Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17541 - 17560 Napsat příspěvek

Cizinka 5. sezona

Kdyby někoho zajímalo, jak se vyvíjí seriál pro pořádný chlapáky, tak je to pořád super. :+
749866
Kdyby někoho zajímalo, jak se vyvíjí seriál pro pořádný chlapáky, tak je to pořád super. *:+*
Cizinka 5. sezona
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
"napětí" "u osmé řady Game of Thrones" :D díky za pobavení v této napjaté době je to potřeba :+
749797
"napětí" "u osmé řady Game of Thrones" *:D* díky za pobavení v této napjaté době je to potřeba *:+*
749785
5 0
reagovat

Kingdom (2019) S01

Po prvních dvou dílech jsem měl chuť to zabalit, tradiční zombie originy jsou už ohrané až hrůza a tenhle je ještě roztahanější než je obvyklé, ale převážilo mě že to má jen šest dílů - a pak už docela fajn. Jak se z jednotlivých kusů stane armáda, tak už je to zajímavější.
Pořád dějově se spoustou zbytečného bordelu - tohle je fakt jeden z těch seriálů který by bylo lepší osekat jen na to gró a natočit jako celovečerák, ale už dost zábava, a začaly se slušně vyprofilovávat hlavní postavy.

Cliffhanger na konci samozřejmě pekelný, finále mi nejen tím připomnělo Hru o Trůny - a mám pocit že druhá sezona nezklame tolik jako “The Long Night”

Btw líbí se mi jak to vychází ze skutečných událostí, myslím že takovýchto zpracování historie nutně potřebuju víc. Třeba ten chystaný Jan Žižka - všichni moc dobře víme, že by to byl mnohem lepší film, kdyby se do něj přimíchaly hordy zombies :))
749788
Po prvních dvou dílech jsem měl chuť to zabalit, tradiční zombie originy jsou už ohrané až hrůza a tenhle je ještě roztahanější než je obvyklé, ale převážilo mě že to má jen šest dílů - a pak už docela fajn. Jak se z jednotlivých kusů stane armáda, tak už je to zajímavější. Pořád dějově se spoustou zbytečného bordelu - tohle je fakt jeden z těch seriálů který by bylo lepší osekat jen na to gró a natočit jako celovečerák, ale už dost zábava, a začaly se slušně vyprofilovávat hlavní postavy. Cliffhanger na konci samozřejmě pekelný, finále mi nejen tím připomnělo Hru o Trůny - a mám pocit že druhá sezona nezklame tolik jako “The Long Night” Btw líbí se mi jak to vychází ze skutečných událostí, myslím že takovýchto zpracování historie nutně potřebuju víc. Třeba ten chystaný Jan Žižka - všichni moc dobře víme, že by to byl mnohem lepší film, kdyby se do něj přimíchaly hordy zombies *:))*
Kingdom (2019) S01
6 0
reagovat
reaguje na: Krasa

The Crown S3

Mně přechod na nové herce vůbec nevadil a kvalita mi přišla pořád super... Ale nějak se nemůžu rozhoupat si pustit šestý díl. Jo, Claire, Vanessa a Matt (!) mi chybí víc, než jsem si zprvu uvědomoval.
749787
Mně přechod na nové herce vůbec nevadil a kvalita mi přišla pořád super... Ale nějak se nemůžu rozhoupat si pustit šestý díl. Jo, Claire, Vanessa a Matt (!) mi chybí víc, než jsem si zprvu uvědomoval.
The Crown S3
749699
4 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
749786
https://media.giphy.com/media/pFzMhTSJckhdm/giphy.gif
749785
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek

Homeland

Do prdele ten cliffhanger je hnusnej. :(

A ta osmá řada tak boží! :+ Nepamatuju, u čeho jsem naposledy zažíval podobný napětí, možná tak u osmé řady Game of Thrones.
749785
Do prdele ten cliffhanger je hnusnej. *:(* A ta osmá řada tak boží! *:+* Nepamatuju, u čeho jsem naposledy zažíval podobný napětí, možná tak u osmé řady Game of Thrones.
Homeland
749657
1 -3
reagují: hroubek, Muf, Snipsley
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Vypadá to fakt dobře. Ale v průběhu koukání na trailer jsem si říkal, zda to není až moc podobný Rickymu & Mortymu. Nedokážu se rozhodnout, jestli je to dobře nebo špatně.

A to Rick & Morty je pro mě desítková záležitost :+
749762
Vypadá to fakt dobře. Ale v průběhu koukání na trailer jsem si říkal, zda to není až moc podobný Rickymu & Mortymu. Nedokážu se rozhodnout, jestli je to dobře nebo špatně. A to Rick & Morty je pro mě desítková záležitost *:+*
749719
3 0
reagovat
Nový seriál od tvůrce Ricka a Mortyho link :+:+
749719
Nový seriál od tvůrce Ricka a Mortyho https://www.youtube.com/watch?v=tLjo8IQLa9o&feature=emb_title *:+**:+*
2 -1
reagují: Xyrus
reagovat
reaguje na: verbst
Yes.
Zvlášť Claire Foy a Vanessa Kirby chyběj hodně. A to jsem myslel, že se od toho dokážu nějak odprostit, ale... ne.
749699
Yes. Zvlášť Claire Foy a Vanessa Kirby chyběj hodně. A to jsem myslel, že se od toho dokážu nějak odprostit, ale... ne.
749678
1 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak někde se to prostě hodí, někde ne, no :D
Peaky Blinders taky hrajou "moderní" hudbu a sedí to tam jak prdel na hrnec.

Horší je, že v tom The Crown to jsou orchestrálky. Totálně nehodící se score. :(:-
749685
Tak někde se to prostě hodí, někde ne, no *:D* Peaky Blinders taky hrajou "moderní" hudbu a sedí to tam jak prdel na hrnec. Horší je, že v tom The Crown to jsou orchestrálky. Totálně nehodící se score. *:(**:-*
749680
0 -1
reagovat
Tohle je ještě dobrý, my teď koukali na Netflixu na ten černošský historický seriál z roku 1906 o první černošské podnikatelce a tam borci hodí z fleku jako podkres Seven nation army :D

Mimochodem Octavia Spencer tam hraje skvěle, doporučuju :+
749680
Tohle je ještě dobrý, my teď koukali na Netflixu na ten černošský historický seriál z roku 1906 o první černošské podnikatelce a tam borci hodí z fleku jako podkres Seven nation army *:D* Mimochodem Octavia Spencer tam hraje skvěle, doporučuju *:+*
0 -1
reagují: verbst
reagovat

The Crown

Season Three
Tak toto bolí. A hodně. Ne, že by hráli špatně, ale ten recast je fail jak prase. Vůbec mě to nebaví, díly se vlečou, je mi jedno co ty postavy prožívaj a hlavně - přijde mi, jak kdyby totálně překopali jejich charaktery. Jasně, nikdy to nebyli úplní klaďasi, ale to, co udělali z Elizabeht a Philipa, to rozdejchávám po celou řadu.
Co ještě strašně vadí (jakože hodně) - přestože to má opět skvělou hudbu, tak dramaturgicky se to do devadesáti procent scén nehodí. Jak kdyby dostali pokyn, že v každé poslední pětiminutovce musí hudba gradovat nehledě na děj, ať už se to hodí, nebo ne.

Zbejvaj mi poslední dva díly, ale tohle už se nezvedne. Hrozná škoda a krok vedle.
5/10 a to jsem hodně štědrej.
749678
[b]Season Three [/b]Tak toto bolí. A hodně. Ne, že by hráli špatně, ale ten recast je fail jak prase. Vůbec mě to nebaví, díly se vlečou, je mi jedno co ty postavy prožívaj a hlavně - přijde mi, jak kdyby totálně překopali jejich charaktery. Jasně, nikdy to nebyli úplní klaďasi, ale to, co udělali z Elizabeht a Philipa, to rozdejchávám po celou řadu. Co ještě strašně vadí (jakože hodně) - přestože to má opět skvělou hudbu, tak dramaturgicky se to do devadesáti procent scén nehodí. Jak kdyby dostali pokyn, že v každé poslední pětiminutovce musí hudba gradovat nehledě na děj, ať už se to hodí, nebo ne. Zbejvaj mi poslední dva díly, ale tohle už se nezvedne. Hrozná škoda a krok vedle. 5/10 a to jsem hodně štědrej.
The Crown
1 -2
reagují: Krasa
reagovat
reaguje na: do_Od
Nemá v tom seriálu náhodou vážnou nemoc kterou skrývá přede všemi ?
749661
Nemá v tom seriálu náhodou vážnou nemoc kterou skrývá přede všemi ?
749649
1 -1
reagovat

Westworld S03E02

Je to dobré a těším se na další díly, protože nedokážu odhadnout, jakým směrem to půjde. 8/10

PS: To cameo mě udělalo obrovskou radost.
749658
Je to dobré a těším se na další díly, protože nedokážu odhadnout, jakým směrem to půjde. 8/10 PS: To cameo mě udělalo obrovskou radost.
Westworld S03E02
5 -1
reagovat

Homeland S08E07

Opět parádní díl, a ten konec. Čekání na novou epizodu bude opravdu dlouhé. 8,5-9/10
749657
Opět parádní díl, a ten konec. Čekání na novou epizodu bude opravdu dlouhé. 8,5-9/10
Homeland S08E07
2 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
:D:+
749650
*:D**:+*
749649
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
West Wing je super, zároveň je naprosto jasný, že to někomu prostě nemůže být po chuti, když to ukazuje rozumného a vzdělaného prezidenta, který je i zdravou lidskou bytostí.
749649
West Wing je super, zároveň je naprosto jasný, že to někomu prostě nemůže být po chuti, když to ukazuje rozumného a vzdělaného prezidenta, který je i zdravou lidskou bytostí.
749644
18 -1
reagují: AndyKaufman, HAL
reagovat
reaguje na: HAL
West wing jsem zkousel vloni, moc už se to nedalo. Asi roky...
749644
West wing jsem zkousel vloni, moc už se to nedalo. Asi roky...
749639
1 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já mám radši Newsroom, ale Studio 60 je taky boží. Musím se někdy dokopat i k tomu West Wing.
749639
Já mám radši Newsroom, ale Studio 60 je taky boží. Musím se někdy dokopat i k tomu West Wing.
749628
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Ta adorace frenetické akce ve Snyderově verzi Úsvitu mrtvých je mi vzdálená a nepochopitelná, ten film je tak zoufale prázdný a nenabízející nic jiného, zběsile likvidující vše, co Romerův originál povyšuje na geniální dílo. Takže tohohle Snydera fakt ne :- Když se mi chce trefit do vkusu, musí se víc snažit a zatím nearanžoval velkolepé obrazy jen u děl jako Watchmen a Sucker Punch, tam to bylo takřka dokonalé :+
749630
Ta adorace frenetické akce ve Snyderově verzi Úsvitu mrtvých je mi vzdálená a nepochopitelná, ten film je tak zoufale prázdný a nenabízející nic jiného, zběsile likvidující vše, co Romerův originál povyšuje na geniální dílo. Takže tohohle Snydera fakt ne *:-* Když se mi chce trefit do vkusu, musí se víc snažit a zatím nearanžoval velkolepé obrazy jen u děl jako Watchmen a Sucker Punch, tam to bylo takřka dokonalé *:+*
2 -3
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se