Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum SERIÁLY

příspěvky 17441 - 17460 Napsat příspěvek

Homeland S08E09

Opět velká spokojenost. Parádní práce s napětím a i se zvraty. Ale předchozí tři čtyři epizody mě sedly více. 8/10
751049
Opět velká spokojenost. Parádní práce s napětím a i se zvraty. Ale předchozí tři čtyři epizody mě sedly více. 8/10
Homeland S08E09
1 -1
reagovat

Westworld S03E04

Zatím nejlepší díl. :+ 8,5-9/10
751048
Zatím nejlepší díl. *:+* 8,5-9/10
Westworld S03E04
5 -1
reagovat

Devs

Má to design a má to hezký záběry a chvílema zajímavou režii, ale celkově z toho zatím vylézá spíš pěknej blábol. Trochu jako Ex Machina. Škoda, ta mě taky bavila v jednotlivejch záběrech a scénách, ale dohromady mě ten příběh vlastně nic moc neříkal. Kdyby to radši bylo jako nevyvážená, místy nepovedená, ale skutečně zajímavá a znepokojivá Annihilace...
751042
Má to design a má to hezký záběry a chvílema zajímavou režii, ale celkově z toho zatím vylézá spíš pěknej blábol. Trochu jako Ex Machina. Škoda, ta mě taky bavila v jednotlivejch záběrech a scénách, ale dohromady mě ten příběh vlastně nic moc neříkal. Kdyby to radši bylo jako nevyvážená, místy nepovedená, ale skutečně zajímavá a znepokojivá Annihilace...
Devs
3 -4
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)

Breaking Bad spoiler

U mňa je to táto
751001
U mňa je to [url=https://m.youtube.com/watch?v=rMlNl0fKwxQ]táto[/url]
Breaking Bad spoiler
750975
2 0
reagovat

Ježíš Nazaretský (1977)

Ve třetím díle Ježíše Nazaretského mě absolutně ohromila Claudia Cardinale v roli hříšnice, která Ježíšovi omyla nohy slzami a utřela je svými vlasy. A fantastický je Ian McShane, který svou roli Jidáše parádně rozvíjí. Není to vůbec jednorozměrná postava, jak mu občas připisuje všeobecná nálepka. Zeffirelli mu dává úžasný lidský rozměr a McShane mu pomáhá svým charismatem. Paráda, tleskám. Jo a to rozehnání kupců v jeruzalémském Chrámu bylo parádní. :+
750996
Ve třetím díle Ježíše Nazaretského mě absolutně ohromila Claudia Cardinale v roli hříšnice, která Ježíšovi omyla nohy slzami a utřela je svými vlasy. A fantastický je Ian McShane, který svou roli Jidáše parádně rozvíjí. Není to vůbec jednorozměrná postava, jak mu občas připisuje všeobecná nálepka. Zeffirelli mu dává úžasný lidský rozměr a McShane mu pomáhá svým charismatem. Paráda, tleskám. Jo a to rozehnání kupců v jeruzalémském Chrámu bylo parádní. *:+*
Ježíš Nazaretský (1977)
1 -5
reagovat

Witcher

Dekuju vsem za pozitivni reakce :) 
Dneska sem jdu opet s Ciri, tentokrat behem pobytu v Kaer Morhen
750986
Dekuju vsem za pozitivni reakce :)  Dneska sem jdu opet s Ciri, tentokrat behem pobytu v [url=https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92233571_10219308713821872_7808389761197932544_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=dd7718&_nc_ohc=kn7rFq04InoAX923VdQ&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&_nc_tp=7&oh=7fc6d7c0624a5fd816e51fdd710e7ba3&oe=5EB09157]Kaer Morhen[/url]
Witcher
6 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
yep. ta hudba u toho je prostě boží :+
750978
yep. ta hudba u toho je prostě boží *:+*
750975
1 0
reagovat

Breaking Bad Spoiler

Kdybych si mel vybrat jednu scénu, která mě donuti se na to celé podivat znovu, tak to bude tato...
750975
Kdybych si mel vybrat jednu scénu, která mě donuti se na to celé podivat znovu, tak to bude [url=https://m.youtube.com/watch?v=q_bJSEgqqzQ]tato[/url]...
Breaking Bad Spoiler
2 0
reagují: RidleyCrowe, do_Od
reagovat

Ozark 3

Docela fajn jízda hereckých výkonů - u rodiny Byrdových není co vytknout, až na pár výjimek se všechny postavy chovají naprosto logicky (dokonce i děti) a motivace a chování je naprosto otevřené. Tak trochu přes čáru byl z prstu vycucaný bratr, který dostal víc prostoru než si zasloužil a spolu s otravnou Ruth u mě tvořili velice pěkný "skip speedbutton" duo, což mě trochu mrzí, ale ta mladá je mi strašně nesympatická. Co bylo nejlepší a docela i novinkou tak byly scény s panem Navarrem :D a úsměvný byla i likvidace "terapeutky" 8). Twist na konci nečekal asi nikdo ... ?
750897
Docela fajn jízda hereckých výkonů - u rodiny Byrdových není co vytknout, až na pár výjimek se všechny postavy chovají naprosto logicky (dokonce i děti) a motivace a chování je naprosto otevřené. [spoiler]Tak trochu přes čáru byl z prstu vycucaný bratr,[/spoiler] který dostal víc prostoru než si zasloužil a spolu s otravnou Ruth u mě tvořili velice pěkný "skip speedbutton" duo, což mě trochu mrzí, ale ta mladá je mi strašně nesympatická. Co bylo nejlepší a docela i novinkou tak byly scény s panem[spoiler] Navarrem[/spoiler] *:D* a úsměvný byla i likvidace [spoiler]"terapeutky"[/spoiler] *8)*. Twist na konci nečekal asi nikdo ... ?
Ozark 3
0 -1
reagovat

Ježíš Nazaretský (1977)

Ve druhém díle Ježíše Nazaretského od Franka Zeffirelliho se konečně objevuje samotný Ježíš Kristus v podání Roberta Powella. Můžu říct, že za takovým Ježíšem bych taky šel. Powell má v sobě obrovské charisma, které v sobě dost ježíšovských představitelů postrádá, ale v tomto případě se casting povedl na jedničku. Stejně skvělá je Anne Bancroft jako Marie Magdalena. Má v sobě jistou důstojnost, i když jde o ženu na okraji společnosti. Zaujal mě taky Ian McShane v roli Jidáše Iškariotského (už se těším na scény jeho zrady) a Bruce Lidington v roli nevěřícího Tomáše. Můžu se domýšlet, zda Franco Zeffirelli kromě evangelních předloh použil jako inspirace i nějaký apokryf, přiečemž takové Tomášovo evangelium by se určitě nabízelo. Každopádně jsem byl ve všech ježíšovských scénách scénách v tomto díle pln němého úžasu, jakou pecku sleduji. Soundtrack Maurice Jarra a kameru vyzdvihovat nebudu, protože tyto složky jsou geniální samy o sobě.
750864
Ve druhém díle Ježíše Nazaretského od Franka Zeffirelliho se konečně objevuje samotný Ježíš Kristus v podání Roberta Powella. Můžu říct, že za takovým Ježíšem bych taky šel. Powell má v sobě obrovské charisma, které v sobě dost ježíšovských představitelů postrádá, ale v tomto případě se casting povedl na jedničku. Stejně skvělá je Anne Bancroft jako Marie Magdalena. Má v sobě jistou důstojnost, i když jde o ženu na okraji společnosti. Zaujal mě taky Ian McShane v roli Jidáše Iškariotského (už se těším na scény jeho zrady) a Bruce Lidington v roli nevěřícího Tomáše. Můžu se domýšlet, zda Franco Zeffirelli kromě evangelních předloh použil jako inspirace i nějaký apokryf, přiečemž takové Tomášovo evangelium by se určitě nabízelo. Každopádně jsem byl ve všech ježíšovských scénách scénách v tomto díle pln němého úžasu, jakou pecku sleduji. Soundtrack Maurice Jarra a kameru vyzdvihovat nebudu, protože tyto složky jsou geniální samy o sobě.
Ježíš Nazaretský (1977)
2 -4
reagovat
reaguje na: Spazz
Kamaráde, to je těžká pecka :+
750854
Kamaráde, to je těžká pecka *:+*
750848
4 0
reagovat
reaguje na: Spazz
To je pecka! :+

Souhlas s hroubkem. :D
750851
To je pecka! *:+* Souhlas s hroubkem. *:D*
750848
4 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Super. Až doděláš Witcher, můžeš zkusit postavy z Community.
750850
Super. Až doděláš Witcher, můžeš zkusit postavy z Community.
750848
6 -1
reagovat

Witcher

Doufam, ze to nikoho nepohorsi, treba se to nekomu bude i libit... zacal jsem mezi bingeovanim Community v ramci stylisticke praxe delat mensi fanart k Zaklinaci - Ciri
750848
Doufam, ze to nikoho nepohorsi, treba se to nekomu bude i libit... zacal jsem mezi bingeovanim Community v ramci stylisticke praxe delat mensi fanart k Zaklinaci - [url=https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/91610478_10219299039420018_9087840229250826240_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=dd7718&_nc_ohc=AxmQjLmtIYMAX83IJpe&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&_nc_tp=7&oh=b87e3f4d981188f64cabcbdb44b19a26&oe=5EB1F44B]Ciri[/url]
Witcher
17 0
reagovat

Tiger king

Mam za sebou prvé dva diely... a ak to bude ešte gradovat, tak mi sánka prerazi podlahu a oči vytečú z jamiek. O bože, jak ja zbožňujem White trash Ameriku. 
750752
Mam za sebou prvé dva diely... a ak to bude ešte gradovat, tak mi sánka prerazi podlahu a oči vytečú z jamiek. O bože, jak ja zbožňujem White trash Ameriku. 
Tiger king
6 0
reagovat

Ježíš Nazaretský (1977)

První díl Ježíše Nazaretského od Franka Zeffirelliho je něčím, co od dané látky skoro vůbec nečekáte. Výpravné, přesto hodně komorní a neokázalé. Asi nejpůsobivější pasáží je vraždění neviňátek. To je scéna, která pohne i těmi diváky, kteří jsou na filmové násilí běžně zvyklí a nic je už nepřekvapí.

Vidět známé tváře v biblických rolích je opravdu zajímavé. Nikdo až na jednu výjimku se nepředvádí. Tak klidný James Earle Jones jako Baltazar je famózní, stejně tak Peter Ustinov a Anthony Quinn v rolích obou Herodů jsou taktéž výteční. Olivia Hussey na mě působila dojmem zralejší Julie, kterou si kdysi zahrála právě u Franka Zeffirelliho. Ovšem prozatím u mě vede Michael York jakožto Jan Křtitel. Celou dobu je totálně exaltovaným apokalyptikem, takže neznalým lidem může připadat směšný, ale právě on je onou hereckou výjimkou zmíněnou výše.

A jestli je něco skutečně famózního, pak je to hudba oscarového Maurice Jarra. To je vyloženě nebeská záležitost, to se nedá slovy popsat. Myslím, že i samostatný poslech by stál zato.

Mám tedy z prvního dílu radost a těším se, jaké budou další díly.
750741
První díl Ježíše Nazaretského od Franka Zeffirelliho je něčím, co od dané látky skoro vůbec nečekáte. Výpravné, přesto hodně komorní a neokázalé. Asi nejpůsobivější pasáží je vraždění neviňátek. To je scéna, která pohne i těmi diváky, kteří jsou na filmové násilí běžně zvyklí a nic je už nepřekvapí. Vidět známé tváře v biblických rolích je opravdu zajímavé. Nikdo až na jednu výjimku se nepředvádí. Tak klidný James Earle Jones jako Baltazar je famózní, stejně tak Peter Ustinov a Anthony Quinn v rolích obou Herodů jsou taktéž výteční. Olivia Hussey na mě působila dojmem zralejší Julie, kterou si kdysi zahrála právě u Franka Zeffirelliho. Ovšem prozatím u mě vede Michael York jakožto Jan Křtitel. Celou dobu je totálně exaltovaným apokalyptikem, takže neznalým lidem může připadat směšný, ale právě on je onou hereckou výjimkou zmíněnou výše. A jestli je něco skutečně famózního, pak je to hudba oscarového Maurice Jarra. To je vyloženě nebeská záležitost, to se nedá slovy popsat. Myslím, že i samostatný poslech by stál zato. Mám tedy z prvního dílu radost a těším se, jaké budou další díly.
Ježíš Nazaretský (1977)
1 -4
reagovat

La Casa de Papel

Od třetího dílu druhý řady je z toho španělská telenovela, která je chvílema neskutečně ubíjející. A nebýt Berlína, tak to snad nedokoukám. Ale první řada super.
750692
Od třetího dílu druhý řady je z toho španělská telenovela, která je chvílema neskutečně ubíjející. A nebýt Berlína, tak to snad nedokoukám. Ale první řada super.
La Casa de Papel
2 -2
reagovat
Ja to teď začal a hned si na tom vypestoval závislost. Ale jestli to ma styl Prison Break (skvělá půlka první řady a zbytečne natahovani potom)  Tak je to fakt škoda.
750688
Ja to teď začal a hned si na tom vypestoval závislost. Ale jestli to ma styl Prison Break (skvělá půlka první řady a zbytečne natahovani potom)  Tak je to fakt škoda.
2 0
reagovat
A tak sa jedného dňa stalo, že už ma vlastne nebaví La Casa de Papel. Som na druhej časti novej série a vravím si, že už toho bolo vlastne dosť a viac nepotrebujem.
750685
A tak sa jedného dňa stalo, že už ma vlastne nebaví La Casa de Papel. Som na druhej časti novej série a vravím si, že už toho bolo vlastne dosť a viac nepotrebujem.
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Tim se tu nechlub
750620
Tim se tu nechlub
750608
4 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se