Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17581 - 17600 Napsat příspěvek
reaguje na: kubqo
Obvykle mínuska nedávám, ale tady jsem bohužel musel. Klidně ti sepíšu podrobnou slohovku proč je ten seriál super. 8)
749463
Obvykle mínuska nedávám, ale tady jsem bohužel musel. Klidně ti sepíšu podrobnou slohovku proč je ten seriál super. *8)*
749456
4 -3
reagovat
reaguje na: kubqo
Ja som kubqovi vazne nenabural ucet. Aj ked mi hovori zo srdca:D hlavne podpisujem prve 2 vety
749462
Ja som kubqovi vazne nenabural ucet. Aj ked mi hovori zo srdca*:D* hlavne podpisujem prve 2 vety
749456
2 -4
reagovat
Budeme tomu říkat verbstuv syndrom.
749458
Budeme tomu říkat verbstuv syndrom.
9 -1
reagují: verbst
reagovat

Stranger Things S01

Normálne mám po skuknutí prvej série o level nižšiu mienku o spoločnosti ako takovej. Absolútne nechápem prečo je to taký fenomén.
Tie decká sú tak strašne nesympatické, blbé a otravné, že keď dostali na držku tak to bol pre mňa svetlý moment seriálu. 
V jednej scéne všetko rekapitulujú a vysvetľujú ako by to bolo pre detského diváka, ktorý to potrebuju všecko polopaticky na podnose. Aby hneď na to v ďalšej zabíjali ľudí zľava-zprava. Doteraz som si neni istý aký má byť cieľový divák. Nehovoriac o primitívnosti scenáru, ktorý bol jasný už po 1-2 epizódach a len divák potom čaká zvyšok série ako sa tam dostanú...
A kedy už konečne tvorcovia prídu na to, že na vyvodenie osemdesiatkovej atmosféry nestačí len do každej druhej scény bachnúť synth a je hotovo?!

Najhoršie je, ale že musím pokračovať, uvidím aj ďalšie série lebo som nefunkčná osoba a potrebujem pochopiť čo na tom ľudia vidia.
749456
Normálne mám po skuknutí prvej série o level nižšiu mienku o spoločnosti ako takovej. Absolútne nechápem prečo je to taký fenomén. Tie decká sú tak strašne nesympatické, blbé a otravné, že keď dostali na držku tak to bol pre mňa svetlý moment seriálu.  V jednej scéne všetko rekapitulujú a vysvetľujú ako by to bolo pre detského diváka, ktorý to potrebuju všecko polopaticky na podnose. Aby hneď na to v ďalšej zabíjali ľudí zľava-zprava. Doteraz som si neni istý aký má byť cieľový divák. Nehovoriac o primitívnosti scenáru, ktorý bol jasný už po 1-2 epizódach a len divák potom čaká zvyšok série ako sa tam dostanú... A kedy už konečne tvorcovia prídu na to, že na vyvodenie osemdesiatkovej atmosféry nestačí len do každej druhej scény bachnúť synth a je hotovo?! Najhoršie je, ale že musím pokračovať, uvidím aj ďalšie série lebo som nefunkčná osoba a potrebujem pochopiť čo na tom ľudia vidia.
Stranger Things S01
5 -20
reagují: DarkSith, pepo
reagovat
reaguje na: malern
Myslím že 3 jsou tam s CZ titulky, jinak anglicky,ale mám docela vzdělanou přítelkyni jestli narazis na tohle.
749452
Myslím že 3 jsou tam s CZ titulky, jinak anglicky,ale mám docela vzdělanou přítelkyni jestli narazis na tohle.
749451
1 -1
reagují: malern
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Aj takéto veci Netflix dabuje do CZ či len titulky?
749451
Aj takéto veci Netflix dabuje do CZ či len titulky?
749450
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Paní Kaufmanová objevila na Netflixu korejské romantické seriály. Je jich tam asi 90. 

Můj život skončil, měl jsem tě rád 65 palcová JVC, uvidíme se za několik měsíců. 
749450
Paní Kaufmanová objevila na Netflixu korejské romantické seriály. Je jich tam asi 90.  Můj život skončil, měl jsem tě rád 65 palcová JVC, uvidíme se za několik měsíců. 
9 -1
reagují: malern
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jednoznacne Night of...
Jednoznacne.
749442
Jednoznacne Night of... Jednoznacne.
749430
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Night Of.. pecka a má to jen 8 epizod.
749440
Night Of.. pecka a má to jen 8 epizod.
749430
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Money Heist
749432
Money Heist
749430
1 -1
reagovat
Ja mam ted dilema Money Heist, Ozark nebo Night of...
749430
Ja mam ted dilema Money Heist, Ozark nebo Night of...
1 0
reagují: Gorecki, connor, speedy.mail
reagovat
reaguje na: malern
Mozna ti trochu napovi pekna recenze 2 a 3 serie na TVZone... :) link
749423
Mozna ti trochu napovi pekna recenze 2 a 3 serie na TVZone... :) http://serial.tvzone.cz/the-handmaids-tale-/recenze/
749422
1 -1
reagovat

Handmaid's Tale

Oplatí sa či nie? Na môj vkus príliš veľa epizód a reakcie tiež nie sú úplne jednoznačné, tak či začať toto alebo niečo iné. 
749422
Oplatí sa či nie? Na môj vkus príliš veľa epizód a reakcie tiež nie sú úplne jednoznačné, tak či začať toto alebo niečo iné. 
Handmaid's Tale
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: zahron
Napsal jsem to dost nešťastně. Myslel jsem to tak, že si druhou a první řadu už moc nepamatuji. Hrubou kostru jo, ale některé detaily se za ty roky vytratily.
749390
Napsal jsem to dost nešťastně. Myslel jsem to tak, že si druhou a první řadu už moc nepamatuji. Hrubou kostru jo, ale některé detaily se za ty roky vytratily.
749370
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
pokud se ztrácíš doporučuji si po každým díle pustit InDeepGeek channel
749370
pokud se ztrácíš doporučuji si po každým díle pustit [url=https://www.youtube.com/watch?v=thZRbdYhWZg]InDeepGeek channel[/url]
749358
0 0
reagují: hroubek
reagovat

Westworld S03E01

Je to dobrý a baví mě to. Pomalejší rozjez, seznámení s novými postavy, změna prostředí a dobrá atmosféra. Jen si už pár věcí nepamatuji. 7-8/10
749358
Je to dobrý a baví mě to. Pomalejší rozjez, seznámení s novými postavy, změna prostředí a dobrá atmosféra. Jen si už pár věcí nepamatuji. 7-8/10
Westworld S03E01
7 0
reagují: zahron
reagovat

Homeland S08E06

Pecka, pecka, pecka a husina. 9/10
749357
Pecka, pecka, pecka a husina. 9/10
Homeland S08E06
3 -3
reagovat
reaguje na: Spazz
749348
[url=https://i.ibb.co/MCmWLrp/hbee01584884101.jpg]Uhmm[/url]
749346
5 0
reagovat

Letter For The King

Po dvou dilech mi to prijde jako prazdna slataninka, ktera krom vypravy nema co nabidnout. Davam tomu jeste sanci, jelikoz me skolila chripka a na praci mi je proste moc nedobre, tak si davam dovolenku...

Kazdopadne z ranku 7+ fantasy na Netflixu bych opatrne doporucil animovaneho The Dragon Prince, ktery sice trochu trpi na obcasnou premiru detinskeho humoru, ale aspon ma svuj ksicht a i pribehove hraje od zacatku mnohem vyssi ligu nez tohle.
749346
Po dvou dilech mi to prijde jako prazdna slataninka, ktera krom vypravy nema co nabidnout. Davam tomu jeste sanci, jelikoz me skolila chripka a na praci mi je proste moc nedobre, tak si davam dovolenku... Kazdopadne z ranku 7+ fantasy na Netflixu bych opatrne doporucil animovaneho The Dragon Prince, ktery sice trochu trpi na obcasnou premiru detinskeho humoru, ale aspon ma svuj ksicht a i pribehove hraje od zacatku mnohem vyssi ligu nez tohle.
Letter For The King
2 -2
reagují: naigoto
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nad tou výpravou zůstává rozum stát, ke konci se přidají i super efekty. Nerozumím tomu, zajímal by mne rozpočet a podrobnosti produkce. 
749325
Nad tou výpravou zůstává rozum stát, ke konci se přidají i super efekty. Nerozumím tomu, zajímal by mne rozpočet a podrobnosti produkce. 
749301
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se