje detektivni pribeh. V druhe musi dokazat, ze jejich prace bude mit realne vysledky.  On ten serial je zajimavy predevsim v tom, ze tam jsou skutecni vrazi a rozhovory s nimi by alespon castecne mely vychazet z rozhovoru, ktere s nimi vysetrovatel vedli.  Podle me muselo byt planovano mnohem vic serii nez tri. Patrani v Atlante by melo koncit v roce 1981, kdy Williamse zatkli. Kazdou epizodu navic uvadi BTK, ktereho dopadli az v roce 2005, takze pochybuju, ze by ho chteli nechat nevyreseneho.
748876
2 0
reagovat

Westworld 3x01

Totální bomba :+
748879
Totální bomba *:+*
Westworld 3x01
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
Pokud tě zajímá tematika tak to smysl má, kdo chce "jen" kvalitní seriál s dobrým příběhem, ten vynecháním tohoto o moc nepřijde. 
748878
Pokud tě zajímá tematika tak to smysl má, kdo chce "jen" kvalitní seriál s dobrým příběhem, ten vynecháním tohoto o moc nepřijde. 
748877
0 -3
reagovat
reaguje na: HAL
Takže ono to vlastně asi ani nemá smysl koukat, že? Když to není ukončený?
748877
Takže ono to vlastně asi ani nemá smysl koukat, že? Když to není ukončený?
748875
0 -3
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
ahaaa, tak to jsem nevedel, ze to je planovane na 3 a neukoncene, tak na to kaslu, dik 8)
748876
ahaaa, tak to jsem nevedel, ze to je planovane na 3 a neukoncene, tak na to kaslu, dik *8)*
748875
0 -1
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: verbst
True Detective je mnohem primitivnější, ale zase má příběh ukončený v každé sérii.

Mindhunter mohl být fantastický, ale posrali to tím jak je to roztahané, až má člověk pocit že se tam pořád nic neděje. Takže první řada je fakt jen takový rozjezd, ve druhé se to teprve začne hezky spojovat (i se soukromím těch postav), a ve třetí to mohlo velmi zajímavě skončit - ale neskončí, bo se na to kvůli té utahanosti nikdo nedíval a tak seriál zrušili. 
Tohle mělo být plánované na jednu sérii, ne na tři nebo ještě víc. 
748875
True Detective je mnohem primitivnější, ale zase má příběh ukončený v každé sérii. Mindhunter mohl být fantastický, ale posrali to tím jak je to roztahané, až má člověk pocit že se tam pořád nic neděje. Takže první řada je fakt jen takový rozjezd, ve druhé se to teprve začne hezky spojovat (i se soukromím těch postav), a ve třetí to mohlo velmi zajímavě skončit - ale neskončí, bo se na to kvůli té utahanosti nikdo nedíval a tak seriál zrušili.  Tohle mělo být plánované na jednu sérii, ne na tři nebo ještě víc. 
748872
0 -3
reagují: verbst, speta.jr
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Nestihli to dokončit, no.
748874
Nestihli to dokončit, no.
748863
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Takže něco jako první řada True Detective? :D
748872
Takže něco jako první řada True Detective? *:D*
748870
0 -2
reagují: HAL
reagovat

Mindhunter 1-7 S01

Strasne dlouho jsem premlouval zenu at se na to podivame, protoze na MZ to melo same desitky. Nepovolila a jsem rad, protoze jsem skoro u konce a nevidim jediny duvod to dokoukat. Interakce mezi postavami je skvela, ale postavy samotne nezajimave, jejich soukrome pletky o nicem a 10x20s priprava na druhou serii predtitulkovymi scenami  je otravna (asi to tam bude i tuto serii ale proklikal jsem obrazky z druhe a je tam ten stejny typek). Hlavne to ale nejde divakovi vubec na ruku, kdyz asi v 6. dile pri vyslechu to vypada, ze se neco duleziteho dozvedeli, tak je to jako nahoda (zadny duraz na herectvi, kameru, hudbu) a ne vysledek několikaletého??? výzkumu a rekl bych, ze beznemu divakovi to unikne. A taky je to strasne barevne ploche, az me to iritovalo, ze tam chybi kontrast.
748870
Strasne dlouho jsem premlouval zenu at se na to podivame, protoze na MZ to melo same desitky. Nepovolila a jsem rad, protoze jsem skoro u konce a nevidim jediny duvod to dokoukat. Interakce mezi postavami je skvela, ale postavy samotne nezajimave, jejich soukrome pletky o nicem a 10x20s priprava na druhou serii predtitulkovymi scenami  je otravna (asi to tam bude i tuto serii ale proklikal jsem obrazky z druhe a je tam ten stejny typek). Hlavne to ale nejde divakovi vubec na ruku, kdyz asi v 6. dile pri vyslechu to vypada, ze se neco duleziteho dozvedeli, tak je to jako nahoda (zadny duraz na herectvi, kameru, hudbu) a ne vysledek několikaletého??? výzkumu a rekl bych, ze beznemu divakovi to unikne. A taky je to strasne barevne ploche, az me to iritovalo, ze tam chybi kontrast.
Mindhunter 1-7 S01
2 -5
reagují: verbst
reagovat
Premiera Farga je kvůli koroně presunuta na neurcito...
748863
Premiera Farga je kvůli koroně presunuta na neurcito...
1 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: HAL
Já nedal ani druhý díl, fakt to nešlo. :D
748860
Já nedal ani druhý díl, fakt to nešlo. *:D*
748857
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
No překonat druhou řadu Altered Carbon fakt není těžký  :D
748857
No překonat druhou řadu Altered Carbon fakt není těžký  *:D*
748849
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Já druhou sérii ani neviděl a první má podle mě skvělý momenty, ale jako celek to nějak extrémně nefungovalo. Čekal jsem mnohem víc. Tohle mě zatím neláká, počkám. Last of Us je ovšem jinej čajíček, na nic jiného se netěším víc.
748853
Já druhou sérii ani neviděl a první má podle mě skvělý momenty, ale jako celek to nějak extrémně nefungovalo. Čekal jsem mnohem víc. Tohle mě zatím neláká, počkám. Last of Us je ovšem jinej čajíček, na nic jiného se netěším víc.
748849
0 -2
reagovat

Westworld

Frustrující a překombinované to je, ale aspoň to s divákem hraje čestnou hru. Baví mě sledovat teorie po každém díle, protože ty indicie tam všechny jsou, a lidi na zvraty docházejí předem. Mám důvěru, že to ukončí uspokojivě.
748850
Frustrující a překombinované to je, ale aspoň to s divákem hraje čestnou hru. Baví mě sledovat teorie po každém díle, protože ty indicie tam všechny jsou, a lidi na zvraty docházejí předem. Mám důvěru, že to ukončí uspokojivě.
Westworld
4 -1
reagovat
Nojo, já zapomněl, že půlka MZ nemá vkus. :D 

Jako ono to je furt skvělý a v porovnání s takovým Altered Carbon o nějakých dvacet řádů vejš, v tomhle Netflix strašně zklamal a i proto se těším na adaptaci Last of Us už jen protože, že to dělá HBO a že to prostě bude kvalitka. Frustrující je to ale stejně a doufám, že se to s přibývajícími epizodami zlepší.
748849
Nojo, já zapomněl, že půlka MZ nemá vkus. *:D*  Jako ono to je furt skvělý a v porovnání s takovým Altered Carbon o nějakých dvacet řádů vejš, v tomhle Netflix strašně zklamal a i proto se těším na adaptaci Last of Us už jen protože, že to dělá HBO a že to prostě bude kvalitka. Frustrující je to ale stejně a doufám, že se to s přibývajícími epizodami zlepší.
5 -2
reagují: HAL, Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Já měl problém sledovat co se tam děje už během sledování předchozích sérií, natož abych si to pamatoval doteď - s S03 počkám až bude venku celá a bude mít rozumné ohlasy, pak si ji dám naráz.
748846
Já měl problém sledovat co se tam děje už během sledování předchozích sérií, natož abych si to pamatoval doteď - s S03 počkám až bude venku celá a bude mít rozumné ohlasy, pak si ji dám naráz.
748840
0 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se