Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17601 - 17620 Napsat příspěvek

Letter for the king

No, takže stav po třech dílech...

Po prvním sem to chtěl zabalit, protože to kromě parádní výpravy vážně nemělo vůbec nic.

Ve druhém dílo to hodně začne zachraňovat Serkisova dcera, která jako by z oka vypadla jedné mojí kámošce a je tu vyloženě super.

Třetí díl zatím nejlepší a dokoukám to. Každopádně vážně žádnej zázrak.
749301
No, takže stav po třech dílech... Po prvním sem to chtěl zabalit, protože to kromě parádní výpravy vážně nemělo vůbec nic. Ve druhém dílo to hodně začne zachraňovat Serkisova dcera, která jako by z oka vypadla jedné mojí kámošce a je tu vyloženě super. Třetí díl zatím nejlepší a dokoukám to. Každopádně vážně žádnej zázrak.
Letter for the king
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Harley Quinn pokračuje link :+:+
749300
Harley Quinn pokračuje https://www.youtube.com/watch?v=TBjgTmkJDyQ&feature=emb_title *:+**:+*
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
link

Zrovna dneska jsem myslel na to, jak současná situace ovlivní produkci, a oni už to mezitím mají hotový. :+
749240
[url=https://www.youtube.com/watch?v=6jJkdRaa04g]https://www.youtube.com/watch?v=6jJkdRaa04g[/url] Zrovna dneska jsem myslel na to, jak současná situace ovlivní produkci, a oni už to mezitím mají hotový. *:+*
749227
0 0
reagovat

Letter for the King

Jsem v tom pár minut a příběhově to asi bude jako ta blbost od Janáka, kde řádil Pavel Kříž, myslím Ať žijí rytíři. 

Ale proč to vypadá tak 2x líp, než Zaklínač? Ta kombinace našich lokací a Nového Zélandu vypadá skvěle, krásná výprava. :+
749236
Jsem v tom pár minut a příběhově to asi bude jako ta blbost od Janáka, kde řádil Pavel Kříž, myslím Ať žijí rytíři.  Ale proč to vypadá tak 2x líp, než Zaklínač? Ta kombinace našich lokací a Nového Zélandu vypadá skvěle, krásná výprava. *:+*
Letter for the King
1 -1
reagovat
Čtvrtá řada seriálu Posledního království dorazí na Netflix už 26. dubna. ;)

Hůůůůůůů :+:+:+

Na nic se aktuálně netěším tolik.
749227
Čtvrtá řada seriálu Posledního království dorazí na Netflix už 26. dubna. ;) Hůůůůůůů *:+**:+**:+* Na nic se aktuálně netěším tolik.
3 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
749223
[url=https://imgur.com/a/AORequ1]Pár měsíců starý fan art.[/url]
749219
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Spíš mladá, Ashoce už by tou dobou mělo být spíš k padesáti.
749222
Spíš mladá, Ashoce už by tou dobou mělo být spíš k padesáti.
749220
1 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
:o:+:+:+:+:+
749221
*:o**:+**:+**:+**:+**:+*
749219
3 0
reagovat
Není na to stará? 
749220
Není na to stará? 
0 -5
reagují: HAL
reagovat

BREAKING

 Rosario Dawson bude Ahsoka Tano v druhé řadě Mandaloriana.

Snad má Slashfilm dobré zdroje.
749219
 Rosario Dawson bude Ahsoka Tano v druhé řadě Mandaloriana. Snad má Slashfilm dobré zdroje.
BREAKING
7 0
reagují: Ex-SOLDIER, HAL
reagovat
Ono je tam to Community stejne az od prvniho dubna... Snad to nebude april:D
749179
Ono je tam to Community stejne az od prvniho dubna... Snad to nebude april*:D*
5 0
reagovat

Coro-Netflix

Tak po Mindhunterovi, ktereho jsem vzdal, jsem se vrhl na Altered Carbon. U prvniho dilu jsem 5x usnul a pak uz me nebavilo to zase davat zpet, tak jsem naznal, ze asi nejsem cilovka. :D
749176
Tak po Mindhunterovi, ktereho jsem vzdal, jsem se vrhl na Altered Carbon. U prvniho dilu jsem 5x usnul a pak uz me nebavilo to zase davat zpet, tak jsem naznal, ze asi nejsem cilovka. *:D*
Coro-Netflix
3 -3
reagovat
reaguje na: Memphis
Mě naopak přišlo že čtyřka a pětka jsou zase lepší než ta třetí. 

No ale mohl bych to taky dát znovu, stejně teď žádný opravdu dobrý sitcom není. 
749175
Mě naopak přišlo že čtyřka a pětka jsou zase lepší než ta třetí.  No ale mohl bych to taky dát znovu, stejně teď žádný opravdu dobrý sitcom není. 
749169
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
To jsi ale přišel o video game epizodu. :D

Čtyřka je utrpení, ale pak se to zase zvedne, ačkoliv kvalit prvních dvou už to nedosáhne. Šestá sezona má ale podle mě jednu z nejlepších epizod - Wedding Videography.
749169
To jsi ale přišel o video game epizodu. *:D* Čtyřka je utrpení, ale pak se to zase zvedne, ačkoliv kvalit prvních dvou už to nedosáhne. Šestá sezona má ale podle mě jednu z nejlepších epizod - Wedding Videography.
749166
1 -1
reagují: HAL
reagovat
Viděl jsem to už snad 3x celé. Při premiéře ty pozdější série přijdou člověku fakt slabší, ale při dalším opakování už mi to nepřišlo. 
749168
Viděl jsem to už snad 3x celé. Při premiéře ty pozdější série přijdou člověku fakt slabší, ale při dalším opakování už mi to nepřišlo. 
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Souhlas, jsem na tom uplně stejně :+

Nic to nemění na genialitě prvních dvou řad, ale pak už to bylo prostě repetitivní.
749167
Souhlas, jsem na tom uplně stejně *:+* Nic to nemění na genialitě prvních dvou řad, ale pak už to bylo prostě repetitivní.
749166
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Prvé dvě série určitě. V půlce trojky sem to ale musel zabalit.
749166
Prvé dvě série určitě. V půlce trojky sem to ale musel zabalit.
749160
2 -1
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jasná volba. První dvě řady jsou doslova geniální. 
749165
Jasná volba. První dvě řady jsou doslova geniální. 
749160
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

#sixseasonsandamovie

HOLY SHIT :o:+
749163
HOLY SHIT *:o**:+*
#sixseasonsandamovie
749160
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Proboha ano.
749161
Proboha ano.
749160
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se