Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17461 - 17480 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Tim se tu nechlub
750620
Tim se tu nechlub
750608
4 -2
reagovat
Je umění udělat pomalý seriál, s víceméně ohranou detektivní zápletkou tak, že se od toho nemůžete odtrhnout. Podepisuju nadšení:+
750615
Je umění udělat pomalý seriál, s víceméně ohranou detektivní zápletkou tak, že se od toho nemůžete odtrhnout. Podepisuju nadšení*:+*
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
750608
https://imgur.com/Pj91S7q
750604
3 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
A proč sakra o tom, že to dělá Garland, čtu až teď? :( Jdu to dohnat. :))
750605
A proč sakra o tom, že to dělá Garland, čtu až teď? *:(* Jdu to dohnat. *:))*
6 0
reagovat
reaguje na: Phil cze
jo, přesně tak. Jinak rejdí tu jistí lidi, kteří nepochopili kvalitu jeho Anihilation... bacha na ně :D
750604
jo, přesně tak. Jinak rejdí tu jistí lidi, kteří nepochopili kvalitu jeho Anihilation... bacha na ně :D
750603
6 -2
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ten seriál mě nepřestává fascinovat. Místy mi to přijde fakt špatný, dialogy naprosto dřevěný nebo dřevěně podaný, ale stejně mě to má obmotanýho kolem prstu. Všestranně sympatický postavy, hypnotický režijní vedení. Fakt lahoda. 
750603
Ten seriál mě nepřestává fascinovat. Místy mi to přijde fakt špatný, dialogy naprosto dřevěný nebo dřevěně podaný, ale stejně mě to má obmotanýho kolem prstu. Všestranně sympatický postavy, hypnotický režijní vedení. Fakt lahoda. 
750601
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Devs 1x06

Ok, Alex Garland je génius... Wow
750601
Ok, Alex Garland je génius... Wow
Devs 1x06
2 0
reagují: Phil cze
reagovat
reaguje na: xnewstedx
To jsem si taky myslel, ale hraje ji jina herečka a na imdb je napsana jako Mysterious woman.
A pak jsem googlil a potvrdilo se to.
750591
To jsem si taky myslel, ale [spoiler]hraje ji jina herečka a na imdb je napsana jako Mysterious woman. [/spoiler]A pak jsem googlil a potvrdilo se to.
750588
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mne sa zda, ze je to zena princovho pobocnika, po porode prezila?
750588
Mne sa zda, ze je to [spoiler]zena princovho pobocnika, po porode prezila?[/spoiler]
750573
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Godlike
Cervik cekal, az se rozvine mozek a ta pani neni nikdo, jen slavna korejská herečka. Asi jak kdyby se v USA remaku objevila třeba Scarlett Johansson.
750573
[spoiler]Cervik cekal, az se rozvine mozek a ta pani neni nikdo, jen slavna korejská herečka. Asi jak kdyby se v USA remaku objevila třeba Scarlett Johansson.[/spoiler]
750563
1 0
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: Godlike

Kingdom S02

Je to našlapaný, mnohem víc než jen zombie řežba z historického prostředí, ale opravdu bez nadsázky korejská Hra o Trůny - s tou výhodou že tohle má děj dost uzavřený po dvanácti dílech.

Kdo co je? A červík evidentně zůstal z dětství, holt z toho mimina nevyplavila všechny a jen v něm spinkal.
750566
Je to našlapaný, mnohem víc než jen zombie řežba z historického prostředí, ale opravdu bez nadsázky korejská Hra o Trůny - s tou výhodou že tohle má děj dost uzavřený po dvanácti dílech. [spoiler]Kdo co je? A červík evidentně zůstal z dětství, holt z toho mimina nevyplavila všechny a jen v něm spinkal.[/spoiler]
Kingdom S02
750563
1 -1
reagovat

Kingdom S02

Ty jo, to bylo dobrý co? Jen jsem byl už unavenej a trochu nepochopil ten konec.
Víme, kdo to je a proč je princátko až teď s červíkem?
750563
Ty jo, to bylo dobrý co? Jen jsem byl už unavenej a trochu nepochopil ten konec. [spoiler]Víme, kdo to je a proč je princátko až teď s červíkem?[/spoiler]
Kingdom S02
1 -1
reagují: (=LIFTY=), HAL
reagovat
Speaking of Veep & Ballers...
Rozjede se to někdy? Vůbec se do toho nemůžu dostat. 
750554
Speaking of Veep & Ballers... Rozjede se to někdy? Vůbec se do toho nemůžu dostat. 
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
My disappointment is immeasurable and my day is ruined.
750519
My disappointment is immeasurable and my day is ruined.
750517
9 -2
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
prej jen us
750517
prej jen us
750515
0 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
HBO is unlocking its biggest trove of free programming ever — in a goodwill gesture to people looking for a diversion during the COVID-19 pandemic.

The WarnerMedia-owned premium cabler is making almost 500 hours of programming available to stream for free for a limited time on HBO Now and HBO Go services without a subscription, starting this Friday, April 3.

The list of free programming includes every episode of nine HBO series: “The Sopranos,” “Veep,” “Succession,” “Six Feet Under,” “The Wire,” “Ballers,” “Barry,” “Silicon Valley” and “True Blood.”

:+
750515
HBO is unlocking its biggest trove of free programming ever — in a goodwill gesture to people looking for a diversion during the COVID-19 pandemic. The WarnerMedia-owned premium cabler is making almost 500 hours of programming available to stream for free for a limited time on HBO Now and HBO Go services without a subscription, starting this Friday, April 3. The list of free programming includes every episode of nine HBO series: “The Sopranos,” “Veep,” “Succession,” “Six Feet Under,” “The Wire,” “Ballers,” “Barry,” “Silicon Valley” and “True Blood.” *:+*
1 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

What We do in the Shadows

Dejte si to, je to cele na HBO a sesty a sedmy dil je naprosto geniální. Obdivuju, ze sehnali tolik slavných upírů
750508
Dejte si to, je to cele na HBO a sesty a sedmy dil je naprosto geniální. Obdivuju, ze sehnali [spoiler]tolik slavných upírů[/spoiler]
What We do in the Shadows
1 -2
reagovat

Making Murdered S1 - 2015

Dean Strang s kolegou jsou jak vystřižení z hollywoodských soudních dramat. Byla úplná radost jak dokážou skvěle argumentovat. Za to Ken Kratz by se mohl posadit vedle Hanse Grubera a Darth Vadera. Víc emocí z 10h dokumentu nevykřesáte... leda byste měli něco z koncentráku.
750505
Dean Strang s kolegou jsou jak vystřižení z hollywoodských soudních dramat. Byla úplná radost jak dokážou skvěle argumentovat. Za to Ken Kratz by se mohl posadit vedle Hanse Grubera a Darth Vadera. Víc emocí z 10h dokumentu nevykřesáte... leda byste měli něco z koncentráku.
Making Murdered S1 - 2015
0 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Diky! :+
Zacnu s patou a uvidime, jak mi to sedne. 
Jinak Quinn je napsany (i zahrany) vazne skvele.
750490
Diky! *:+* Zacnu s patou a uvidime, jak mi to sedne.  Jinak Quinn je napsany (i zahrany) vazne skvele.
750488
2 -2
reagovat
reaguje na: Spazz
:+ :+ :+

Teď bych řekl, že to je na tobě. Osmička ti sice recapne předchozí děj takže se rychle budeš moct zorientovat, ale uteče ti zajímavý vývoj kolem Carrie, Saula a především Quinna (asi nej postava). Klidně bych pokračoval pátou, šestou, sedmou a pak až osmou. 
750488
*:+* *:+* *:+* Teď bych řekl, že to je na tobě. Osmička ti sice recapne předchozí děj takže se rychle budeš moct zorientovat, ale uteče ti zajímavý vývoj kolem Carrie, Saula a především Quinna (asi nej postava). Klidně bych pokračoval pátou, šestou, sedmou a pak až osmou. 
750487
4 -2
reagují: Spazz
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se